نرم‌افزار Nokia PC Suite نرم‌افزاری است مخصوص دارندگان گوشی‌های تلفن همراه Nokia که جهت مدیریت این گوشی‌ها از طریق کامپیوتر کاربرد دارد. در صورتی که اقدام به نصب این نرم‌افزار بر روی ویندوز کرده باشید حتماً متوجه شده‌اید بعد از نصب آن، آیکنی به نام Nokia Phone Browser به محیط Computer ویندوز (My Computer سابق) اضافه می‌گردد. از طریق Nokia Phone Browser می‌توانید به محتویات داخلی تلفن همراه متصل به کامپیوتر دسترسی داشته باشید. در صورتی که علاقه‌ای ندارید که این آیکن در محیط Computer وجود داشته باشد، در این ترفند به نحوه‌ی حذف آن از طریق رجیستری ویندوز خواهیم پرداخت.

بدین منظور:
ابتدا کلیدهای ترکیبی Win+R را فشار دهید تا پنجره‌ی Run باز شود.
سپس (ترفندستان) در محیط Run عبارت regedit را وارد نموده و Enter بزنید.
اکنون در پنجره‌ی Registry Editor به مسیر زیر بروید:
 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MyComputer\NameSpace

اکنون در زیرشاخه‌های کلید NameSpace به دنبال یک کلید به نام {416651E4-9C3C-11D9-8BDE-F66BAD1E3F3A} بگردید.
حال کافی است بر روی این کلید راست‌کلیک کرده و Delete را انتخاب کنید.
با فشردن گزینه‌ی Yes این کلید حذف خواهد شد.
اکنون در صورتی که به Computer مراجعه کنید دیگر اثری از آیکن Nokia Phone Browser نخواهد بود.
دقت کنید در صورتی که این کلید را حذف کنید دیگر امکان بازیابی آن نیست. در نتیجه بهتر است پیش از حذف این کلید از این کلید یک فایل پشتیبان تهیه کنید. بدین منظور:
بر روی این کلید راست‌کلیک کرده و Export را انتخاب کنید.
در پنجره‌ی باز شده، نامی برای این کلید انتخاب کرده و پس از انتخاب محلی مناسب برای ذخیره‌ی آن بر روی دکمه‌ی Save کلیک کنید.
اکنون در صورتی که این کلید را حذف کنید، با اجرای این فایل رجیستری که خودتان آن را ذخیره کردید، می‌توانید این کلید را بازگردانی کنید و در نتیجه آیکن Nokia Phone Browser را مجدد به صفحه‌ی Computer اضافه کنید.