PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیگ فوتبال ترفندستان (دور سیزدهم).......پنجمین قهرمانی بارسلونا

صفحه ها : [1] 2 3

Majid_4553
June 27th, 2012, 17:25
از چند وقت پیش با چند تن از دوستان تصمیم گرفتیم یه دور تابستونی مسابقات رو برگزار کنیم هم دوستان دوباره دور هم جمع بشیم هم یه تفریحی داشته باشیم.

و اگه دیده باشید تاپیک قوانین هم اپدیت شد. فعلا این تاپیک رو باز کردم و قوانین رو میزارم اینشالله بزودی انتخاب تیم و ... هم انجام میشه.

قوانین جدید لیگ فوتبال ترفندستان

نوع بازی ها : لیگ قهرمانان اروپا
تعداد بازی ها در هفته : هر چقدر وقت بشه

تعداد تیم های حاضر در لیگ برتر : مضرب4
نحوه تیم دادن : اولویتی همراه با قرعه کشی

تعویض : روشن (3)
مصدومیت : غیرفعال

محرومیت کارت های زرد و قرمز : فعال
تعداد کارت زرد برای محرومیت :دو کارت

تعداد نقل و انتقالات یک تیم : آزاد
موتور بازی ها : Konami Pes 2012 + Patch 3.4

آپشن فایل و پچ : آپشن فایل با پچ 3.4
واحد پولی و مبلغ اختصاص یافته به هر تیم و قیمت بازیکنان ازاد و اسطوره :
تیمهای سطح 1 : 500$ بودجه اولیه.
تیمهای سطح 2 : 750$ بودجه اولیه.
تیمهای سطح 3 : 1000$ بودجه اولیه.

بازیکن آزاد و سهمیه : فعال ، تیم های سید یک : 2 سهمیه و 1 سهمیه قابل خرید از بانک ، تیم های سید دو : 3 سهمیه و 1 سهمیه قابل خرید از بانک ، تیم های سید سه : 4 سهمیه و 2 سهمیه قابل خرید از بانک.
قابلیت خرید سهمیه از تیم های دیگر : 1 سهمیه

بازیکن اسطوره : دو بازیکن برای هر تیم + 1 بازیکن برای کسی که بیشترین مبلغ رو در بانک داشته باشه در انتهای نقل و انتقالات + 1 بازیکن برای تیمی که فعال تر از بقیه باشه در نقل و انتقالات
تاثیر قهرمانی ها و ضعفهای گذشته در واگذاری تیم ها : چهار تیم اول در 5دور اخیر مسابقات به ترتیب برای قهرمان 4 ، نائب قهرمان 3 و سوم 2 امتیاز و تیم چهارم 1 امتیاز.

تنها چیزی که هست امکان داره نحوه انتخاب تیم تغییر بکنه.

Majid_4553
June 27th, 2012, 22:56
نتایج دور سیزدهم لیگ در این تاپیک اعلام میشه.....

Majid_4553
June 27th, 2012, 22:59
هيئت فوتبال جايي براي ثبت نقل و انتقالات ليگ هست. نحوه خرید بازیکن، ثبت و زدن پست بزودي اعلام ميشه.

Majid_4553
June 27th, 2012, 23:01
در اين تاپيك اپشن فايل و تركيب تيمها قرار ميگيره. تا كسي خواست بازي دوستانه اي انجام بده راحت بتونه تركيبها رو در اختيار داشته باشه.

Majid_4553
June 27th, 2012, 23:02
بحث – كل كل – اسپم و هر چيزي در اين تاپيك قرار ميگيرد. تاپيكهاي ديگه براي اينكار استفاده نكنيد.

پ.ن : يك سري اسپم ها مثل من ميتونم شركت كنم یا كي دور جديد شروع ميشه و از اين دست اسپمها ممنوعه و پاك ميشه.

Majid_4553
June 27th, 2012, 23:04
بازي ها بصورت دوستانه برگزار ميشود
زمان بازيها 10 دقيقه اي هست.
بازيها بصورت Superstar برگزار ميشود.

