PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیگ فوتبال ترفندستان (دور پنجم)..............قهرمانی هلند

Majid_4553
September 24th, 2007, 01:02
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

لیگ فوتبال ترفندستان (دور پنجم)

یه سری تیمها آزاد هستن

آث رم
آژاکس
رئال مادريد
وردر برمن
اينتر ميلان
آرسنال
والنسيا

همچنین رهام و کسری عزیز اگه تیمهاشون رو میخوان تا شنبه ظهر وقت هست که اعلام کنن.
اگر اعلام نشه تیمهای بارسلونا (که مصطفی در اولویت هست) و نیوکاسل هم آزد میشن.

شرایط گرفتن این تیمها شنبه اعلام میشه

MRTZ HSV
September 24th, 2007, 10:50
harry جان
اگه بارسلونا ازاد شد من اين تيمو مي خوام
اگه هم نشد رئال مادريد

CR7
September 24th, 2007, 15:34
هري جان منم اينتر ميلان

mostafa-bep
September 24th, 2007, 19:34
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

آخه کدوم آدم عاقلی هم با بارسا حال میکنه هم با رئال مادرید؟؟؟؟؟؟؟

mostafa-bep
September 24th, 2007, 19:38
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

چقدر عجولید.
هری جان خودشون گفتند شنبه تازه شرایط انتخاب تیمو میگن.

ramin
September 24th, 2007, 21:22
من همون يووتتوس هستم و خواهم بود.

CR7
September 24th, 2007, 21:26

چقدر عجولید.
هری جان خودشون گفتند شنبه تازه شرایط انتخاب تیمو میگن.[/quote]
ببخشيد حواسم نبود.
خوب حالا چرا ميزني :mrgreen: :mrgreen:

MRTZ HSV
September 24th, 2007, 21:42

آخه کدوم آدم عاقلی هم با بارسا حال میکنه هم با رئال مادرید؟؟؟؟؟؟؟[/quote]
mostafa-bepجان .
خب حالا كه چيزي نشده بارسلون و رئال هر دوتاشون خوبن
اگه ميشد منچسترو برميداشتم

arsenal-champion
September 24th, 2007, 23:14
arsenal-champion
آرسنال!!

Majid_4553
September 25th, 2007, 01:26
هیچکی توقع نداشته باشه هر تیمی میگه بهش برسه. چون اینجا زودتر گفته یا .... باید تا شنبه صبر کنید 8)

چقدر عجولید.
هری جان خودشون گفتند شنبه تازه شرایط انتخاب تیمو میگن.[/quote]
ببخشيد حواسم نبود.
خوب حالا چرا ميزني :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
به این دلیل

با اینکه همین چند پست قبل مصطفی توضیح داد بازم پست میدن :roll:

Majid_4553
September 29th, 2007, 11:51
مثل اینکه فیفا 2008 هم اومد امروز هم یه میل فروش برام اومده بود :D نمیدونم در مورد لیگ چه کنیم حالا؟ همین 2007 ادامه بدیم یا یه مقدار صبر کنیم. توی نظر سنجی شرکت کنید ببینیم چی میشه
ممنون

MRTZ HSV
September 29th, 2007, 18:01
harry جان با PES بيايي بهتره

CR7
September 29th, 2007, 18:08
راست ميگه وا بيشتر حال ميده.

MRTZ HSV
September 29th, 2007, 18:38
راست ميگه وا بيشتر حال ميده.[/quote]
تعداد آراء فعلا دوتا شد :lol: :lol: :lol:

H.Trst
September 29th, 2007, 19:35
سلام
هري جان اگه آرسنال آزاد هستش من انتخاب مي كنم.
در ضمن فعلا چون فيفا 08 تازه اومده اين دوره ليگ رو با همون 07 شروع كن تا فيفا 08 جا بيفته.

