آپلود سنتر تبلیغات در ترفندستان
  • صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 25

موضوع: جدید ترین کرک وینوز 7

پست‌ها
      17
      Nokia-1200
      Kaspersky Firefox Windows-7 IR-TCI
      سپاس (Given)
      11
      سپاس (Received)
      17

پیش فرض جدید ترین کرک وینوز 7

با سلام
      اینم از جدید ترین کرک ویندوز 7

دانلود
      رمز فایل :www.down-load.ir
      ویرایش توسط mahsali : 08-16-09 در ساعت 19:51

با سلام.
      ادمین سایت Down-Load.iR هستم.

mahsali پسورد را با حرفهای بزرگ گذاشتن. می خواستم بگم پسورد را با حرف های کوچک وارد کنید

پسورد: www.down-load.ir

پست‌ها
      316
      Nokia-5310
      NOD32 Opera Windows-7
      سپاس (Given)
      333
      سپاس (Received)
      590
      نوشته های وبلاگ
      60

پیوست شد
      فايل هاي پيوست شده
      برف
      پست‌ها
      4,352

نوع و سرعت اینترنت: ADSL-128 Kb/S
      سپاس (Given)
      7156
      سپاس (Received)
      11056
      نوشته های وبلاگ
      23

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      پیوست شد

سلام همشهری

میشه کمی بیشتر راجع به این برنامه بگین. البته درسته نوشتن فعال کننده ویندوز سون ولی من الان یک هفته پیش که سون نصب کرده بودم قریب به 6-7 تا برنامه فعال ساز از نت پیدا کردم ولی هر کدومو نصب کردم فقط محدودیت رو موقتا برداشت ولی اکتیو نمی شد تا اینکه امروز مجبور شدم دوباره ویندوزمو عوض کنم و حین نصب ویندوز یه پروداکت کی جدید وارد کنم که بعد از نصب هم با روش آنلاین اکتیوایشن تونستم به راحتی آب خوردن ویندوزمو اکتیو کنم . حالا این برنامه هم واقعا جواب بده هست یا نه دقیقا نمی دونم ولی به نظر من همین وارد کردن پروداکت کی بهترین و راحت ترین کار برای فعال سازی ویندوز سون هست. حالا سوال من از شما اینه که آیا این برنامه هم فقط محدودیت رو برمی داره یا اینکه ویندوزو کاملا اکتیو می کنه.؟؟؟
      پست‌ها
      316
      Nokia-5310
      NOD32 Opera Windows-7
      سپاس (Given)
      333
      سپاس (Received)
      590
      نوشته های وبلاگ
      60

من هم مثل شما. برای نسخه 64 بیتی ترخیص 7600 از یه سریال استفاده کردم که کاملا قانونی فعال شد.
      این کرک و کرکهای پیشین رو تماماً تست کردم فعلا هیچ کدوم جواب نداده.
      ویرایش توسط Araz : 08-17-09 در ساعت 01:21
      برف
      پست‌ها
      17
      Nokia-1200
      سپاس (Given)
      11
      سپاس (Received)
      17

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid4631 نمایش پست ها
      سلام همشهری

میشه کمی بیشتر راجع به این برنامه بگین. البته درسته نوشتن فعال کننده ویندوز سون ولی من الان یک هفته پیش که سون نصب کرده بودم قریب به 6-7 تا برنامه فعال ساز از نت پیدا کردم ولی هر کدومو نصب کردم فقط محدودیت رو موقتا برداشت ولی اکتیو نمی شد تا اینکه امروز مجبور شدم دوباره ویندوزمو عوض کنم و حین نصب ویندوز یه پروداکت کی جدید وارد کنم که بعد از نصب هم با روش آنلاین اکتیوایشن تونستم به راحتی آب خوردن ویندوزمو اکتیو کنم . حالا این برنامه هم واقعا جواب بده هست یا نه دقیقا نمی دونم ولی به نظر من همین وارد کردن پروداکت کی بهترین و راحت ترین کار برای فعال سازی ویندوز سون هست. حالا سوال من از شما اینه که آیا این برنامه هم فقط محدودیت رو برمی داره یا اینکه ویندوزو کاملا اکتیو می کنه.؟؟؟
      سلام
      من این کرک را واسه 32 بیت 7600 استفاده کردم و کاملا جواب داد حدودا 2 روز پیش . رو 64 امتحان نکردم .
      راستی وقتی از سریال استفاده می کنید بعد یه مدت آیا از کار می فته ؟ یا نه ؟
      پست‌ها
      4,352

سپاس (Given)
      7156
      سپاس (Received)
      11056
      نوشته های وبلاگ
      23

