30 دقیقه زودتر می‌روید تا به فرودگاه برسید.30 دقیقه در بهترین حالت در فرودگاه معطل می‌شوید و بعد 30 دقیقه طول کشید تا بلیط بگیرید. چرا باید این کارها را انجام دهید؟ شما با خرید بلیط هواپیما از علی بابا در فرودگاه. ممکن است کمی معطل شوید اما امکان گرفتن تخفیفاتی هم وجود دارد.

 

با خرید بلیط هواپیما در فرودگاه، پس انداز کنید

شاید مقالات زیادی به توضیح در مورد این موضوع پرداخته داشته باشند اما باید بدانید که خرید بلیط در فرودگاه روش‌های و نکته‌هایی دارد که حتما باید آنها را از قبل رعایت کنید وگرنه در فرودگاه دچار مشکل می‌شوید. با خرید بلیط در فرودگاه ممکن است بتوانید پس انداز کنید و پول کمتری بپردازید و تخفیف بیشتری بگیرید اما در جریان باشید که این کار ریسک خودش را دارد.

برای انجام این کار باید چند کار متفاوت انجام داد تا اطمینان حاصل شود که روند تا حد ممکن امن و ساده است:

 

1. پروازهای خود را قبل از رفتن جستجو کنید

موارد اول، قبل از رفتن، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید. فرودگاه‌ها، زمان پرواز، هزینه و غیره همه آن را بنویسید. حتما در این مسیر شاهد سایر افراد در تلاش برای خرید بلیط هستید و آنها را در حال خواندن همه پروازها و قیمت‌های مختلف روز ببینید. این مسئله وقت شما را هدر می‌دهد. قبل از رفتن بدانید که چه می‌خواهید.

 

2. اطلاعات خود و مسافرهای همراهتان را یادداشت کنید

دومین کاری که باید انجام دهید نوشتن نام و تاریخ تولد خود و مسافران همراهتان است. مأمور این اطلاعات را دستی وارد می‌کند و با یادداشت کردن آنها خطاهای کمتری مرتکب می‌شوند، از شما سؤال کمتری می‌پرسند و شما در وقت خود صرفه جویی می‌کنید. اگر نام‌ها و اطلاعات را تایپ کنید که بهتر است.

 

3. بدانید چه موقع باید بروید

این ممکن است مهمترین نکته باشد. شما باید حواستان به زمان باشد چرا که می‌خواهید یک زمان یا روز را انتخاب کنید که ترافیک کم است و یا یک پرواز چارتر را انتخاب کنید. قبل از رفتن به سایت هواپیما، ترافیک را برای آن روز بررسی کنید. از سایت‌های پرواز استفاده کنید چراکه آنها به شما اجازه می‌دهند آن را در هر خط هوایی جداگانه ببندید. مثلا در آن روز پرواز در ساعت 2 بعد از ظهر تا 4 بعد از ظهر انجام می‌شود. همه افراد برای پرواز ساعت دو بعد از ظهر تا ساعت 1:30 به فرودگاه می‌آیند پس ترافیک زیاد می‌شود. در نتیجه شما باید زمانی را انتخاب کنیدکه گرفتار ترافیک نشوید و ترافیک نیز در آن ساعت سبک باشد. همچنین اطمینان حاصل کنید که هنوز پروازهایی برای آن روز انجام می‌شود، زیرا در صورت عدم وجود پرواز، هیچ کس در پیشخوان نخواهد بود. فقط به امید رسیدن به فرودگاه رانندگی نکنید بلکه از قبل همه چیز را چک کنید.

 

 

4- پارکینگ مناسب

احتمالاً اکثر مردم هرگز از پارکینگ کوتاه مدت استفاده نکرده‌اند. نصب عبارت DTW همان پارکینگ طولانی مدت در ساختار پارکینگ کنار ترمینال است. شما زمانی که با ماشین خود به فرودگاه می‌روید در همان مکان وارد می‌شوید و خودروی خود را پارک می‌کنید اما وقتی می‌خواهید بلیط خود را بگیرید کارت پارک را همراه خود نگه داشته و به بخش بلیط می‌روید. با پارک خوردروی خود بعد از سفر می‌توانید به جایگاه برگردید و با ماشین خود به منزلتان بروید.

 

نتیجه

امیدوارم این کار و مطالبی که به شما گفته شد به شما در صرفه جویی در وقت و زمان کمک کند. دفعه دیگر که تصمیم به پرواز با یک شرکت ارزان قیمت بگیرید می‌توانید از گزینه خرید بلیط در فرودگاه استفاده کنید. این امکان وجود دارد که یک ساعت در فرودگاه معطل شوید و مسافران زیادی را برای خرید در بلیط ببینید. البته به هر قیمتی هم حاضر به خرید بلیط هواپیما نشوید. مثلا اگر فوبیای ارتفاع و حرکت دارید و نگران هستید یا در هنگام تلاطم اضطراب دارید، یک صندلی را به سمت وسط هواپیما، بالای بال خریداری کنید.

 

بال‌ها مرکز ثقل هواپیماها هستند، بنابراین بالای آنها می‌تواند احساس تلاطم یا حرکت را در طول پرواز را کاهش دهد.

به یاد داشته باشید که تمامی روند خرید بلیط هواپیما در فرودگاه را با آرامش انجام دهید و دچار استرس نشوید.

اگر چیزی نادرست پیش رود، آرامش داشته باشید. تدارکات پیچیده سفر هوایی بدان معنی است که بعضی اوقات، کارهای کوچک به اشتباه انجام می‌شوند، سعی کنید با دیدن آنها دچار استرس نشوید. تأخیر در چمدان یا اتصالات از دست رفته می‌تواند استرس‌زا باشد، همانطور که می‌تواند با قوانین و سیاست‌های پیچیده هواپیمایی روبرو شود، اما کمی صبر و شکیبایی می‌تواند تاثیرگذار باشد. با خرید بلیط هواپیما از علی بابا به راحتی می‌توانید از قبل بلیط هواپیمای خود را رزرو کنید.

 

 

در تلاش برای حل مشکلات خود حتما آرام و مودب و آگاه باشید. اگر به دلیل تاخیر پرواز را از دست دادید و در خط خدمات مشتری هستید، پروازهای دیگر را بررسی کنید و به دنبال مسیرهای جایگزین باشید. داشتن یک پیشنهاد دیگر ممکن است هنگام مراجعه به پیشخوان خرید بلیط هواپیما مفید باشد.

برچسب‌ها: بلیط هواپیما