در iOS 14 یا بالاتر، اپل بنر‌های مداوم برای تماس‌های ورودی معمولی، FaceTime و تماس‌های شخص ثالث VoIP که فقط یک فضای کوچک در بالای صفحه نمایش اشغال می‌کنند را به جای اعلان‌های تمام صفحه معرفی کرد. این ویژگی برای زمانی که قفل صفحه نمایش iPhone شما باز است کاربرد دارد، و به‌طور پیش‌فرض فعال است. با این حال، اگر بخواهید یک تصویر تمام صفحه برای اعلان تماس‌های ورودی خود داشته باشید و یا سبک جدید را دوست ندارید، می‌توانید حالت تمام صفحه قدیمی را فعال کنید. در اینجا نحوه انجام دادن این کار در iPhone را بررسی خواهیم کرد.

 

نحوه فعال کردن حالت تمام صفحه برای تماس‌های ورودی در iPhone

ابتدا اپ Settings را در آیفون خود باز کنید، سپس در اپ تنظیمات روی گزینه Phone ضربه بزنید.

 

 

در مرحله بعد، روی گزینه Incoming Calls ضربه بزنید.

 

 

 

سپس، گزینه Full Screen را انتخاب کنید.

 

 

از این پس، همه تماس‌های ورودی زمانی که قفل صفحه iPhone شما باز است، مانند iOS 13 و نسخه‌های پایین‌تر به‌صورت تمام صفحه نمایش داده می‌شوند. اگر نظرتان عوض شد و دوباره خواستید به حالت قبل برگردانید، در همان صفحه Phone روی گزینه Incoming Calls ضربه بزنید و این بار گزینه Banner را انتخاب کنید.

 

توجه داشته باشید که تماس‌های ورودی در آیفون شما موقعی که صفحه نمایش قفل است همچنان به‌صورت تمام صفحه نمایش داده می‌شوند.

 

نحوه فعال کردن حالت تمام صفحه برای تماس‌های ورودی FaceTime در iPhone

مراحل انجام دادن این کار تقریبا با فعال کردن حالت تمام صفحه برای تماس‌های ورودی iPhone به یک شکل است.

 

برای شروع، اپ تنظیمات را در گوشی iPhone خود باز کنید، سپس روی گزینه faceTime ضربه بزنید.

 

 

در مرحله بعد، روی گزینه Incoming Calls ضربه بزنید.

 

 

سپس، گزینه Full Screen را انتخاب کنید.

 

 

از این پس، تماس‌های ورودی اپلیکیشن‌هایی مانندSkype ، WhatsApp و غیره نیز به‌صورت تمام صفحه در آیفون شما نمایش داده می‌شوند.