شرکت همراه مکانیک بزرگ‌ترین ارائه دهنده خدمات خودرویی کشور است که فعالیت کاری خود را از سال بهار 1392 و با ارائه خدمت «کارشناسی خودرو در محل» آغاز کرد. این شرکت توانسته اولین و بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروهای کارشناسی‌شده در کشور را تاسیس کند و در زمینه خدمات خودرویی نوآوری دیگری را در سطح کشور به نام خود ثبت نماید. در ادامه بیشتر در مورد خدمات ارائه شده توسط همراه مکانیک توضیح می‌دهیم:

 

1) طرح فروش خودرو سفارشی، در سریعترین زمان

در طرح فروش سفارشی، مالک خودرو فقط با 1 تماس تمام فرآیند فروش خودرو خودش را بدون پرداخت هزینه به همراه مکانیک می‌سپارد. برای استفاده از این طرح:

  • با مراجعه به سایت همراه درخواست خود را در قسمت فروش سفارشی خودرو ثبت کنید.
  • مشاور همراه مکانیک در زمان مقرر شده با شما تماس می‌گیرد و هماهنگی های لازم برای زمان مراجعه کارشناس ویژه خودرو را انجام می دهد.
  • کارشناس خودرو فقط یک بار از خودروی شما بازدید می‌کند و ضمن عکاسی و تهیه گزارش کارشناسی کامل آن، قیمت خودرو را در یک بازه قیمتی به شما پیشنهاد می‌دهد.
  • پس از تعیین قیمت کارشناسی نهایی خودرو، یک مشاور فروش اختصاصی برای خودرو شما در نظر گرفته می‌شود. ایشان خودروی شما را در نمایشگاه همراه مکانیک و دیگر کانال‌های دسترسی به خریداران آگهی می‌کند و به تلفن افراد پاسخ می‌دهد تا بهترین خریدار را پیدا کند.
  • در مرحله نهایی پس از بازدید و انجام توافق های لازم، در حضور خریدار مجددا خودرو کارشناسی می‌شود. سپس تمام مراحل تنظیم و عقد قرارداد در محل را با همکاری مشاور حقوقی همراه مکانیک انجام خواهید داد تا خیالتان از بابت تمامی مسائل حقوقی فروش خودرو راحت باشد. در این فرآیند، به خریدار نیز ضمانت‌ کارشناسی خودرو و پرداخت خسارت داده می‌شود.

 

 

2) خرید خودرو سفارشی با بهترین شرایط

شما با استفاده از طرح خرید خودرو سفارشی،کل فرآیند خودرو را به همراه مکانیک می‌سپارید و از مشاوره تخصصی انتخاب خودرو استفاده می‌کنید تا بتوانید انتخاب بهینه متناسب با نیازتان را انجام دهید  و خودروی مورد نظر را  به همراه ضمانت پرداخت کارشناسی و پرداخت خسارت خریداری کنید. برای استفاده از این طرح:

  • با مراجعه به سایت همراه مکانیک درخواست خود را در قسمت خرید سفارشی خودرو ثبت کنید. در این قسمت باید بودجه مورد نظر خود را نیز وارد نمایید.
  • یک مشاور باتجربه در زمان تعیین شده با شما تماس می‌گیرد و اطلاعات مورد نیاز مثل علایق شما، میزان استفاده شما از خودرو، تعداد افراد خانواده شما و ... را دریافت می‌کند تا بتواند بهترین خودرو را به شما پیشنهاد کند. در این مرحله برای تعیین خودرو می توانید اطلاعات مختلف خودرو ها را از کارشناس مربوطه بخواهید.
  • پس از آن یک مشاور اختصاصی برای شما انتخاب می‌شود و در سطح کشور به دنبال خودروی مورد نظر شما می‌گردد. این خودرو ممکن است در نمایشگاه همراه مکانیک باشد که از قبل کارشناسی شده و گزارش کامل آن موجود است، و یا از دیگر کانال‌های موجود پیدا شود که در این صورت یک کارشناس خودرو به نمایندگی از شما برای بازدید و کارشناسی کامل ارسال می‌گردد.
  • پس از ارسال گزارش کامل کارشناسی خودرو هر خودرویی را که انتخاب کنید، با ضمانت کارشناسی و پرداخت خسارت تا 7 روزقابل خریداری خواهد بود تا از بابت هرگونه مشکلی خیالتان راحت باشد.
  • در نهایت به همراه کارشناس برای بازدید از خودرو مراجعه می‌کنید و در صورت انجام توافق نهایی با فروشنده، به کمک مشاور حقوقی همراه مکانیک قولنامه مربوطه را تنظیم میکنید تا خیالتان از بابت تمامی مسائل حقوقی فروش خودرو راحت باشد. ضمانت‌نامه خودرو نیز در این قسمت تقدیم شما می‌شود.

 

 

همراه مکانیک طرح دیگری به نام خرید عمومی خودرو نیز دارد که در آن صرفا خودروهای موجود در نمایشگاه خود را با توجه به نیاز و بودجه شما پیشنهاد می‌دهد. روی تمام این خودروها نیز گزارش کامل کارشناسی و ضمانت پرداخت خسارت ارائه می‌شود.

 

3) تخصصی ترین کارشناسی خودرو در محل

شاید بسیاری از افراد کارشناسی خودرو را یک شغل ثابت و تخصص حرفه ای ندانند  و معتقد باشند بعضی افراد مثل تعمیرکارها یا صافکارها می‌توانند با توجه به شغلشان بفهمند یک خودرو چقدر سالم است یا اینکه لکه رنگ دارد یا خیر. اما با ورود همراه مکانیک به این صنعت در سال 92، کارشناسی خودرو به عنوان یک امر واجب و کاملا تخصصی در خرید و فروش خودرو شناخته شد.

طبق آمار ما در همراه مکانیک از هر 4 خودرو، 3 تا از آن‌ها حداقل یک مشکل فنی یا بدنه دارند. یعنی اگر حواستان را جمع نکنید در این اوضاع گرانی خودرو حسابی متضرر می‌شوید. یکی از مشتریان ما بعد از خرید خودرو برای کارشناسی آن مراجعه کرده بود و متوجه شده بود که 110 میلیون تومان در خرید آن ضرر کرده است! جلوی چنین ضررهای هنگفتی را می‌توان با کارشناسی کامل خودرو قبل از معامله آن گرفت.

برای ثبت درخواست کارشناسی خودرو می‌توانید به سایت همراه مکانیک، صفحه کارشناسی مراجعه کنید و یا با شماره تلفن شرکت که در انتها آمده تماس بگیرید.

 

4) اپلیکیشن‌های مختلف تعیین قیمت خودرو و هزینه تعمیرات و نگهداری

همراه مکانیک چند ابزار مختلف و پرکاربرد را به رایگان در اختیار مخاطبان خود می‌گذارد. محبوب‌ترین ابزار این شرکت، ابزار تعیین قیمت روز خودرو است که از طریق اپلیکیشن اندروید و آی او اس و سایت همراه مکانیک قابل دسترسی است. کافی است مشخصات خودرو و قطعات رنگ‌شده یا تعویضی آن را در ابزار وارد کنید تا قیمت روز خودرو نمایش داده شود.

ابزار دیگر، ابزار تعیین هزینه نگهداری و تعمیرات خودرو است که بر اساس مدل و سال تولید آن، قیمت همه موارد موجود در سرویس‌های دوره‌ای یا تعمیر از جمله تعویض روغن، تعویض لاستیک، تعویض دیسک و صفحه کلاچ و ... را به شما می‌گوید.

 

 

راه‌های ارتباطی با همراه مکانیک

برای فروش خودرو بدون دغدغه و خرید خودرو کارشناسی‌شده و بهره‌مندی از خدمات می‌توانید به وبسایت همراه مکانیک (hamrah-mechanic.com) مراجعه کنید. هر کدام از خدمات را که بخواهید در منوی سایت قابل مشاهده هستند، کافی است فرم آن‌ها را پر کنید و منتظر تماس ما بمانید.

آدرس دفتر مرکزی همراه مکانیک: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، خیابان درختی، خیابان نورانی، پلاک 116

ضمنا همکاران ما از طریق تلفن گویا 02145612000 همواره پاسخ‌گوی شما هستند.