نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: يك استاد دانشگاه در دانشگاههاي مختلف چقدر حقوق ميگيره

سپاس (Given)
    6
    سپاس (Received)
    98

Lightbulb يك استاد دانشگاه در دانشگاههاي مختلف چقدر حقوق ميگيره

با سلام
    لطفا دوستاني كه مطمئن هستند جواب بدن
    من رشتم كامپيوتره
    يك استاد دانشگاه در دانشگاههاي مختلف چقدر حقوق ميگيره(ساعتي/ماهانه/هفتگي و...)
    براي اينكه يك دانشجوي ترم اول كارشناسي بخواد تدريس كنه بايد واجد چه شرايطي بشه(معدل-ترم چندم-و...؟؟؟)
    موقع شروع از استادياري شروع ميشه؟
    يك استاديار دانشگاه در دانشگاههاي مختلف چقدر حقوق ميگيره(ساعتي/ماهانه/هفتگي و...)
    اطلاعاتي كه ميدين براي امسال باشه
    خرید جزوات (رشته کامپیوتر) دسته دوم شما در استانهای تهران و البرز
    لطفا" برای فروش جزوات خود مشخصات خواسته شده را ایمیل نمایید.
    goonood@gmail.com
    مشخصات جزوات شما(عنوان-سال نشر و -قیمت پیشنهادی-استان و شهر فروشنده- شماره تلفن تماس-ایمیل شما(
    جهت ارتباط راحتتر شهر و شماره تماس خود را حتما" ثبت کنید.

dinosaur آواتار ها
    سپاس (Given)
    674
    سپاس (Received)
    213

دوست عزیز حداقل مدرک برای تدریس توی دانشگاه کارشناسی ارشده.که نوع تدریس هم به نوع دانشگاه بستگی داره.
    با مدرک ارشد می تونید توی دانشگاه آزاد هیئت علمی بشید.که حقوق خوبی داره.
    اما توی دولتی با مدرک ارشد می تونید حق التدریسی کار کنید. که در صورت گرفتن دکترا می تونید عضو هیئت علمی بشید.که باگذشت زمان درجه تون و به تبع اون حقوقتون هم افزایش پیدا میکنه.
    اگر اطلاعات بیشتری خواستین حتما بگین.

mrfarzin آواتار ها
    سپاس (Given)
    3
    سپاس (Received)
    9

سلام
    خواهر من استاد دانشگاهه برای همین اطلاعاتی نه چندان دراین باره دارم
    شما میتونی به عنوان حق التدریسی در دانشگاه به تدریس بپردازی معمولا دانشگاه های دولتی با استاد یار اونم از مقطع کارشناسی شروع میکنند(البته برای تهران خیر مگر شاگر اول تا سوم باشی و خودت دانشجوی کارشناسی ارشد باشی ) اما خیلی راحت میتونی باکارشناسی (بازم درصورتی که دانشجوی کارشناسی ارشد دولتی یا آزاد باشی ) توی دانشگاه های علمی کاربردی حق التدریسی تدریس کنی اما نه برای درسهای اصلی ! ابتدا برای درسهای فرعی البته اینو هم یادآور بشم که دانشگاه های علمی کاربردی مطرح اصلا با مقطع کارشناسی به شما اجازه نمیدند به ابدارچی شون هم تدریس کنید چه برسه به دانشجوهاشون !
    خب شما بهتره از دانشگاه های علمی کاربردی که تازه تاسیس شده و نیاز فوری به کارداره شروع کنی (اونجا فقط برای تدریس به کاردانی ها میگیرندتون البته بازم بگم درصورتی که کارشناسی ارشد دانشجو باشید)البته برای کارشناسی دقیقا نمیدونم چقدر میدند اما خیلی کمه شاید 4تومان اما مقطع کارشناسی ارشد بعضی دانشگاه ها( به دانشگاه هم بستگی داره :مثلا اگر داخل تهران باشه مبلغ ممکنه کمتر باشه اما به سمت شهریارو کرج یه مقدار بیشتر میکنند برای جذب نیرو) تا7 تومان هم میدند
    در مقطع دکترا هم تا 10قشنگ میدند.
    از کارشناسی ارشد هم شما میتونی بری جاهایی که هیئت علمی میخوان (اگر تهران نشد برو به سمت قزوین -آبیک با اطلاعات کمی که دارم میدونم دوسه ماه قبل اونجا میخواستند) البته به این راحتی نیست هیئت علمی اما اگر قبول بشی دیگه نیازی نداری چند دانشگاه درس بدی -حقوق ثابت - وام مسکن- وام ماشین وغیره داری
    البته اینو هم بدون که ممکنه برای حق التدریس شدن نیاز به معرف داشته باشی مثلا استاد دانشگاه البته برای جاهای معتبر مگر اینکه مدرک ات کارشناسی ارشد باشه.
    (ولی خیلی جاها هم نیازی به معرف نداره مثلا خواهر من 10 سال پیش خودش شروع کرد)
    البته تا اونجایی که من اطلاع دارم فقط علمی کاربردی های جدید مدرک کارشناسی قبول میکنند اونم حق التدریس برای درسهای فرعی .

dinosaur آواتار ها
    سپاس (Given)
    674
    سپاس (Received)
    213

اولا به ترفندستان خوش اومدی.

ثانیا شما از کجا شنیدید یا دیدید که 4 تومان میدن یا 10 تومان قشنگ میدن؟!!
    کسی که با دکترا توی دانشگاه دولتی هیئت علمی میشه به عنوان استاد یار حدودا 1.5 میگیره.بعد از یکی دو سال یا بیشتر بسته به تعداد و کیفیت مقاله هایی که ارائه میده میشه دانش یار که حقوقشم افزایش پیدا میکنه.به همین ترتیب بعد از اونم میشه استاد.
    ویرایش توسط dinosaur : 1 September 2010 در ساعت 04:08 AM

mrfarzin آواتار ها
    سپاس (Given)
    3
    سپاس (Received)
    9

خیلی ممنون

مثل اینکه درست مطالعه نکردید

**خب شما بهتره از دانشگاه های علمی کاربردی که تازه تاسیس شده و نیاز فوری به کارداره شروع کنی (اونجا فقط برای تدریس به کاردانی ها میگیرندتون البته بازم بگم درصورتی که کارشناسی ارشد دانشجو باشید)البته برای کارشناسی دقیقا نمیدونم چقدر میدند اما خیلی کمه شاید 4تومان اما مقطع کارشناسی ارشد بعضی دانشگاه ها( به دانشگاه هم بستگی داره :مثلا اگر داخل تهران باشه مبلغ ممکنه کمتر باشه اما به سمت شهریارو کرج یه مقدار بیشتر میکنند برای جذب نیرو) تا7 تومان هم میدند
    در مقطع دکترا هم تا 10قشنگ میدند.**

دانشگاه علمی کاربردی رو گفتم !!!( اونم واسه این که گفتم خواهرم توش تدریس میکرد ) البته منظورم ساعتی بود
    اونی هم که شما میگید برای استادهاشه که هیئت علمی میشند اما من از حق التدریسی دانشگاه علمی کاربردی گفتم نه هیئت علمی دانشگاه دولتی !!!
    درادامه حرفام گفتم که اگر بخواد هیئت علمی بشه حقوق ثابت داره !

**از کارشناسی ارشد هم شما میتونی بری جاهایی که هیئت علمی میخوان (اگر تهران نشد برو به سمت قزوین -آبیک با اطلاعات کمی که دارم میدونم دوسه ماه قبل اونجا میخواستند) البته به این راحتی نیست هیئت علمی اما اگر قبول بشی دیگه نیازی نداری چند دانشگاه درس بدی -حقوق ثابت - وام مسکن- وام ماشین وغیره داری **

سرسری خوندن متن نتیجه گیری نامناسب رو هم داره دوست عزیز.
    یکبار دیگه دقیق بخونید لطفا .
    ویرایش توسط mrfarzin : 1 September 2010 در ساعت 12:50 PM

dinosaur آواتار ها
    سپاس (Given)
    674
    سپاس (Received)
    213

در مورد ساعتی که حق با شماست چون ذکر نکرده بودین فکر کردم منظورتون ماهیانه است . اما من هیئت علمی دولتی رو به عنوان یه مثال کلی گفتم .توی آزاد و کاربردی هم به همین شکله.و البته حالت ماکزیمم حقوقه . توی بقیه حالتا مثل مربی شدن با ارشد یا حق التدریسی با هر مدرکی حقوق از این کمتره.
    من متنتو خوندم و توضیحاتم بابت برداشت اشتباه توی قضیه حقوق بود.

(TVA1388 سابق) TVA - Security 7 آواتار ها
    سپاس (Given)
    6355
    سپاس (Received)
    4170
    نوشته های وبلاگ
    6

خب البته فکر میکنم بستگی به استاد هم داره!...مثلا ما یه استاد استاتیک داشتیم 3 روز در هفته میمومد درس می داد 60 میلیون میگرفت! در حالی که بقیه ی استادهای همون درس به زور ماهی 1.5 تا 2 تومن میگرفتن!...
    آن جا که عقاب پر بريزد ... از پشّه ي لاغري چه خيزد؟ ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)