این روز‌ها چندین اپراتور مختلف در سطح کشور به تمامی افراد خدماتی را ارائه کرده و هر‌کدام سعی می‌کنند بهترین‌ها را برای مشتریان خود در نظر بگیرند. ایرانسل هم یکی از این اپراتورها است که عنوان دومین اپراتور برتر در سطح کشور را از آن خود کرده است. چنانچه از آن یا هر نوع اپراتور دیگر استفاده می‌کنید، باید سیم‌کارت مختص به آن را شارژ  کنید تا کارتان برای بهره بردن از آن هنگام مکالمه و همچنین خرید بسته‌های اینترنتی راحت‌تر شود. با خرید شارژ ایرانسل، می‌توانید به دنیایی از خدمات دسترسی داشته باشید.

چنانچه قصد دارید از خدمات آن بهره ببرید و چنین سیمکارتی را داشته باشید، می‌توانید از روش‌های متنوع شارژ‌کردن بهره ببرید. کسانی که دارای سیمکارت دائمی هستند، لازم نیست چنین کاری را انجام دهند؛ خرید شارژ پس از اتمام آن، مختص مشترکین اعتباری است. وقتی جزو مشترکین اعتباری باشید، می‌توانید از خدمات ویژه Irancell بهره‌مند شوید. روش‌های مستقیم و غیر‌مستقیمی وجود دارند که بتوانید با استفاده از آن‌ها، به خرید شارژ ایرانسل پرداخته و از خدمات این اپراتور در این جهت بهره ببرید.

 

سیمکارت اعتباری ایرانسل چه مزایایی دارد؟

با توجه به اینکه ایرانسل برای مشترکین خود خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته، می‌توانید با خرید سیمکارت اعتباری، از مزایای فوق‌العاده این بخش استفاده کنید. مهم‌ترین مزایا را می‌توان در هدایای منحصر‌به‌فرد و خاص آن جست‌و‌جو کرد. زمانی که سیمکارت خود را درون گوشی موبایل قرار داده و آن را فعال کردید، هدایای ویژه آن به‌صورت خودکار برایتان محقق می‌شود. تنوع در چگونگی خرید شارژ ایرانسل هم یکی از مزایا در این پلتفرم است. می‌توان از موارد زیر، به‌عنوان برخی از هدایا نام برد.

  • به مدت 3 ماه می‌توانید به تمامی خطوط، 60 پیامک رایگان داده و 60 دقیقه مکالمه رایگان داشته باشید.
  • 5 گیگ اینترنت همراه به شما تعلق می‌گیرد.
  • اگر از سیمکارت زرین استفاده می‌کنید، 4 گیگ دیگر هم هدیه خواهید گرفت.

برای خرید این نوع، لازم نیست هزینه چندان زیادی را در مقایسه با نوع دائمی پرداخت کنید. می‌توان آن را از لحاظ اقتصادی، بسیار به‌صرفه دانست.

 

 

روش های گوناگون خرید شارژ ایرانسل

روش‌های بسیاری وجود دارند که می‌توانید از طریق آن‌ها برای انجام این کار اقدام کنید. برای پر کردن حساب بانکی در موقعیت‌های خاص برخی از افراد از اپلیکیشن‌های موجود روی گوشی همراه خود بهره می‌برند یا اینکه به درگاه‌های بانکی رفته از این طریق به خرید شارژ ایرانسل می‌پردازند.

فرض کنید بخواهید از درگاه بانکی، رمز شارژ را بگیرید. پس از اینکه چنین کاری را انجام دادید، باید کد آن را در گوشی خود وارد کنید. انجام چنین کاری، تایم‌تان را بیهوده هدر می‌دهد. بهترین کار، خرید به‌صورت مستقیم است. برای انجام این کار، می‌توانید به سایت تاپ مراجعه کرده یا اینکه اپلیکیشن آن را در تلفن همراه خود نصب کنید. سایت و اپلیکیشن تاپ به‌صورتی طراحی شده که کار شما را ساده کرده تا بتوانید به‌راحتی، شارژ با هر مبلغی را خریداری کنید.

بهترین روش، استفاده از سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی است که به‌صورت آنلاین به شما خدمات می‌دهند. البته باید این موضوع را هم مورد توجه قرار دهید که آن اپ باید به‌گونه‌ای باشد که بتوانید به‌صورت آفلاین هم از آن بهره ببرید؛ چراکه ممکن است پیش از خرید شارژ ایرانسل، اینترنت یا شارژ پولی نداشته باشید! برخی کد‌های دستوری هم در این دسته قرار می‌گیرند. با شماره‌گیری این کد‌ها هم می‌توانید به انجام چنین کاری پرداخته و از دیگر خدمات آن‌ها بهره ببرید.

 

 

بهترین و ساده ترین اپلیکیشنی که می توانید برای خرید شارژ برگزینید!

اگر قصد دارید از اپلیکیشنی بهره ببرید که کار‌تان را در سریع‌ترین حالت ممکن، حل کرده و شما را به خواسته‌تان برساند، بهتر است با تاپ آشنا شوید. در این اپ و همچنین سایت اختصاصی آن، فرقی نمی‌کند که قصد خرید شارژ ایرانسل با چه مبلغی دارید؛ این مبلغ‌ها از 1000 تومان شروع شده و تا هر چقدر که بخواهید، ادامه دارد. هیچ محدودیتی برایتان در نظر گرفته نشده است.

اپلیکیشن این سامانه، زیر نظر بانک پارسیان بوده که می‌توانید از این لحاظ، به امنیت آن پی ببرید. تمامی خدماتی که در این اپ برای افراد در نظر گرفته شده، تحت نظر بانک مرکزی بوده و پلیس فتا هم بر این سیستم نظارت دارد. با این حساب، برای خرید شارژ ایرانسل از جایی که هم بسیار ساده بوده و راحت طراحی شده و هم امنیت بالایی داشته باشد، می‌توانید تاپ را برگزینید. این سوپر اپلیکیشن، تمامی روند انجام این کار را برایتان در زیر 30 ثانیه انجام می‌دهد.

برای دریافت این اپلیکیشن یا حتی خرید از سایت اختصاصی آن، کافی است وارد سایت تاپ شوید.