وقتی به سفر به یک مقصد فکر می‌کنیم، چندین سؤال مهم در ذهن شکل می‌گیرد. آیا حالا زمان مناسبی برای سفر است؟ در این سفر چه کارهایی می‌توانم انجام دهم؟ هزینه‌ی آن چقدر است؟ و سؤالاتی دیگر از این دست که باید برای هر کدام پاسخی بیابید.

 

آژانس مقتدر سیر تابان، تلاش دارد تا بخشی از این سؤالات را برای تور دبی پاسخ داده و ترفندهایی که برای انتخاب بهترین تورهای این مقصد زیبا و مدرن وجود دارد را برشمارد. دبی یک مقصد گرم و مرطوب در جنوب خلیج فارس محسوب می‌شود و بنابراین فصل تابستان اکثر افراد را در این شهر کلافه می‌کند بنابراین انتخاب این فصل بیشتر برای افرادی که صرفاً تعطیلاتی در این زمان دارند و امکان مسافرت در سایر زمان‌های سال را ندارند مناسب است. از اوایل پاییز دمای هوا رو به کاهش رفته و دبی پذیرای مسافران بیشتری‌ست و نهایتاً در زمستان بهترین فصل این مقصد شکل می‌گیرد. همزمان با افزایش استقبال، قیمت‌ها نیز روند صعودی دارند. بنابراین سفر در بهترین فصل نیازمند هزینه‌ی بیشتری خواهد بود. اما در میان ماه‌های سال، حداقل برای ایرانیان استثنایی وجود دارد. اسفند ماه به واسطه‌ی آن که اکثر افراد درگیر تدارک مقدمات مراسم نوروز هستند یا آن که مشغله‌ی کاری پایان سال اجازه سفر به ایشان را نمی‌دهد، میزان تقاضا کاهش می‌یابد و این امر باعث می‌شود تا هزینه به شکل محسوسی کاهش پیدا کند و کسانی‌که امکان سفر در این زمان را دارند می‌توانند علاوه بر لذت بردن از بهترین فصل سفر قیمت مناسبی برای سفر خود پرداخت کنند.

 

 

جاذبه‌های دبی

دو چیز در دبی توجه بیشتری را به خود جلب می‌کند. در درجه‌ی اول مراکز خرید متعدد و متنوع با کلاس‌های قیمتی متفاوت و دوم برج‌ها و آسمان‌خراش‌های سر به فلک کشیده. هر دوی این موارد از مهمترین جاذبه‌های این شهر جوان است. در کنار این موارد سواحل تجهیز شده و شن‌زارهای مهیا شده برای گشت و گذار از دیگر مواردی هستند که می‌توان در دبی از آن‌ها لذت برد. اما جاذبه‌های دبی به این هم ختم نمی‌شود و باغ‌های گل، پیست اسکی، پارک آبی و تعداد زیادی جاذبه‌های دست‌ساز دیگر رونق گردشگری در این شهر را صد چندان کرده است. برای آشنایی هر چه بیشتر می‌تواند در  صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام مقتدر سیر عضو شوید.

 

جزئیات ایرلاین‌های مسیر دبی

دبی از آن دست مسیرهایی‌ست که هر روز از سال تعداد زیادی پرواز به آن انجام می‌شود. عده‌ای برای کار، عده‌ای برای تفریح و سرگرمی و برخی برای خرید، مسافر این مقصد هستند و این حجم استقبال باعث تنوع حضور ایرلاین‌ها در این مسیر شده است. اما اکثر تورهای این مسیر در سال‌های اخیر توسط ایرلاین‌های ماهان، ایران ایر، ایر عربیا و امارات تشکیل می‌دهند. در میان این پروازها خط هوایی ایر عربیا متعلق به کشور امارات پایین‌ترین قیمت و ایرلاین دیگر این کشور گرانترین قیمت را دارد.

به گزارش ویرلن؛ نکته‌ای که گاه از نظر برخی مسافران مغفول می‌ماند، آن است که پروازهای شرکت ایر عربیا که از قیمت‌های بسیار مناسبی برخوردار است در شهر شارجه فرود می‌آید و مسافران از این فرودگاه تا شهر دبی توسط اتوبوس و در زمان ۴۰ دقیقه منتقل می‌شوند.

 

ترفندهای خرید تور نوروزی دبی

طولانی‌ترین تعطیلات در تقویم ایرانی متعلق به عید نوروز است. معمولاً قبل، میانه و حتی روزهای بعد از نوروز زمان‌هایی‌ست که ایرانیان به سفرهای خود اختصاص می‌دهند. بعد از یک‌سال فعالیت مداوم، این تعطیلات بهترین زمان برای استراحت و به در کردن خستگی است. آژانس مقتدر سیر، تورهای این فصل را در دی ماه عرضه می‌کند. از آن‌جا که حضور در دبی به اخذ روادید احتیاج دارد برنامه‌ریری برای این مقصد سریعتر از سایر مقاصد می‌بایست صورت پذیرد. از این رو اکثر هتل‌های مناسب و تاریخ‌های مهم و خاص در اوایل اسفند به پایان می‌رسند. اما فروش این دست تورها تا پایان ادامه داشته و مسافران امکان خرید آن‌ها تا آن زمان را دارند. اگر شما از آن دست افرادی هستید که قصد دارید از ۲۸ اسفند تا ۳ فروردین به دبی پرواز کنید بهتر است فرصت را از دست نداده و با مشاهده اطلاعات کامل و جامع تور دبی نوروز 97 را نگاه کرده و در اولین فرصت با تماس با آژانس مقتدر سیر نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید.