حتما برای شما به عنوان فردی که در بازار ریپل فعالیت دارید یا اینکه قصد دارید ریپل را برای سرمایه گذاری خود انتخاب کنید، آگاهی از آینده این رمز ارز بسیار حائز اهیمت است. ما در این مقاله کوتاه به پیش بینی هایی که توسط تحلیل گران در رابطه با آینده بازار ریپل صورت گرفته خواهیم پرداخت.

ریپل شاید به دلیل مبتنی بودن بر یک مدل پلتفرم غیر سنتی خیلی برای سرمایه گذاران حوزه رمز ارزها جذابیت نداشته باشد. اما این رمز ارز در مقایسه با بسیاری از ارزهای دیجیتال دارای سرعت بیشتر و مقیاس پذیری بالاتری است. طبعا ارائه پیش بینی های دقیق در خصوص آینده ریپل با توجه به پرنوسان بودن بازار رمز ارز ها چندان ساده نیست. اما می توان از عوامل موثر بر قیمت ریپل شروع کرده و در نهایتا به یک پیش بینی احتمالی رسید.

 

عوامل موثر بر قیمت ریپل

با استناد به تجربه سالهای گذشته، نمی توان خیلی جریان اخبار و دستاوردهای شرکت ریپل را در نحوه حرکت قیمت XRP موثر دانست. آنگونه که به نظر می رسد بیشترین تاثیر پذیری جریان حرکتی ریپل، از احساس کلی بازار و شرایط نقدینگی بازار مالی نشات می گیرد. همچنین قیمت بیت کوین از جمله عوامل محرکه در حرکت ریپل به شمار می رود. لازم به ذکر است که در حال حاضر ریپل با قیمت 0.3866  دلار معامله می شود . شما می توانید جهت اطلاع از نرخ لحظه ای ریپل و سایر ارزهای دیجیتال به وب سایت تتر ایران مراجعه نمایید.

 

 

آینده رمز ارز ریپل

با توجه به اینکه ریپل توانسته به حضور جهانی تثبیت شده ای دست یابد و بانکها سالهاست که از این سیستم عامل استفاده می کنند. چشم انداز آینده ریپل امیداوار کننده و مطلوب به نظر می رسد. بسیاری از تحلیل گران احساسات بازار رمز نگاری را حداقل برای ده سال آینده مثبت تلقی می کنند که این امر طبیعتا می تواند در آینده ریپل تاثیر مثبتی داشته باشد. در حالی که بستر تامین مالی پلتفرم ریپل در مراحل اولیه خود است اما می تواند به عنوان یک محرک قیمتی مثبت عمل کند.

پر واضح است که گسترش فعالیت بانکها، شرکتها و مصرف کنندگان در حوزه خرید و فروش ارز دیجیتال می تواند تاثیر مثبت چشمگیری در افزایش قیمت این ارزها و به طور ویژه تر ریپل داشته باشد. اینکه این موسسات شروع به استفاده از ریپل به عنوان راه حلی برای امور مالی، تسویه حساب ها و پرداخت ها بکنند می تواند آینده روشنی برای این رمز ارز رقم بزند.

 

 

در هر حال اینکه بتوان سرمایه گذاری روی این رمز ارز مبتنی بر فناوری بلاک چین را آینده دار دانست و آینده خوبی برای معامله گران فعال در این بازار متصور شد، بستگی به پارامترهای فراوانی دارد ولی بنا به اعتقاد تحلیل گران و کارشناسان شکی در این نیست که XRP از چشم انداز خوبی برای شرکت در بازار ارزهای رمزنگاری شده برخوردار است.