PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه اتصال موبایل به اینترنت کامپیوتر

mercol30
May 24th, 2012, 11:39
چطور می توان از اینترنت کامپیوتر در موبایل استفاده کرد در گوشی های اندرویدی .... مدل گوشی سامسونگ گلگسی مینی اندروید دار ... و وای فای هم دارد ولی مودم ای دی اس الم معمولی هست ایا با این مودم می شود این کار را کرد و یا باید حتما وایرلس باشد اگر وایرلس باشد چطور باید این کارها را انجام داد ؟ ویندوزم هم سون هست .... و اینکه چه تنظیماتی نیز باید در گوشی انجام داد ؟؟ شما با جواب این سوال مشکل تمامی اندرویدی ها را حل خواهید کرد نه یک مدل گوشی را ...
با تشکر لطفا کامل توضیح بدهید و گام به گام .... من به سایت شما خیلی ارادت دارم و خیلی ترفندها را یاد گرفته ام ... :

blue.mohamad
June 8th, 2012, 10:32
سلام
من هم خیلی دنبالش بودم ولی پیداش نکردم
اما از اینترنت موبایل توی کامپیوتر میشه استفاده کرد!
برام خیلی عجیبه 8O

mosavi271
June 8th, 2012, 19:02
از طریق مودم معمولی نمیشه باید مودم وایرلس داشته باشی.

kayba
June 8th, 2012, 19:54
البته میشه یه وایرلس برای کامپیوتر بخرین (مثل همین بلوتوسا که پر شده) تا از طریق اون هم اینترنتو تو خونتون پخش کنین و تو موبایل ازش استفاده کنین هم برای ارتباط بین این دوتا استفاده کنین و به جای اتصال کابل بین هم فایل جابجا کنین
برنامه نویسا گفتن چه فایده ای داره با کابل یه متری اینترنتو بفرستی به گوشی خوب همون از تو کامپیوتر استفاده بشه راحت تره(از ایران خبر ندارن!)

blue.mohamad
June 8th, 2012, 22:24
اینو که همه میدونن من فک میکنم از راه کابل پرسیدن ایشون!
البته با گوشی هایی که وایرلس دارن میشه این کاره انجام داد(استفاده از وایرلس)

kayba
June 8th, 2012, 23:19
راستش منظورتونو نفهمیدم میشه واضح تر بگین اگه منظورتون راه کابل گفتم که نمیشه من چشامو تو اینترنت کلی ضعیف کردم به همچین چیزی بر نخوردم
وایرلس داشتنشم گفتن گوشیشون گلگسی مینی

Mansour07
June 9th, 2012, 00:28
با نرم افزار samsung kies نمیشه ؟
یه برنامه اومده اسمشو به خاطر نمیارم الان تو کافه بازار (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هستش با بلوتوث راحت میتونید وصل شید

AmirM.H
November 14th, 2012, 12:23
سلام. من مودم معمولی adsl دارم. یعنی راهی هست بشه با کابل usb گوشی به اون اینترنت وصل شد؟

aa_2647
November 14th, 2012, 13:26
سلام
دوست گرامی
شما یا باید یک کارت شبکه وایرلس تهیه کنید و اونرو به کامپیوتر تون وصل کنید وبعد از طریق برنامه conectify اینترنت رو برای گوشی شیر کنید.
یا باید یک مودم وایرلس تهیه کنید.
اون روشی هم که گفتید از طریق سیم usb به اینترنت وصل بشید کارساز نیست چون اولا نرم افزاری برای اینجور استفاده ساخته نشده ودوما این راه ارتباطی فقط برای ارتباط از طریق سیمکارت مهیا است.
راه سوم هم و البته کمی عجیب اینه که یک تبدیل یو اس بی به لن از بازار تهیه کنید و اونرو تست کنید که جواب میده یا نه؟
البته از روش سوم مطمئن نیستم اما چون تبدیلهاشو تو بازار دیدم گفتم شاید تست کنی جواب بده.
موفق باشید.

