ممکن است به هر دلیلی لازم باشد نام حساب کاربری مایکروسافت خود را در Office 365 یا Windows 11 تغییر دهید. خوشبختانه، با مراجعه به وب‌سایت مایکروسافت انجام دادن این کار بسیار آسان است. در اینجا نحوه انجام دادن این کار را بررسی خواهیم کرد.

 

ابتدا، مرورگر مورد علاقه خود را باز کنید و به صفحه حساب کاربری در وب‌سایت مایکروسافت بروید. سپس با استفاده از رمز عبور وارد حساب کاربری خود شوید.

 

 

در صفحه Your info، آواتار یا عکس حساب کاربری خود را در صورت داشتن خواهید دید. و دقیقاً در زیر آن، نام حساب کاربری فعلی مایکروسافت خود را مشاهده خواهید کرد. برای ادامه، روی لینک Edit name موجود در مقابل نام حساب کاربری کلیک کنید.

 

 

در کادر Edit name که به‌صورت پاپ‌آپ ظاهر می‌شود، نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید، سپس Captcha را وارد کرده و روی دکمه Save کلیک کنید.

 

 

پس از آن، تغییرات شما ذخیره خواهد شد. برای مشاهده نتایج تغییرات در ویندوز 11، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید و دوباره وارد شوید. برای دیدن نام جدید در Office 365، یک برنامه آفیس را باز کرده و روی گزینهFile  کلیک کنید، سپس روی گزینه Account کلیک کنید و از صفحه باز شده گزینه Sign out را انتخاب کنید.

 

 

سپس روی گزینه Sign in کلیک کنید و به حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوید. پس از وارد شدن، نام جدید شما در همه برنامه‌های آفیس ظاهر می‌شود.