رسیدن به صفحه اول گوگل آرزوی بسیاری از کسب و کارها است. همه می‌دانند که سایت‌هایی که در صفحه اول نتایج موتورهای جست و جو مخصوصا گوگل قرار دارند، معمولا فروش بیشتری را تجربه می‌کنند. این نکته مخصوصا برای سایت‌هایی که در سه رتبه اول نتایج جست و جو قرار گرفته‌اند، صادق است. مهم‌ترین راه‌کارهای کسب رتبه بالا و رسیدن به صفحه اول نتایج جست و جو، تولید محتوای متنی و سئو است. با تولید محتوای متنی سئوشده و موثر، تجربه و اعتبار خود را به مخاطبان و موتورهای جست و جو نشان می‌دهید. اگر شما هم به دنبال راه‌کارهایی کاربردی برای افزایش کیفیت تولید محتوای متنی سایت خود هستید، این مقاله را مطالعه کنید.

از جمله مهم‌ترین راه‌کارهای کسب رتبه بالا و رسیدن به صفحه اول نتایج جست و جو، تولید محتوای متنی و سئو است. با تولید محتوای متنی سئوشده و موثر، تجربه و اعتبار خود را به مخاطبان و موتورهای جست و جو نشان می‌دهید. اگر محتوای شما جالب و مخاطب‌پسند باشد، شانس بیشتری برای رسیدن به صفحه اول نتایج جست و جو دارید و در نتیجه افراد بیشتری هم با شما آشنا می‌شوند.

این نکته را فراموش نکنید که هر محتوایی ارزش‌مند نیست. سایت شما باید حاوی محتواهایی باشد که منحصر به فرد و کاربردی هستند و مخاطبان آن‌ها را تا انتها مطالعه می‌کنند. گوگل نیز به دنبال چنین محتواهایی برای نشان دادن به کاربران است. بنابراین کیفیت محتوا از ارزش زیادی برای رسیدن به صفحه اول گوگل برخوردار است.

اگر شما هم به دنبال راه‌کارهایی کاربردی برای افزایش کیفیت تولید محتوای متنی سایت خود هستید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

پرسونای مخاطب خود را تعیین کنید

اولین و مهم‌ترین گام این است که بدانید مخاطبان شما چه افرادی هستند، چه خواسته‌ای دارند، چرا باید مطالب شما را مطالعه کنند و چرا باید محصول شما را بخرند. در واقع اگر این اطلاعات را ندانید، احتمالا بخش زیادی از محتواهای شما به هدر می‌رود و باعث افزایش فروش می‌شود. تعیین پرسونای مخاطب گامی بسیار مهم در بازاریابی محتوایی است.

از طریق روش‌هایی مانند نظرسنجی، بررسی اطلاعات به دست‌آمده از طریق گوگل آنالیتیک، بررسی اطلاعات موجود در اینترنت و ... می‌توانید که اطلاعاتی درباره مخاطبان خود به دست بیاورید. هم‌چنین شما باید دائما محتواهای خود را تحلیل و بررسی کنید تا متوجه شوید که مخاطبان از کدام سبک از محتواها بیشتر خوششان می‌آید و کدام نوع محتوا مناسب مخاطبان شما نیست.

 

کاربردی و منحصر به فرد بنویسید

تولید محتوا به معنای کنار هم چیدن تعدادی کلمه و جمله کنار هم نیست. محتوای شما باید به گونه‌ای باشد که مخاطب آن را مفید بداند، تا پایان آن را مطالعه کند و حتی در بهترین حالت آن را با دیگران هم به اشتراک بگذارد. بنابراین محتوای شما باید حرفی تازه برای گفتن داشته باشد و با سایر محتواهای موجود در فضای وب فرق داشته باشد. هم‌چنین محتوای شما باید منحصر به فرد باشد.

