اگر می‌خواهید ساعت سامسونگ گلکسی خود را بفروشید، ایده خوبی است که آن را Reset یعنی بازنشانی کنید. این کار ساعت را به تنظیمات کارخانه باز می‌گرداند و به شما یا شخص دیگری اجازه می‌دهد آن را از ابتدا تنظیم کنید.

Factory settings یا تنظیمات کارخانه به این معنی است که ساعت به حالت قبل برمی‌گردد به زمانی که آن را از جعبه خارج کرده‌اید. تمام اطلاعات و تنظیمات شخصی شما پاک خواهد شد. از آنجایی که این فقط یک ساعت است، ممکن است به اندازه یک گوشی مهم نباشد، اما چیزی است که باید در نظر داشت.

لازم به ذکر است قبل از اینکه ساعت خود را بازنشانی کنید، ایده خوبی است که یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. می‌توانید این کار را از برنامه Galaxy Wearable با رفتن به مسیر زیر انجام دهید.

 

Accounts and Backup > Back Up Data

 

ابتدا انگشت خود را از بالای صفحه ساعت به پایین بکشید تا quick settings یا همان  تنظیمات سریع را مشاهده کنید. برای باز کردن تنظیمات، نماد چرخ‌دنده را انتخاب کنید.

 

 

بعد، به بخش General بروید.

 

 

Reset را انتخاب کنید.

 

 

اگر قبلاً از ساعت پشتیبان تهیه نکرده‌اید، گزینه انجام این کار را در اینجا خواهید دید. در غیر این صورت، برای تایید دوباره Reset را انتخاب کنید.

 

 

تمام کاری که باید انجام دهید همین است! این یک فرآیند سریع و آسان است و اگر ساعت خود را می‌فروشید یا به شخص دیگری تحویل می‌دهید، ضروری است.