ترجیح همه برای سفر‌ها کوتاه و چند روزه این است که هم مقصد نزدیکی باشد و هم جذابیت‌های گردشگری خوبی داشته باشد. استانبول و گرجستان دو مقصد نزدیک به ایران که به راحتی و بدون نیاز به ویزا می‌شود به آنها سفر کرد.

 

 

گرجستان؛ سرزمینی با معماری تلفیقی اروپا و آسیا

در سفر با تور گرجستان بناهای جذاب و باشکوهی را می‌بینید که معماری خاص دارند و این نوع طراحی تلفیقی از روش‌های اروپایی و آسیایی است که برای هنرمندان و هنر دوستان بسیار جذاب است. سفر به گرجستان آمیزه ای از بهترین تجربیات گردشگری را برایتان می‌سازد. قشنگ‌ترین بخش سفر آشنایی و معاشرت با مردم گرجی است که بسیار مهربان و مهمان نواز هستند. در تفلیس و باتومی با طیف وسیعی از جاذبه‌های گردشگری روبه ررو می‌‌شوید از  رستوران‌های خوب میدان آزادی گرفته تا موزه‌های خیابان روستا ولی تا سواحل زیبای باتومی همه این‌ها را باید حتما ببینید وتجربه کنید.
گرجستان مخصوصا باتومی به هتل‌های چهار و پنج ستاره خوب معروف است توصیه ما این است که حتما از جزئیات موقعیت و اطلاعات هتل بپرسید و تا آنجا که می‌شود هتل چهار ستاره به بالا انتخاب کنید که خدمات خوبی را ارائه می‌دهند. البته تمامی هتل‌های آ‌ژانس دارای صبحانه رایگان نیز هستند و هزینه‌ای بابت صبحانه پرداخت نمی‌کنید.
بازار‌های سنتی تفلیس بسیار جذابند که در همه جای شهر آنها را می‌بینید. اگر به خرید عتیقه‌های قدیمی گرجستان علاقه دارید حتما سری به این بازار‌ها بزنید وچیز‌های بامزه قدیمی از دوران پادشاهان گرجی به یادگار بیاورد . برای خرید از برند‌ها هم در اطراف میدان آزادی و یا در تفلیس مال می‌توانید خرید‌های خوبی داشته باشید البته نمایندگی ایکیا هم در تفلیس و هم در باتومی شعبه دارد و دیدنش جذاب است.

شرکت‌های هواپیمایی زاگرس و قشم ایر پرواز‌های خوب و ارزانی به تفلیس و باتومی دارند که تور‌های آژانس هم با این پرواز‌ها برنامه‌ریزی شده است. برای راحتی گردشگران آژانس مقتدر سیر تابان ترنسفر فرودگاهی رفت و برگشت رایگان در نظر گرفته که با آسودگی از فرودگاه امام خمینی تهران به هتل خود در گرجستان می‌رسید.
برنامه ریزی تور‌های گرجستان آژانس مقتدر سیر تابان به دو صورت سفر به تفلیس و هم به طور ترکیبی سفر به تفلیس و باتومی است با کارشناسان آژانس تماس بگیرید و برای خرید تور و انتخاب مدل تور مشاوره کنید.
برای دیدن جاذبه‌های گردشگری گرجستان در وب‌سایت آژانس به صورت دقیقی هر سوالی که داشته باشید پاسخ داده شده است. با اطلاعات کافی و برنامه ریزی خوب از سفرتان لذت ببرید.

 

استانبول؛ سفر شهری پرهیاهو و جذاب

این روز‌ها زمان سفر‌های خاطره انگیز است. هوا بسیار خوب است و قیمت تور‌ها به دلیل شروع نشدن تابستان بسیار ارزان‌تر هستند. با چند روز سفر به استانبول هیجانی تازه و انرژی خوبی وارد روز‌هایتان می‌شود.
در عصر این روز‌های بهاری در خیابان استقلال قدم بزنید و در رستوران‌های ترکی و  بین‌المللی استانبول غذاهای خوش‌مزه میل کنید، نوشیدن قهوه ترک و چای‌های خوش طعم با باقلواهای خوش‌مزه ترکی به شیرینی سفرتان اضافه می‌کند.

 


هتل‌های استانبول از استاندارد بالایی برخوردارند و طراحی‌های بامزه‌ای دارند شما با هر توان مالی می‌توانید هتل سه ستاره خوب با منظره عالی بسفور را رزرو کنید البته هتل‌های چهار و پنج ستاره استانبول هم قشنگی و راحتی خوبی دارند که وسوسه کننده است. با کارشناسان آزانس مقتدر سیر تابان تماس بگیرید و یا بر روی وب‌سایت آژانس مشخصات و موقعیت مکانی هتل‌ها را بررسی کنید، انتخاب هتل ارتباط مستقیمی با هدف از سفر شما دارد اگر صرفا برای استراحت و آرامش می‌روید هتل پنج ستاره کنار بسفور جذاب است و اگر برای خرید و هیجان سفر می‌کنید هتل سه ستاره در تقسیم و سلطان احمد هم مناسب است.
پرواز های استانبول متعدد و در ساعات مختلف هستند شرکت‌های هواپیمایی ماهان، ایران ایر، زاگرس، قشم ایر، و اطلس جت همه روزه به مقصد استانبول پرواز دارند و هر زمان که تصمیم به سفر بگیرید می‌توانید مسافر این شهر باشید و بعد از سه ساعت و نیم پرواز به آتاتورک وارد شوید.
بعد از رسیدن به آتاتورک به ترنسفر رایگان آزانس به هتلتان می‌رسید و در تمام روز‌های اقامت از صبحانه رایگان تور لذت ببرید.
با بچه‌ها به پارک وایلدوادی برویدو همراه همسفرانتان به کافه‌های شلوغ شبانه خیابان استقلال، کشتی سواری در بسفور و رفتن به بیوک آدا را فراموش نکنید که برای استراحت و روحیه خوب گرفتن بسیار موثر است.

برنامه‌ریزی سفر به استابول کنید و تور استانبول خود را خریداری کنید و همین روزها در بهترین وقت سفر به این شهر تاریخی و زیبا سفر کنید

برچسب‌ها: سفر مسافرت ویرلن