در مورد Tether چه چیز‌هایی می‌دانید؟ اینکه بخواهید در مورد این ارزهای دیجیتال، پیش‌زمینه‌ای داشته باشید، می‌تواند شما را تا حد زیادی برای خرید و فروش آن کمک کند. چند وقتی است که این نام زیاد به گوش‌تان می‌خورد؛ فکر می‌کنید این موضوع بی‌دلیل است؟ در بازار ارز دیجیتال، چنین موضوعاتی را نمی‌توان بی‌دلیل دانست. Tether چند وقتی است که توانسته جایگاه خود را حفظ کرده و پای ثابت معامله‌های این روز‌ها باشد. در این جا درباره ارز دیجیتال تتر با پشتوانه دلار صحبت خواهیم کرد. همچنین قیمت ارز دیجیتال تتر را در صرافی ارز دیجیتال بررسی می کنیم.

 

استیبل کوین ها در بازار ارز دیجیتال

به‌طور معمول قیمت Digital currency در بازار، دچار نوسانات زیادی می‌شود. اینکه بتوانید در این نوسانات، توکنی را پیدا کنید که قیمتی ثابت داشته و به ‌اصطلاح در دسته استیبل‌کوین‌ها قرار بگیرد، می‌‎تواند مزایای زیادی را برایتان به همراه داشته باشد.

وقتی بخواهید تمامی مسائل و همه چیز در مورد تتر را مورد بررسی قرار دهید، اولین چیزی که با آن برخورد می‌کنید، همین موضوع است. اگر به‌ عنوان یک سرمایه‌گذار قصد دارید دارایی خود را وارد بازار دیجیتال کنید، بهتر است توکنی را بخرید که ضرر و زیان چندانی به شما نرساند.

 

چه چیزی می تواند ارزش تتر را حفظ کند؟

اگر در بررسی خود به دنبال قیمت ارز دیجیتال جهت خرید تتر هستید، باید اشاره کنیم، اینکه Tether یک استیبل‌کوین شناخته می‌شود، معنی خاصی دارد؛ پس از اینکه با این کلمه مواجه شدید، باید به دنبال کلمه‌ای بگردید که عنوان پشتوانه را برای این Currency به همراه داشته باشد. چیزی که توانسته در بازار پر از نوسان، ضرر و زیان Tether را به‌ حداقل برساند، دلار است.

با وجود دلار به‌ عنوان پشتوانه برای این رمز ارز دیگر نیاز نیست ریسک زیادی را به جان خریده و هر لحظه نگران این باشید که ممکن است دارایی‌تان را از‌دست داده یا اینکه از آن ضرر ببینید. البته Tether این ادعا را دارد که همه چیز در مورد تتر، مربوط به استیبل‌کوین‌بودن آن می‌شود.

ارز فیات دلار می‌تواند 100 درصد ارزش این توکن را حفظ کرده و نشان دهد چیزی در دنیای واقعی هم پشتوانه آن است؛ این چیزی است که تتر در مورد آن توضیح داده و در این مسئله، مدعی است. چیزی که می‌تواند قیمت ارز دیجیتال را مشخص کند، همیشه در دنیای واقعی وجود ندارد و برخی توکن‌ها در همان فضا دارای ارزش خاصی هستند؛ قیمت Tether با این اوصاف مشخص نمی‌شود بلکه با برابری آن در دنیای واقعی تعیین می‌گردد.

وقتی صحبت از ارزش ارز دیجیتال با پشتوانه دلار به میان بیاید، باید این موضوع را هم بیان کرد که 1 دلار آمریکا با 1 واحد از آن برابری می‌کند. با توجه به همین تعریف است که Tether در دسته USDT آمریکا قرار می‌گیرد. سرمایه‌گذاران می‌توانند بنا‌بر چنین ویژگی‌هایی هر موقع که بخواهند، دارایی‌های موجود در فضای دیجیتال خود را به پول فیزیکی تبدیل کنند.

البته بیشتر تریدر‌ها برای اینکه در این بازار، حداقل میزان زیان را تجربه کنند، خرید تتر را به خرید دیگر توکن‌ها ترجیح می‌دهند. تمامی این کار‌ها برای این انجام می‌شود که تریدر‌ها بتوانند ارزش سرمایه خود را حفظ کنند؛ بدون اینکه شاید حتی ذره‌ای قیمت ارز دیجیتال آن افزایش پیدا کند!

