برد‌های Pinterest یک راه عالی برای سازماندهی عکس‌ها و کلیپ‌هایی که پین می‌کنید هستند، اما مجبور نیستید برد‌هایی که ایجاد می‌کنید را برای همیشه نگه دارید، شما می‌توانید به‌راحتی برد‌هایی که دیگر نیازی به آن‌ها ندارید را حذف کرده و برای همیشه از شر آن‌ها خلاص شوید. در اینجا نحوه انجام این کار را بررسی خواهیم کرد.

 

لازم به ذکر است، هنگامی که یک برد را حذف می‌کنید، تمام پین‌های آن نیز حذف می‌شوند. همچنین، شما نمی‌توانید پس از حذف کردن یک برد آن را بازیابی کنید. بنابراین، قبل از انجام این کار پین‌هایی که نمی‌خواهید حذف شوند را در گوشی یا دسک‌تاپ خود دانلود کنید و یا روی Board دیگری پین کنید.

 

روش حذف یک برد در Pinterest از طریق گوشی

برای شروع، اپ Pinterest را در گوشی iPhone یا Android خود باز کنید. سپس، در گوشه سمت راست پایین صفحه نماد پروفایل را لمس کنید.

 

 

در صفحه پروفایل، بردی که می‌خواهید حذف کنید را لمس کنید تا باز شود.

 

 

در مرحله بعد، نماد سه نقطه افقی را در گوشه سمت راست بالای صفحه لمس کنید.

 

 

سپس، از منوی باز شده گزینه Edit board را انتخاب کنید.

 

 

در صفحه Edit board، به پایین بروید و گزینه Delete را لمس کنید.

 

 

سپس، یک صفحه به‌صورت پاپ‌آپ ظاهر می‌شود و از شما می‌خواهد روند حذف Board را تایید کنید. برای ادامه، گزینه Delete را لمس کنید تا برد مورد نظر برای همیشه حذف شود.

 

 

کار تمام است. اکنون، برد مورد نظر برای همیشه از حساب کاربری شما حذف شده است.

 

روش حذف یک برد در Pinterest از طریق دسک‌تاپ

برای حذف یک Board از طریق دسک‌تاپ، یک مرورگر اینترنت را به‌طور دلخواه در رایانه Windows، Mac، Linux یا Chromebook خود باز کنید. سپس، وب‌سایت Pinterest را باز کرده و وارد حساب کاربری خود شوید.

 

پس از وارد شدن به حساب کاربری‌تان، روی نماد پروفایل در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

 

 

در صفحه پروفایل، روی گزینه Saved در زیر اطلاعات حساب کاربری خود کلیک کنید. با این کار همه برد‌های شما نمایش داده می‌شوند.

 

 

در مرحله بعد، بردی که می‌خواهید حذف کنید را پیدا کنید، و نشانگر را روی آن قرار دهید تا نماد مداد در گوشه پایین سمت راست آن ظاهر شود. سپس، روی نماد مداد کلیک کنید.

 

 

پس از کلیک کردن روی نماد مداد، پنجره Edit your board را مشاهده خواهید کرد. در اینجا، به پایین صفحه بروید و روی گزینه Delete board کلیک کنید.

 

 

سپس، یک پنجره به‌صورت پاپ‌آپ ظاهر شده و از شما می‌پرسد که آیا واقعا قصد حذف کردن Board مورد نظر را دارید یا خیر، برای ادامه، روی گزینه Delete forever کلیک کنید تا برد مورد‌ نظر برای همیشه حذف شود.

 

 

کار تمام است. اکنون، برد مورد نظر با موفقیت از حساب کاربری شما حذف شده است.