تعداد زیاد پیک موتوری در تهران به یک معضل تبدیل شده است. در خیابان که راه می‌روید، از چپ و راست پیک است که می‌آید و می‌رود. اما باز با این وجود نمی‌توانید در زمان نیاز به آنها دسترسی پیدا کنید. بیایید کمی بیشتر راجع به همین مساله با هم صحبت کنیم.

ما اگر به چیزی عادت کنیم، حتی تصور نداشتن آن هم برایمان سخت خواهد بود. مثلا الان چه کسی می‌تواند به دنیای بدون اینترنت فکر کند؟ کدام‌یک از ما می‌تواند به دوران قبل از گوشی‌های هوشمند برگردد؟ چند نفر هستند که هنوز از آژانس تلفنی سر کوچه استفاده می‌کنند؟ دقت می‌کنید؟ ما طعم فناوری جدید را چشیده‌ایم و دیگر نمی‌توانیم بدون آن به زندگی ادامه بدهیم. حالا که در مثال‌ها به انقراض تقریبی تاکسی تلفنی اشاره کردیم، بیایید دوباره به موضوع پیک موتوری خودمان برگردیم. حتما شما هم با پیک موتوری و نوع درخواست آن به شیوه‌ی جدید آشنا هستید. این پیک موتوری اینترنتی هم از آن چیزهایی بود که پس از جاافتادن اینترنت در سراسر دنیا متولد شد و حالا در همین ایران خودمان، چندین شرکت پیک موتوری آنلاین مشغول به فعالیت هستند. تی‌نکست هم یکی از شرکت‌هایی است که یک سرویس پیک موتوری جدید را با ویژگی‌های بروز و مطابق با استانداردهای امروزی ارائه می‌دهد.

 

پیک موتوری تی‌نکست چیست؟

تی‌نکست یک استارتاپ فعال در حوزه ارسال بسته درون شهری است که در محدوده تهران کار می‌کند و به تمام فروشندگان سرویس می‌دهد. مشتری تی‌نکست می‌تواند صاحب یک فروشگاه اینستاگرامی کوچک باشد یا اینکه یک وبسایت تجارت الکترونیک بزرگ با هزاران مشتری داشته باشد. مغازه‌ها و فروشندگان سنتی هم می‌توانند از سرویس ارسال بسته این شرکت استفاده کنند. فرق تی‌نکست با موارد مشابه در این است که به ازای هر بسته، یک پیک نمی‌فرستد؛ بلکه صبر می‌کند تا چند بسته کنار هم جمع شوند و از یک پیک برای ارسال هم‌زمان بسته‌ها استفاده می‌کند. با این کار، قیمت ارسال بسته به شدت کاهش پیدا کند و مشتری تنها یک قیمت واحد را برای تمام آدرس‌های شهر تهران پرداخت می‌کند. با این حساب، تمام آدرس‌ها از تهرانپارس تا تهرانسر و از تجریش تا شهر ری با یک قیمت یکسان ارسال می‌شوند.

 

 

تی‌نکست یک کار خوب دیگر هم انجام می‌دهد. شما می‌توانید به مشتری‌هایتان این امتیاز را بدهید تا مبلغ کالا را به صورت پرداخت در محل (COD) تسویه کنند. تی‌نکست پول دریافتی را با بیشترین سرعت و حداکثر در بازه‌ی یک‌روزه به حساب شما واریز می‌کند؛ طوری که به محض کارت کشیدن از سمت مشتری، پول مستقیما به حساب شخصی شما واریز خواهد شد. پیک‌های موتوری این شرکت تمام آموزش‌های مورد نیاز را برای داشتن بهترین نوع برخورد گذارنده‌اند و همان‌طوری با مشتری شما برخورد می‌کنند که خودتان انتظار دارید.

 

 

برای تماس گرفتن با تی‌نکست به منظور هر نوع مشاوره در حوزه لجستیک و پیک موتوری از شماره تلفن مستقیم 66403327-021 استفاده کنید.