برای این‌که محتوایی کاربردی بنویسید، باید با پرسونای مخاطب خود آشنایی داشته باشید و از جدیدترین منابع موجود استفاده کنید. برای مثال اگر در زمینه هوش مصنوعی می‌نویسید، می‌توانید از ترجمه تخصصی مقالات مرتبط با هوش مصنوعی برای افزایش کیفیت محتوای خود استفاده کنید.

 

 

تخصص، اقتدار و اعتماد را فراموش نکنید

یکی از معیارهای مهم گوگل برای رتبه‌بندی مطالب موجود در اینترنت و وب‌سایت‌ها، E-A-T (تخصص، اقتدار و اعتماد) است. احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که به مطلبی در یک وب‌سایت نگه کرده‌اید و با خودتان فکر کرده‌اید که چرا من اصلا باید به محتواهای این سایت اعتماد کنم؟

با توجه به معیارهای تخصص، اقتدار و اعتماد مخاطبان به شما اعتماد می‌کنند و رتبه بهتری هم در نتایج جست و جو به دست می‌آورید. برای به دست آوردن رتبه‌ای خوب در نتایج جست و جو مطالب شما باید با کسب و کار شما ارتباط داشته باشد. اگر در زمینه فروش کفش ورزشی فعالیت می‌کنید، نگارش مقاله در زمینه فروش بستنی برای شما تولید محتوای تخصصی و مرتبط محسوب نمی‌شود.

E-A-T تنها به یکی دو عامل ربط ندارد و عوامل بسیاری بر آن تاثیر می‌گذارند. اگر هدف شما رسیدن به صفحه اول نتایج جست و جو است، همواره به سه معیار تخصص، اقتدار و اعتماد توجه داشته باشید.

یکی از سوالات رایج مدیران کسب و کارها این است که اگر برای تولید محتوا تخصص و زمان کافی نداریم، چه کنیم؟ یکی از راه‌کارهای موثر در این مواقع برون‌سپاری خدمات تولید محتوا به یک موسسه معتبر است. در ادامه به معرفی یکی از معتبرترین موسسه‌های خدمات زبانی یعنی موسسه ترجمیک می‌پردازیم.

 

خدمات تولید محتوا در سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک

موسسه ترجمیک موسسه‌ای آنلاین است که به ارائه انواع خدمات زبانی مانند ترجمه تخصصی مقالات و سایر متون، ترجمه کتاب، ویرایش و تولید محتوا می‌پردازد. خدمات تولید محتوای این موسسه تنها به نگارش مقالات وبلاگی محدود نیست و انواع مختلفی از خدمات مانند تهیه استراتژی تولید محتوا، نگارش ابرمحتوا، تهیه متن محتواهای شبکه‌های اجتماعی و ... را نیز در بر می‌گیرد.

 

 

سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک با نویسندگان متخصص و زبده بسیاری همکاری می‌کند. هم‌چنین این موسسه با سازمان‌ها و موسسات معتبر بسیاری برای ارائه خدمات همکاری کرده است و موسسه‌ای معتبر به شمار می‌آید.

تمامی خدمات سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک دارای تضمین زمان و کیفیت هستند. تمامی این سفارش‌ها توسط تیم پایش کیفی بررسی می‌شوند تا از کیفیت خوبی برخوردار باشند و منحصر به فرد باشند.

خدمات تولید محتوا این موسسه در پلن‌های مختلفی مانند نقره‌ای، طلایی و طلایی بازخوانی ارائه می‌شود. این سطوح در مواردی مانند هزینه، تخصص نویسنده، اصول سئو، مدت زمان تضمین کیفیت با هم تفاوت دارند. هم‌چنین امکان تولید محتوای فوری نیز در این موسسه وجود دارد.

بنابراین اگر به خدمات تولید محتوای سئوشده و مخاطب‌پسند نیاز دارید، با خیالی آسوده سفارش خود را به سایت سفارش تولید محتوا ترجمیک بسپارید.