اگر در حین اتصال به Wi-Fi، بلوتوث یا اینترنت در گوشی سامسونگ خود با مشکل رو‌به‌رو هستید، Reset‌ کردن تنظیمات شبکه می‌تواند راه حل مناسبی برای رفع این مشکل باشد. ما در اینجا به شما خواهیم گفت که چگونه با استفاده از اپ Setting این کار را انجام دهید.

 

وقتی تنظیمات شبکه بازنشانی می‌شود چه اتفاقی می‌افتد؟

هنگامی که تنظیمات شبکه را در گوشی اندروید خود بازنشانی یا Reset می‌کنید، تمام شبکه‌های Wi-Fi و دستگاه‌های بلوتوث جفت شده در گوشی شما حذف می‌شوند. همچنین، سایر تنظیمات شبکه نیز حذف می‌شوند. این فرآیند می‌تواند برای حل مشکلات شبکه بسیار موثر باشد.

 

به خاطر داشته باشید که پس از بازنشانی تنظیمات شبکه، شما می‌توانید دوباره به شبکه‌های Wi-Fi خود متصل شوید، دستگاه‌های بلوتوث خود را جفت کنید و سایر ویژگی‌های شبکه را نیز به حالت قبل برگردانید.

 

Reset کردن تنظیمات شبکه در گوشی سامسونگ گلکسی

ابتدا اپ Settings را با کشیدن انگشت خود از بالای صفحه به پایین و لمس کردن نماد چرخ‌دنده باز کنید. سپس، به پایین صفحه بروید و گزینه General management را انتخاب کنید.

 

 

در صفحه General management، گزینه Reset را لمس کنید.

 

 

در اینجا، گزینه Reset network settings را انتخاب کنید.

 

 

در مرحله بعد، مواردی که با Reset کردن تنظیمات شبکه حذف خواهند شد برای شما نمایش داده می‌شوند. جهت ادامه دکمه Reset settings را لمس کنید.

 

 

در نهایت، با لمس کردن دکمه Reset‌ اقدام خود جهت بازنشانی تظیمات شبکه را تایید کنید.

 

 

پس از لمس کردن دکمه Reset، گوشی شما فرآیند بازنشانی تنظیمات شبکه به حالت پیش‌فرض را شروع می‌کند. زمانی که فرآیند بازنشانی کامل شد، یک پیام موفقیت آمیز به شما نمایش داده خواهد شد. اگر مشکلات شما پس از تنظیم مجدد همچنان وجود داشت، ممکن است لازم باشد گوشی خود را به تنظیمات کارخانه برگردانید.