Majid_4553
June 29th, 2012, 03:22
سلام به همه دوستان

قوانین پست اول یه سری تغییرات کرد.

انتخاب تیم از شنبه شروع میشه. انتخاب تیم فقط بصورت قرعه کشی هستش.

تيم ها به 3 دسته طبقه بندي شدند . سطح 1 و 2 و 3 که به ترتیب قدرت هستن.

تیمهای سطح 1 :

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register]تیمهای سطح 2 :

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register] تیمهای سطح 3 :

[Only the registered members can see the CODE Codes. Please Login OR Register] برای انتخاب تیم شما پنج اولویت رو توی همین تاپیک مینویسید.

چندتا نکته مهم : 1- زمان ارسال اولیت هیچ تاثیری توی انتخاب تیم نداره چرا که فقط از طریق قرعه کشی تیمها مشخص میشه.
2- از شنبه 2 بعد از ظهر زمان ارسال اولویتها شروع میشه پس عجله نکنید.
3- از 5 اولویت حتما یکی از اونها باید بین تیمهای سطح 2 و یکی هم بین تیمهای سطح 3 باشه.

تیمها تا اینجای کار

تیمها انتخاب شدن و بجز یک نفر بقیه هم تیمها بهشون رسید

به ترتیب انتخاب :

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [SIZE=3]Hamzeh_rfj : چلسی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

dragon1975 : آث میلان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

N sadra : آث رم (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

jak-jak : رئال مادرید (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

ramin : بایرن مونیخ (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

MOHSEN_PIXON : بارسلونا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

king of cheat : اینترمیلان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

jaal2 : منچستریونایتد (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Majid_4553 : تاتنهام (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

arsenal-champion : آرسنال (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

GERRARD_8 : لیورپول (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

albert_ anishtain : پاریسن ژرمن (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

nini_sheitoon : منچستر سیتی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

(تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) mihaneman13 : یوونتوس (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

ozil23 : ناپولی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Majid_4553
June 30th, 2012, 14:52
برای انتخاب تیم یه تغییری دادیم
اونم اینکه لزومی به ارسال پیغام خصوصی نیست
بلکه همینجا اعلام میکنید.
و البته میتونید ویرایش هم بکنید اولویتهاتون رو با توجه به پستهای دوستان دیگه
زمان انتخاب که تموم بشه تاپیک قفل میشه و تیمها اعلا م میشه.

Hamzeh_rfj
June 30th, 2012, 19:58
سلام

اولا باز تبریک میگم به همه بچه ها که قراره دور هم یه لیگی بزنیم وحالشو ببریم

انتخاب های من به ترتیب

چلسی
بارسلونا
رئال مادرید
اتلتیکو مادرید
آث رم

با آرزوی موفقیت برا همه بچه ها ما اومدیم :mrgreen:

dragon1975
June 30th, 2012, 20:43
با سلام خدمت دوستان من بار اولمه که میخوام شرکت کنم
1-آث میلان
2-بارسلونا
3-رئال مادرید
4-چلسی
5-بایرن مونیخ

king of cheat
June 30th, 2012, 21:52
دوستان بازی که PES 2012 است باید کد اورجینال داشته باشیم؟

N sadra
June 30th, 2012, 22:56
1-رنال مادرید
2-بارسلونا
3-آرسنال (به خاطر آرسنال :دی)
4-لیورپول
5-آتلتيكومادريد

کاش تیم های دسته سوم هم یه تعداد رو مینوشتی چون من ندارم بازی رو ...

Majid_4553
July 1st, 2012, 00:03
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

حمزه :whistiling:
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
پست 3 رو بخونید.
تاپیک قوانین رو بخونید متوجه نوع بازی میشید. فقط برای ترکیب ریختن احتیاج به بازی دادرید.

شما بنویس اسمشون رو من میگم هست تیمش یا نه.

ramin
July 1st, 2012, 12:14
من 1 بار اولیوت هامو ارسال کردم ! نیومده ؟! 8O

Majid_4553
July 1st, 2012, 14:47
یه سری هم تیم برای سید 3 اضافه شد.

