PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ترتیب مطلب ها vcp.ir

shayan.boushehr
April 16th, 2012, 22:42
سلام دوستان

من وقتی مطلب جدید میزارم تو سایتم ، میخوام که رو به پایین اضافه بشه ، یعنی اینکه همینجور مطلب های جدید به صفحات بعدی برن

اما خب الان وقتی مطلب جدید میزارم میان بالا اول صفحه سایت قرار میگیرند و مطلب های قدیمی به صفحه بعد اضافه میشن .

امیدوارم منظورم رو فهمیده باشید .

الان میخوام که بهم بگید چطور میتونم کاری کنم که مطالب قدیمی در صفحه اول بمونند و مطالب جدید به صفحه ی بعدی اضافه بشن

shayan.boushehr
April 17th, 2012, 10:54
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

کسی نبود جواب بده؟

توجه کنید الان حالت نمایش مطلب ها روی تاریخ نزولی است که این مشکل رو دارم ، مشکل من اینه که تو پنل مدیریت اون رو به صورت تاریخ

صعودی تغییر میدم اما از تو سایت تغییر نمیکنه

shayan.boushehr
April 17th, 2012, 16:34
کسی اینجا نیست به من کمک کنه؟

کاربران که جواب نمیدن لطفا یکی از مدیران جواب بده

shayan.boushehr
April 18th, 2012, 17:09
واقعا جای تعجب داره تو این سایت بزرگ بعد از چند روز کسی به من پاسخ نداد

M.amin50
April 18th, 2012, 19:02
اگه میخوای چند تا مطلب خاص در صفحه ی اول نشون داده بشن میتونی از
گزینه ی مطلب ثابت استفاده کنی.

shayan.boushehr
April 18th, 2012, 21:00
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

ممنون از پاسخ

این چیزی که گفتی تو کدوم قسمته؟

من که تو پنل مدیریت ندیدم

M.amin50
April 19th, 2012, 12:39
من چون از vcp استفاده نمیکنم،دقیقا نمیدونم کدوم قسمته.
ولی گزینه ای مثل (مطلب ثابت) یا (نمایش در صفحه ی اصلی) باید داشته باشه.

یادت نره (( جوینده یابنده است))

shayan.boushehr
April 19th, 2012, 13:05
+
(مطلب ثابت) که ماله وبلاگ

( نمایش در صفحه اصلی) وجود داره اینو خودم میدونم ، اما میخوام اون مطلب مورد نظر بشه اولین مطلب و بقیه بعدش که اینجور نمیشه

تو خود انجمن vcp.ir هم این مطلب رو گفتم : که تاریخ سایت رو حالت نزولی هست و من میخوام اون رو به صعودی تغییر بدم (وارونه کردن حالت : مطالب قدیمی بشه اول و بلعکس )

ناظر انجمن هم گفت تو پنل مدیریت نمیشه و کد قالب رو بده شاید بشه یه کاریش کرد

من هم کد رو دادم انشاا... که درست بشه .

ممنون از پاسخ ...

دیگه نیازی پاسخ دیگران نیست

با تشکر

M.amin50
April 19th, 2012, 13:08
یعنی واقعا vcp مطلب ثابت نداره؟

البته میتونی که تاریخ مطلب رو هم عوض کنی.(یعنی فرضا هرروز بری و تاریخ مطلب رو به اون روز تغییر بدی.)

shayan.boushehr
April 19th, 2012, 13:17
فکر نکنم داشته باشه یا بهتر بگم نداره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

همین الان هم کلا" تمام قسمت های مدیریت رو گشتم ، با این همه ادعا تنها چیزی که داره اینه که یه مطلب تو صفحه اصلی بمونه ،اما مثلا بلاگفا مطلب ثابت و هم ماندن در صفحه اصلی رو داره

M.amin50
April 19th, 2012, 13:49
ادعای زیاد نشانه ی برتر بودن نیست.

mohaMMad750
April 19th, 2012, 14:22
vcp هم یک سیستم وبلاگ دهی است

shayan.boushehr
April 21st, 2012, 16:27

در اصل سایته! سایت ساز پارسی کویت

وی سی پی ، ابزاری است كه شما را قادر می‌سازد در هر سطحی از دانش كامپیوتری باشید برای خود یک پایگاه اینترنتی راه اندازی کنید . علاوه بر سادگی كار با آن ، سایت تولید شده داری قابلیت های پیچیده و حرفه ا‌ی بیشماری است كه با چند کلیک آماده استفاده می‌شوند . به طور مثال یك سایت تولید شده با وی سی پی در زمان یك روز ، حداقل سه تا چهار ماه وقت یك فرد حرفه ا‌ی را خواهد گرفت . پیاده‌ سازی قابلیت هایی چون مدیریت كاربران ، تالار گفتمان ، مدیریت محتوا ، بلوک ها ، جستجو ، قالب های زیبا و سایر امكانات موجود در وی سی پی برای یك فرد بسیار مشكل است . بعلاوه سایت شما در سیستم وی سی پی رایگان میزبانی می شود !

یه وقت فکر نکنید تبلیغ کردم در جواب آقا mohaMMad750 اینارو گفتم

shayan.boushehr
April 21st, 2012, 16:34
به جوابم رسیدم ...

طبق چیزی که مدیر انجمن سایت vcp گفتن ،این مورد فعلا" امکان پذیر نیست .

با تشکر از دوستان

M.amin50
April 21st, 2012, 16:52
اگه واقعا به این مورد نیاز داری،میتونی از vcp به بلاگر های دیگه کوچ کنی.
درضمن اگه vcp سایت رایگان به شما میده و سایت ساز هست پس چرا آدرس هاش yourname.vcp.ir هستن؟

shayan.boushehr
April 21st, 2012, 17:54

vcp رو انتخاب کردم چون قالب های خوبی داره و دسته کمی از ظاهر یک سایت خوب نداره

شما یه بلاگر خوب رو معرفی کن ، ظاهر و قالب زیبا با امکانات خوب

با تشکر

M.amin50
April 21st, 2012, 18:20
من خودم از loxblog استفاده میکردم ولی زیاد خوب نبود.
در حال حاضر mihan blog یا rozblog رو پیشنهاد میکنم.