با بروزرسانی اینستاگرام صاحبان کسب و کارها و کاربران اینستاگرام می توانند از آخرین ویژگی های اضافه شده به اینستاگرام استفاده کنند و در واقع تجربه کاربری خود در این شبکه اجتماعی را بهبود بخشند. بروزرسانی اینستاگرام می تواند شامل آپدیت های کوچک و یا بزرگ باشد و یا حتی قوانین اینستاگرام آپدیت شود که آگاهی از این موارد می تواند مزیت های مختلفی برای شما به دنبال داشته باشد. در ادامه این مطلب به آموزش بروزرسانی اینستاگرام می پردازیم.

بروزرسانی اینستاگرام در iOS

  • برنامه App Store را در دستگاه iOS خود باز کنید.
  • روی جستجو در منوی پایین ضربه بزنید.
  • "Instagram" را در قسمت جستجوی بالا جستجو کنید و اینستاگرام را از لیست نتایج پیشنهادی انتخاب کنید.
  • روی Update در سمت راست برنامه اینستاگرام ضربه بزنید.

اگر برنامه اینستاگرام شما از قبل به‌روز باشد، گزینه بازکردن به جای بروزرسانی را نشان می‌دهد. اگر اینستاگرام را نصب نکرده‌اید، گزینه دریافت را مشاهده خواهید کرد که برنامه را برای شما دانلود می کند. وقتی برنامه بروزرسانی شد، برای رفتن به اینستاگرام روی Open ضربه بزنید یا برای مشاهده جزئیات به‌روزرسانی روی گزینه بیشتر ضربه بزنید.

اگر به‌روزرسانی‌های خودکار را برای برنامه‌های iOS خود فعال نکرده‌اید، ممکن است گزینه Updates را در منوی پایین (بسته به نسخه iOS خود) مشاهده کنید. در این صورت، می‌توانید برای بروزرسانی اینستاگرام یا هر اپلیکیشنی به‌صورت تکی یا انبوه، ضربه بزنید. همچنین می‌توانید روی نماد پروفایل در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید تا در برنامه‌های فعلی خود پیمایش کنید و اینستاگرام را پیدا کنید تا روی Update در کنار آن ضربه بزنید.

بروزرسانی اینستاگرام در اندروید

به روز رسانی اینستاگرام در اندروید مشابه iOS است. اگر دستگاهتان نسخه قدیمی‌تر اندروید را اجرا می کند، ممکن است لازم باشد سیستم‌عامل اندروید خود را به‌روزرسانی کنید.

  • برنامه فروشگاه گوگل پلی را در دستگاه اندرویدی خود باز کنید.
  • برای جستجوی «Instagram» از قسمت جستجو در بالا استفاده کنید و اینستاگرام را از لیست نتایج پیشنهادی انتخاب کنید.
  • روی Update و یا بروزرسانی در سمت راست اینستاگرام ضربه بزنید.
  • اگر برنامه اینستاگرام شما از قبل به‌روزرسانی شده باشد، به جای بروزرسانی گزینه بازکردن نوشته می‌شود. اگر در حال حاضر اینستاگرام را روی دستگاه خود ندارید، می توانید اینستاگرام را دانلود و نصب کنید.
  • منتظر بمانید تا بروزرسانی تمام شود، سپس روی گزینه بازکردن ضربه بزنید تا اینستاگرام باز شود.

اگر به‌روزرسانی خودکار برنامه‌ها را در دستگاه اندرویدی خود فعال نکرده اید ، باید به صورت دستی با دنبال کردن مراحل گفته نسبت به بروزرسانی اینستاگرام خود اقدام کنید.

بهترین سایت خرید فالوور

از عوامل مهم در بیشتر دیده شدن در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، تعداد فالوورهای پیج ها و اکانت های اینستاگرامی و تولید محتوای با کیفیت است که می تواند تاثیر مستقیمی بر فروش محصولات و یا خدمات شما داشته باشد. با بهترین سایت خرید فالوور می توانید از فالوورهای واقعی بهره مند شوید که این فالوورها نه تنها تعداد فالوورها را برای شما افزایش خواهند داد بلکه نرخ تعامل با پست های شما را هم افزایش خواهند داد بنابراین برای خرید فالوورهای خود از بهترین سایت خرید فالوور ، کمک بگیرید.

