پیشرفت علم و تکنولوژی در حال حاضر موجب تسهیل در بسیاری از فعالیت‌ها و خدمات شده است. یکی از این خدمات، مشاوره‌های پزشکی است. احتمالا تا به حال انتظارکشیدن پشت خط تلفن یا معطلی در ترافیک‌های شدید برای دریافت خدمات درمانی را تجربه کرده‌اید. در شرایطی که زمان یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر فرد است، نیاز به یافتن راهی برای صرفه‌جویی در آن شدیداً حس می‌شود.

شما چه راهکاری را برای این موضوع پیشنهاد می‌دهید؟ توصیه ما برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه، دریافت مشاوره آنلاین پزشکی است. به این ترتیب بدون معطلی‌های مرسوم می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای استفاده کنید. سامانه دکتر ساینا به عنوان مرجع مشاوره آنلاین پزشکی، در این مسیر همراه شما خواهد بود.

 

چطور مشاوره آنلاین پزشکی موجب صرفه‌جویی زمان می‌شود؟

تا به حال چند بار برای مشاوره با پزشک خود از محل کار خود مرخصی گرفته‌اید؟ درمانگاه یا مطب پزشکان چه فاصله‌ مکانی با خانه شما دارد؟ به طور میانگین چند دقیقه برای رسیدن به مراکز پزشکی در ترافیک‌ درون شهری معطل می‌شوید؟ مشاوره آنلاین پزشکی با حذف رفت‌وآمد، در زمان و انرژی شما صرفه‌جویی می‌کند. تصور کنید روی مبلمان خانه یا روی صندلی کار نشسته‌‌اید و بدون نیاز به گرفتن نوبت تلفنی و معطلی در مطب یا درمانگاه برای مراجعه حضوری، مشکلات خود را با مشاور در میان می‌گذارید، حال تصور کنید بیش از یک ساعت در ترافیک سپری کرده‌اید تا به درمانگاه برسید.

 

 

این اتلاف وقت چه انرژی از شما می‌گیرد؟ البته این صرفه‌جویی در زمان و انرژی تنها مزیت استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی نیست. از آنجایی که این نوع مشاوره پزشکی محدودیت مکانی ندارد، هزینه‌های حمل و نقل عمومی یا استفاده از لوازم نقلیه شخصی‌تان را نیز از بین می‌برد. دکتر ساینا یکی بهترین وب‌سایت‌های مشاوره آنلاین پزشکی است. همین حالا از طریق لینک زیر با خدمات این استارت‌آپ آشنا شوید.

 

https://www.drsaina.com/ConsultationDoctor/مشاوره-آنلاین/

چرا دکتر ساینا، پیشرو در ارائه خدمات مشاوره پزشکی محسوب می‌شود؟

احتمالا این پرسش برایتان پیش‌ بیاید که دکتر ساینا چه فعالیت‌هایی انجام می‌دهد؟ تیم تخصصی دکتر ساینا، مجموعه‌ای از بهترین متخصصین را گرد هم آورده است. این متخصصین در تمام ساعات شبانه‌روز آماده ارائه مشاوره‌های پزشکی هستند. مشاوره‌ آنلاین یکی از خدمات این مجموعه در کنار مشاوره تلفنی پزشکی محسوب می‌شود. تاکنون بیش از 1 میلیون مشاوره پزشکی آنلاین در این مجموعه ثبت شده است.

این سامانه با بیش از 400 متخصص در 40 زمینه پزشکی، شرایطی را برای ما فراهم می‌کند تا تمامی دغدغه‌های سلامت خود را در هر زمان و مکانی در یک روز برطرف کنیم. برخی از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی در این سامانه عبارت‌اند از:

  • زنان و زایمان
  • پوست و مو
  • تغذیه
  • روانشناسی
  • کلیه و مجاری ادرار

همان‌طور که اشاره شد موارد ذکر شده تنها بخشی از خدمات مشاوره پزشکی آنلاین دکتر ساینا محسوب می‌شوند. اگر برای هر مسئله پزشکی نیاز به مشاوره دارید، کافی است به سامانه www.drsaina.com  سر بزنید.

 

چطور از دکتر ساینا مشاوره پزشکی بگیریم؟

استفاده از سامانه دکتر ساینا ساده است. کافی است با ورود به سامانه نوع دریافت خدمات مشاوره‌ای و سپس تخصص مورد نظر را جست‌وجو کنید. لیست مشاوران برای شما نمایش داده خواهد شد. حالا شما باید یکی از پزشکان را انتخاب کنید.

چطور در میان لیست پزشکان مختلف یک نفر را انتخاب کنید؟ شما برای یک مشاوره پزشکی حضوری چه فاکتورهایی را در نظر می‌گیرید؟ سابقه؟ تجربه؟ میزان رضایت مراجعه‌کنندگان؟ همه فاکتورهای یک متخصص نمونه برای انتخاب، در لیست پزشکان و روبروی اسم هر فرد ثبت شده‌اند. با مشاهده شماره نظام پزشکی، سوابق و حتی تعداد مشاوره هر متخصص در سامانه، می‌توانید انتخاب بهتری داشته باشید. در مرحله آخر و با پرداخت اینترنتی مبلغ می‌توانید از این خدمت پزشکی استفاده کنید.

 

سخن آخر

در مراجعات حضوری همیشه میزان رضایت مراجعه‌کنندگان با پرسیدن نظرات آن‌ها حاصل می‌شود. در سامانه دکتر ساینا بعد از هر مشاوره آنلاین پزشکی امکان ثبت نظر وجود دارد. این نظرات برای انتخاب بهتر در سامانه نمایش داده می‌شود.

از آنجایی که سامانه دکتر ساینا پشتیبانی 24 ساعته دارد، در صورت عدم رضایت از مشاوره مبلغ مشاوره به شما عودت داده می‌شود.

در شرایطی که در اوج‌گیری مجدد کرونا به سر می‌بریم و هر خروج از منزل و حضور در مراکز پزشکی می‌تواند به انتقال این ویروس کمک کند، استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی یکی از بهترین گزینه‌ها برای حل مشکلات پزشکی است. البته مشاوره آنلاین یکی از خدمات دکتر ساینا محسوب می‌شود.

در کنار این نوع مشاوره، امکان مشاوره تلفنی پزشکی 24 ساعته، اخذ نوبت اینترنتی برای مراجعه حضوری و مشاهده اطلاعات بیمارستان‌ها و درمانگاه و داروخانه‌ها و خواندن جدیدترین مقالات سلامت از دیگر خدمات این مجموعه محسوب می‌شوند. اگر نیاز به مشاوره پزشکی دارید یا دوست دارید اطلاعات جامع‌تری از این مجموعه به دست آورید، وارد سامانه دکتر ساینا شوید. لذت یک همراهی بی‌نظیر تضمین ما به شما خواهد بود.