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsali نمایش پست ها
      سلام
      من این کرک را واسه 32 بیت 7600 استفاده کردم و کاملا جواب داد حدودا 2 روز پیش . رو 64 امتحان نکردم .
      راستی وقتی از سریال استفاده می کنید بعد یه مدت آیا از کار می فته ؟ یا نه ؟

این سریال ها معمولا هفت هشت ماهه هستن ولی هیچ مشکلی نیست چون می تونی خیلی راحت قسمت change product key رو بزنی و سریال جدید وارد کنی که کلا دو سه دقیقه بیشتر طول نمی کشه و چه زیادن سریال های بروز شده. هر چه قدر بخاین هست.
      پست‌ها
      17
      Nokia-1200
      سپاس (Given)
      11
      سپاس (Received)
      17

پس دستت درد نکنه واسم یه چند تایی بفرست
      پست‌ها
      4,352

سپاس (Given)
      7156
      سپاس (Received)
      11056
      نوشته های وبلاگ
      23

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsali نمایش پست ها
      پس دستت درد نکنه واسم یه چند تایی بفرست

ببین دوست عزیز برای اینکه به شما ماهی ندم و ماهیگیری هم بلد بشین می خوام روش گرفتن سریال کاملا معتبر از خود سایت مایکروسافت رو اینجا براتون بنویسم می تونین اینجوری خودتونم به راحتی یه پروداکت کی ارجینال بگیرید و ازش خوب محافظت کنید چون مال خود مایکروسافته.
      و اما روش گرفتن پروداکت کی کاملا ارجینال و معتبر از سایت مایکروسافت:

برای این کار ابتدا باید به سایت msn.com بروید و اونجا یک هات میل برای خودتون درست کنید. مراحلشم خیلی شبیه به میل یاهو هست. بعد از درست کردن هات میل به آدرس زیر بروید:

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/download.aspx و در این سایت نسخه 32 یا 64 بیتی که در پایین صفحه هست رو همراه با زبان مربوطه (که بهترین برای ما انگلیسیه) انتخاب و قسمت GO را کلیک کنید بعد از کلیک روی go صفحه ای باز میشه که اونجا هم یه فرم رجیستری هست که زود پرش کنید که البته اینجا قسمت مهمش همون آدرس هات میل شماست که بعد از پر کردن همه اینها اینتر را بزنید که با این کار شما وارد صفحه ای می شوید که مایکروسافت بهتون می گه که یک میل به آدرس هات میل شما فرستاده که باید برای اتمام کار به هات میل خود رفته و اونجا روی لینک فعال سازی مایکروسافت کلیک کنید که با کلیک روی آن شما مستقیما به صفحه ای وارد خواهید شد که اونجا یک پروداکت کی کاملا ارجینال برای شما نوشته شده که در زیرش هم مایکروسافت لینک مستقیم دانلود ویندوز 7 رو هم براتون می زاره که اگه کسی حتی بخواد می تونه مستقیم از همونجا هم دانلودش بکنه. حالا با این پروداکت کی کاملا ارجینال می تونین با خیال آسوده ویندوزتون رو اکتیو کنید. من خودم دقیقا این روش امتحان کردم و اندکی قبل از نوشتن این پست یک پروداکت کی جدید ارجینال هم گرفتم پس کاملا روش عملی هستش.

واااااااااای خسته شدم از بس نوشتم ولی امیدوارم که به درد همه دوستان بخوره ان شاء...

پست‌ها
      4,352

سپاس (Given)
      7156
      سپاس (Received)
      11056
      نوشته های وبلاگ
      23

وااااااااااااای یه کشف جالب همین الان پیداش کردم :

دوستان همونطوری که تو آموزش بالایی گفتم که می تونین یه پروداکت کی معتبر بگیرین همین الان که داشتم کمی با این سایت مایکروسافت ور می رفتم یه چیزی کشف کردم که نمی دونم شاید تا حالا کسی بهش دقت نکرده.

اونم اینه که شما وقتی برای بار اول که این کار را کردید و یک پروداکت کی گرفتین تو همون صفحه ای که پروداکت کی شما نوشته شده باز هم آدرس
      http://www.microsoft.com/windows/windows- 7/download.aspx رو وارد کرده و مستقیم وارد همین سایت شوید و دوباره 32 بیت و زبان مربوطه رو انتخاب و روی GO کلیک کنید حالا در کمال تعجب بدون اینکه اون صفحه رجیستری باز بشه مستقیما یه صفحه ای باز میشه که اونجا یک پروداکت کی جدید هست یعنی متفاوت از کی اولی. مثلا من الان با این کار 5 تا پروداکت کی پشت سر هم و کاملا جدید گرفتم که دیگه خسته شدم. به نظرم هر چقدر ادامه بدین کی های جدید میده یعنی می تونین با بوک مارک همین صفحه هر وقت خواستین برین و یه کی جدید بگیرین .

به نظر من که خیلی جالبه نظر شما چیه؟

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)