PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو ربات رایگان و پر کاربرد در یاهو مسنجر

Mohammad
June 7th, 2006, 15:00
این ربات را در گروه برنامه نویسی آشیانه دوست خوب ما جناب آقای بهروز کمالیان و دوستاانشان طراحی کرده اند.توضیحات ربات ها از زبان طراحان:

پس از دو ماه تلاش شبانه روزی برنامه نویسان گروه آشیانه و پارسبد در پروژه ای که مربوط به طراحی و نوشتن چندین روبات برای یاهو مسنجر است، سرانجام این روبات ها آماده شد و شما می توانید با اضافه کردنID این دو روبات در لیست خود در یاهو مسنجر از امکانات آنها استفاده کنید.

نامی که برای این محصول مشترک در نظر گرفته ایم Siva Robot است و در حال حاضر با دوID زیر که هر کدام امکانات متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند، به صورت رایگان در دسترس شما می باشند.

1- Sivarobot : با استفاده از این روبات شما می توانید از آنلاین بودن افراد حتی در صورت Invisible بودن آنها مطلع شوید. همانطور که می دانید یاهو مسنجر سرویسی دارد که توسط آن افراد می توانند به صورت مخفی با IDخود آنلاین شده و تنها با دوستان مورد نظر خود چت کنند و اینگونه حضور خود را از دید دیگران مخفی نگاه دارند. توسط این روبات که از حفره امنیتی موجود در یاهو مسنجر استفاده می کند، شما قادر به شناسایی تمامی افراد مخفی و غیر مخفی آنلاین در یاهو مسنجر می باشید. این امکانی است که تنها توسط این روبات در اختیار شما قرار گرفته و از حفره ای استفاده می کند که توسط برنامه نویسان گروه آشیانه کشف شده است. برای استفاده از آن تنها کافی است که آیدی Sivarobot را در یاهو مسنجر به لیست خود اضافه کنید.

2- : Sivadic این روبات یک دیکشنری آنلاین می باشد و شما می توانید از آن برای ترجمه کلمات مختلف از زبان انگلیسی به فارسی استفاده نمایید .دیتابیس این روبات شامل بیش از 100 هزار لغات می باشد که به نوبه خود جزو کاملترین دیکشنری های انگلیسی - فارسی می باشد. لازم به ذکر است که بزودی این روبات قادر به ترجمه کلمات به چندین زبان زنده دنیا می شود .برای استفاده از آن تنها کافی است که آیدی SivaDic را در یاهو مسنجر به لیست خود اضافه کنید.

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.

ممنون و موفق باشید

بهروز کمالیان

گروه امنیتی آشیانه

heidari
June 7th, 2006, 21:42
Mohammad, جان روبات هي قدرتمندي به نظر مي رسند من اين حرف رو از روي ايميلي كه به من زده بودند ( از گروه آشيانه ) فهميدم به اين گروه بسيار پر قدرت تبريك مي گم ومنتظر كارهاي ديگشون هستم ولي اگر اوپن سورس باشه بهتره ! :mrgreen:

h4mi
June 7th, 2006, 22:52
Mohammad, جان واقعا به این گروه به خاطر این کارشان تبریک میگم
8)

Mohammad
June 7th, 2006, 23:38
گروه آشیانه از نظر علوم امنیتی در ایران حرف اول را میزنند.در جهان هم فکر کنم پانزدهم باشد.
احتمال خیلی زیاد در آینده همکاری بیشتری با گروه آشیانه داشته باشیم.
این رو ربات هم به نظر من در نوبه ی خودش عالی است. :lol:

h4mi
June 7th, 2006, 23:43
Mohammad, جان این روبوت Sivadic چه جوری کار میکنه؟
من که هرچی PM بهش میدم چیزی ترجمه نمیکنه!!
یکمی راهنمایی کنید

Mohammad
June 7th, 2006, 23:52
Nacl, جان فقط کلمه ی مورد نظر را تایپ کنید و send کنید.بعد در یک پنجره ی دیگر ترجمه را مینویسد..مطابق شکل:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

king
June 8th, 2006, 06:32
Mohammad ، جان خیلی جالب بود.

به گروه آشیانه هم تبریم میگم .