Majid_4553
September 29th, 2007, 21:58
در مورد PES دور دوم بود فکر کنم یه نظر سنجی گذاشتم همه به فیفا رای دادن. حالا هم بعد اگه تعداد موافق ها زیاد بشه چشم با PES بازیها رو انجام میدم.
پس هر کسی پست میده در این مورد هم پست بده

من خودم هم فعلا 08 رو نگرفتم اما رای اکثریت مثل اینکه با 08 هست. 8)

arsenal-champion
September 29th, 2007, 23:29
آره منم نظرم اینه که PES بهتره 8) :o

vahidlp
September 29th, 2007, 23:58
منم میگم PES

CR7
September 30th, 2007, 01:15
ببين همه دارن ميگن pes
حالا اگه ميخواي با pes بياي صبر كن چون داره 2008 مياد. :lol: :lol:

norwaymohammad
September 30th, 2007, 01:41
منم میگم pes بهتره با اون بازی کنیم عادلانه تره.
در ضمن کی می شه تیم جدید انتخاب کرد هری؟

Majid_4553
September 30th, 2007, 01:53
خب حالا چرا میزنید صبر کنید بقیه هم بیان نظر بدن.
فقط یه نکته بگم (مخصوص کسایی که کلی توی این 4 دوره زحمت کشیدن و تیمشون رو ساخته و پرداخته کردن)

اگه بخواییم بازیها رو با PES (مدلش فعلا مهم نیست) انجام بدیم همه انتقالات و همه انتخاب تیمها کنسل هست و از سر انتخاب میشن.
حالا صبر کنیم ببینیم قدیمیا چی میگن :D (من خودم مخالفم چون کلا با فیفا بیشتر حال میکنم)

norwaymohammad جان عادلانه تر؟ چه ربطی داره
حالا فعلا سر نوع بازی دعواست شمت میخوایی تیم انتخاب کنی :lol:

norwaymohammad
September 30th, 2007, 02:15
هری جان اگه pes باز باشید میدونید که این بازی بیشتر به واقعیت نزدیکه تا فیفا.فیفا هر تیمی قویتر باشه میبره ولی pes اینجوری نیست. به خاطر همین هم میگم چون اگه یکی یه تیم ضعیفی داشته باشه امکان برد هم داره مقابل تیم هایه قوی.مثلا تو جام باشگاه هایه اروپا دیدی که تیم روزنبرگ از نروژ مقابل تیم چلسی در خانهشان مساوی گرفتند و pes هم با جلوهایه واقعیت ساخته شده است.

naaviid
September 30th, 2007, 05:19
سلام به همه دوستان
با توجه به اينكه جزو تيمهائي هستم كه بيشترين خريد رو داشتم ولي با نظر Harry جان موافقم و فيفا 08 رو ترجيح ميدم به شرطي كه بانك تيمها محفوظ باشه :D

و در مورد پيشنهاد norwaymohammad جان بايد بگم كه حرف شما وقتي درسته كه خودمون بازي رو اداره كنيم نه موقعي كه فقط تركيب ميديم و نتيجه بازي رو از روي عكس ميبينيم چون ما بازي رو نمي بينيم حداقلش اينه كه بصورت ايده ال فكر كنيم و تيم رو از روي قابليت بازيكنها كه خوده فيفا مشخص كرده جابجا مي كنيم ، نه مثله PES كه بازيكن يه بازي خوبه يه بازي بد ، با اين شرايط بازيكن بايد خوب باشه و ما فقط در مورد تركيب درست عمل كنيم.

MRTZ HSV
September 30th, 2007, 11:34
ببينم چطوري ميشه از فيفا 07 به 08 رفت و همون ارايش تيم ها حفظ بشه

mostafa-bep
September 30th, 2007, 14:09

البته فیفا 08 هم ترکیبش با 07 فرق داره چون مثلا آنری اومده بارسلونا یا هزار تا تغییر دیگه.
پس کلا یا باید نقل و انتقالات رو کنسل کرد. (میشه در این صورت پول بازیکنهای خریداری شده رو پس داد) یا همیشه با 07 لیگو برگزار کرد (که خیلی بده)
پس حالا به نظر من فعلا یه لیگ حذفی انجام بشه تا تکلیف لیگ بعدی مشخص بشه.

