بازی های ویدیویی در این روزها بسیار پرطرفدار و سرگرم کننده هستند. یکی از بازی های معروف ویدیویی به نام کالاف دیوتی در سال 2019 در نسخه موبایل منتشر شد و باعث افزایش جذابیت این بازی شد. زیرا نسخه موبایل دسترسی راحت تری برای بازیکنان و طرفداران این بازی دارد.

بازی کالاف دیوتی موبایل بخش های مختلفی دارد که می توان آن ها را به صورت تک نفره، تیم های دو نفره یا چند نفره بازی کرد. همچنین می توانید با تهیه سی پی کالاف موبایل از سایت ویکتورشاپ، امکانات بیشتری را در بازی فعال کنید تا هیجان بازی بیشتر شود. برای اطلاع از قیمت سی پی کالاف موبایل می توانید بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

در این مطلب قصد داریم به بررسی یکی از بخش های این بازی که بتل پس کالاف دیوتی موبایل نام دارد بپردازیم.

 

معرفی بازی کالاف موبایل

بازی کالاف دیوتی موبایل، یک بازی ویدیویی هیجان انگیز و سرگرم کننده در سبک تیراندازی می باشد. این بازی در همان ماه اول پس از انتشار بسیار مورد استقبال قرار گرفت؛ به طوری که شرکت سازنده این بازی یعنی تنسنت، توانست مبلغ 53 میلیون دلار کسب درآمد کند.

از بخش های جذاب و سرگرم کننده این بازی می وان به بخش بتل پس می باش که در این بخش 50 ردیف پاداش وجود دارد.

با انجام فعالیت ها و وظایفی که لازم است در بازی انجام دهید، می توانید برخی از این پاداش ها را کسب کنید. بقیه پاداش ها قفل هستند و شما با خرید پرمیوم پس می توانید این پاداش ها را دریافت کنید.

با تهیه پرمیوم پس پلاس نیز می توانید 14 ردیف اول پاداش ها را کسب کنید که بسیار بی نظیر و هیجان انگیز هستند.

 

 

بتل پس کالاف موبایل

بتل پس یکی از بخش های این بازی می باشد که تقریبا برای همه بازیکنان رایگان است. شما در این بخش بعد از گذران مراحل و انجام وظایفی که برای شما مشخص شده می توانید برخی از جوایز را کسب کنید اما برای بقیه جوایز لازم است که پرمیوم و پرمیوم پلاس داشته باشید.

در بتل پس کالاف به طور کلی 100 ردیف پاداش وجود دارد که با پیشرفت در بازی می توانید به این جوایز دست پیدا کنید. در آخر همه بازیکنان می توانند جوایز 20 ردیف را به صورت رایگان دریافت کنند.

با افزایش رتبه بتل پس نیز می توانید آیتم هایی مانند اسلحه، لباس، نقشه سلاح و امتیاز های بازی را کسب کنید.

 

ردیف 1: Top Spin Charm

ردیف 4: Print Analysis EMP

ردیف 8: نقشه سلاح NA-45

ردیف 14: کلاس BR جدید Igniter

ردیف 16: نقشه سلاح QXR

ردیف 18:Wingsuit Print Analysis

ردیف 21:  ZRG 20mm

ردیف 26: اصطکاک سطحی

ردیف 28:  Medic Print Analysis

ردیف 31:  Follow the Map HS2126

ردیف 34: نینجا- Print Analysis

ردیف 36: هلیکوپتر- Print Analysis

ردیف 38 :Follow the Map نقشه سلاح  Renetti

ردیف 41: نارنجک خوشه ای Print Analysis

ردیف 46: نارنجک دودزا Print Analysis

ردیف 50: کارت تلفن Spider Chow

 

پرمیوم پس کالاف دیوتی موبایل

بتل پس کالاف دیوتی موبایل به دو صورت رایگان و پرمیوم وجود دارد. همانطور که گفته شد شما به صورت رایگان می توانید به 20 ردیف از جوایز دسترسی داشته باشید اما ردیف های دیگر رایگان نیستند.

شما می توانید بتل پس پرمیوم را با 100 امتیاز خریداری کنید و به آیتم های دیگر مانند اسلحه های پیشرفته، نقشه ها، لباس جنگی، پوسته های اپراتور، ماموریت ها و ... دسترسی پیدا کنید.

 

تفاوت پرمیوم پس و پرمیوم پس پلاس

به بازیکنانی که مدت زمان مشخصی را به بازی کردن اختصاص می دهند، استفاده از پرمیوم پس پیشنهاد می شود اما به بازیکنان دیگر تهیه پرمیوم پس پلاس پیشنهاد می شود.

خرید پرمیوم پس پلاس این امکان را به شما می دهد که به 14 ردیف از جوایز به جز ردیف هایی که به صورت رایگان دریافت کرده اید، دسترسی داشته باشید.

 

 

مهارت های ضروری در بتل پس کالاف دیوتی موبایل

در بازی کالاف دیوتی دو حالت مولتی پلیر و بتل رویال وجود دارد که مهارت در این دو حالت به شما کمک می کند تا ر بتل پس نیز به موفقیت دست پیدا کنید.

در حالت مولتی پلیر یا همان چند نفره، تعداد مشخصی کشتار تعیین شده که باید زود تر از تیم مقابل به این تعداد کشتار برسید.

در حالت بتل رویال نیز که مانندبازی پابجی و فری فایر می باشد، به همراه 99 بازیکن دیگر در یک نقشه قرار دارید که باید با جمع آوری مهمات و حذف همه حریفان خود به مرحله آخر برسید.

در بتل پس کالاف دیوتی موبایل بیشتر از 70 اسلحه با کاربرد های متفاوت وجود دارند که با استفاده از این اسلحه ها شانس موفقیت شما افزایش می یابد. این اسلحه ها در 5 دسته بندی تفنگ های تک تیرانداز، تفنگ ساچمه ای، تفنگ های تهاجمی، اسلحه نیمه خودکار و مسلسل های سبک طراحی شده اند.

 

سی پی کالاف موبایل

برخی از بازیکنان ترجیح می دهند برای دسترسی داشتن به 14 ردیف از جوایز بتل پس کالاف، به جای خرید پرمیوم پس پلاس از سی پی کالاف استفاده کنند. این موضوع کاملا به خود فرد بستگی دارد که کدام گزینه را انتخاب می کنند.

شما می توانید با مراجعه به سایت ویکتورشاپ و مشاهده محصولات این سایت، سی پی مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین اگر از طرفدارن بازی پابجی هستید می توانید با خرید یوسی هیجان بازی را برای خود بیشتر کنید.