هر نقطه از ایران می تواند زیبا و جذاب باشد، سفر یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که می توان برای تغییر روحیه انجام داد، سفر ذهن و روح انسان را جلا می دهد و می توان گفت دید انسان را به زندگی تغییر می دهد. جزایر کیش و قشم دو تا از  بهترین مناطق برای گردشگری می باشد که از جاذبه ها و امکانت بسیار خوبی برخوردار است.

جزیره کیش یکی از نقاط  توریست پذیر چه درمیان مردم داخل ایران وچه درمیان توریست هایی که از خارج از کشور ایران را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می کنند؛ است. این جزیره در تمامی فصول سال مهمانان خود را دارد زیرا هم بسیار از نظر طبیعی زیبا است وهم تمامی امکاناتی که یک توریست در طول مسافر خود به آن نیاز دارد یا برایش مهم است در این جزیره وجود دارد.

همچنین هتل های کیش  بسیار خوب با امکانات استاندارد در این جزیره نیلگون وجود دارد که خیال مهامانان این جزیره از نظر محل اقامت راحت می کند.  در این مقاله به معرفی مختصر چند هتل در جزیره کیش پرداخته ایم که شاید اقامتگاهی مناسب برای سفر تابستانی شما باشد. اگر قصد سفر به جزیره کیش را دارید با ما همراه باشید تا با مناسب ترین هتل های جزیره کیش آشنا شوید.

 

هتل شایگان کیش

هتل پنج ستاره شایگان، هتلی بسیار زیبا مشرف به آب های نیلگون خلیج فارس است. این هتل بسیار برای اقامت کسانی که به قصد خرید به جزیره کیش می روند مناسب است زیرا تنها پنج دقیقه پیاده تا بازار پانیذ فاصله دارد.

به گزارش ویرلن؛ سالن همایش های بسیار مجلل، کلوپ ورزشی، استخر سرپوشیده با درجه آب کنترل شده، جکوزی، سنای بخار،سنای خشک، بدن سازی، بوفه، ماساژ، ناجی و مربی،  حوضچه آب سر و استخر کودکان تنها چند نمونه از امکانات تفریحی این هتل پنج ستاره است. این هتل یکی از هتل های لوکس جزیره کیش محسوب می شود امکانات بسیار خوبی دارد و مناسب برای کسانی است که امکانات محل اقامت در طول سفر برایشان اهمیت بیشتری از پول محل اقامتشان دارد. برای رزرو هتل می توانید به راحتی به سایت های معتبر مراجعه کرده و از تخفیفات خوبی بهرمند شوید.

 

 

هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش یکی دیگر از هتل های پنج ستاره جزیره کیش است که محلی بسیار مناسب برای اقامت تابستانی شما خواهد بود. این هتل دارای امکانات رفاهی و تفریحی بسیار مناسب و همچنین قیمت بسیار مناسب نسبت به این امکانات است. اقامت در هتل پنج ستاره داریوش کیش این امکان را به شما می دهد که بتوانید طعم از بهترین انواع غذاهای فرنگی، دریایی، محلی  و ایرانی را در جزیره کیش تجربه کنید و قطعا این طعم تا سال ها در ذهن شما باقی خواهد ماند، همچنین با اقامت در این هتل می توانید به بازدید از باغ پرندگان، دلفین ها و آکواریوم ها بپردازید و مهمتر از همه یک اقامت بی نظیرو فوق العاده در یک بافت تاریخی را تجربه کنید.

 

 

هتل ترنج کیش

اقامت در هتل پنج ستاره ترنج کیش یک تجربه جدید است. اگر دوست دارید چند روزی زندگی روی آب را تجربه کنید حتما اقامت در هتل ترنج به شما پیشنهاد می شود. هتل ترنج در دو فار ساخته شده است که البته فاز دوم هنوز در دست احداث است. هتل پنج ستاره ترنج 100 سوئیت دارد که این سوئیت ها روی آب یک قرار گرفته و با اسکله های چوبی به هم متصل شده اند و در نهایت طرح بته جقه را ایجاد کرده اند. جالب است بدانید به خاطر کف شیشه ای این سوئیت ها مهمان ها می توانند از اتاق خود دریا را تماشا کنند.

 

 

در این فصل تور کیش قشم محبوبترین تور ایران می باشد و خانواده های بسیاری برای دیدن این دو جزیره رویایی برنامه ریزی می کنند ، شما می توانید با مراجعه به آژانس های هواپیمایی و یا سایت های معتبر به راحتی بلیط هواپیما خود را رزرو کنید.

 

 منبع:

http://kishqeshm.ir.