PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست بازی پرنس اف پرشیا

oewn
April 10th, 2012, 17:55
سلام من چند سال پیش بازی پرنش اف پرشیا 3 رو خریدم نسخه
THE TWO THRONES
نصب نمیشد نمیدونم یه مشکلی داشت منم بیخیال بازی شدم ولی الان هوس کردم نصب کنم وقتی اومدم نصب کنم وقتی دیسک 2 تموم داشت میشد چشمم به یه قسمت جلد افتاد که نوشته
TOTAL3 CD همون موقع نصب متوقف شد و گفت دیسک 3 رو وارد کن منم احتمالا این دیسک رو داشته و گمش کردم حالا اگر کسی میتونه ادامشو برام اپ کنه ممنون میشم اخرای نصب هستم نوشته دیسک 3 رو برای کانکت شدن به فایل DATA.CAB وارد کنید
حالا هرکی بازی رو خریده من این فایل و فایل های بعدشو برا ادامه نصب لازم دارم واقعا نیازه لطفا بهم کمک کنید

Mansour07
April 10th, 2012, 19:00
دوست من به نظر میاد سرعت اینترنت مناسبی دارید
پس خیال خودتون رو راحت کنید و این بازی رو دانلود کنید :
حجم کمی هم داره

لینک های دانلود

حجم: 332.93 مگابایت

دانلود - بخش اول (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. m.part1.rar)| لینک کمکی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. m.part1.rar)
دانلود - بخش دوم (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. m.part2.rar) | لینک کمکی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. m.part2.rar)
دانلود - بخش سوم (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. m.part3.rar) | لینک کمکی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. m.part3.rar)

رمز فایل [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

موفق باشید.

oewn
April 10th, 2012, 19:02
128 هست سرعتم ای دی اس ال اون اطلاعاتو اشتباه زدم شرمنده امروز درستشون میکنم
دارم بخش سوم رو دانلود میکنم اگر فایل های مورد نیاز باشه که چه عالی اگرم نباشه کلا مجبورم دانلود کنم اخه ترافیکم اخرشه و تا 1هفته قابلیت خرید ترافیک حداقل ندارم
در هر حال مرسی

oewn
April 10th, 2012, 20:33
اخیش سی دی 3 پیدا شد اما یه مشکل هست برا اجرا بازی نیاز به برنامه دامون تولس 4 یه همچین چیزی داره که انگار برا ویندوز 32 بیت هست ولی مال من 64 بیته چه کار کنم؟

ساسان محمدی
April 10th, 2012, 21:31
فکر کنم منظورتون همین برنامه بود درسته؟؟؟

دانلود DAEMON Tools Pro Advanced 4.41.0314 نسخه جدید این نرم افزار مطرح درایو مجازی و قفل شکن

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

دانلود DAEMON Tools Pro Advanced 4.41.0314 نسخه جدید این نرم افزار مطرح درایو مجازی و قفل شکن

DAEMON Tools Pro Advanced نام یکی از بهترین محصول های کمپانی Disc-Soft میباشد که به عنوان یک شبیه ساز درایور مجازی مورد استفاده قرار می گیرد. شما توسط این نرم افزار می توانید از فایل های مختلف خود ایمیج تهیه کنید و حتی از امکان فشرده سازی و از هم جدا کردن فایل های ایمیج نیز که در این نرم افزار فراهم شده است، استفاده کنید . یکی دیگر از ویژگی های معروف نرم افزار DAEMON Tools که به خاطر آن شهرت بسیاری کسب کرده بود امکان شکستن بعضی از قفل ها مانند Securom و .. است که دیسک اورجینال را از طریق ایمیج گیری کاملا شبیه سازی می کرد.
دامون تولز قادر به ساخت حداکثر 32 درایو مجازی می باشد.
ویژگی های نرم افزار DAEMON Tools Pro Advanced v4.41.0314 :
- قابلیت ایجاد فایل ایمیج از CD/DVD
- شبیه ساز اداپتور SCSI
- حفاظت از رمز عبور ایمیج CD/DVD
- فشرده سازی از ایمیج CD/DVD
- مدیریت مجموعه ای از ایمیج CD/DVD

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]
Size : 15.64 MB
پسورد : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

لینکم بالا رو copy سپس در نوار ابزار pest نمایید.

با تشکر (سپاس یادت نره)

ببخشید لینک دانلود اصلاح شد.

oewn
April 10th, 2012, 22:09
بله خیلی ممنون عزیز اما لینک خرابه

ساسان محمدی
April 10th, 2012, 22:16
سلام ببخشید
لینک دانلود اصلاح شد.

oewn
April 10th, 2012, 22:41
با تشکر عزیز دانلود میکنم میرم برا ادامه نصب خدا کنه نصب شه ببخشید فقط یه سئوال داشتم کارت گرافیک چه موقع میسوزه؟؟؟ وقتی بازی زیاد نصب باشه و بازی زیاد کنی؟

ساسان محمدی
April 10th, 2012, 23:01
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

وقتی که زیاد بازی نصب باشه و خیلی بازی کنی گرم میشه کارت گرافیک و میسوزه:Ghelyon:(دیگه گرافتاریها شروع میشه) و حالا بیا که مشکل شروع شده:dash: از هنگ شدن کامپیوتر بگو:whistiling: تا ریستارت شدن خود به خود تا خاموش شدن خود به خود و..... حالا بیا بکش :mrgreen:

البته خدا نکنه واسه کسی اتفاق بیفه که دیگه ......:dash:

oewn
April 11th, 2012, 12:22
عجب مال ما 256 هست و بازی هم فک کنم 10 تایی بشه مدلشو نمیدونم امکان داره بسوزه؟
راستی نرم افزارو دانلود کردم اما چه طور باش بازی رو اجرا کنم ویندوز 7 64 بیت

Mansour07
April 11th, 2012, 19:35
وقتی برنامه اجرا شد در نوار ابزار ( همون سیس تری ) رو آیکنش کلیک کنید و بعدش یه کادر کوچیکی نمایش میده که اسم درایو هم جلوشه شما روش کلیک کن بعدش پنجره open باز میشه و فایل ایمیج مورد نظر رو انتخاب کنید
یا روی آیکن راست کلیک کنید و به گزینه virtual devices برید بعدش اسم درایو شبیه سازی نوشته شده میری روش نوشته mount image روش کلیک کن بعدش فایل رو انتخاب کن
موفق باشید

oewn
April 12th, 2012, 11:59
ببخشید متوجه نشدم ببین تو پشه چند تا فایل هست با فرمت های exe mdf apm و یه همچین چیزایی
رو کدوم بزنم؟؟؟ 2تا mdf داره یکی هم خودم ساختم بعد یکم هم مراحل قبلو بیشتر توضیح بدید ممنون میشم یا اگر منبعی دارید