Inner Sanctum
November 14th, 2012, 14:06
دوست عزیز اگه ویندوزتون 7 هست از نرم افزار connectify میتونید استفاده کنید.
البته اگه سیستمتون وای فای داشته باشه.

AmirM.H
November 14th, 2012, 14:07
اما PdaNet این کارو میکنه. اما رو گوشی من جواب نمیده. نمی دونم چرا! نرم افزار دیگه ای تو این زمینه نیست؟

AmirM.H
November 14th, 2012, 18:14
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
اگه وای فای داشت که تاکید نمیکردم کابل usb!!

عميد اسدالهي
November 14th, 2012, 19:42
با سلام
اولا گوشی شما باید از سری A2 باشه
گوشیهای Symbian نوکیا هم چنین قابلیتی دارن .

بلوتوث:

1. بلوتوث رو به کامپیوتر وصل کرده و همه درایور های بلوتوث کامپیوتر و همچنین برنامه WIDCOMM رو از سی دی بلوتوث نصب کنید
2. بعد از نصب این برنامه ، یه آیکون شبکه به شبکه های قبلی بنام Bluetooth Network در قسمت control panel>>network connections اضافه میشه

3. حالا در گوشی ، بلوتوث رو روشن کرده ،به قسمت menu>>settings>>bluetooth>>my devics رفته و New Device رو بزنید و صبر کنید تا بلوتوث کامپیوتر رو پیدا کنه و اونو Add کنید و پسورد رو وارد کنید
یا میتونید از طریق کامپیوتر ، گوشی رو Add کنید
بعد از این کار ، باید ضربدر از روی آیکن شبکه بلوتوث برداشته بشه

4. اگه شبکه فعال شد ، در کامپیوتر به قسمت Network Connections رفته و در سمت چپ بر روی Set up a home or office network کلیک کرده و دو بار next رو بزنید و در قسمت select a connection method ، گزینه اول یعنی ... This Computer connect directly to the internet . the other computer رو انتخاب کرده و next رو بزنید

5. در قسمت بعد کانکشن دیال آپ یا ADSL خودتون رو انتخاب کنید و next رو بزنید ، توی قسمت بعدش لازم نیست چیزی بنویسید و next رو بزنید

6. در قسمت workgroup name یک اسمی انتخاب کنید و next رو بزنید ، در قسمت بعد turn off printer ... رو انتخاب کرده و دو بار next رو بزنید

7. در قسمت بعدش گزینه آخر یعنی just finish the wizard ... رو انتخاب و next و بعد finish رو بزنید

8. حالا به منوی گوشی رفته و در قسمت settings>>connectivity>>internet settings گزینه allow local conn. رو on کنید و save کرده و در همون قسمت connectivity به قسمت network sharing رفته و در قسمت workgroup همون نامی رو که در مرحله 6 انتخاب کردید رو در اونجا بنویسید ، یوزر و پسورد رو هم خالی بذارید

حالا میتونید به مرورگر گوشی رفته ، و از اینترنت کامپیوتر استفاده کنید

با استفاده کابل یو اس بی:

1. گوشی رو با کابل usb به کامپیوتر وصل کرده و در گوشی گزینه اول یعنی phone mode رو انتخاب کنید و کلیه درایورهای گوشی رو از طریق سی دی گوشی در کامپیوتر نصب کرده تا یه آیکون شبکه به network connections اضافه بشه

2. به menu>>settings>>connectivity>>usb>>usb network>>usb network type رفته و گزینه via computer رو انتخاب کنید.

بقیه مراحل عینا همون مراحل 4 تا 8 بالاست!!

نکته:
1. برای این نوع اینترنت ، هیچ نوع آیکون کره نباید بالای صفحه گوشی بیاد ، اگه بیاد ، گوشی داره از جی پی آر اس استفاده میکنه نه اینترنت کامپیوتر و حتما یکی از مراحل انجام نشده

2. حتما باید گوشی از طریق بلوتوث به کامپیوتر وصل باشه (بعبارت دیگر آیکون بلوتوث توی taskbar سبز باشه)

موفق باشي
اگه سوالی بود ، در خدمتم

alireza378
November 14th, 2012, 20:34
والا یه چیزایی شنیدم که با kies میشه
ولی خودم این کارا نکردم

AmirM.H
November 15th, 2012, 04:34
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
از کجا خواهشا پیداش کنین.

