سالانه بنگاه‌های اقتصادی مبالغ هنگفتی را برای تبلیغات پیامکی می‌پردازند و انتظار دارند که پیام‌هایشان به لیست سیاه نیز فرستاده شود. به همین دلیل ارسال اس ام اس به بلک لیست یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های بسیاری از کسب‌وکارهای کشور محسوب می‌شود. سامانه پیامکی مدیانا قابلیت ارسال اس ام اس به بلک لیست را برای مخاطبان خود فراهم کرده است. در واقع برای ارسال پیام به شماره‌های لیست سیاه نیاز به خرید سخت‌افزار نیست و با هزینه‌های کمتر می‌توان پیام را فرستاد. در ادامه این مقاله به بررسی کامل ارسال اس ام اس به بلک لیست خواهیم پرداخت.

 

ارسال پیام به بلک لیست با دو روش کاربردی؛ ارسال با سیم‌کارت و استفاده از خط خدماتی

اصولا ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره‌های بلک لیست کار دشواری نیست. شما می‌توانید به کمک دو روش «ارسال پیامک با خط خدماتی» و «ارسال پیام با سیم‌کارت» به‌راحتی اس ام اس را به شماره‌های مسدود شده بفرستید. با خط خدماتی امکان ارسال پیامک اطلاع‌رسانی وجود خواهد داشت؛ اما نمی‌توان برای پیام تبلیغاتی از آن استفاده کرد. به‌ همین دلیل برای فرستادن پیام تبلیغاتی به شماره‌های لیست سیاه، روش ارسال سیم‌کارت به کار می‌رود.

 

نحوه ارسال پیام اطلاع‌رسانی به بلک لیست با خط خدماتی

خط خدماتی شباهت بسیاری به خط تبلیغاتی دارد؛ با این تفاوت که با خطوط خدماتی می‌توان اس ام اس را به بلک لیست ارسال کرد. البته قابلیت فرستادن پیام تبلیغاتی با خطوط خدماتی وجود ندارد؛ چرا که برای فعال‌سازی این خطوط باید به اپراتور با سفته تعهد دهید که پیامک تبلیغاتی ارسال نخواهید کرد. خطوط خدماتی برای ارسال پیام‌های اطلاع‌رسانی و وب سرویس پیامک قابل استفاده خواهند بود.

 

نحوه فعال‌سازی پیامک تبلیغاتی برای کاربران ایرانسل و همراه اول

بسیاری از کاربران با این سوال مواجه می‌شوند که «چگونه بفهمیم شماره ما در لیست سیاه مخابرات قرار دارد؟» فقط کافی است وارد صفحه استعلام آنلاین بلک لیست مخابرات شوید. با وارد کردن شماره تلفن می‌فهمید که پیامک تبلیغاتی شما فعال است. اگر کاربر اپراتور همراه اول هستید، با ارسال عدد ۲ به شماره ۸۹۹۹ و برای ایرانسل عدد ۱ را به ۵۰۰۵ بفرستید. با این کار با پیام «مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما فعال است» یا «مشترک گرامی پیامک تبلیغاتی شما تا ۲۴ ساعت آینده فعال می‌شود» مواجه خواهید شد.

 

 

راهنمای ارسال اس ام اس به لیست سیاه با راه‌های ساده

در این مرحله باید از روش‌های ضدبلاک استفاده کرد. روش ارسال اس ام اس به بلک لیست مخابرات بر‌اساس ماهیت پیام شما متفاوت خواهد بود. در‌واقع پیام‌های تبلیغاتی با سیم‌کارت و پیام‌های غیر‌تبلیغاتی مانند تبریک تولد یا کدهای فعال‌سازی با خط خدماتی ارسال می‌شوند. در سامانه مدیانا قابلیت ارسال پیام از هر دو روش وجود دارد. شما می‌توانید با‌توجه‌به نیاز خود، هر‌یک از این دو شیوه را انتخاب و استفاده کنید.

 

چگونه پیام تبلیغاتی به شماره‌های مسدود شده ارسال کنیم؟

برای ارسال اس ام اس به بلک لیست این امکان وجود دارد که خط ارسال پیام را ۹۸+ SIM انتخاب کرد. پیام‌ها با شماره‌های شرکتی مدیانا فرستاده می‌شود. یعنی نیازی به خرید هیچ سخت‌افزاری وجود ندارد و همه مراحل را می‌توان با نرم‌افزار پیش برد. در آخر نیز امکان مشاهده گزارش ارسال پیام در بخش گزارشات سامانه وجود دارد.

 

 

کاربرد خط خدماتی برای ارسال پیام‌های تبلیغاتی در بلک لیست

خطوط خدماتی با خطوط شخصی و تبلیغاتی تفاوت فراوانی دارند و مزایای متعددی را در اختیار شما عزیزان قرار می‌‌دهند. به‌راحتی می‌توان از خط خدماتی در ارسال پیام‌هایی همچون کد فعال‌سازی یا تشکر از خرید وب‌سایت و اپلیکیشن، پرداخت بدهی، اطلاع‌رسانی کلاس‌های آموزشگاه و مدارس، یادآوری تمدید بیمه و تبریک تولد به‌صورت خودکار از طریق دفترچه تلفن سامانه استفاده کرد.

 

ارسال اس ام اس به بلک لیست با سامانه هوشمند مدیانا

برای ارسال اس ام اس به بلک لیست نیازی به هزینه سخت‌افزاری نیست. شما می‌توانید با پنل پیامکی مدیانا به‌راحتی پیام‌های خود را به لیست سیاه مخابرات بفرستید. برای ارسال پیام تبلیغاتی به شماره‌های مسدود فقط کافی است از طریق خط ۹۸+ sim (خط سیمکارت) استفاده کنید. همچنین برای ارسال پیام‌هایی همچون کد تایید و در کل پیام‌هایی که جنبه اطلاع‌رسانی دارند، از خطوط خدماتی کمک گرفت.

مدیانا یکی از سایت‌های ارائه‌دهنده خدمات پنل پیامکی است که اس ام اس‌ها را به صورت منطقه‌ای، انبوه و مکان‌محور ارسال می‌کند. مدیانا همچنین با ارسال پیامک منطبق با برنامه‌های بازاریابی کسب‌وکار، نقش تاثیرگذاری در جایگاه بهتر برند می‌گذارد. برای استفاده از خدمات مدیانا فقط کافی است mediana.ir را در موتورهای جستجو وارد کنید.