محمد جان این گروه وب سایت نداره که ما بهشون سر بزنیم .

heidari
June 8th, 2006, 07:18
king, جان اي بابا توي گوگل يك سرچي مي كردي 8O

بيا اينم وب سايت شان [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

mohi
June 8th, 2006, 08:43
سلام
محمد جان میشه بگی که Sivarobot چگونه کار میکنه؟
یا حق

Mohammad
June 8th, 2006, 11:58
mohi, جان تایپ کنید :
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

مثل شکل زیر:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Kasra
June 8th, 2006, 14:21
دوستان تنها ممکن است این روبات ها در زمانهایی از شبانه روز پاسخگوی شما نباشند که خب زمان کوتاهی است. وگرنه در همه حال کار میکنند.
به زودی این موضوع رو به عنوان ترفند در سایت قرار میدم. :D

NOMANSIA
June 8th, 2006, 16:28
واقعا کارشون عالی بوده من از طرف خودم بهشون تبریک میگم و از شما هم به خاطر درج این مطلب متشکرم :| :|

mohi
June 9th, 2006, 08:11
سلام
محمد جان ممنون لطفت فقط یک سوال ما وقتی این رباتهارو add میکنیم به این شرکت اطمینان داریم فقط اینکه از لحاظ امنیتی مشکلی برای id ما ایجاد نمیشه.
البته نه از طرف گروه اشیانه چون این گروه مطمعا هستن منظورم دیگر هکرهاست.
الان add کردم انصافا دمشون گرم.
یا حق.

Kasra
June 9th, 2006, 11:08
mohi, جان از نظر امنیتی هر روباتی رو کار نکنید ، مثلا روباتی که بگه یوزر پسورد رو وارد خودتون و امثال این رو وارد کنید.

Mohammad
June 9th, 2006, 11:44
mohi, جان آشیانه یکی از قویترین ها در بحث امینت است و هیچ مشکل امنیتی متوجه ID شما نیست!
:lol:

mohi
June 10th, 2006, 08:02
سلام
محمد جان ممنون از لطفت و کسرا جان ممنون از راهنمایی.
فقط بقول خودتون تنها مشکلش اینکه همیشه online نیست و نمیشه ازش استفاده کرد.
یا حق.

NOMANSIA
June 10th, 2006, 10:49
ببخشید من که اینها رو ADD کردم حالا یک ID دیگه میده به نام siva_checker میده که برای ON یا OFF بودن به کارمیره البته به گفته خودش.
حالا چکار کنیم ADD کنیم یا نه؟ :roll:

Mohammad
June 10th, 2006, 12:13
NOMANSIA, جان همین دو ربات ها این کار را اتجام میدهد.
فقط مشکلش اینه که همش Online نیست :!:

Soroush
June 10th, 2006, 13:44
دوستان روبات دیکشنری که همیشه آنلاینه !
اون یکی هم فکر کنم به دلیل درخواست های زیادی که بهش داده میشد آف میکرد.
NOMANSIA, بله ; میتونید Add کنید.همون کار Sivarobot رو انجام میده.

mohi
June 16th, 2006, 23:08
سلام
این ربات sivarobot که هیچ وقت انلاین نیست میشه توضیح بدین چرا ؟
یا حق.

Soroush
June 16th, 2006, 23:54
mohi, جان اینطور که پیداست آیدی Siva_checker جایگزین Sivarobot شده.شما میتونید از Siva_checker به منظور چک کردن آیدی ها استفاده کنید.

mohi
June 17th, 2006, 07:41
سلام
سروش جان مسله همیشه ممنونم.
یا حق.

hibme
June 17th, 2006, 11:13
سلام
من اين روبات رو جند روزي هست كه add كردم و دارم استفاده ميكنم
خيلي جالب هستند
نمي دانم جرا بيشتر وقتها جواب نميده يعني مثلا همون لحظه كه دوستم بصورت افلاين است و من در حال جت با اونم اين روبات هم ميكه اون افلاين ( از عجايب)
در ضمن ايا اين روبات ميتونه در يك لحظه همه رو جك كنه يا نه؟

NOMANSIA
June 17th, 2006, 11:20
اقا ببخشید چرا من نمیتونم ربات siva_checker رو ADD کنم یعنی چرا جواب ADD من رو نمیده؟؟؟

Soroush
June 17th, 2006, 13:08
mohi, جان خواهش میکنم.نیازی به تشکر نیست. :)
hibme, جان تا حالا که این مورد برای من پیش نیومده و همیشه درست جواب داده.آیدی روبات رو حذف کنید و دوباره ادد کنید شاید برطرف بشه.در ضمن در یک لحظه نمیتونه بیش از یک آیدی رو چک کنه.برای چک کردن دسته جمعی باید از برنامه هایی مثل Y! Intai استفاده کرد.
NOMANSIA, جان اگه اروری نداده صبر کنید , نتیجه میگیرید.گاهی اوقات کمی طول میکشه تا ادد کردن شما رو بپذیره.

