اشتراک‌گذاری لینک‌ها از طریق استوری اینستاگرام کار آسانی بوده و برای همه کاربران در دسترس است. اینستاگرام برای گنجاندن لینک وب‌سایت‌ها یا مقالات در استوری یک ابزار بسیار ساده ارائه می‌دهد، و ما در این‌جا روش استفاده کردن از این ابزار را به شما خواهیم گفت.

 

همراه با عکس‌ها و ویدیوها در استوری اینستاگرام، می‌توانید به‌جای ویژگی Swipe Up، یک لینک را مستقیماً اضافه کنید. ویژگی جدید LINK یکی از استیکر‌هایی است که می‌توانید در استوری‌های خود قرار دهید.

 

تنها محدودیت استیکر LINK این است که در هر استوری فقط یک مورد می‌توانید اضافه کنید.

 

برای شروع، URL مورد نظر خود را در مرورگر گوشی یا تبلت خود باز کنید و آن را کپی کنید.

 

در مرحله بعد، اپلیکیشن اینستاگرام را در iPhone، iPad یا Android خود باز کنید. و روی Your story در بالای صفحه‌ی Home ضربه بزنید.

 

 

مطمئن شوید که در صفحه STORY هستید. روی دکمه شاتر ضربه بزنید تا یک عکس بگیرید و یا روی آن ضربه زده و کمی نگه دارید تا یک ویدیو ضبط کنید.

 

 

پس از گرفتن عکس یا ویدیو، روی نماد Sticker در بالای صفحه ضربه بزنید.

 

 

در این صفحه، کمی به پایین بروید و استیکر LINK را انتخاب کنید.

 

 

سپس، URL کپی شده را وارد کنید، یا یک URL جدید تایپ کنید و روی Done ضربه بزنید.

 

 

استیکر LINK را با URL وارد شده در هر جایی از صفحه استوری که می‌خواهید قرار دهید و برای تغییر دادن شکل ظاهری آن روی آن ضربه بزنید، با هر بار ضربه زدن شکل آن عوض خواهد شد.

 

 

سپس، روی گزینه Your story در سمت چپ پایین صفحه ضربه بزنید تا استوری شما منتشر شود، یا گزینه Close Friends را انتخاب کنید تا این استوری فقط برای دوستان منتخب‌تان قابل مشاهده باشد.

 

 

کار تمام است. اکنون می‌توانید به‌راحتی لینک‌های مرتبط با استوری‌های سرگرم کننده و آموزشی خود را با فالوورهای خود به اشتراک بگذارید.

 

ویدیو از vahidheshmati