در حالی که با گسترش روز افزون محبوبیت بیت کوین در سالیان پیش میان مردم مواجه بودیم به طوری که شنیدن نام ارز دیجیتال در ذهن بسیاری از مردم تداعی کننده نام بیت کوین بود و اکثریت مردم عادی ارزهای دیجیتال را با بیت کوین می شناختند و از وجود هزاران ارزهای دیجیتال دیگر بی خبر بودند، اما امروزه رمز ارزهای دیگری تحت عنوان آلت کوین ها ظهور کرده اند که بتدریج در حال کم کردن سلطه بیت کوین بر دنیای رمز ارزها هستند. در این میان دوج کوین یکی از این رمز ارزهاست که در جلب توجه افراد بسیاری موفق عمل کرده و توانسته در جدال با هزاران ارز دیجیتال نوظهور عملکرد مطلوبی داشته باشد.

دوج کوین برای اولین بار در قالب یک شوخی در دسامبر 2013 به دنیای ارزهای دیجیتال ورود کرد و یکی از رمزارزهای موفق است که نسبت به بیت کوین از تکنولوژی های پیشرفته تری در طراحی آن استفاده شده است. این آلت کوین همچنین دارای انجمنی بزرگ و در حال رشد از سرتاسر جهان می باشد. قیمت دوج کوین هم اکنون در محدوده 0.069 دلار معامله می شود.

 

 

تاریخچه کوتاهی از دوج کوین

دوج کوین را اولین بار فردی به نام بیلی مارکوس در سال 2013 به دنیای کریپتوکارنسی ها معرفی کرد. هدف اولیه از ایجاد این رمز ارز استفاده از آن با انگیزه سرگرمی در شبکه های اجتماعی بود. دوج کوین را توسعه دهندگانش برای خرج کردن در شبکه های اجتماعی طراحی کردند تا از آن برای پرداخت پاداش به کاربران استفاده نمایند. این ایده بیلی مارکوس توانست توجهات زیادی را برای سرمایه گذاری به خود جلب کند. با دوج کوین شما می توانید علاوه بر استفاده از قابلیت هایی مانند لایک و کامنت، برای تقویت روحی و همچنین حمایت مالی به حساب صاحب اثر مقداری دوج کوین ارسال نمایید.

امروزه شاهد اوج گرفتن رمز ارزی هستیم که یک روز به عنوان شوخی شروع به کار کرد. با اینکه این ارز دیجیتال چشم انداز بلند پروازانه ای برای خود تعریف نکرده اما می توان آن را یکی از بزرگترین و رو به رشدترین جامعه های مجازی در میان تمام رمز ارزها دانست.

 

 

چنانچه شما نیز می خواهید از بستر هیجان انگیز دوج کوین در جهت سرمایه گذاری استفاده نمایید یا قصد خرید و فروش دوج کوین خود را دارید بایستی کار خود را به یک محیط امن و سایت صرافی معتبر و مطمئن ارجاع دهید. وب سایت تتر ایران علاوه بر نمایش نرخ لحظه ای ارز دیجیتال، امکان خرید به صرفه و ارزان دوج کوین را نیز برای کاربران خود فراهم آورده است. در این وب سایت خدمات مختلفی در رابطه با ارزهای دیجیتال ارائه می شود و شما مراجعه کننده محترم می توانید با خیالی آسوده در محیط کاربری ساده و امن این سایت به فعالیت بپردازید. در تتر ایران مفاهیم مربوط به دنیای وسیع رمز ارزها برای آشنایی بیشتر کاربران با این صنعت گنجانده شده و از اطلاعات اولیه گرفته تا مفاهیم تخصصی به زبانی ساده و قابل فهم برای مخاطبان ارائه شده است. شما همراه گرامی که می خواهید با آشنایی کامل و با کسب اطلاعات بیشتر شروع به سرمایه گذاری در ارز دیجیتال دوج کوین کنید می توانید با مطالعه مقاله دوج کوین چیست؟ با آگاهی و علم کافی وارد دنیای این رمز ارز شوید.