آپلود سنتر تبلیغات در ترفندستان
ترفندستان 10 ساله شد!
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: درخواست برنامه ای برای پیدا کردن عکسهای تکراری

Arrow درخواست برنامه ای برای پیدا کردن عکسهای تکراری

سلام
    راستش من یه سری جمله تو همین مایه ها رو سرچ کردم فکر کنم تنها موردی که معرفی شد اینجا بود
    خلاصه ما درخواستمون رو کامل توضیح میدیم اگه تو سایت هست که لینک کنید لطفا در غیر این صورت معرفی کنید
    ببینید من یه برنامه میخوام که یه تیکه از یه عکسو یا یه عکس کامل رو بدم بش بعد اون بدون اینکه کاری به زمینه عکسو چپ و راست بودنشو ایستاده و نشسته بودنشو حجمو و سایزش هر چی تو مایه سر طرف پیدا کرد همرو ردیف و معرفی کنه این برنامه که لینکشم دادم خدمتتون خیلی زحمت کشیدن برای تست دو تا عکس هم حجم رو پیدا کردن همین در صورتی که جلو چشام صد تا از این عکس هست
    ایشاا... که وجود داره همچین چیزی اگر نه یه برنامه معرفی بشه که حالا با ضریب کارایی کمتر ولی با تنظیمات بهتر بشه کارای بهتری باش انجام داد
    مرسی
    در این زمانه بی های و هوی لال پرست
    خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست
    چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را
    برای این همه ناباور خیال پرست
    به شب نشینی خرچنگهای مردابی
    چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
    رسیده ها چه غریب و نچیده میوفتن
    به پای هرزه علفهای باغ کار پرست
    رسیده ام به کمالی که چو ضرر حق نیست
    کمال دار را برای من کمال پرست
    هنوزم زنده امو زنده بودنم خالی است
    به تنگ چشمه نا مردم زوال پرست

پست‌ها
    22,463
    Nokia-N79
    NOD32 Opera Windows-XP IR-TCI
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (Given)
    11238
    سپاس (Received)
    70103

Image Comparer 2.3

برای دارندگان گالری های تصاویر بزرگ و افرادی که علاقه به جمع آوری تصاویر متعدد دارند , تصاویر تکراری و شبیه به هم از مشکلات سخت قابل حل است . هرچه تعداد تصاویر شما بیشتر باشد , جداسازی تصاویر تکراری و شبیه به هم مشکل تر است . حتی برای افراد عادی نیز بارها پیش می آید که نیاز به یافتن تصاویر شبیه هم دارند . در این مواقع چگونه به جستجو برای یافتن تصاویر همانند و شبیه می پردازید؟ مطمئنا جستجو بر اساس نام جستجوی قابل قبولی نیست !

شرکت BolideSoft نرم افزاری تحت نام Image Comparer را نوشته و عرضه نموده است که قادر به جستجو در بین تصاویر بر اساس الگوریتم مخصوص یافتن تصاویر شبیه هم است ! بنابراین هر تصویر همانند تصویر داده شده به نرم افزار را برای شما پیدا می کند و نمایش می دهد ! برای این نرم تفاوتی ندارد که نام فایلها , حجم آنها و کیفیت تصویر تفاوت کند , بلکه تنها شباهت خود تصاویر ملاک است . دیگر ویژگی قدرتمند این نرم افزار نمایش میزان شباهت بر حسب درصد است ! بلی این نرم افزار به شما نشان می دهد تا 2 تصویر چه مقدار شباهت دارند .

سرعت بالای نرم افزار از دیگر شاخصه های خوب این محصول است و در عرض 1 یا 2 دقیقه خواهید دید چه مقدار تصویر مشابه موجود در گالری شما را برای شما جمع آوری و آماده ی نمایش کرده است و با یک کلیک قادر به پاک کردن , کپی کردن و جابجا کردن آنها خواهید بود .

دیگر ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار در مقایسه با محصولات مشابه پشتیبانی فرمتهای مختلف رایج تصویری است . اکثر نرم افزار های عرضه شده در این رابطه تنها قادر به پیدا کردن تصاویر مشابه از یک فرمت هستند ولی Image Comparer قادر به یافتن تصاویر مشابه از فرمتهای JPEG, J2K, BMP, GIF, PCX, PNG, TIFF, TGA, ICO, CUR می باشد .