نه هیچی نیموده. نه پی ام نه پیغام عمومی. تو تاپیک بنویس.

king of cheat
July 1st, 2012, 15:03
بابا یکی نیست مارو راهنمایی کنه؟

zedhal
July 1st, 2012, 18:40
سلام
1 بارسلونا
2 رئال مادرید
3 آث میلان
4 چلسی
5 بایرن مونیخ

jak-jak
July 1st, 2012, 18:46
1-رئال مادرید
2-اینتر میلان
3-والنسیا
4-منچستر سیتی
5-شالکه 04
6-استقلال

CHRC
July 1st, 2012, 19:34
سلام .
1-منچستر یونایتد
2-بایرن مونیخ
3-یوونتوس
4-مارسی
5-یکی از سری 3 :D

ramin
July 1st, 2012, 21:46
1 - بارسلونا
2 - بایرن مونیخ
3 - رئال مادرید
4 - والنسیا
5 - دورتموند

Majid_4553
July 1st, 2012, 22:49
فقط تا 2شنبه شب ساعت 12 وقت هست برای انتخاب تیم اولیه. پس دوستانی که میخوان شرکت کنند عجله کنند.
کسانی که قوانین انتخاب تیم رو رعایت نکنند شرکت داده نمیشن چه جدید چه قدیمی. پس دوستانی که که تازه وارد هستن بیشتر دقت کنند.

MOHSEN_PIXON
July 1st, 2012, 23:05
بارسلون

آث میلان

رئال مادرید

آس رم

اتلتیکو مادرید

king of cheat
July 2nd, 2012, 09:49
1.رثال مادرید
2.اینتر میلان
3.بارسلونا
فقط همینا

albert_anishtain
July 2nd, 2012, 11:17
منچستریونایتد
بارسلونا
رئال مادرید
تاتنهام
اتلتیکومادرید

راستی چراازفیفابرای لیگ استفاده نمی کنیدفیفاواقعاازpesخوب تره
ممکنه نتونم شرکت کنم
اگه نتونستم عذرخواهی میکنم

Majid_4553
July 2nd, 2012, 22:53
انتخاب تیم تا فردا شب تمدید شد.

تا دورهای قبل همینجوری بود اما خب این دور با نظر سنجی از یه سری از بچه ها قرار شد PES بشه.

arsenal-champion
July 3rd, 2012, 01:06
به موقع رسیدم :دی

1- آرسنال
2- یوونتوس
3 - دورتموند
4 - ناپولی
5 - نیوکاسل

آقا من مسافرت هستم و به اینترنت دسترسی چندانی ندارم ممکنه تا 5-6 روز آینده نتونم نت بیام ، عذر من رو پذیرا باشید لطفاً.

GERRARD_8
July 4th, 2012, 11:45
ولی من دیر رسیدم ( عذرخواهی اگه امکانش نیست :rose: )

لیورپول
دورتموند
والنسیا
تاتنهام
چلسی

Majid_4553
July 4th, 2012, 16:53
عزیز جان تکلیف خودتون رو مشخص کنید بالاخره میتونید یا نه؟ کسانی که قرارنیست فعال باشن تو تاپیک شرمندشون میشیم. حتی وسط فصل

dragon1975 و zedhal اعلام تیمشون مشکل داره. و طبق قانون کلا باید حذف بشن. چون تازه وارد هستن فقط 3 اولویتشون مورد پذیرش قرار میگیره.

فقط امیدوارم فعال باشن این دو عزیز و عزیزانی که تازه شرکت کردن.

Majid_4553
July 4th, 2012, 23:49
تیمها انتخاب شدن و بجز یک نفر بقیه هم تیمها بهشون رسید

به ترتیب انتخاب :

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

فقط zedhal (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) موند که انشالله تو دور جدید انتخاب تیم باید با شرایطی که قرار میگیره تیم انتخاب کنه.

Majid_4553
July 5th, 2012, 14:59
تازه 11 نفر عضو شدن و هنوز چند نفر دیگه جا داریم برای شروع مسابقات.

