پسته و آجیل شب عید جزو جدایی ناپذیر همه ماست که نگرانی از قیمت نیز با توجه به گرانی‌های اخیر ممکن است شما را از خرید منصرف کند. بارجیل یک فروشگاه اینترنتی با تنوع بی‌نظیر و شگفت انگیز برای این دسته از مشتریان خود قیمت ها را به حداقل رسانده تا همه مردم توانایی خرید پسته و آجیل شب عید خود را داشته باشند.

شرکت barjil این ضمانت را به مشتریان گرامی می‌دهد که قیمت پسته و آجیل شب عید را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به خریداران عزیز ارائه دهد.

 

قیمت ها را مقایسه کنید بعد بخرید

با گشت و گذار در خیابان‌های شهر به راحتی می‌توانید قیمت‌های آجیل و پسته را بدست آورید. با مقایسه قیمت ها در بارجیل نیز به حداقل بهای آن پی خواهید برد. کیفیت عالی و قیمت بی‌نظیر دو روی یک سکه در بارجیل است. مردم همیشه دنبال بهترین کیفیت با کمترین یا بهتر بگوییم مناسب ترین قیمت می‌گردند.

بارجیل این امکان را برای شما فراهم کرده تا بتوانید به راحتی انواع آجیل و پسته را با قیمت‌های بازار مقایسه کنید.

تخفیف نمی‌دهیم اما ارزان چرا

یکی از اهداف مجموعه بارجیل گسترش شبکه فروش و توانایی اقشار جامعه برای فراهم کردن پسته و آجیل است که همه توانایی خرید انواع پسته و خشکبار را با بهترین کیفیت داشته باشند. بارجیل با تمام وجود حامی حمایت از مصرف کنندگان عزیز و مشتریان محترم است. در بارجیل سعی می‌کنیم رضایت مشتری را در همه ابعاد کیفیت و قیمت به حداکثر برسانیم.

قیمت پسته در بازار تهران

پول آب، برق، گاز و اجاره مغازه در شکستن قیمت در بارجیل نقش دارد. شما با خرید از فروشگاه های مرکز شهر در اجاره بهای آن مغازه نیز شریک هستید و این مبلغ از شما در خرید پسته و آجیل به صورت غیر مستقیم دریافت می‌شود. شما همچنین میتوانید در فروشگاه بارجیل از قیمت مغز پسته در بازار تهران مطلع شوید.

اما، در بارجیل این هزینه‌ها را شما پرداخت نمی‌کنید؛ زیرا یکی از مزایای فروشگاه اینترنتی بارجیل قیمت محصولات با کمترین هزینه است. صاحبان شرکت و مدیران می‌توانند از انواع پسته و آجیل برای شب عید کارگران و کارمندان خود با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت فراهم کنند.

بارجیل شعار نمی‌دهد، در عمل اثبات می‌کند

متاسفانه امروزه خیلی از کسب و کارها به دلیل شعارهای دروغ باعث نارضایتی مشتری شده‌اند، در بارجیل سود آخرین اولویت است. کسب رضایت مشتری و نگهداشتن آن برای بارجیل از هرچیزی با ارزش تر است. اعتماد یک پل دو طرفه در هر کسب و کار است که بارجیل برای  تحقق این امر از تمام ظرفیت‌های خود استفاده می‌کند.

بارجیل با بالا بردن کیفیت و پایین آوردن قیمت در کنار رعایت بهداشت و بسته بندی‌های شیک و زیبا قصد دارد در مهمانی‌ها و مراسم مشتریان عزیز به عنوان یک میزبان عالی در مجالس حضور داشته باشد.

واسطه ها را کنار زدیم، فقط ما و شما

یکی از عواملی که سبب بالا رفتن قیمت نهایی محصولات می‌شود، وجود واسطه ها یا به نوعی دلالان است. تمام فرایند کاشت، داشت و برداشت تا فرآوری محصول و در نهایت تحویل آجیل و خشکبار به مشتری توسط بارجیل انجام و واسطه‌ها در این بین کاملا حذف شده‌اند.

 به همین دلیل قیمت تمام شده در بارجیل بسیار کاهش می‌یابد و این امر در هزینه مشتری نیز کاملا مشهود است. در ضمن بارجیل ارسال رایگان به سراسر ایران را برای خریداران خود در نظر گرفته است.

سود، آخرین اولویت بارجیل

شاید این کلمه خیلی شعاری به نظر برسد؛ اما در واقع رضایت مشتری خودش به تنهایی سود بارجیل را تضمین می‌کند. ما نیآمده‌ایم که برویم، آمده‌ایم که ماندگار شویم. قیمت پایین و کیفیت بالا همراه با بسته بندی‌های زیبا و منحصر به فرد متناسب با مهمانی‌ها و مراسم‌های شما ما را بر آن داشته که در مجموعه بارجیل از حداکثر ظرفیت‌های خود برای خشنودی مشتری‌های عزیز استفاده کنیم.

 هرچه میزان رضایت و اقبال مردم بیشتر، سود بارجیل نیز به طبع آن بالاتر است. اما، همین امر باعث می‌شود که بار سنگین‌تری بر دوش بارجیل قرار گیرد، زیرا نگهداری رضایت مشتریان بسیار حائز اهمیت و از اهداف بارجیل است.

برای هر مراسم پسته و آجیل مخصوص خودش را بخر

بارجیل برای هر مراسم و مهمانی پسته و آجیل مخصوص آن مجلس را در بسته بندی های زیبا و شیک فراهم کرده است. قیمت‌های بسیار عالی و مناسب جهت استفاده در مراسم‌های مختلف  با کیفیت های فوق العاده که مهمانان شما را متحیر و شما را به عنوان یک میزبان عالی سر زبان‌ها خواهد انداخت.

 بارجیل در مراسم‌ها میزبان مهمانان گرامی شما با بهترین پسته و آجیل خواهد بود. سرافرازی شما در مقابل مهمانان خود در مجالس اعتبار ما است.

فریب قیمت پسته را نخورید

برای خیلی از مردم این اتفاق افتاده است که کالایی را با قیمت بسیار پایین خریداری کرده‌اند؛ اما با گذشت زمان از کار خود پشیمان شده و متاسفانه دوباره هزینه اضافی برای همان کالا پرداخته‌اند. به عنوان مثال فرض کنید در فروشگاهی پسته به نصف قیمت بازار عرضه می‌شود؛ اما وقتی کیفیت آن را مورد ارزیابی قرار دهیم به این موضوع پی خواهیم برد که هر ارزانی بی علت نیست و خریداران در واقع ضرر کرده‌اند.

 بارجیل واسطه‌ها را حذف و با بهره‌مندی از بهترین نوع پسته همراه با کیفیت عالی و فوق‌العاده، حداقل قیمت را برای مشتریان و خریداران عزیز فراهم کرده است. بارجیل همچنین با ارسال رایگان از جنوب تا شمال و از شرق تا غرب کشور در تلاش است که همه اقشار مردم و با هر فرهنگ و آدابی که هستند از محصولات پسته و آجیل با کیفیت، همراه با قیمت عالی برخوردار شوند.