هومینگ بانک اطلاعاتی املاک ایران است که دسترسی سریع و آسان به بیش از 5 هزار ملک را فراهم آورده است. این سامانه با دسترسی به اپلیکشن آپ (آسان پرداخت) که 50 میلیون نصب فعال دارد می‌تواند خدمات مرتبط با املاک ( خانه، آپارتمان، مغازه و مستغلات و...) را با بالاترین کیفیت در اختیار کاربران خود قرار دهد. با ورود به اپلیکیشن آپ و انتخاب گزینه خرید و اجاره ملک تمامی امکانات و خدمات، در دسترس خواهند بود.

 

حتما برای یک بار هم که شده برایتان پیش آمده است که برای خود یا دیگری به دنبال اجاره خانه یا خرید خانه باشید و با سختی‌های این مسیر آشنا باشید. هومینگ سایت تخصصی برای خرید و فروش یا رهن و اجاره خانه و آپارتمان و ملک است که اطلاعات کاملی در خصوص قیمت خانه و ملک و امکانات هر خانه به همراه عکس های با وضوح بالا برای کاربران خود آماده کرده است و با آگاهی کامل از تمامی روندها و شرایطی که در مسیر خانه دار شدن وجود دارد، کاربران خود را همراهی و راهنمایی می‌کند تا کاربران جویای خانه به بهترین خانه‌ی موردنظرشان با بودجه متناسب خود در سریعترین زمان دست یابند.

 

سایت هومینگ با دارا بودن 150 نماینده در تهران و شهرهای دیگر، استفاده از یک سایت تخصصی املاک را برای مشتریان در بیش از 50 شهر امکان‌پذیر کرده است.

 

هومینگ مشتریان خود را در هر مرحله از چرخه‌ی مرتبط با املاک همراهی می‌کند و تمام سعی مجموعه این است که مشتری تمامی مراحل را با آسودگی خاطر انجام دهد. وجود مشاورین املاک معتبر به صورت تلفنی برای رسیدن به بهترین نتیجه در نظر گرفته شده است تا با بررسی دقیق ابعاد مختلف به شما کمک کرده تا اشتباهی در خصوص معاملات صورت نگیرد.

 

در هومینگ افرادی که به حوزه مسکن علاقه دارند،می‌توانند با دسترسی به مجله آنلاین هومینگ، از اطلاعات مرتبط با شهرها، خیابان‌ها، موارد حقوقی، اخبار روز و تحلیل خبری و همچنین دکوراسیون بهره‌مند شوند.

 

خریداران یا اجاره کنندگان ملک:

تعداد فایل‌های موجود در سایت این امکان را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا با در دسترسی به تعداد نامحدود فایل به ملکی که با توجه به امکانات خود در نظر گرفته‌اند برسند.

در جهت راحتی مشتری و صرف زمان کمتر، فیلترها و دسته‌بندی‌های تخصصی در سایت قرار داده شده است، تا کاربر ارتباط خوبی با سایت در جهت رفع نیاز خود برقرار کرده و سریع‌تر به نتیجه برسد.

مشتری برای بازدید حضوری از املاک محدودیتی ندارد و می‌تواند هر تعداد از ملک را که موردپسندش قرار گرفته‌اند بازدید نماید. در این بین مشاورهای مجموعه تمامی هماهنگی‌های لازم برای بازدید را انجام داده و در تمامی مراحل بازدید راهنمای شما خواهند بود.

 

فروشندگان یا اجاره‌دهندگان ملک:

یکی از تفاوت‌های اصلی هومینگ با سایر فعالان این حوزه در این است که مشتری محدودیتی برای ثبت فایل‌های خود ندارد و می‌تواند به هر تعداد که می‌خواهد فایل برای فروش یا اجاره داشته باشد.

فایل‌های ثبتی کاربر بدون واسطه و در کمترین زمان قابل نمایش برای میلیون‌ها کاربری خواهد بود که به دنبال خرید و یا اجاره ملک هستند و بدین صورت اجاره یا فروش ملک در سایت هومینگ در کوتاهترین زمان انجام خواهد گرفت.

از ویژگی‌های دیگر این مجموعه این است که تمامی مراحل ثبت فایل به صورت رایگان انجام می‌شود و مبلغی از مشتری دریافت نمی‌شود.

در مجموع سایت هومینگ با دارا بودن بازدید بالا، تعداد فایل‌های ثبتی، همراهی مشاور در تمامی مراحل و استفاده از ابزارهای تخصصی برای جستجوی ملک، کمک و راهنمای شما در این مسیر خواهد بود.