 

 

کاربرد تتر در چه عرصه هایی است؟

برای اینکه بتوانید این توکن را در بازار، به‌ راحتی خرید و فروش کرده یا اینکه از آن برای خرید دیگر توکن‌ها بهره ببرید، لازم است ابتدا با سازوکار آن به‌ خوبی آشنا شوید. این Digital currency بیهوده به جایگاه سوم بازار این روز‌ها نرسیده است؛ تمامی ویژگی‌هایی که در آن جمع شده‌اند توانسته‌اند آن را لایق چنین جایگاهی بدانند.

اغلب سرمایه‌گذاران برای اینکه بتوانند هزینه تراکنش‌های خود را به حداقل رسانده و کمترین میزان آن را پرداخت کنند، همه چیز در مورد تتر را مورد بررسی قرار داده و در نهایت آن را انتخاب کرده‌اند. اهمیت Tether با توجه به اینکه با دلار آمریکا برابری می‌کند، به ‌طور کامل واضح است.

می‌توانید دارایی خود را به این Digital currency تبدیل کرده و هر موقع که به سرمایه اصلی خود نیاز دارید، دوباره به آن دست یابید. قیمت تتر همیشه یا بهتر است بگوییم اکثر اوقات، با دلار برابری می‌کند.

این ارز دیجیتال با پشتوانه دلار، به همراه خود شفافیتی دارد که می‌تواند در صرافی ارز دیجیتال به‌آسانی مورد معامله قرار گیرد. ثبات آن، حرف اول را می‌زند؛ با این اوصاف بهتر است کاربرد‌های آن را بررسی کنید.

  • افرادی که قصد دارند از این طریق وام بدهند، لازم نیست که بابت از‌دست‌رفتن اهمیت و ارزش دارایی خود نگران باشند. تتر این زمینه را فراهم کرده که کاربران بتوانند به‌ جای اقساط دریافتی، Tether بگیرند.
  • این بستر چنین امکانی را فراهم آورده که تریدر‌ها بتوانند با استفاده از آن، به خرید و فروش دیگر توکن‌ها، با هزینه کمتری بپردازند. انجام چنین کار‌هایی در بستر ارز دیجیتال با پشتوانه دلار، سریع‌تر انجام می‌شود.
  • اگر به دنبال روشی برای انتقال پول با کمترین میزان کارمزد و سریع‌ترین سرعت هستید و قیمت ارز دیجیتال به روز را دنبال می کنید، بهتر است همه چیز در مورد تتر را مطالعه نمایید.

 

 

آینده Tether چگونه پیش بینی می شود؟

تتر در این چند سالی که روانه بازار شده، توانسته جایگاه خوبی را از آن خود کند و یورو و دلار را در حد معادل همدیگر عرضه کند. این ارز رمزنگاری شده قصد دارد مانند تمامی ارز‌های دیجیتال دیگر رشد کرده و به جایگاه‌های بالا دست پیدا کند؛ از همین رو هدفی برای رسیدن به ین ژاپن ترتیب داده است.

این رمز‌ارز قصد دارد ین ژاپن را با علامت اختصاری JPYT برای چند سال آینده عرضه کرده و آن را روانه بازار کند. با اینکه برخی معتقدند تتر تا به‌حال چالش‌های زیادی را تجربه کرده، اما موجودی آن نشان‌دهنده فروپاشی و تغییر قیمت ارز دیجیتال تتر نیست.

ارز دیجیتال با پشتوانه دلار این روز‌ها دارای بیش از 10 میلیارد موجودی است که این رقم را نمی‌توان نادیده گرفت. یکی دیگر از برنامه‌های آن، این است که بتواند سیستمی را طراحی کند که در آن امکان حسابرسی دوره‌ای وجود داشته باشد. Tether توانسته در چند سال اخیر، در حوزه کریپتوکارنسی، مثل بمب منفجر شده و خود را به جهانیان نشان دهد.

 

 

انتخاب بهترین صرافی ارز دیجیتال برای معامله تتر

بسیاری از صرافی‌ها از این توکن پشتیبانی کرده، قیمت آن را برای کاربران نمایش داده و این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌کند که بتوانند در بستری امن به خرید و فروش Tether بپردازند. صرافی ارز دیجیتال بیت‌پین دارای تمامی این ویژگی‌ها است؛ می‌توانید برای انجام تمامی این کار‌ها به صفحه اصلی آن مراجعه کنید.