بروزرسانی مهم اینستاگرام

اینستاگرام در طی سال های مختلف بروزرسانی های مهمی برای کاربران خود ارائه کرده است که اهمیت نیاز آپدیت اینستاگرام به آخرین نسخه را ضروری می کند. در ادامه به لیست مهمترین بروزرسانی های اینستاگرام می پردازیم.

قلم در استوری های اینستاگرام

یکی از بهترین راه‌ها برای ترغیب کاربران به کلیک در استوری‌های شما، کشیدن فلش به مناطق مورد نظر است. به عنوان مثال، کشیدن پیکانی که از پایین صفحه به سمت بالا باشد، کاربران را تشویق می‌کند که انگشت خود را به سمت بالا بکشند و کشیدن پیکانی که به عکس پروفایل شما اشاره می‌کند، ممکن است آنها را تشویق کند که از پیج شما بازدید کنند. اینستاگرام تصمیم گرفت یک قلم رسمی را به ابزارهای ترسیم استوری اینستاگرام کاربران اضافه کند، تا استوری ها خلاقانه تر ایجاد شوند.

محدودیت های سنی

اینستاگرام اکنون به کاربران این امکان را می دهد که برای حساب های خود محدودیت سنی تعیین کنند. افراد زیادی از این به‌روزرسانی جدید اینستاگرام استفاده نمی کنند ، چراکه این کار باعث می شود تعداد افرادی که می‌توانند به صفحه شما دسترسی داشته باشند محدود شود. با این حال، پیج هایی که محتوایی را پست می کنند که برای سنین خاص مناسب نیست، می توانند از این ویژگی استفاده کنند. با این حال، محتوایی که برای همه مخاطبان مناسب نیست احتمالاً قبلاً توسط اینستاگرام مسدود شده است.

آنالیز هشتگ

اینستاگرام به تازگی امکان ردیابی دقیق تعداد برداشت هایی که از هشتگ های فردی دریافت می شود را به اینستاگرام اضافه کرده است! می‌توان گفت بسیاری از کاربران مشتاقانه منتظر این به‌روزرسانی بوده اند ، چراکه قبل از این بروزرسانی تحلیل هشتگ ها کار نسبتا سختی بود. این به‌روزرسانی جدید اینستاگرام، تشخیص اینکه کدام هشتگ برای پیج های مختلف مناسب تر و کارآمدتر هستند و اینکه از کدام هشتگ‌ها باید استفاده کنید را آسان‌تر می‌کند !

حذف فالوورها

مهم نیست که استراتژی تعامل شما با کاربران چیست، ربات‌ها و حساب‌های جعلی همچنان موفق می‌شوند به صورت مخفیانه وارد فهرست فالوورهای شما شوند.این نوع فالوورها هرگز پست‌های شما را لایک نمی‌کنند و نظر نمی‌دهند و اغلب به آنها "فالوور ارواح" می‌گویند. اگر تعداد زیادی از این اکانت‌ها پیج شما را دنبال کنند، نرخ تعامل کلی پیج کاهش می یابد که الگوریتم اینستاگرام به این موضوع علاقه ایی ندارد .

تایمر شمارش معکوس استوری های اینستاگرام

با این بروزرسانی اینستاگرام ، می توانید در استوری های خود یک تایمر شمارش معکوس اضافه کنید تا به ایجاد تبلیغات و فوریت در مورد هر چیزی که می خواهید کمک کند! تایمرهای شمارش معکوس یک استراتژی بازاریابی کلاسیک است که الهام بخش بسیاری از استراتژی های امروزی است. پیشنهاد می‌کنیم به طور مرتب از این ویژگی استفاده کنید تا مردم را در مورد کاری که می‌خواهید هیجان زده کنید. در ادامه به چند موقعیت مختلف اشاره می کنیم که یک تایمر شمارش معکوس می تواند مفید باشد :

• اعلام یک رویداد  درآینده مانند رویدادهای تبلیغاتی ، افتتاحیه

• یادآوری به مخاطبان خود برای ثبت نام در یک وبینار

• ایجاد فوریت برای پیشنهاد زمانی محدود که در حال انقضا است