شرکت امنیتی اف سکیور در سال 1988 ، زمانیکه اینترنت به اولین خانه های اروپا راه یافت متولد شد و تا به امروز F-Secure علیه تهدیدات سایبری و بدافزارها ایستاده و مقابله کرده است. این شرکت فنلاندی که توسط 2 دوست افتتاح شده بود مخارج خود را از طریق آموزش و مشاوره تامین می کرد. در سال های اول آقای ریستو سیلاسما، موسس اصلی این کمپانی قراردادها را تایپ می کرد، صورت حساب ها را مدیریت می کرد، حقوق پرداخت می کرد و به مشتریان پشتیبانی می داد. تا اینکه میکوهیپونن را استخدام کردند و آنتی ویروس اف سکیور به صورت رسمی وارد بازار شد. میکو دیسک های فلاپی نرم افزارآنتی ویروس را کپی و به روزرسانی می کرد.

با انفجار اینترنت و شرکت های کامپیوتری در اواخر دهه 90 میلادی، اف سکیور نیز رشد خیره کننده ای به خاطر تلاش های شبانه روزی خود در امنیت سایبری کرد. با ترکیدن حباب "دات-کام" در سال 2000 شرکت آسیب دید، ولی  چشم انداز و ریشه های شرکت، آنها را در اوج نگه داشت و حالا اف سکیور برترین برند امنیتی اروپاست. این شهرت و پیشرفت تا به امروز که آنتی ویروس اف سکیور جشن 30 سالگی خود را می گیرد ادامه داشته است. امروز این آنتی ویروس یکی از برترین و مطمئن ترین محصولات امنیتی در جهان با میلیون ها کاربر در کشورهای پیشرفته دنیاست.

کمپانی اف سکیور چند سالی است که خدمات و محصولات خود را به کشور ایران نیز به صورت رسمی ارائه می دهد و در جشن 30 سالگی خود همگام با دیگر کشورهای دنیا، تخفیفات ویژه آنتی ویروس خود را به مشریان ایرانی نیز می دهد.

تخفیفات ویژه به کاربران جدید اف سکیور تعلق می گیرد. تمامی شرکت ها و افرادی که آنتی ویروس F-Secure خریداری می کنند 6 ماه لایسنس رایگان دریافت می کنند. همچنین اگر سازمان یا کاربری آنتی ویروس 2 ساله خرید کند شرکت 1 سال لایسنس رایگان نیز به آن اضافه می کند و این محصول امنیتی را 3 ساله صادر می کند.

 

اف سکیور قویترین آنتی ویروس جهان

 

 

آنتی ویروس اف سکیور ویژگی های بسیار زیادی دارد. به جز اینکه در تمام تست های امنیتی رتبه بسیار بالایی دریافت کرده و همواره یکی از پیشروترین بازیگران صنعت امنیت اطلاعات بوده است تاثیر بسیار کمی نیز برروی منابع سیستم و کامپیوتر های کاربران می گذارد.

آنتی ویروس تحت شبکه اف سکیور شامل لایه های متعدد امنیتی مانند ضد ویروس ، ضد باج افزار ، فایروال پیشرفته ، مدیریت دستگاه های اکسترنال ، مدیریت وصله های نرم افزارها ، بانکداری امن ، جلوگیری از حملات هدفمند و DDoS ، اسکن ترافیک اینترنت ، کنترل نرم افزارهای داخل شبکه ، راهکارهای اختصاصی موبایل و شبکه های پراکنده و بسیاری قابلیت دیگر را در خود دارد.

آنتی ویروس خانگی اف سکیور نیز یکی از قویترین و سبک ترین محصولات امنیتی در دنیای امنیت می باشد. کاربران کامپیوترها و موبایل ها می توانند با خرید آنتی ویروس اف سکیور نه تنها از تخفیفات آن استفاده کنند بلکه از دنیای دیجیتال و مجازی خود توسط مطمئن ترین نرم افزار امنیتی محافظت کنند.

چنانچه قصد مهاجرت به آنتی ویروسی مورد اعتماد را دارید با شماره تلفن 57814 – 021 نماینده رسمی این شرکت فنلاندی در ایران تماس بگیرید و از خدمات، پشتیبانی و محصولات مطمئن این شرکت استفاده نمایید. همچنین برای خرید آنتی ویروس می توانید به فروشگاه اینترنتی سایسک مراجعه نمایید.

 

منبع خبر : ویرلن