و سرانجام کیبوردی که احساسات شما را تایپ می‌کند! اگر از کاربرانی هستید که ترجیح می‌دهید به تایپ جملات طولانی، از صورتک‌های اموجی استفاده کنید، شرکت EmojiWorks صفحه‌کلیدهای مخصوص این شکلک‌ها را در 3 مدل ساخته است.

 

این صفحه کلیدهای بلوتوث با سیستم‌ عامل‌‌های iOS ،Mac و ویندوز سازگاری داشته و قابلیت اتصال به تبلت‌ها، لپ‌تاپ‌ها و رایانه‌های دسکتاپی را دارد.

 

صفحه‌کلید Emoji Keyboards مدل Pro و اتصال به iPad

 

مدل Emoji Keyboard قیمتی معادل با 49.95 دلار دارد و از 47 اموجی پشتیبانی می‌کند. مدل Plus این صفحه‌کلید 74.95 دلار قیمت دارد و دارای 84 اموجی می‌باشد. در نهایت حرفه‌ای‌ترین مدل Pro نام دارد و با قیمت 99.95 دلار از بیش از 120 شکلک پشتیبانی می‌‌کند.

 

برای تایپ شکلک مورد نظر نیز (ترفندستان) کافی است دکمه‌ی Emoji را نگه دارید و سپس کلید شکلک مورد نظر را فشار دهید. در صفحه‌کلیدهای مدل‌های Plus و Pro برای دسترسی به دومین و سومین ردیف شکلک‌ها باید از کلیدهای ترکیبی Emoji+Shift+Ctrl استفاده کرد.

 

 

EmojiWorks شکلک‌هایی را که ممکن است مورد توجه تعداد بیشتر کاربران باشد را انتخاب نموده و جالب‌تر این که در مدل‌های Plus و Pro می‌توان رنگ پوست شکلک‌ها را نیز تغییر داد.

 

در حال حاضر میتوان این صفحه‌کلیدها را روی سایت سازنده‌ی‌ آن پیش‌سفارش داد. بعد از پایان زمان پیش‌سفارش قیمت کیبوردها 10 دلار افزایش خواهد یافت.

 

EmojiWorks قید کرده است که صفحه کلیدهای سفارش داده شده تا پیش از اول دسامبر 2015 برای خریداران ارسال نخواهد شد. البته این تاریخ تقریبی است چرا که همه چیز بستگی به تاریخ ساخت و تاریخ پیش‌سفارش دارد.

 

ویدیوی معرفی Emoji Keyboard را می‌توانید در ادامه تماشا کنید.

ویدیو از ZzBb