با سلام و عرض احترام
این بار نرم افزاری فوق العاده برای چت نوشتاری و گفتاری برایتان می خواهم معرفی کنم که به زودی جانشین خوبی برای مسنجر قدیمی یاهو خواهد شد !
گروه نرم افزاری نیم بوز مجموعه کامل چت رو برای تمامی سیستم ها از جمله موبایل ، کامپیوتر ، ویندوز موبایل و... طراحی کرده که واقعا عالی کار کرده است .
خوشبختانه این گروه ایران رو تحریم نکرده است و شما به سادگی و در زمان کوتاهی می توانید یک نام کاربری برای خود درست کنید و وارد دنیای جذاب نیم بوز شوید .
نیم بوز برای موبایل نیز هزینه خیلی کمی رو کم می کند از شارژ من به طور مثال با موبایل 1 ساعت وصل شدم فقط 100 تومان کم کرد !
درضمن اکانت های نیم بوز نه هک می شوند ، نه بوت می شوند و نه کارهای مردم آزاری دیگر که در یاهو می بینید و براتون اتفاق افتاده است و از این نظر خیلی چیز خوبی می باشد و شما می توانید در یک محیط ساده و با آرامش کامل با دوستان خود به چت بپردازید .
این رو هم بگم در نیم بوز کاربران موبایل و کامپیوتر از یک نیم بوز استفاده می کنند و شما می توانید با کاربرانی که با وسیله ای مخالف دستگاه شما انلاین شده اند نیز همصحبت شوید .
برای این که وارد اتاق های ایرانی شوید کافیست وارد قسمت اتاق ها شوید سپس نام iran , iranian رو سرچ کنید ( یکی از این دو نام ) تا نام اتاق های ایرانی برای شما بیاید .
کسانی که در نیم بوز هستند نیز آدمهای باصفایی هستند چه ایرانی و چه خارجی !
در یک اتاق خارجی شما از تمام کشورها رو می توانید ببیند و باهاشون هم صحبت شوید .

دانلود نرم افزار nimbuzz برای کامپیوتر :

دانلود نرم افزار نیم بوز برای کامپیوتر

پسورد : بزرگترین سایت تخصصی موبایل و کامپیوتر

دانلود نرم افزار nimbuzz برای سیستم های دیگر :

Nimbuzz / free download