Kasra
June 17th, 2006, 14:25
hibme, جان همینی که میتونه این همه رو در چند لحظه چک کنه باعث شد توسط یاهو به عنوان اسپم شناخته بشه!

Mohammad
June 18th, 2006, 00:19
دوستان این روبات به زودی عوض میشود.

mohi
June 19th, 2006, 06:58
سلام
کسرا جان خواهشن اگر عوض شد به ما خبر بدین.
یا حق.

Mohammad
June 19th, 2006, 11:09
mohi, جان اگر عوض شود حتما برای دوستان قرار میدهیم. :lol:

NOMANSIA
June 23rd, 2006, 00:07
الان عوض شده دیگه هیچ وقت ON نیست... :roll:

NOMANSIA
June 23rd, 2006, 00:10
لطفا روبات های جدید رو معرفی کنید :| :mrgreen: :arrow:

Mohammad
June 23rd, 2006, 10:19
NOMANSIA, جان متاسفانه در حال حاضر این ربات از کار افتاده.به محض اینکه روبات جدیدی معرفی کردند را من در سایت قرار میدهم. :lol:

NOMANSIA
June 23rd, 2006, 15:23
مرسی محمد جان :wink: 8)

hemedani
August 30th, 2006, 18:17
من اينارو ادد كردم ولي جواب نمبدن :(

Kasra
August 30th, 2006, 18:27
hemedani, جان این موضوع خیلی قدیمی است. طبیعیه :|

hemedani
September 1st, 2006, 19:45
ميخواستم چند تا روبوت خوب و عالي رو معرفي كنم يكيش آنلاين بوتره آي ديش الان كه دارم اينو مينويسم اينه :
online_booters_1
ولي آگه اين آي ديش deactive شده بود ميتونين اين آي دي رو آدد كنيد كه تو استيس نوشته آي دي جديد چي هست :
online_robot_info
خوشبختانه نويسنده ي اين بوتر ايراني هست و يكي از بچه هاي گل :wink:
يه روبوت ديگه كه اس ام اس ميفرسته البته بايد قبلا در سايت [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] عضو شيد
آي دي اينه :
parssms
اميدوارم به دردتون بوخوره

NOMANSIA
September 4th, 2006, 15:44
hemedani, جان دست شما درد نكنه بدك نبود !!! :roll:

Makan_Adam_kosh
September 14th, 2006, 22:49
از طرف خودم به گروه آشیانه تبریک میگم افتخار می کنم که چنین گروهی اونم ایرانی وجود داره

>>MeisaM<<
April 16th, 2008, 00:30
روبات جدید نیومد به بازار ؟

Kasra
April 16th, 2008, 21:05
>>MeisaM<< (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان این روبات هست:
kikeykoja_robot

jsoltanijavid
April 17th, 2008, 09:50
kasra جان این به چه درد می خوره
یکم توضیح میدی

MaLaS
April 17th, 2008, 11:59
اگه میشه بگید چی کار می کنه!

Kasra
April 18th, 2008, 15:13
دوستان این روبات جهت تشخیص invisible بودن افراد به کار میره.

jsoltanijavid
April 18th, 2008, 20:36
xeeber که خوبه
یعنی زود تر جواب میده؟

Kasra
April 19th, 2008, 21:19
jsoltanijavid (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان نه ، تفاوتی نمیکنه.
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] و [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] هم هستند.

yavari.fatima
July 6th, 2008, 00:57
felan ke robateshon dare nafasaye akharo mizane:dep:

Hamzeh_rfj
July 6th, 2008, 01:27
:happy::bottle::bottle:[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

دوست عزیز سلام به ترفندستان خوش اومدی
لطفا یه بار قوانین سبز (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)رو خوب مطالعه کن بعد همه ما از حضور سبزتون تو این سایت ممنون میشیم :bottle:
د رضمن می شه گفت این یه تاپیک زیر خاکیه و اون ربات هم زیر خاکیه

موفق باشی:happy: