PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریختن برنامه روی کارت حافظه اندروید

MJ-75
November 15th, 2011, 12:40
سلام دوستان
چطوری میتونم برنامه ها رو روی کارت حافظه گوشی wildfire s نصب کنم. چند تا سایت دیدم که نوشته بود برای اینکار گوشی باید روت بشه لطفا طریقه روت وایلدفایر اس رو هم توضیح بدین یه سایت دیگه هم نوشته بود برای روت کردن باید گوشی s-off بشه لطفا روش s-off کردن گوشی رو هم توضیح بدید. باتشکر

MJ-75
November 16th, 2011, 16:05
:recourse::recourse::recourse::recourse::recourse: :recourse::recourse::recourse::recourse:

masis
November 16th, 2011, 17:08
دوست عزیز
ورژن آندروید روی گوشیتون رو بگید تا کمکتون کنم
از قسمت setting و بعد بخش about phone که آخرین گزینه است Android version و build number رو بگید

MJ-75
November 16th, 2011, 22:24
هرچی بود نوشتم:

Model Number: HTC Wildfire S A510e
Android: 2.3.3
Build Number: 1.47.415.1 CL65558 release-keys
Baseband Version: 47.10b.35.3030H_7.47.36.10M
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
Browser Version: WebKit/533.1
HTC Sense Version: 2.1

Software Number: 1.47.415.1

masis
November 17th, 2011, 12:59
از این روش برای روت کردن میتونید استفاده کنید ولی اولا روت کردن با مسئولیت خودتون انجام بدید دوما آندروید 2.3 خودش قابلیت app2sd رو داره پس اول نرم افزار App2SD رو از پیوست بگیرید و نصب کنید اگر نشد اونوقت روت رو انجام بدید

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

MJ-75
November 17th, 2011, 16:59
با تشکر از شما دو تا سوال داشتم:

1.تو سایتی که گفتید نوشته آموزش روت برای ایکس 10. آیا برای htc هم جواب میده؟

2.بعضی از گوشی های htc مثل گوشی من s-on هستند که قبل از روت باید اونها رو s-off کرد. آیا این نرم افزار این مدل گوشی ها رو s-off میکنه یا باید قبل از روت کردن خودم s-off کنم.

MJ-75
November 18th, 2011, 16:14
:cryng 2:کار نکرد:
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

masis
November 20th, 2011, 08:40
شما app2sd رو امتحان کردین؟

masis
November 20th, 2011, 08:54
S-OFF کردن سخت افزاری Wildfre S فقط با Xtc clip

متاسفانه برای روت کردن گوشی های Htc به S-off کردن نیازمندیم و روز بروز S-off گوشی های Htc بسیار دشوارتر از سابق شده و چند گوشی ارزان قیمت Htc از جمله chacha , Salsa , wildfire s و ... هیچ گونه s-off کردن نرم افزاری ندارند و برای همین نمی توان روت کرد و بایستی از وسیله XTC clip استفاده کرد

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

همانطور که در تصویر دیدید این یک وسیله سخت افزاری بوده که قیمتی �*دود 100 تا 150 هزار تومان دارد و برای یک کاربر عادی تهیه این وسیله به صرفه نبوده
پس بایستی کاربران این به خدمات موبایل مراجعه نموده و گوشی خود را آنجا S-off نمایند که �*دودا 10 هزار تومان برای این کار هزینه دارد

برای آموزش بیشتر می توانید آموزش زیر را مطالعه نمایید:
:

[تخصصی]معرفی كلیپ جدید و قدرتمند گوشیهای اندروید و ویندوزموبایل XTC clip (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

و اگر در شیراز هستید می توانید خدمت خود آموزش دهنده یعنی DR_MOOSAVI (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)بروید

MJ-75
November 20th, 2011, 15:28
با تشکر از راهنمایی شما
آیا ممکنه در آینده s-off کردن نرم افزاری برای این گوشی ها بیاد؟

masis
November 20th, 2011, 17:10
شاید بیاد
ظاهرا روی بعضی از گوشیها این کار با نرم افزار انجام میشه

توصیه میکنم با استفاده از اینترنت گوشیتون فایل app2sd رو دانلود و نصب کنید چون این برنامه نیازی به روت بودن گوشی نداره با اون هر نرم افزاری نصب میشه پیغام انتقال به مموری میاد

اگه گوشیتون رو هم به یکی از این فروشگاهها یا تغمیرگاهها ببرید میتونن براتون s-off رو انجام بدن با هزینه خیلی کم

MJ-75
November 23rd, 2011, 20:37
نرم افزار app2sd رو دانلود کردم فقط بعضی از برنامه ها رو میفرسته تو sd مثلا بعضی از بازی های hd که حجم زیادی هم دارن(مثل: GT Rasing) رو نمیفرسته.:dash:
راه دیگه برای فرستادن نرم افزارهای روی sd هست؟:rose 2:

masis
November 25th, 2011, 15:29
همینه دیگه
همه برنامه ها که نمیتونن رو مموری برن