تاپیک دوباره باز شد و هر کسی میخواد میتونه با توجه به تیمهای باقی مونده دوباره شرکت کنه. اما ایندفعه یه سری شرایط دیگه داره.

هر کسی میتونه 3 سهمیه انتخاب کنه که هر سهمیه باید از یه سید باشه.

جناب zedhal (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هم که تیمی نداره 2 تیم میتونن انتخاب کنند اما فقط از سید های 2 و 3.

تاپیک باز شد

king of cheat
July 5th, 2012, 22:39
ایول بابا اینتر به ما رسید.

zedhal
July 6th, 2012, 09:48
باسلام
پاریسن ژرمن
اث رم

nini_sheitoon
July 10th, 2012, 07:07
سلام
1.منچستر سیتی
2.یوونتوس
3.رم
4.والنسیا
بعد یه چیزی !! بازی ها با فیفا برگذار میشه دیگه نه ؟:thumbup1:

albert_anishtain
July 10th, 2012, 10:02
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Majid_4553
July 10th, 2012, 15:03
تا اخر امشب هر کسی میخواد اسم بنویسه بعدش دیگه تاپیک قفل میشه.

yek_mosafer
July 10th, 2012, 15:22
1- یوونتوس

2 - رئال مادرید

3- بارسلونا

4- منچستر یونایتد

Majid_4553
July 10th, 2012, 22:42
بارسلونا : MOHSEN_PIXON
رئال مادرید : jak-jak
منچستر یونایتد : CHRC

زودتر درست کن انتخابت رو. اگه نه تیم بهتون نرسید شرمنده.

Majid_4553
July 11th, 2012, 00:22
سه تیم دیگه هم انتخاب شدن

تا قبل از قرعه کشی تاپیک باز میمونه در این مدت انتقالات شروع میشه پس کسی دیر شرکت کنه خودش ضرر میکنه. من خوردم هم یه تیم انخاب میکنم و شرکت میکنم.

CHRC
July 11th, 2012, 01:30
با عرض پوزش از همگی به علت اینکه یه مشکلی برام پیش اومده نمی تونم در مسابقات شرکت کنم و تیمم ( منچستر یونایتد ) رو به yek_mosafer میدم . بازم از همه عذرخواهی می کنم . واقعا متاسفم .

Majid_4553
July 11th, 2012, 14:52
سلام
ایشون تیم دارن و نمیتونید واگذارش کنید. نفر جدید که بیاد میتونه این تیم رو بگیره.

aneshtan چون انتخاب اولشون منچستر بود میتونن اگه میخوان تیمشون رو عوض کنن. فقط سریعتر خبر بدن قبل از اینکه انتقالات شروع بشه.

Majid_4553
July 11th, 2012, 15:15
اولین آپشن فایل و ترکیب

یکیش اپشن فایل هست اما برا کسایی که ندارن بازی رو عکس ترکیب تیمها رو گذاشتم. فقط یه نکته در مورد ترکیب اینکه شاید بازیکنهای اصلی تو پست تخصصی خودشون نباشن پس قدرتشون اومده پایین تر.

117404

117405

jaal2
July 11th, 2012, 22:15
میتونین منچسترو به من بدین؟

albert_anishtain
July 11th, 2012, 22:48
من قبول میکنم

Majid_4553
July 11th, 2012, 23:47
اولویت با ایشون بود که گرفتن تیم رو/ از لیست صفحه اول تیمی که مونده رو انتخاب کنید تا کامل بشیم.

پس یه تغییری تو تیمها دادم

Majid_4553
July 11th, 2012, 23:57
نقل و انتقالات از جمعه صبح شروع میشه
مدت انتقالات 10-15 روز هستش.
فعلا فقط میتونید از همدیگه بازیکن بخرید یا سهمیه آزاد اگه میخوایید از بانک یا دوستان تهیه کنه.