XFX
September 30th, 2007, 14:24
سلام

منم میگم فعلا یه دور حذفی برگزار کنیم تا فیفا 08 کاملا جا بیافته بعد در موردش تصمیم میگیریم ..... :wink:

Majid_4553
September 30th, 2007, 15:57
ممنون از نظر همه اما فعلا بحث سر PES هست. نظر دوستان اینطوریه که با PES بازیها رو انجام بدیم. به ظنر شما چی؟ PES یا فیفا :?: بعد سر نوعش تصمیم میگیریم :wink:

naaviid
September 30th, 2007, 20:29
به نظر من همونFIFA08 رو بر گزار كنيد بهتره ، بالاخره از يه جائي بايد شروع كنيم ، ما كه نمي خواهيم خودمون بازي كنيم تا صبر كنيم جا بيافته

در مورد پولي كه بابت خريد بازيكنها پرداخت شده به نظر من هر كي يه موقعي به اون بازيكن نياز داشت و پولشو داد و ازش استفاده كرد پس نيازي نيست پولها برگشت داده بشه تازه اگر اين كار انجام بشه تكليف فروشنده بازيكنها چي ميشه ؟

ولي به خاطر اينكه يه مقداري جلوي ضرر گرفته بشه من پيشنهاد ميكنم به بانك همه تيمها يه مقدار پول مثلا $100 اضافه بشه

ramin
September 30th, 2007, 21:33
سلام.
من ميگم تو فيفا برگزار بشه بهتره . حداقل براي من هم بهتره چون اين همه بازيكن خريدم .آخرش هم همش از بين ميره.چون از قبل هم تو فيفا برگزار كرديم بهتره اين دور را هم در قيقا برگزار كنيم حالا 07 باشه بهتره

Hamzeh.E
September 30th, 2007, 22:52
سلام به نظر من هم فیفا باشه بهتره هم شناخته شده است و هم دوره های قبلی هم فیفا برگزار شده و دور پنجم هم امیدوارم با فیفا08 باشه. :wink:

vahidlp
September 30th, 2007, 23:14

kingsky جان این نظر شماست که فیفا شناخته شده هست
PES هم به همون اندازه یا حتی بیشتر شناخته شدست
در ضمن برای تنوع هم شده بهتره این دوره PES باشه

naaviid
October 1st, 2007, 02:06
دوست من نميشه كه براي تنوع ليگ برگزار كرد
براي يك دوره ليگ كلي وقت گذاشته ميشه و كلي بازيكن خريد و فروش ميشه .
يه دليل ديگه داشته باشي بهتره .

CR7
October 1st, 2007, 12:00
رامين جان شما اگه به فكره بازيكناتي ميتوني پولش رو بگيري. :gamer: :mrgreen: :chewing: :hurry: :mrgreen: :mrgreen:
ولي pes به گفته ي norwaymohammad بازم خوبه حالا جدا از اون.

Hamed
October 1st, 2007, 12:07
سلام
لیگ تابستون که نشد من بیام :cry:
حالا این دفعه منم بازی
تیم رئال هم مال من! :) (البته با اجازه ی بزرگان)

CR7
October 1st, 2007, 12:25
الان فعلا نظر سنجي. :wink2:

Majid_4553
October 1st, 2007, 13:38
5- PES

MRTZ HSV
CR7
arsenal-champion
ghodi
norwaymohammad

7- Fifa

H.Trst
naaviid
mostafa-bep
XFX
harry_4553
ramin_mohseni
Kingsky

فکر کنم دیگه نتیجه معلومه :D
اما برای احترام به نظر دوستان این دوره (تا وقتی که فیفا 2008 رو بگیرم) یک دوره مسابقات با PES برگزار میشه.
البته برای اینکه دنگ و فنگ خرید و فروش و انتقالات رو نداشته باشیم یک دوره جام بین تیمهای ملی برگزار میکنیم.

از الان شروع شد. انتخاب تیم رو میگم 8)
فقط تیمهای ملی. هر تعدادی شد برگزار میکنیم.
تیتر رو هم عوض میکنم.

Majid_4553
October 1st, 2007, 13:46
اولین نفر خودم انتخاب میکنم

اسپانیا

CR7
October 1st, 2007, 13:53
هري جان چي شد؟
الان ما با پس بازي ميكنيم يا فيفا اونم چندش؟
در هر صورت من پرتقالم.

ramin
October 1st, 2007, 13:54
سلام.
با اين كه من عاشق كره جنوبي هستم.ولي اگر بردارم حذف مي شم.پس من ايتاايا رو بر مي دارم.

norwaymohammad
October 1st, 2007, 13:57
سلام
من هم تيم ملي برزيل رو انتخاب ميكنم . تمام. اول هم من گفتم.

Hamzeh.E
October 1st, 2007, 14:24
خوب منم تیم آلمان را بر می دارم :D

naaviid
October 1st, 2007, 15:05
من هم انگلیس رو انتخاب میکنم

vahidlp
October 1st, 2007, 15:29
منم آرژانتین
به خاطر messi

:D :wink:

MRTZ HSV
October 1st, 2007, 17:41
اگرچه فقط ايران ولي
فرانسه (هميشه براي زيدان)

mostafa-bep
October 1st, 2007, 18:43
مکزیک مال من.

XFX
October 1st, 2007, 21:40
سلام

همه ي تيم هاي خوب كه برداشته شد .... :cry:

ولي اشكالي نداره من با تيم ضعيف ميام ..... :D

دانمارك

ايشالا با همين تيم قهرمان ميشم ..... :wink:

Hamed
October 2nd, 2007, 14:09
هلـــــــــــــــند
مال من؟
حله؟ :D

Majid_4553
October 3rd, 2007, 17:14
پس بقیه کجان؟ :cry:
یک نفر دیگه حداقل لازمه

arsenal-champion
October 5th, 2007, 00:14
من چند روزی نبودم و حالا که همه ی تیمها انتخاب شدن دیگه نمیدونم کدومو انتخاب کنم :cry:
خوب دیگه ایرلند رو چون دوست دارم و مجبورم! میبرم
البته هری جان اگه ترکیه از ایرلند قویتره همونو برام بذار

Hamzeh.E
October 5th, 2007, 05:10
خوبه این یه نفر هم اضافه شد هری جان کجایی؟ :hurry: :am: :hurry: :gamer: :lol2:

Majid_4553
October 5th, 2007, 15:15
تا شب (بعد افطار) گروهبندی رو میزارم. برنامه این دور ترتیب درستی نداره آخه درس و .... :D
arsenal-champion جان من فعلا براتون ایرلند رو نوشتم اما این قدرت دو تیم خودتون بگید (تا شب اگه نگید همون ایرلند هست) قرمز قدرت ترکیه هست.

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

راستی برای قرعه کشی همش در همه. آخه تیمها تقریبا همه قوی هستن

Majid_4553
October 5th, 2007, 23:35
من همون ایرلند رو حساب کردم.

این هم گروهبندی :

Gorup A : Portegul - Germany - Argentina - NetherLand
Gorup B : Spain - Denmark - France - Italy
Gorup C : England - Brazil - Mexico - Ireland

از هر گروه 2 تیم صعود میکنن.

شروع بازی از 1شنبه. ترکیب رو تا فردا بدید.

vahidlp
October 6th, 2007, 04:47
harry جان ترکیب رو فرستادم اعمالش کن :wink:

این دوره من قهرمانم

mostafa-bep
October 6th, 2007, 20:32

من بدبخت هم pes ندارم و نمیتونم ترکیبمو درست کنم.
لابد ادعای قهرمانی هم ندارم.
هری جان تزکیب این مکزیکو میذاری ؟ تا اصلاحش کنم؟ اصلا اگه نمیتونی خودت اصلاحش کن.

