فروشگاه پیش‌فرض در گوشی‌ها و تبلت‌های HUAWEI برنامه AppGallery می‌باشد. اکوسیستمی در حال گسترش از اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها، محتوا و خدمات را ارائه می‌دهد. با جامعه‌ای متشکل از 6 میلیون توسعه دهنده، AppGallery به طور شگفت انگیزی همه کاره و مفید است. اگر می‌خواهید درباره AppGallery و نحوه نصب اپ‌ها از آن بیشتر بدانید با ما همراه باشید.

 

AppGallery چیست و چگونه می‌توان به آن در دستگاه HUAWEI خود دسترسی داشت

هر گوشی هوشمند یا تبلت HUAWEI دارای فروشگاه AppGallery از پیش نصب شده است. این فروشگاه که در سال 2018 راه‌اندازی شد، در کمتر از چهار سال به سومین فروشگاه بزرگ اپلیکیشن موبایل در جهان تبدیل شد. اکنون AppGallery بیش از 580 میلیون کاربر فعال در سراسر جهان دارد که 43 میلیون نفر از آن‌ها فقط در اروپا هستند. اگر به تازگی یک گوشی هوشمند یا تبلت HUAWEI تهیه کرده‌اید، می‌توانید نماد AppGallery را مستقیماً در صفحه اصلی پیدا کنید، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است، در HUAWEI Mate 50 Pro، گوشی هوشمندی که در این آموزش استفاده شده است.

 

 

همانطور که در عکس بعدی نیز مشاهده می‌کنید، AppGallery به راحتی قابل دسترسی است. در پایین، می‌توانید روی Featured ضربه بزنید تا اپلیکیشن‌ها و پیشنهادات HUAWEI را ببینید. گزینه Apps را لمس کنید تا محبوب‌ترین اپ‌های موجود در فروشگاه را که بر اساس کاربردی که دارند سازمان‌دهی شده‌اند، مشاهده کنید.

در برگه بازی‌ها، می‌توانید محبوب‌ترین بازی‌های موبایل را در AppGallery پیدا کنید، در حالی که بخش Me جایی است که نحوه کار فروشگاه، نحوه به‌روزرسانی اپ‌ها و موارد دیگر را تنظیم می‌کنید. یک ویژگی مفید وجود دارد که به شما امکان می‌دهد برنامه‌های نصب شده روی گوشی خود را از AppGallery با همه دستگاه‌های HUAWEI خود به‌طور خودکار همگام‌سازی کنید تا تجربه چندوظیفه‌ای بهتر داشته باشید.

 

 

نحوه نصب اپلیکیشن‌ها از AppGallery

نصب اپ‌ها ساده است، حتی اگر قبلاً دستگاه HUAWEI نداشته‌اید. در AppGallery، بخش Apps را باز کرده و از کادر جستجو برای وارد کردن نام اپلیکیشن مورد نظر خود استفاده کنید.

 

 

برای مثال نام اپ HBO Max، یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های استریم را تایپ می‌کنیم نتیجه مورد نظر در بالای لیست نمایش داده می‌شود. برای دانلود می‌توانید مستقیماً دکمه Install را در کنار آن لمس کنید. گزینه دیگر این است که اپ مورد نظر را در نتایج جستجو لمس کنید تا صفحه برنامه را در AppGallery ببینید و در مورد آن بیشتر بدانید.

 

 

اگر گزینه دوم را انتخاب کنید تا صفحه برنامه باز شود. تصاویر، جزئیات برنامه و سایر توصیه‌های برنامه را خواهید دید. برای ادامه روی Install ضربه بزنید.

 

 

اگر این اولین بار است که برنامه‌ای را از AppGallery نصب می‌کنید، پیامی دریافت می‌کنید که به شما توصیه می‌کند هنگام دسترسی به محتوای شخص ثالث مراقب باشید. اگر نمی‌خواهید جهت سرعت بخشیدن به فرآیند نصب برنامه‌های بعدی دوباره این پیام را ببینید، تیک گزینه Don't ask again را بزنید و گزینه Continue را لمس کنید.

 

 

در پایین صفحه نوار دانلود را به صورت درصدی مشاهده می‌کنید.

 

 

بعد از به اتمام رسیدن فرایند دانلود از شما خواسته می‌شود که به AppGallery اجازه دهید اپلیکیشن را نصب کند. اگر نمی‌خواهید دوباره این درخواست را ببینید، تیک گزینه Don't ask me again را بزنید، سپس گزینه Allow را لمس کنید.

 

 

سپس، AppGallery اپلیکیشن را برای خطرات احتمالی اسکن می‌کند و به شما اطلاع می‌دهد که آیا با مشکل مواجه شده است یا خیر. HUAWEI همچنین بررسی‌های امنیتی روزانه را انجام می‌دهد تا هر گونه نقص امنیتی در یک برنامه را شناسایی کند و تا حد امکان از کاربران خود محافظت کند. برای ادامه گزینه INSTALL را لمس کنید.

 

 

اکنون می‌توانید صفحه برنامه AppGallery را دوباره مشاهده کنید و دکمه OPEN را در پایین صفحه به شما نمایش می‌دهد. آن را لمس کنید تا باز شود.

 

 

به همین راحتی می‌توانید اپ‌هایی که نیاز دارید را بر روی گوشی HUAWEI خود نصب کنید.