همینطور لیست بازیکن ازاد و اسطوره رو اماده کنید. چرا که برای خرید این بازیکنها چند روز بیشتر زمان نیست پس زمان از دستتون در میره. همچنین یه بازیکن ساختنی هم هر تیم خواهد داشت که بزودی جزئیاتش اعلام میشه.

jaal2
July 12th, 2012, 09:51
مشکلی نیست آس رم برای من.دور اول کی شروع میشه؟

Majid_4553
July 12th, 2012, 17:12
یک تیم دیگه هم اضافه شد به پست اول. پس فقط میمونه یه تیم. تاپیک بسته میشه اگه کسی خواست شرکت کنه به من پی ام بده.

Majid_4553
July 12th, 2012, 17:16
برای ثبت انتقالات پس از قطعی شدن تو این تاپیک یکی تون پست میدید و نفر بعد با تشکر از شما تایید میکنه.

نحوه پست دادن :

تیم خریدار :
نام بازیکن :
ملبغ معامله :
تیم فروشنده :

Majid_4553
July 12th, 2012, 17:20
ار جمعه برای خرید بازیکن ازاد وقت هست. فقط هم چند روز وقت هستش.

1- شما لیست بازیکنان ازادی که میخوایید رو برای من میفرستید. (فقط PM)
2- من بهتون قیمت پایه میدم.
3- بعد شما بیشترین قیمتی که حاضرید بدید رو طی 24 ساعت برای من میفرستید.
4- کسی که بیشترین قیمت رو داده باشه برنده میشه.

روز ارسال لیست توی تاپیک لیگ اعلام میشه. فعلا جمعه همه لیستشون رو بفرستن برای من.

هر تیم بسته به سیدی که درش قرار داده طبق قوانین یه تعدادی سهمیه خرید بازیکن داره. و سهمیه قابل خرید از بانک علاوه بر این میتونید از همدیگه هم 1 سهمیه خرید بازیکن ازاد بخرید. (قیمتش دست دو طرف هست.)

قیمت خرید سهمیه از بانک 15$ هستش.

قیمت بازیکنا بسته به اورالشون تعیین میشه. اما خب بعضی از بازیکنا کارایی بیشتری دارن پس قیمت بالاتری خواهند داشت.

بهتره توی هر بار پی ام که میدید چند بازیکن رو بدید که یه وقت از دستتون نپره. بعد قیمت نهایی رو برای هر کسی میخوایید میدید.

بازیکنان ازاد شامل تمام بازیکنان تیمهایی که توی لیگ حاظر نیستن میشه.

اگه چیزی جا مونده بگید تا اضافه کنم.

Majid_4553
July 12th, 2012, 17:22
خرید بازیکن اسطوره (کلاسیک) هم مثل خرید بازیکن ازاد هستش با این تفاوت که هر تیم فقط میتونه دو بازیکن اسطوره (کلاسیک) بخره. برای خرید 4 مرحله داره :

1- لیست بازیکنان اسطوره (کلاسیک) ای که میخوایید رو بفرستید. (هر چندتا خواستید تا دیگه معطل نشید)
2- من قیمت پایه رو به شما میدم.
3- بیشترین مبلغی که حاظرید برای خرید بازیکن بدید رو به من میدید.
4- هر کسی که بالاترین قیمت رو داده باشه صاحب اون بازیکن میشه.

روز ارسال لیست توی تاپیک لیگ اعلام میشه

بازیکنان اسطوره (کلاسیک) شامل بازیکنان حاضر در تیمهای کلاسیک و لیست بازیکنان کلاسیک حاظر در PES هستش که همگی پیوست شد.

قیمت بازیکنان اسطوره (کلاسیک) بیشتر از قیمت بازیکنان معمولی هستش.

بازیکنان اسطوره (کلاسیک) قابل خرید و فروش نیستند و اما اگه کسی خواست بفروشه یه سری شرایط داره :
1- مبلغ فروش از مبلغ خرید بازیکن نباید کمتر باشه.
2- 15% مبلغ فروش جریمه تیم فروشنده هستش که به بانک تعلق میگیره.

