PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي درگاه پرداخت بدون نياز به جواز وثبت شركت

bahman22
December 3rd, 2011, 22:52
باسلام
ايا كسي درگاه پرداختي سراغ داره كه نياز به جواز كسب و ثبت شركت نداشته باشه مثلا من براي تبليغات سايتم هزينه شو فقط شماره كارتو نوشتم ميخوام مشتري مستقيم وجه رو واريز كنه يه درگاه ميخوام كه نياز به اين جواز و ثبت شركت و...نداشته باشه البته بگم( بجز درگاه پرداخت زرين پال)
ممنون

shipar
December 6th, 2011, 06:02
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

با این شرایط تنها راهی که میمونه اینه که به صورت آنلاین کارت به کارت کنه،البته همه بانکها پشتیبانی نمیکنند و اونهایی هم که دارند فقط میتونید بین حسابهای بانک خودشون کارت به کارت کنید،مثلا ملی به ملی
مثلا شما میتونید شماره کارت بانک ملی خودتون رو به مشتری بدید و مشتری هم از طریق سایت بانک وجه رو به حسابتون کارت به کارت کنه
به عنوان مثال برای انتقال وجه به صورت کارت به کارت از طریق بانک ملی از این آدرس استفاده کنید.

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

foad_75
March 11th, 2012, 20:04
سایت های واسطه جدید اومدن مثل زرین پال هستن :

sepadl71
July 5th, 2012, 17:39
ثبت نام ، آغاز شد ...

با شلام خدمت تمامی کاربران عزیز و دوستان محترم
از هم اکنون ثبت نام در سایت جی پال آغاز گردید. برای ثبت نام ، وارد وب سایت ما شده و پس از کلیک بر روی "ثبت نام و دریافت درگاه پرداخت" با پر کردن فرم ، ثبت نام خود را تکمیل کنید.
قابل ذکر است که کلیه حسابهای کاربری ، در ابتدا غیر فعال می باشند و بین 1 تا 24 ساعت پس از ثبت نام فعال می گردند.
در حال حاظر ، درگاه پرداخت اینترنتی واسطه و درگاه پرداخت اینترنتی اختصاصی درصدی ، تکمیل شده و اطلاعات استفاده و نمونه کد آن در ناحیه کاربری موجود می باشد.
کلیه پلاگین های گذشته ، در سیستم فعلی ، معلق می باشند.
معروف ترین و پر مصرف ترین پلاگین ، پلاگین FreeR می باشد که هم اکنون در حال طراحی و برنامه نویسی می باشد و در چند روز آینده ، در بخش نمونه کد ها قرار می گیرد.
سایر پلاگین ها و ماژول ها ، با توجه به درخواستها و نیاز کاربران ، به تدریج طراحی و برنامه نویسی می گردد.
با تشکر / مدیریت جی پال

sepadl71
May 28th, 2013, 06:49
با سلام خدمت تمامی کاربران گرامی،
هم اکنون درگاه پرداخت امن جـِی پـَل راه اندازی شد.
امکانات این درگاه ها به شرح زیر می باشد :
قابلیت اتصال به چندین بانک فقط با 1 فانکشن، تنها با تغییر بانک
انتقال مستقیم خریدار از فروشگاه به بانک
تایید 2 مرحله ای؛ ابتدا در سایت شرکت
ارسال فاکتور به ایمیل خریدار (در صورت وارد کردن ایمیل)
لینک و صفحه اختصاصی برای هر فاکتور
قابلیت پیگیری و مشاهده آخرین وضعیت و جزئیات کامل هر فاکتور
برگشت خودکار و هوشمند تراکنش های ناموفق، 144 بار در هر 24 ساعت (هر 10 دقیقه یکبار)
قابلیت تکمیل خرید تراکنش های نا موفق به صورت دستی توسط خریدار قبل از برگشت خودکار و هوشمند توسط سیستم (از طریق "تکمیل خرید" موجود در صفحه اختصاصی فاکتور)
و...

هم اکنون می توانید تجارت الکترونیک خود را بدون هیچ مشکل آغاز و یا ادامه دهید
ما همواره به فکر کنترل و مدیریت دقیق مشکلات و ایجاد راه حل ها رفع آنها برای فروشندگان و برای خریداران هستیم
منتظر درگاه های هوشمند، خودکار، اختصاصی، مستقیم و شخصی شرکت "یگانه دانه پیشرو" باشید

sepadl71
September 2nd, 2013, 01:03
هم اکنون در جی پل...
مفتخریم که تا به امروز پذیرای 2488کاربر محترم ، 283625تراکنش موفق و گردش حساب 15,408,159,135ریال بوده ایم.

درگاه پرداخت اینترنتی، از 5 بانک :
پارسیان - شهر - گردشگری - سرمایه - سامان

کارمزد پایه : 2درصد

دارای امکانات و قابلیت های ویژه برای فروشندگان و خریداران

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

desplus
December 15th, 2013, 09:21
سلام

من از درگاه پرداخت اینترنی اکسین پی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) استفاده میکنم، هم سرعتش عالیه هم امکاناتش، محیط کاربریشم تا حالا مثلش ندیم، با همه درگاه ها کار کردم اما این یه چیز دیگه است
چیزایی که برای هر پذیرنده ای مهمه رو داره و همین باعث شده با اون کار کنم

با هر تراکنش به رایگان یه اس ام اس میده به پذیرنده و میگه چه کسی چقدر خریده و موجودی جدیدت الان چقدر شده، تسویه کردنش خیلی سریع، خودم چند بار امتحان کردم ساعت 5-4 صبح تسویه زدم ، دیدم 6 صبح نشده تسویه رو تایید کردن و پول تو حسابم بوده
جالب اینه کارمزدش 1 درصده و مستقیم هم بدون هیچ مکث و تبلیغاتی از سایت فروشنده میره تو درگاه بانک و بر میگرده، خریدار متوجه نمیشه درگاه پرداخت واسطی درکاره، که این واسه من یکی خیلی مهمه

آدرسش اینه [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

bahman22
December 18th, 2013, 18:13
دیگه خودم همه رو پیدا کردم و به نظرم بهترینها وشناخته ترینها هم به شرح زیر هستن
1 پارس پال [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
2 جهان پی [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
3 زرین پال [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
البته به نظرم من به ترتیبی که گذاشتم خوب هستن