دانلود با حجم ۴.۳ مگابایت همراه با کرک

پاسورد فایل : www.kamyabonline.com

love_75 جان زحمت کشیدی عزیز
    آقا ما این برنامه اولی رو دو سه تا ورژنشو دانلود کردیم یعنی همین پست دوم ولی عمرا این کاره نبود که نبود
    بعد گفتم نکنه دارم اشتباه میکنم و کار این جور برنامه ها همینه دیگه باید یه چیزی تو مایه های هم حجمی و غیره رو پیدا کنه هی رفتیم تو آپشن این ور اون ور فایده نداشت که نداشت هر کاری بگید من به سر اون برنامه آوردم ولی فرقی نکرد بازم کار خودشو میکرد تو یه فولدر 2000 تایی چند بار ارور میداد یا سوال میکرد اینم جزو جستجو باشه نباشه بعدتر از همه که باید برای هر عکس به صورت جداگونه حالا اگه خیلی لطف میکرد چند تا باهم که خیلی سرعت کار میامد پائین یعنی حتما باید یه سورسی براش معرفی میشد تا بزاره اسکن بشه
    و اما................
    این برنامه دومیه کولاکه به تمام معناس اینو کسی داره میگه که نزدیک 23 گیگ عکس مختلف رو سیستم و دی وی دی داشت خلاصه ما هر چی داشتیم ریختیم رو هارد البته بعد از نصب این برنامه جیگر پست سوم
    هیچی اومدیم سراغش تنها کاری که کردم این بود که تعداد زیادی فولدر رو بازم میگم فولدر رو دوستانی که عکس زیاد دارن میدونن چی میگم آخه امان از اون روزی که تو اون پوشه ها چند وقت باشه نرفته باشی و تعداد عکسی که داخلشون هست زیاد باشه فقط برای نشون دادنش کلی طول میکشه یکی هم مثل من کش و تمپ پشت سر هم پاک کنه دیگه اوه اوه
    هیچی زدیم رو استارت اسکن ظرف تقریبا 45 دقیقه یکم این ور و اون ور نزدیک 1574326 عکس تکراری پیدا کرد
    حالا اون چیزی که من رو خیلی سر ذوق آورد و مجبور کرد که این پست اسپم رو بدم تنها این بود که این برنامه هیچ اشتباهی تو جستجو نداشت کاریم نداشت که اون عکس کجاس با همون فولدرش کشیده بودش بیرون این از کجا معلوم میشه موقعی که با استفاده از اکشن برنامه به جای دیلیت کردن میزنی رو Move to تمام اون عکسهای تکراری با فولدری که ازش اومده بودن جمع شده بدون هیچ کم و کاستی و با بیشترین سرعت
    تازه همین طوریم ازش نگذشتم رفتم چند تا از اون فولدرایی که در نتیجه جستجو پیدا کرده بود و از اون جایی که کاملا مشخص کرده بود از کجا اومدن رو با اصلشون مطابقت دادم و دهن همین طور باز....
    بازم مرسی واقعا کلی حال کردم باش
    دوستانی که دنبال همچین چیزی بودن این همونه
    در این زمانه بی های و هوی لال پرست
    خوشا به حال کلاغای قیل و قال پرست
    چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را
    برای این همه ناباور خیال پرست
    به شب نشینی خرچنگهای مردابی
    چگونه رقص کند ماهی زلال پرست
    رسیده ها چه غریب و نچیده میوفتن
    به پای هرزه علفهای باغ کار پرست
    رسیده ام به کمالی که چو ضرر حق نیست
    کمال دار را برای من کمال پرست
    هنوزم زنده امو زنده بودنم خالی است
    به تنگ چشمه نا مردم زوال پرست

پست‌ها
    4,948
    Huawei-Ascend-P6
    NOD32 Google-Chrome Windows-8 Irancell
    نوع و سرعت اینترنت: ADSL-512 Kb/S
    سپاس (Given)
    7286
    سپاس (Received)
    12760
    نوشته های وبلاگ
    128

Dup Detector 3.122

It finds duplicate and near duplicate images by opening and reading image pixel data

Dup Detector finds duplicate and near duplicate images by opening and reading image pixel data.

Large collections and large image file sizes can slow Dup Detector but it works well running in the background.

Large image collections often are filled with duplicate images under different names. Use Dup Detector to clean them.

DupDetector reads 9 image file types from a folder or its subfolders or from an image list.

Download Latest Version

سلام
    من دنبال یه یرنامه میگردم تو همین مایه ها ولی میخوام یه عکس بهش بدم بجای این که تو هارد دنبال اون عکس باشه تو اینترنت بگرده دنبالش وپیداش کنه

اخه من یه عکس واسه یه تحقیق از اینترنت گرفتم حلا یادم رفته از کدوم سایت بود هر چی سرچ می کنم پیدا نمیشه اگه میشه کمکم کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)