Majid_4553
July 12th, 2012, 17:22
برای ساخت بازیکن مشخصاتش رو در هیئت فوتبال در یک پست به ثبت برسونید. ویرایش اون پست تا 1 روز بعدش مجازه بعدش در صورت ویرایش پست بازیکن کلا کنسل میشه.

همچنین اگه حوصله ساخت بازیکن ندارید میتونید از یه بازیکن (هر کسی که بخوایید کپی بزنید. فقط اسم بازیکن رو به من بدید تا کپیش کنم. فقط اسم بازیکن و اسم پشت پیرهن باید عوض کنید. )

حداکثر قدرت مجاز یه بازیکن 95 میتوه باشه. برا قدرت بیشتر باید هزینه کنید که بصورت صعودی میره بالابدین صورت :

قدرت 96 : 10$
قدرت 97 : 30$
قدرت 98 : 60$
قدرت 99 : 100$
قدرت بالاتر از 99 : 150$

و مشخصات عمومی بازیکن :

اونایی که تو پرانتز نوشتم غیر ضروری فقط برا دور همی هست

اینم بگم که فکر نکنید اگر همه چیز رو در بهترین حالت بزارید و همه ی کارتها رو ادد کنید بهترین بازیکن خواهید بود ...اصول داره

king of cheat
July 13th, 2012, 12:28
میشه بازیکن هارو جابه جا کرد مثلا یه بازیکن بدیم و یه بازیکن بگیریم؟

Majid_4553
July 13th, 2012, 12:53

بله میشه اما دیگه خواهشا اینجا هیچ سوالی نپرسید. سالن كنفرانس ليگ فوتبال ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) برای هر سوالی هستش.

Majid_4553
July 13th, 2012, 13:49
یکی دیگه از دوستان هم اضافه شد

Majid_4553
July 13th, 2012, 13:53
البته دوستانی که جدید هستن اگه فعال نباشن کنار گذاشته میشن.

Majid_4553
July 13th, 2012, 14:23
این تاپیک برای انجام بازیهای دوستانه زده شده.

برخلاف سالهای قبل که فقط یه سری بازی محدود دوستانه داشتیم این دور اینطوری نیست ور هر کسی میتونه برای هر تیمی بخواد بازی دوستانه برگزار کنه و نتیجش رو بزاره. فقط توجه داشته باشید که اپشن فایل جدیدی که قرار میگیره رو بگیرید که ترکیبها توش اعمال شده باشه.

چندتا نکته :

1- پچ مورد استفاده برای بازیها پچ 3.4 هستش پس بهتره بازیهایی که برگزار میکنید با همین پچ باشه.
2- بازیها در سطح superstar برگزار میشه.
3- بازیها در دو وقت 10 دقیقه ای برگزار میشه.
4- مصدومیت ها خاموش و تعداد تعویض 3 تا هستش.

نکته دیگه ای بود اضافه میکنم.

نتیجه بازیها رو با هر عکس یا تفصیری که میخوایید بزارید تو این تاپیک

MOHSEN_PIXON
July 13th, 2012, 15:50
ترکیب ها تو این پج تغییر کرده؟ کاش لیست ترکیب تیمها رو میدادی

حجم پج بالاست نمیتونیم دانلود کنیم

Majid_4553
July 13th, 2012, 15:52
Tarkib.rar (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

GERRARD_8
July 14th, 2012, 11:06
یه سوال: این آپشن فایل فقط رو پچ 3.4 کار میکنه؟ چون من همینجوری امتحانش کردم ارور میداد ولی هنوز رو پچ 3.5.1 امتحان نکردم ببینم چطوریه ( 3.4 ندارم )

king of cheat
July 14th, 2012, 15:05
یه سوال:میشه از تیمهای دیگه که مال کسی نیست بازیکن آورد؟

Majid_4553
July 14th, 2012, 16:03
بله رو پچ 3.4
فعلا نه

Majid_4553
July 14th, 2012, 16:05
منچستر ازاد شد. کس جدیدی خواست بیاد میتونه بگیره

Majid_4553
July 14th, 2012, 16:15
در شروع اردوی امادگی تیم تاتنهام دیروز دو مسابقه برگزار شد که تاتنهام با همون ترکیب ابتداییش قدرت نمایی کرد.