Majid_4553
October 6th, 2007, 22:23

هری جان تزکیب این مکزیکو میذاری ؟ تا اصلاحش کنم؟ اصلا اگه نمیتونی خودت اصلاحش کن.[/quote]

کسایی که PES ندارن بازیکنا رو از داخل فیفا نگاه کنن چون فرقی نداره. فردا سعی میکنم گروه اول رو انجام بدم (شاید گروه دوم هم انجام شد :lol: )

CR7
October 6th, 2007, 22:48

هری جان تزکیب این مکزیکو میذاری ؟ تا اصلاحش کنم؟ اصلا اگه نمیتونی خودت اصلاحش کن.[/quote]

کسایی که PES ندارن بازیکنا رو از داخل فیفا نگاه کنن چون فرقی نداره. فردا سعی میکنم گروه اول رو انجام بدم (شاید گروه دوم هم انجام شد :lol: )[/quote]
هري جان من تركيب رو نميدونم ميشه باسه من بزاري من نه فيفا دارم و پس در ليگ هاي قبلي هم شركت نكرده بود.

arsenal-champion
October 7th, 2007, 00:18
من هم نه فعلاً PES دارم و نه فیفا :cry: :cry:
لطفاً هری جان خودت برام ترکیب بچین...بازیکنای خوبتر رو بجای بازیکنان ضعیفتر بذار
:thankyou:

Majid_4553
October 7th, 2007, 14:19
سلام
اساتید گرام من فقط برای تیم خودم ترکیب میچینم :D چون اگه تیمتون نتیجه نگیره میگید تو اینکار رو کردی اگه خوب بگیریه و قهرمان بشه هم از فصل بعد بقیه همه میگن من فیفا و ... ندارم.
خودتون از روی تیم اصلی (تیم واقعی ) ترکیبتون رو بگید/

برد پرتقال در اولین بازی

پرتقال 2
آلمان 0

CR7
October 7th, 2007, 16:54
ميدونستم بنده ميشم ولي نميدونستم سره چه بازي
انشا الله كه قهرمان هم ميشم.
پس رونالدو كجاست؟ :cry: :cry: :cry:

Hamzeh.E
October 7th, 2007, 20:03
عیبی نداره بازی اول بید :D

ramin
October 7th, 2007, 21:53
سلام.
harry جان من كه تركيب دادم.
بازي من با كي هست؟

Majid_4553
October 7th, 2007, 23:21
اولین تساوی این دور

آرژانتین 0
هلند 0

vahidlp
October 7th, 2007, 23:33

برای بازی اول بد نبود
ولی میگم من قهرمانم :D

Hamed
October 7th, 2007, 23:41

ولی باید قبول کنید کهدهلند تیم برتر میدان بود :mrgreen:

naaviid
October 8th, 2007, 02:14
برين كنار كه انگليس اومد

harry جان تركيبو فرستادم

ramin
October 8th, 2007, 14:28
سلام.
بي خود كري نخونيد ايتو همه ميدونن كه ايتاليا قهرمان ميشه. همون طور كه تو واقعيت شد.

CR7
October 8th, 2007, 16:05
دوستان وقتي نميتونيد نگيد كه من قهرمانم.
وقتي پرتقال تو بازي اولش اونم با آلمان 2 0 ببره ديگه معلومه قهرمان ميشه.

Hamzeh.E
October 8th, 2007, 22:57
حالا با یه بازی که قهرمان نمیشی :lol:
:twisted: :arrow:

Majid_4553
October 9th, 2007, 00:27
تساوی دو تیم تدافعی

اسپانیا 0
دانمارک 0

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

22 بازیکن مطرح جهان ناموفق در گلزنی

فرانسه 0
ایتالیا 0

(این عکس دومی کارتیه که گرفتن :D )

CR7
October 9th, 2007, 20:37
حالا با یه بازی که قهرمان نمیشی :lol:
:twisted: :arrow:[/quote]
حالا وبين. :lol:

ramin
October 9th, 2007, 20:57
salam
man dar moghabel tim ghodratmandi mosavi kardam va eftekhar mikoam

Majid_4553
October 9th, 2007, 21:46
بازهم تساوی در این دوره

ایرلند 0
مکزیک 0

========================================

یک بازی پر برخورد اما بدون گل

برزیل 0
انگلیس 0

MRTZ HSV
October 9th, 2007, 23:02
مساوي با قهرمان جام جهاني بد نبود
بچه ها ار الان معلومه كه فرانسه قهرمان ميشه

Majid_4553
October 11th, 2007, 17:08
بازیها از فردا ادامه داره.
ایتالیا تونی رو یک هفته نداره (مصدوم) جایگزینش رو سریع مشخص کن اگر نه هر کسی گذاشت جاش اعتراض نکنید :D

CR7
October 11th, 2007, 19:30
هري جان فكر نميكني بازي ها دير به دير انجام ميشه.
در ضمن بازم ميگم من قهرمانم.

