قصد داریم نکته‌هایی بسیار جالب در مورد گوشی‌های نوکیا را به شما معرفی کنیم که قطعاً از بسیاری از آن‌ها بی‌خبر بوده‌اید. با مطالعه این ترفند سطح علمی شما در خصوص این گوشی‌ها بالاتر خواهد رفت.


- آیا می‌دانستید که برای در دسترس نبودن، می‌توانید از فویل آلومینیوم استفاده کنید و آن را دور گوشی بپیچید، یعنی گوشی را با آن بسته‌بندی کنید؟

- آیا می‌دانستید که در صورت استفاده از تصاویر متحرک در Background گوشی، مصرف باتری فوق‌العاده بالا می‌رود؟

- آیا می‌دانستید که نصب و پاک کردن برنامه‌ها در موبایل هیچ ضرری برای گوشی ندارد و فقط در طولانی مدت باعث انباشته شدن فایل‌های کوچکی از هر برنامه در گوشی می‌شود که با مستر ریست کردن گوشی قابل حل می‌باشد؟

- آیا می‌دانستید در گوشی‌های 6600 نمی‌توانید فایل MP3 رو برای زنگ گوشی انتخاب کنید؟

- آیا می‌دانستید برای گوشی‌های 6600 هدفون وجود ندارد؟

- آیا می‌دانستید که هیچ برنامه‌ای برای رادیو در گوشی‌های 6600 وجود ندارد؟ برای رادیو (ترفندستان)، گوشی باید مجهز به تیونر سخت‌افزاری باشد و چون در گوشی‌ها این قطعه سخت‌افزاری وجود ندارد پس نمی‌توان از برنامه‌ای برای رادیو استفاده کرد.

- آیا می‌دانستید با نگه داشتن کلید منو، تمامی برنامه‌های در حال اجرا نمایان می‌شود و با انتخاب دکمه‌ی C برنامه‌ی مورد نظر بسته می‌شود؟

- آیا می‌دانستید درحالتی که صفحه کلید قفل است، بدون این که لازم باشد قفل صفحه کلید را باز کنید، با فشردن کلید Power می‌توانید صفحه نمایش را روشن کنید تا مثلا ًساعت را ببینید یا وضعیت باتری گوشی را چک کنید؟

- آیا می‌دانستید برای شارژ باتری بهتر است که گوشی را خاموش کرده و بعد شارژ کنیم؟