PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل km player

امیر اهورا
January 28th, 2012, 09:21
سلام.الان یه مدته کی ام پلیر من چیزی پخش نمیکنه یه پیغام میده تطفا راهنماییم کنید..اینم لینک عکسش

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

Vahid sharifi
January 28th, 2012, 09:52
xXALI ZEDXx (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) عزیز:rose:
KMP رو مجدد نصب کن ببین درست میشه یا نه؟
میتونی آخرین ورژن رو دانلود کنی
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]پسورد فایل: [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

موفق باشید! :rose 2:

امیر اهورا
January 28th, 2012, 09:57
وحید جان تا حالا 8بار نصب کردم وپاک کردم. اینم اخرین نسخشه دانلود کردم/اما هرباز اون پیغامو میده:dash:

Mansour07
January 28th, 2012, 10:12
شما با یه برنامه آنیستالر برنامه رو پاک کنید تا تغییراتی که در رجیستری ثبت شده پاک بشه و دوباره نصب کنید ببینم کار میده

AAKK
January 28th, 2012, 10:24
آیا برای تمام فایلها این پیغامو نشون میده یا فقط این یک فایلتون رو نمیتونه پخش کنه؟؟؟؟ چون ممکنه فایلتون ناقص باشه

به لینک زیر مراجعه کن و نرم افزار رو دانلود کن شک نکن که مشتریش میشی و از زبان فارسی هم اگه بخوای پشتیبانی میکنه.:thumbup1:

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

امیر اهورا
January 28th, 2012, 11:55
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
داداش گلم اینکارو هم کردم اما فایده ای نداشت. :cryng 2:
واسه تموم فایل هامه.بابرنامه VLCهم نشد

minus1
January 28th, 2012, 12:16
درود.
برنامه رو اجرا و کلید F2 رو بزنید. در پنجره باز شده :
ابتدا Reset Current Preset رو بزنید و دوباره امتحان کنید ببینید ارور میده یا نه, اگه داد دکمه Initialize All Presets رو بزنید.
نتیجه رو اینجا بعدا از تست بگید.

امیر اهورا
January 28th, 2012, 12:32
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

اینکارو کردم اما بازهم همون ارور همیشگی رو میده:help:

minus1
January 28th, 2012, 12:46
در تنظیمات برید به Custom Filter Manager ببینین داخل کادر چیزی هست.اگه فیلتـــــــــری وجود داشت پاکش کنید و تست کنید.
اگه نشد> برید بهConfiguration Management گزینه آخر Start The KMPlayer with Default Preset رو تیک بزنید, نتیجه رو بگید.

از کی این مشکل پیش اومده؟ چه تغییراتی دادین داخل برنامه یادتون میاد؟

امیر اهورا
January 28th, 2012, 15:05
لعنتی بازم ارور میده .موقعی که ویندوزمو عوض کردم خوب کار میکرد اما بعد دو هفته ازکار افتاد. نمیدونم ولی خودم احساس میکنم از رجیستری هست میدونم اگه ویندوزمو عوض کنم درست میشه اما میخوام بدون اینکه عوض کنم مثل اولش بشه بس که بهش ور رفتم اعصابم بهم ریخته دیگه میخوام بزنم توسر مانیتور .چون کی ام پلیر تنها برنامه ای هست که فرمت tsهم پخش میکنه واسه همین میخوام درست بشه

Vahid sharifi
January 28th, 2012, 15:19
لازم نیست ویندوز عوض کنی
از طریق system Restore میتونی به حالت اولش برش گردونی

minus1
January 28th, 2012, 16:43
عجیبه!!
با این مواردی که گفتم بایست برمیگشت,برای همه نوع فایل ها همین ارور رو میده؟ صوتی و ویدئو؟

امیر اهورا
January 29th, 2012, 13:01
اونجوری برنامه هایی که نصب کردم پاک نمیشه؟

همه فایل ها ست

Vahid sharifi
January 29th, 2012, 14:06
برنامه هایی که قبل اون تاریخی که میخوای برگردونی حذف نمیشه ولی بعد اون چرا؟
کلا سیستم رو تا اون تاریخ به عقب برمیگردونه ولی به اطلاعاتت کاری نداره بازم اگه خواستی Back Up بگیر

امیر اهورا
January 29th, 2012, 14:49

سیستم رستورم خاموش بوده هیچی نگرفته. از همتون ممنونم به این نتیجه رسیدم که باید ویندوزم یه بار دیگه بریزم:rose:

Vahid sharifi
January 29th, 2012, 15:03
on کن اینم سخته؟
بخاطر یه نرم افزار که ویندوز عوض نمیکنن
باز خودتون میدونید
موفق باشید!:rose 2:

╣╬╬╬╬╬╬╠
January 29th, 2012, 15:22
دوست عزیز سلام
یه کار دیگه هم بکن
اگه نشد برو ویندوزت عوض کن
يه بار تمام ستينگهاي سيستم kmplayer رو ريست كنید
options->perfrences -> intialize all presets
یا احتمال زیاد با ویندوزت مشکل داره
برای ویندوز های 64 بیتی k-lite یک پکیج مخصوص کدک داره اون رو نصب کنید مشکل حل میشه
یادوست عزیز بیا این فایل تنظیمات kmplayer من رو نصب کن تنظیماتت درست بشه
فایل رجیستریه
9kb
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]
راستی یه معذرت خواهی به شما بده کارم برای جریانات اخیر
نپرس چرا فقط منو ببخش:yes:

your-roz
February 10th, 2012, 10:19
پيشنهاد ميكنم كه از ورژن پرتابلش استفاده كني .

ardeshir_ariana
February 14th, 2012, 23:34

دوست عزیز من واقعا نمی دونم مشکل کا امت چیه ولی اگه احساس می کنی از رجیستری خودت چرا بعد از آنیستال کردن نمی ری توی رجیستری و فایل هائی که ایجاد کرده پاک نمی کنی؟

حالا من براتونتنظیمات رجیستری کا ام خودم رو می زارم این رو اجرا کن اگه درست شد که بهتر اگه نه شما باید بعد از آنیستال توی پروپرام فایل،پروگرام دیتا،توی رجیستری و... هر جا اثری از کا ام می بینی پاکش کنی یکم سخته که همه جاهائی رو لونه کرده پیدا کنی ولی شدنی هست من یکبار انجام دادم.
106081