Majid_4553
October 11th, 2007, 21:29
فکر نمیکنم مطمئنم. اما وقت من همینقدره. :wink:

ramin
October 12th, 2007, 02:38
سلام.
هري جان تو ايتاليا اگه توني مصدومه و توتي تو نيست توتي رو بذار اگر نه كه خود كامپيوتر هرچي گذاشت.راستي دروازبان كه بوفون هست؟

Majid_4553
October 13th, 2007, 14:59
گروه اول (دیروز)

پرتقال 0-0 آرژانتین

هلند 1-0 آلمان

گروه دوم (امروز)

اسپانیا 0-0 فرانسه

ایتالیا - دانمارک هم امشب/

MRTZ HSV
October 13th, 2007, 15:23
هري جان چرا تيمه من گل نمي زنه
تركيبو يه كم تهاجمي كن

vahidlp
October 13th, 2007, 15:54
مسی کجایی؟
گل بزن دیگه

harry جان messi رو بکش جلوی جلو

Hamed
October 13th, 2007, 16:18

ماشالا هلند!!!!

ramin
October 13th, 2007, 21:59
سلام.
امشب دانمارك رو با 2 گل شكست ميدم.
پيش به سوي قهرماني

arsenal-champion
October 13th, 2007, 23:50
بچه ها شما چرا فقط حرف میزنید؟!! منو ببینید نشستم یه گوشه و دارم به شما میخندم
چون نمیدونید که ایرلند قهرمانه!!
عیب نداره انشاالله لیگ بعدی! :lol:

CR7
October 14th, 2007, 20:13
هري جان ميتوني گروه ها رو بزاري.
يهني چند امتيارزن و ...

Majid_4553
October 15th, 2007, 02:10
سلام
ببخشید که دیر شد

نتایج بازیها

گروه 2 (دیروز)

ایتالیا 0-0 دانمارک

گروه 3 (امروز)

انگلیس 0-0 مکزیک

شگفتی رقابتها

ایرلند 1-0 برزیل

اینهم بازیهای هفته آخر

اما جدول گروهها

arsenal-champion
October 15th, 2007, 14:27
هری جان این شگفتی نیست، این حقیقته !!
بازم میگم ایرلند قهرمانه

Majid_4553
October 15th, 2007, 14:39
بازیهای گروه اول رو سعی میکنم امروز انجام بدم :wink:

CR7
October 15th, 2007, 16:42
اين بازي آخره سخته ولي انشا الله ميبرم.
يه كار كن ما بريم بالا رونالدو حتما تو باشه ها.
تركيبه مشد بچين. :wink: :wink:

ramin
October 15th, 2007, 22:20
سلام.
هري جان جريان چيه؟
همه بازيهاي گروه ما تا حالا 0-0 شده دريغ از يك گل در 4 بازي.
حتي ايتاليا دانمارك رو هم نبرد.

CR7
October 17th, 2007, 20:41
هري گفتش كه اين پست رو بزنم. :mrgreen: :mrgreen:
اولين تيم صعود كننده پرتقال
پرتغال با آخرين بازي خود برد داشت و صود كرد.
پرتغال 1-0هلند.
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Majid_4553
October 18th, 2007, 13:16
من دیشب 2تا پست اینجا زدم اما الان هیچکدوم نیست. 8O 8O 8O چرا؟ :?: :?:

CR7
October 18th, 2007, 15:18
نميدونم
حالا چرا لينكه خراب از عكسه بهم دادي عكسش رو بزار.

ramin
October 19th, 2007, 00:25
سلام.
harry جان پس بازي من كي هست؟
راستي اگر تو گروه ما همه 3 امتيازه بشن چي؟

Majid_4553
October 19th, 2007, 10:21
این لینک درست عکس بازی اول

اما بازی دوم
آرژانتین در صورتی که میبرد صعود میکرد اما

آلمان 0
آرژانتین 0

جدول این گروه

گل در گروه دوم 8O
اسپانیا 1
ایتالیا 1

نحوه صعود هم از بین تیمهای اول گروهها 2تاشون که بیشترین امتیاز رو دان مستقیم میرن نیمه نهایی. و 1 تیم دیگه + 3تیم دوم شده گروهها با هم حذفی بازی میکنن تا 2تیم دیگه نیمه نهایی مشخص بشه. 8)

XFX
October 19th, 2007, 15:03
سلام

این دانمارک هم که همش مساوی میکنه .... یه بازی نمی بره که خوشحال بشیم ..... :D

harry_4553 , جان بازی دانمارک پس کو ؟؟؟؟؟

ramin
October 20th, 2007, 19:39
سلام.
من متاسفانه تو يك گروه طلسم شده قرار دارم كه همه بازي هاي اين گروه مساوي ميشه!
harry جان الان اگه دانمارك با فرانسه هم مساوي كنن ،تكليف چيه؟

Majid_4553
October 22nd, 2007, 11:39
اینتر نت من چند روزی قطع بود نتونستم بیام شرمنده
پایان دور گروهی.

آخرین بازی گروه 2

اگه فقط یک گل زده میشد بازیها گره میخورد اما مهاجمان فرانسه که سراپا حمله بودن نتونستند حتی یک بار هم توپ رو به تور بزنن.

دانمارک 0
فرانسه 0

جدول گروه 2

اما ایتالیا و اسپانیا هم امتیاز بودن که یک بازی بینشون برگزار شد که ایتالیا برنده شد و تیم اول

------------------------------------------------------------------------------------------------------

خط و نشان ایرلند برای بقیه

انگلیس 0
ایرلند 1

در بازی بعد هم مثل همیشه شاهد گلی نبودیم تا دوتا از قدرتهای این جام حذف بشن.

مکزیک 0
برزیل 0

جدول این گروه

Majid_4553
October 22nd, 2007, 11:49
قرعه کشی هم انجام شد که بدین صورت در اومد

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

mostafa-bep
October 22nd, 2007, 12:06
اگه یه کم دقت کنید می بینید فقط من تونستم ایرلند شگفتی ساز رو متوقف کنم.
خب ایرلند همه زورشو گذاشت برای بازیهای مقدماتی.
دیگه همه بازیکناش خسته شدند.
پس این منم که قهرمان میشم.

CR7
October 22nd, 2007, 14:25
بازم ميگم من قهرمانم.

norwaymohammad
October 22nd, 2007, 19:37
سلام
من به نوبه ی خودم به تمام هواداران و مردمان برزیل از این حذف زودهنگام متاسفم و تمام دلایل شکست رو بررسی میکنم.
:mrgreen:

Hamzeh.E
October 22nd, 2007, 23:56
شانس آوردید ترکیب نداده بودم وگرنه من قهرمان میشدم :lol:

MRTZ HSV
October 23rd, 2007, 10:41
حيف!!!!!

Majid_4553
October 24th, 2007, 20:39
مرحله حذفی رفت و برگشت هست که بازی ها در دو وقت 10 دقیقه ای برگزار میشه. دور رفت اون برگزار شد.
اینم نتایج

بازی اول

ایتالیا 0
هلند 1

بازی دوم

مکزیک 0
اسپانیا 2

CR7
October 24th, 2007, 22:25
هري جان ميشه بگي زمان بازيا چقدره.

ramin
October 24th, 2007, 22:40
سلام.
با اين كه 1 گل از هلند خوردم. ولي بازي برگشت جبران ميكنم.
راستي harry جان توني كه مصدوم بود ،خوب شد؟

CR7
October 25th, 2007, 16:01
رامين جان اين بازيا كه رفتو برگشت نداره

Majid_4553
October 28th, 2007, 00:37
نه رامین جان مصدوم نیست.

اما بازیهای برگشت

صعود هلند به نیمه نهایی

هلند 1
ایتالیا 0

صعود اسپانیا به نیمه نهایی

اسپانیا 2
مکزیک 1

اینهم ادامه بازیها.

mostafa-bep
October 28th, 2007, 13:09

منم میخاستم بگم جبران می کنم ولی نگفتم.
حالا هر دومون حذف شدیم.
عیبی نداره.
ببینیم چی میشه دیگه...

ramin
October 28th, 2007, 14:43
سلام.
عيبي نداره كه حذف شدم انشالله دور بعد جبران مي كنم

Hamed
October 28th, 2007, 22:22
ناراحت نباشید.چون هلند قهرمانه :wink:

arsenal-champion
October 29th, 2007, 00:42
مصطفی جان شما کجا منو متوقف کردید ما خبر نداریم؟؟

Majid_4553
October 29th, 2007, 13:08
خط و نشان هلند برای مدعی ها

ایرلند 0
هلند 2

arsenal-champion
October 30th, 2007, 00:47
من قبول ندارم اصلاً بازیرو به هم میریزم!!!
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
حالتون جا اومد؟!!!
حالا ادامه بدید... [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
:mrgreen:

CR7
October 30th, 2007, 16:50
هري جان پس بازي ما كي انجام ميشه.

mostafa-bep
October 30th, 2007, 17:39
مصطفی جان شما کجا منو متوقف کردید ما خبر نداریم؟؟[/quote]
تو دور مقدماتي شما همه بازيهاتونو برديد ولي با من مساو كرديد.
حالا كه هر جفتمون حذف شديم.

Majid_4553
October 31st, 2007, 23:11
بازی دوم آماده بود اما چند روزی نت من قطع بود شرمنده.

اول بازی دوم دور رفت

اسپانیا سد پیروزیهای پرتقال

اسپانیا 0
پرتقال 0

Majid_4553
October 31st, 2007, 23:14
هلند یک پای فینال/ نیستلروی آماده برای آقای گلی

هلند 1
ایرلند 0

Majid_4553
October 31st, 2007, 23:16
فردا حتما بازی اسپانیا - پرتقال رو هم انجام میدم و جمعه فینال بین هلند - (اسپانیا/پرتقال)؟؟؟

Hamed
November 1st, 2007, 21:58
من این پیروزی رو به همه ی نارنجی پوشان تبریک میگم.این برد ها نتیجه ی تلاش 60000 ماهه ی ما می باشد :mrgreen: :mrgreen:

Majid_4553
November 1st, 2007, 22:30
بازی تکراری در فینال

پرتقال 0
اسپانیا 0

البته بازی کاملا در طول 120 دقیقه دست پرتقال بود
اینو ببینید

و بالاخره در ضربات پنالتی

Majid_4553
November 2nd, 2007, 19:19

قهرمانی نارنجی پوشان

هلند 2
پرتقال 0

گلها : کوکو 26- فن نیستلروی75

اهدای جام و قهرمانی

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

CR7
November 2nd, 2007, 19:52
من قبول ندارم
يعني چي اقا خيلي مسخرص اه.

shasullah
November 2nd, 2007, 23:28
من چی کار کنم که نه با قوانین بازی آشنا هستم و نه با دیگر چیزها

یه تیم و رویش باز به من بدهید 8) فوری 8)

Hamed
November 3rd, 2007, 12:23
من این پیروزی رو نتیجه ی تلاش بی وقفه ی بچه هام میدونم

حالا جایزه بهم چی میدن؟
آقای گل که نیستلروی شد. نه؟
راستی یه چیره دیگه!
تو FIFA 08 بازی های ملی چجوری میاد؟

Majid_4553
November 3rd, 2007, 12:43

این تاپیکهای دور قبلی

دور اول : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
دور دوم : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
دور سوم : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
دور چهارم : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

توی اینها کامل توضیح داده شده. پستهای اول تاپیکها قوانین و ... رو نوشته. بازهم اگه سوال داشتید PM بدید.

حامد جان جایزه پول ($$$$) برای دور بعد هست. بله آقای گل نیستلروی شد. توی فیفا 08 تیم ملی هم هست چطوری می آد؟ قسمت international اونجا میتونید انتخاب کنید اما بازیها با تیمهای باشگاهی انجام میشه :o