در اولین بازی تاتنهام با نتیجه 4-0 و با گلهای ساندرو - آدبایور - بیل - رافائل فندروارت تیم پرقدرت والنسیا رو در هم کوبید. در این بازی امانوئل ادبایور اخراج شد.

117536

117537

117538

117539

در دومین بازی هم که باز در ورزشگاه خونگی تاتنهام برگزار شد لاتزیو اسیر قدرت تاتنهام شد.
ابتدا تاتنهام با گل داوسون پیش افتاد اما 15 دیقه بعد کلوزه کار رو برای لاتزیو مساوی کرد. در ادامه لاتزیو گل دوم رو هم زد و تاتنهام در راه شکست خوردن بود. اما در دقیقه 91 لنون کار رو برای تاتنهام به تساوی کشید تا از یه باخت خونگی فرار کنه. ادبایور و داوسون روی پاسهای بیل گلهای سوم و چهارم رو برای تاتنهام زدن و بازی با نتیجه 4-2 به سود تاتنهام به پایان رسید.

117540

117541

king of cheat
July 15th, 2012, 11:19
اینهم بازی دوستانه دو تیم اینتر و تاتنهام

Majid_4553
July 15th, 2012, 16:28
بابا اینقدر نترسید بفروشید بازیکناتون رو.

یه هافبک دفاعی درجه 1
1-2 تا مهاجم خوب خریداریم.

هر کی داره پیشنهاد قیمت بده.

MOHSEN_PIXON
July 15th, 2012, 17:04
بارسا 1 تاتنهام 0
و
بارسا 2 اینتر 1

عکسا ضمیمه شدن.

MOHSEN_PIXON
July 15th, 2012, 18:36
یه خط حمله تپل میخوام:mrgreen:

مثل ادبایور و ابراهیمویچ و ...

قد بالای 185 :mrgreen:

king of cheat
July 15th, 2012, 21:27
M.Zarate رو میدم Bale رو میگیرم.

من Nagatomo رو بهت میدم تو Robinho رو بده.

dragon1975
July 16th, 2012, 09:34
یه دفاع چپ و یه دروازبان خریداریم
هافبک هم میفروشیم

MOHSEN_PIXON
July 16th, 2012, 12:23
abidal رو با یه هافبک دفایی خوب عوض میکنم.

Majid_4553
July 16th, 2012, 14:32
دوستان مذاکره برای خرید بازیکن تو تاپیک نباشه. بازیکن خاصی میخوایید بخرید یا بفروشید هر جایی غیر از تاپیک.

Majid_4553
July 16th, 2012, 14:34
چون شاید کسی شرکت نکنه و حیفه که منچستر نباشه تو لیگ کسایی که تیمهای سید 2یا 3 بهشون خورده و منچستر رو میخوان بگن بینشون قرعه کشی میشه. هر کسی میخواد پیغام بده

Majid_4553
July 17th, 2012, 00:12
الان یکی از دوستان یه تذکر جالب داد. قبل از اینکه اشتون انتخاب کنن منچستر رو ایشون گفتن منچستر رو میخوان اما خب به هر حال منچستر نرسید بهشون. با توجه به این مورد منچستر به جناب jaal2 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) رسید.

احتمال داره به خاطر جذاب تر شدن بازیها یکی از دوستان که از سید 3 تیم داره هم بیاد یه تیم از سید 2 بگیره که بازیها زیبا تر بشه. N sadra (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) هم تیم آث رم رو گرفت.

هنوز هم یه نفر جا هست برای مسابقات. سریعتر شرکت کنید هر کسی میخواد.

Majid_4553
July 17th, 2012, 00:33
عکس ترکیبهای جدید قرار گرفت.

