فروش فوق العاده اینترنت پرسرعت  ADSL و TD-LTE به مدت محدود آغاز شد. در طرح تورنادو پیشگامان می توانید با بهترین قیمت و کیفیت، مناسب ترین سرویس متناسب با مصرف خود را انتخاب کنید.

محبوبیت بازی های آنلاین در میان افراد با گروه های سنی مختلف هر روز رو به افزایش است و به همین دلیل  شاهد رشد چشمگیر این صنعت در سال های اخیر هستیم. این بازی ها انواع مختلفی دارند و به صورت تک نفره و یا گروهی قابل انجام است. تحقیقات نشان می دهد برخی از این بازی ها در صورتیکه در انجام آنها زیاده روی صورت نگیرد می تواند تاثیرات مفیدی را برای ما به همراه داشته باشد. آیا شما نیز به انجام بازی های آنلاین علاقه دارید؟

برای دوستداران بازی های آنلاین دسترسی به اینترنت پرسرعت و پایدار امری ضروری است و بدون آن ورود به دنیای هیجان انگیز بازی های آنلاین عملا غیر ممکن است. میزان ترافیک مصرفی گیمرهایی که به صورت آنلاین بازی می کنند، معمولا زیاد است و انتخاب سرویس اینترنت پرسرعت و با کیفیت که قیمت مناسبی نیز داشته باشد یکی از دغدغه های دوستداران بازی های آنلاین است. 

اگر شما هم جزو علاقه مندان به بازی های آنلاین هستید و یا به هر دلیل میزان ترافیک مصرفی بالایی دارید، پیشنهاد می کنیم هر چه زودتر در طرح تورنادو پیشگامان شرکت نمایید. 

پیشگامان در طرح تورنادو امکان خرید سرویس اینترنت پرحجم را با قیمتی استثنایی برای گیمرها و تمامی افرادی که میزان ترافیک مصرفی بالایی دارند، ارائه کرده است. طرح تورنادو شامل دو جشنواره برای خرید اینترنت adsl و خرید اینترنت TD-LTE می باشد. 

 

جشنواره خرید اینترنت ADSL طرح تورنادو پیشگامان

پیشگامان در جشنواره اینترنت adsl تورنادو سه سرویس 70 گیگ، 1 ماهه،  700گیگ، 3 ماهه و7000  گیگ، 12 ماهه را ارائه می دهد. 

در تمامی این سرویس ها امکان ارائه سرعت تا 16 مگابیت بر ثانیه وجود دارد. برای شرکت در جشنواره خرید اینترنت adsl طرح تورنادو پیشگامان از طریق وب سایت پیشگامان اقدام نمایید.

 

جشنواره خرید اینترنت TD-LTE طرح تورنادو پیشگامان

در جشنواره خرید اینترنت TD-LTE تورنادو سه سرویس 12 ماهه با سرعت 1 تا 80 مگابیت بر ثانیه و ترافیک 250 گیگ، 500 گیگ و 1000 گیگ به همراه سیم کارت رایگان ارائه شده است.

برای شرکت در جشنواره خرید اینترنت TD-LTE طرح تورنادو پیشگامان به وب سایت پیشگامان مراجعه نمایید.

 

پیشنهاد ویژه پیشگامان به گیمرها 

یکی از فاکتورهای مهم برای طرفداران بازی های آنلاین در هنگام خرید سرویس اینترنت، پینگ تایم پایین است. شرکت پیشگامان برای علاقه مندان به گیم امکان انجام تنظیمات ویژه برای اینترنت گیمینگ را فراهم آورده است. برای درخواست تنظیمات ویژه گیمینگ می توانید پس از خرید سرویس با واحد پشتیبانی این شرکت تماس حاصل نمایید.

پس از خرید سرویس نیز در صورت بروز هرگونه مشکل و یا وجود هرگونه پرسش می توانید به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته از طریق شماره 1577 با واحد پشتیبانی پیشگامان در ارتباط باشید.