به عنوان یک بزرگسال، تلاش برای یادگیری چیزی جدید می تواند ترسناک باشد. در حالی که دلایل ممکن است متفاوت باشد، ما معمولاً تصور می‌کنیم که وقت کافی نداریم. درست است که ممکن است سال ها طول بکشد تا واقعاً در برخی چیزها برتر شوید، اما این بدان معنا نیست که نمی توانید یک پایگاه دانش جدید را در یک دوره نسبتاً کوتاه به دست آورید. 15 مهارتی که ممکن است کمتر از یک ماه طول بکشد را بررسی کنید. آموزش زبان انگلیسی

1.آشپزی

اگرچه راحت است، اما می تواند گران باشد و از نظر تغذیه ای مشکوک باشد. یادگیری مراقبت از خود در آشپزخانه می تواند راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه و حتی بهبود سلامت شما باشد. یک ماه زمان زیادی است تا یاد بگیرید چگونه پاستا را درست بجوشانید (سطح آب مهم است)، چه زمانی حرارت را تنظیم کنید، و چگونه سبزیجات را بپزید تا چیزی باشد که واقعا مشتاقانه منتظر خوردن آن هستید.

2.کدنویسی

درک مهارت‌های اولیه HTML آنقدرها که برخی کتابچه‌های راهنمای تلفن نشان می‌دهند، ترسناک نیستند. یادگیری نحوه ساخت صفحات وب می تواند دفعه بعد که یک درخواست شغلی از شما بپرسد که آیا تجربه طراحی دارید یا خیر، مفید باشد. بهترین آموزشگاه آیلتس در تهران

3.شنا کردن

همه کودکان این مهارت ارزشمند و بالقوه نجات بخش را نمی آموزند و باعث می شود که بخشی از بزرگسالان نگران غرق شدن در آب باشند. اما نیازی نیست که در یک زندگی  محصور شوید: ممکن است حداقل هشت درس 30 دقیقه‌ای طول بکشد تا به اندازه کافی مهارت داشته باشید تا در آب احساس راحتی کنید.

4.CPR

اگر کسی نفس نمی‌کشید یا قلبش متوقف می‌شد، چه می‌کردید؟ اگر مطمئن نیستید، احتمالاً کاندیدای درس احیای قلبی ریوی یا CPR هستید. یادگیری این واکنش اضطراری برای حفظ گردش خون تا رسیدن کمک تنها با گذراندن چند کلاس کوتاه است.

5.با دنده (گیربکس) دستی رانندگی کنید

آیا تا به حال برای رانندگی با ماشین اسپورت دوست خود احساس سختی کرده اید؟ اما بعد از آن اعتراف کرده اید که هرگز یاد نگرفته اید که چگونه با دنده دستی رانندگی کنید؟ به ما اعتماد کنید: آنقدرها هم سخت نیست. تمرین با ماشین خاموش و سپس خارج از جاده، می تواند به شما در ایجاد اعتماد به نفس برای بیرون آوردن آن در خیابان کمک کند.

6.ویرایش عکس

ویرایش عکس دیجیتال علاوه بر سرگرم کننده بودن، استعدادی است که در بازار کار بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. در حالی که ممکن است زمان زیادی طول بکشد تا در نرم افزار ویرایش عکس ماهر شوید، فقط چند کلاس آنلاین می تواند شما را وادار کند اصول اولیه برش، فیلترها و تصحیح تصویر را یاد بگیرید.

7.به هم ریختن کارت

آیا به این غبطه میخورید که فروشنده‌های کارت حرفه‌ای چگونه می‌توانند به هم ریختن کارت‌ها را مانند یک هنر جلوه دهند؟ شما می توانید یاد بگیرید که چگونه به درستی یک دسته کارت را در چند لحظه بهم ریخته و توزیع کنید—پس از تسلط بر آن ها، می توانید با گسترش کارت های دقیق تر آشنا شوید.

8.قفل باز کردن

نه، ما طرفدار این نیستیم که شما یاد بگیرید چگونه در عرض چهار هفته تبهکار شوید. در واقع یک عده از علاقه مندان به قفل باز کردن وجود دارد که از چالش شکستن قفل لذت می برند. مهمتر از آن، تعداد زیادی قفل و سایر وسایل امنیتی وجود دارد که کلیدهای گم شده یا ترکیبات فراموش شده دارند. این مهارتی است که در نهایت می تواند هزینه های برش پیچ  و مهره را کاهش دهد.

9.طراحی

برخلاف تصور رایج، دریافت اصول اولیه طراحی نیازی به استعداد ذاتی ندارد. می‌توانید با تمرین‌ها و کمک‌های روزانه از آموزش‌های آنلاین یا راهنمای کتاب که سایه‌ها، تکنیک نورپردازی و برخی از اشکال هندسی را که اساس تصویرسازی را تشکیل می‌دهند، فراتر از حد تصور انجام دهید.

10.موج سواری

اگرچه که شما را برای یک تور حرفه‌ای آماده نمی‌کند، یک ماه دوره‌های موج‌سواری می‌تواند آگاهی اولیه شما را از ایمنی اقیانوس، تعادل تخته و نحوه چسباندن خود به یک موج ورودی به شما بدهد.

11.دفاع شخصی

کمربند مشکی در یک هنر رزمی ممکن است سال ها طول بکشد، اما برای یادگیری و تمرین برخی از تکنیک های دفاع شخصی اولیه (اما موثر) که اگر زمانی در موقعیت خطرناکی قرار گرفتید، به این مدت نیاز ندارید.

12.یک آهنگ یاد بگیرید

برخی از مربیان قسم می‌خورند که می‌توانید در یک ماه یک ساز موسیقی یاد بگیرید. غیرممکن نیست، اما شاید بهتر باشد که یک ملودی یا کل آهنگ را با ساز انتخابی خود یاد بگیرید تا بفهمید که آیا می‌خواهید بیشتر یاد بگیرید یا خیر؟

13.محضرداری کردن

بیش از یک افزوده منظم به رزومه شما، اگر تصمیم دارید که می خواهید با تأیید امضای اسناد کمی پول اضافی به دست آورید، تبدیل شدن به یک دفتر اسناد رسمی نیز می تواند مفید باشد. در حالی که الزامات ایالتی می تواند متفاوت باشد، اکثر آنها فقط چند ساعت آموزش را الزامی می کنند.

14.یک زبان خارجی انتخاب کنید

احتمالاً در 30 روز دیگر مسلط نخواهید شد، اما اگر متعهد به مطالعه هر روز به مدت یک ماه باشید، از اینکه چقدر می توانید یاد بگیرید شگفت زده خواهید شد. تعدادی برنامه و وب سایت رایگان وجود دارد که می تواند به شما در بهبود مهارت های خود کمک کند. می‌توانید با آنها شروع کرده و مجموعه‌ای از فلش کارت‌های واژگان بسازید.

15.شعبده بازی

شاید قصد ندارید به سیرک بپیوندید، اما شعبده بازی همچنان می تواند به تقویت هماهنگی دست و چشم شما کمک کند. شعبده بازان باتجربه بر این باورند که فقط یک ماه طول می کشد تا بر آنچه که آبشار سه توپ نامیده می شود، تسلط پیدا کنید، روش متناوب پرتاب و گرفتن که باعث می شود سه شی را در هوا نگه دارید.