AmirM.H
November 15th, 2012, 04:35
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]سیستم عامل اندروید چی؟ گالکسی نوت سامسونگ

عميد اسدالهي
November 15th, 2012, 11:03
فكر كنم داره
حالا شما يه امتحاني بكنيد (ضرر كه نداره).

Arvin-Senator
November 15th, 2012, 11:07
دوستان يه روش واسه اندرويد هست که ميشه با کابل از اينترنت کامپيوتر استفاده کرد.
حوصله ندارم بگردم بريد تو انجمن اندرويد.اي ار اونجا تو بخش گلکسي اس ۲ هست

Sent from my GT-I9100G

Mansour07
November 15th, 2012, 23:27
برای اندروید دو روش هستش برای با کابل :
موقعی که کابل رو به گوشی تون میزنید رو صفحه چند گزینه میاد که یکی از اون گزینه ها internet pass-through هستش اونو انتخاب کنید و راحت از اینترنت استفاده کنید یه روش دیگه هم استفاده از نرم افزار هستش که دقیقا همین کارو برای گوشی هایی که همچین قابلیتی ندارن شبیه سازی میکنه

AmirM.H
November 19th, 2012, 14:36
اما توی jelly bean این گزینه هنگام وصل کردن کابل نمیاد!!!

Mansour07
November 20th, 2012, 18:34
شما تو : setting / more نگاه کنید ببینم همچین گزینه ای براتون هستش ؟

AmirM.H
November 21st, 2012, 13:41
نه این گزینه نیست. اما usb tethering هست که برعکس این عمل میکنه.

Mansour07
November 21st, 2012, 17:29
برنامه شو اگه تونستم برات گیر میارم

reiden
November 21st, 2012, 18:11
سلام
یه چند تا راه هست که ترجمه میکنم به زودی میزارم(البته فقط برا اندروید هست)

Mansour07
November 23rd, 2012, 01:02
شخصا اینو تست نکردم ، تست کنید احتمالا جواب بده

استفاده از اینترنت Pc در اندروید با استفاده از کابل USB

1.برنامه رو دانلود و نصب کنید ( ضمیمه شده )
2.گوشی رو با استفاده از usb به کامپیوتر وصل کنید
3.از مسیر زیر USB Tethering رو فعال کنید :
Settings - more - Tethering & Portable Hotspot
4.در کامپیوتر به مسیر زیر برید :
Control Panel - Network Connections
5.در قسمت LAN یه کانکشن جدید وجود داره که مربوط به گوشی است ، اون رو بهAndroidPhone rename کنید

ساخت Broadband :
((( Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center
بروید
در این مرحله روی Setup a new connection or network کلیک کنید
در صفحه جدید که باز شده فقط اول next بعد روی broadband کلیک کنید.)))
6.در قسمت Broadbandروی کانکشن خودتون کلیک راست کرده و Peropertis رو بزنید
7.در قسمت Advanced گزینه اول رو تیک دار کنید و از نوار زیر اون AndroidPhone رو انتخاب کنید و OK رو بزنید
8.در برنامه ای که روی گوشی نصب کردید کانکت رو بزنید.

*** درایور اندروید هم باید نصب باشه ***

منبع جی اس ام آریا

AmirM.H
November 23rd, 2012, 06:30
رفتم مسیرو. اون advance رو که پیدا نکردم. تو خود برنامه نوشته بود تو تب Sharing باید برم اون تیکو فعال کنم و اونو انتخاب کنم. این کارم کردم اما باز کانکت نمیشه. فک کنم باید گوشی روت شده باشه تا این عمل کنه

AmirM.H
November 25th, 2012, 20:18
یعنی راهی نداره؟

Mansour07
November 26th, 2012, 18:16
من منتظر اون دوست مون هستم که گفت چند راه سراغ داره
منتظرم بیاد

AmirM.H
December 2nd, 2012, 12:15
دوستان چی شد؟