‌وب‌سایت همراه رایانه، ارائه‌دهنده‌ی مطالب آموزشی و راه‌حل‌های جامع پیرامون مشکلات کامپیوتری و موبایلی کاربران می‌باشد .


شما می‌توانید مطالب و راه‌ حل‌های آموزشی در حوزه‌های نرم‌افزار، سخت‌افزار، امنیت، اندروید، موبایل و.... را در مرجع حل مشکلات کامپیوتری در همراه رایانه مطالعه نمایید.

 

کارشناسان این مرکز به صورت شبانه‌روزی و 24 ساعته آماده پاسخ‌گویی به سوالات رایانه‌ای و مشکلات موبایلی شما می‌باشند .
برای ارتباط با کارشناسان و دریافت کمک آنلاین می‌توانید با شماره‌ی هوشمند کشوری 9099070345 از طریق تلفن ثابت و بدون کد تماس بگیرید.

 

 

برای آن دسته از کاربرانی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند با ثبت‌نام در سامانه شارژی همراه رایانه امکان تماس از طریق تلفن همراه نیز وجود دارد.

 

با پیشرفت روز افزون استفاده از گوشی موبایل سوالات و مشکلات این ابزار و تکنولوژی هم بیش‌تر می شود. در صورتی در مورد انواع گوشی‌های هوشمند و حتی انواع تبلت‌ها نیاز به کمک داشتید می‌توانید از کارشناسان همراه رایانه یاری بخواهید. همراه رایانه همواره در جهت پاسخ‌گویی به سوالات رایانه‌ای و مشکلات موبایلی کاربران سعی کرده تا از قافله تکنولوژی عقب نماند و به‌روز باشد و در راستای این امر در تلاش است تا برای مخاطبان خود نیز مفید واقع شود .

 

با عضویت در کانال تلگرام همراه رایانه نیز می‌توانید آموزش‌ها و اخبار دنیای آی‌تی و فناوری را بر روی گوشی خود مطالعه نمایید .


برای مطالعه‌ی اخبار و اطلاعات بیشتر به سایت همراه رایانه مراجعه نمایید:

همراه رایانه