PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اساتید محترم تو رو خدا منو کمک کنید

ashkan11129
June 5th, 2006, 15:56
سلام دوستان .خسته نباشید:

من دنبال برنامه smart-ps v1.3 هستم راستش هر جایی رفتم یا لینکش خراب بود یا در ستاپ مشکل داشت . ممنون میشم اگرلینک یا برنامه رو برام بذارید . ( اگر میشه کمی زودتر )

راستی باید از مدیریت این سایت تشکر کنم سایتی بسیا بسیار خوبی هست . ایشاء اله پایدار و ماندگار بمونه .

To0pi
June 5th, 2006, 15:58
ashkan11129,ورژنش را هم بگید
عنوان تایپک رو درست انتخاب کنید.

heidari
June 5th, 2006, 16:05
ashkan11129, جان به توسيه هاي To0pi, جان در مورد عنوان تاپيك لطفا دقت كنيد
To0pi, جان ايشون كه ورژنش رو گفتن :mrgreen:

ashkan11129, جان دوباره مي گم اين يك ترو جان احتمالا بايد باشه كه به ندرت پيدا مي شه من مي گردم البته دوباره چون قبلا گشتم نبود

heidari
June 5th, 2006, 16:07
برنامه ي Smart-PS نسخه ي 1.3 هم اکنون آماده ي دانلود مي باشد.
البته همانطور که قبلا گفتم، اين يک نسخه ي آزمايشي از اين برنامه است و نسخه ي کامل آن هنوز هم فروشي مي باشد. و اين نسخه قابليتهاي کمتري نسبت به نسخه ي کامل دارد.
قابليتهايي که در نسخه ي کامل وجود داشته، ولي در اين نسخه وجود ندارند عبارتند از:

Binder
Victim Name
Send Password OnTime
Send Simple Password
PasswordBox Style
Fake Error Custom Buttons
Send Password Timeout
File to run After Install

در ضمن دو برنامه ي کمکي نيز براي Smart-PS مورد نياز است:

Hash Encoder. براي از رمز در آوردن پسورد هاي کد شده. Download Now

Icon Collector. براي استخراج آيکون هاي دلخواه. Download Now

در ضمن دوست عزيز تا انجا كه من فهميدم اين نرم افزار به جز سايت اصلي با اين ورژن جايي آپلود نشده اين ورژن هم هم فروشي هست و هم در حال كامل شدن

Soroush
June 6th, 2006, 02:08
ashkan11129, جان پاسختون در تاپیک زیر داده شده :

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

king
June 6th, 2006, 05:02
دوستان این برنامه به چه دردی می خوره

Kasra
June 6th, 2006, 09:32
king, جان این یه مقاله در رابطه با Smart-PS :

معرفي برنامه:

اين برنامه، پسورد ياهو مسنجر قرباني را براي شما به صورت pm ارسال می کنه با آمدن ياهو مسنجر ورژن 6، تمام برنامه هاي PS(Password Sender) قديمي از کار افتادند. و ديگر نمي توانند براي شما پسورد ارسال کنند.

يعني چنانچه طرف از ياهو مسنجر 6 استفاده کند، ديگر نمي توان با استفاده از اين برنامه ها، پسورد وي را پيدا کرد.Smart-PS اين توانايي را دارد که در ياهو مسنجر 6هم پسورد را براي شما ارسال کند. يعني براي اين برنامه فرقي ندارد که طرف از چه ورژني از ياهو مسنجر استفاده مي کند و در هر صورت پسورد را براي شما ارسال خواهد کرد.و به قول معروف، اين برنامه Backward-Compatible است. چون هنوز تعدادي هستند که از ياهو مسنجر 5 استفاده مي کنند

مزيت ها:

اين برنامه علاوه بر سازگار بودن با ياهو مسنجر 6، مزيتهايي نيز نسبت به PS هاي ديگر دارد. که شرح مي دهيم:

مهمترين مزيت اين برنامه اين است که شما براي پيدا کردن پسورد طرف، ديگر لازم نيست صبر کنيد که طرف يک بار ديگر به مسنجر Login کند. Smart-PS پسورد را همان لحظه براي شما ارسال خواهد کرد. البته پسورد را در دفعات بعدي Login نيز ارسال مي کند. يعني از آن پس هر کسي در آن کامپيوتر به مسنجر Login کند، پسورد او نيز براي شما ارسال خواهد شد.

Smart-PS داراي قابليت CustomIcon مي باشد. يعني شما مي توانيد هر آيکوني که خودتان خواستيد براي سرور بگذاريد.به عنوان مثال مي توانيد آيکون برنامه Notepad را روي سرور بگذاريد.که البته براي اين کار نياز به برنامه ي IconCollector1.0 داريد. که مي توانيد آن را از اينجا دانلود کنيد:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

اين برنامه قابليت رد گم کردن دارد. يعني برخلاف PS هاي ديگر که براي رد گم کردن، MessageArchive طرف را به کل پاک مي کنند، Smart-PS کاري مي کند که اصلا PM مربوط به فرستادن پسورد، در مسج آرشيو ثبت نمي گردد. لذا قابل رديابي نيست.

اين برنامه Unknown Startup است. يعني طرف با آوردن MsConfig قادر به پاک کردن Smart-PS از سيستم نيست.

اموزش:

ابتداد برنامه را دانلود کرده و از حالت زیپ خارج کنیدو بر روی ان کلید کرده تا برنامه باز شود

در قسمت options تمام گزینه ها را انتخاب کنید.

نکته:شما اگر گزینه Encode password را انتخاب کنید پسور به صورت کد برای شما فرستاده می شه که برای خواندن پسورد باید برنامه Hash-Encoder v1.0را دانلود کنید.

به نقل از وبلاگ وب نورد

king
June 7th, 2006, 02:49
Kasra ، جان دستت درد نکنه توضیح خوبی دادی .

واقعا" شما ودیگر دوستان خیلی به ما کمک می کنید تا معلوماتمون بالا تر و بیشتر بشه .

Kasra
June 7th, 2006, 08:16
king, جان شما لطف داری ، ما همین جا هستیم تنها برای همین کار :)