Majid_4553
July 17th, 2012, 15:42
اولین انتقال رسمی لیگ در هیئت قوتبال ثبت شد

تیم خریدار : تاتنهام هاتسپر
نام بازیکن : آلکسیس سانچز
ملبغ معامله : امانوئل آدبایور
تیم فروشنده :بارسلونا

Majid_4553
July 18th, 2012, 01:47
آخرین اپشن فایل که انتقالات تا اخر امروز انجا م شده

nini_sheitoon
July 18th, 2012, 04:02
سلام دوستان,
هر کی خواست بازیکنای زیر برا فروش یا تعویضه.
dzeko , قدرت :80 cf
lescott , قدرت :80 cb
s.taylor قدرت :80 GK
kolarov قدرت :83 LB
D.PIZARRO قدرت :78 DMF
A.JOHNSON قدرت :81 LMF
MILNER قدرت :81 RMF
RICHARDS قدرت :77 RB
کسه دیگه ای هم خواستین خجالت نکشین پی ام بدین.:giggle::thumbup:

arsenal-champion
July 18th, 2012, 16:01
بازیکنهای زیر برای فروش/تعویض هستن:

Diaby CMF DMF 77
Ramsey CMF 80
Andre Santos LB 81
Van Persie CF SS LWF 86

خریدار دروازه بان با قدرت 86 و بیشتر هستم (پول خوبی میدم براش)

GERRARD_8
July 18th, 2012, 16:15
بازیکنای زیر به شدت قابل فروش و تعویض هستن:
Reina GK 86
Adam CMF 83
دفاع میانی، هاغبک دفاعی و مهاجم نوک هم خریدارم

nini_sheitoon
July 18th, 2012, 16:45
تیم خریدار :منچستر سیتی
نام بازیکن :m.rodriguez
ملبغ معامله :a.johnson
تیم فروشنده : لیورپول

Majid_4553
July 18th, 2012, 22:48
در ادامه اردوی اماده سازی تیم تاتنهام در زمین خودش :دی سه بازی دوستانه با تیمهای مطرح جهان برگزار کرد که فقط 4 امتیاز تونست کسب کنه.

در اولین بازی در زمین خودش به مصاف تیم قدر منچستر سیتی رفت. در حالی که یه بازی متعادل در حال انجام بود روی دو اشتباه دفاع تاتنهام بالوتلی در انتهای نیمه اول دو گل برای منچستر به ثمر رسوند. در نیمه دوم هم تلاش تاتنهام فقط یک گل توسط ادبایور در پی داشت که فایده ای برای این تیم نداشت.

117693

117694

117695

در دومین بازی تاتنهام به مصاف تیم پر قدرت اینتر رفت. بای با حملات اینتری ها شروع شد اما تاتنهام خیلی سریع بازی رو در دست گرفت. دو ضربه ازاد از دو سمت محوطه و دو توپ رافائل ون در فارت به دیرک دروازه جولیو سزار خط و نشون تاتنهام بریا این تیم ایتالیایی بود در نیمه اول.
در نیمه دوم خیلی سریع تاتنهام توسط فن در فارت به گل رسید . بعد از اون اینتر بازی رو در اختیار گرفت و حملاتی رو روی دروازه تاتنهام داشت تا تا در دیقه 83 بالاخره لوسیو بازی رو به تساوی رسوند تا بازی با همین نتیجه در پایان 120 دقیقه به پایان برسه.

117696

117697

117698

در اخرین بازی تاتنهام اومده بود که یه شگفتی رقم بزنه. اینبار نوبت به بارسلونا بود.
فن در فارت روی یک ضربه ازاد در دیقه 2 در وازه بارسا رو باز کرد. 15 دیقه بعد مودریچ گل دوم رو هم برای تاتنهام زد تا بارسا به فکر تغییر تاکتیک بیفته.
دیوید ویا در بین دو نیمه وارد بازی شد تا در 54مین دقیقه بازی یکی از 2 گل رو جبران کنه. بعد ازا ون بارسا نتونست حمله خطرناکی رو انجام بده تا در دیقه 83 روی نفوذ مدافع برزیلی این تیم دنی الوز گل تساوی رو به ثمر رسوند. در دیقه 90 هم تاتنهام میتونست پیروز بشه اما بی دقتی سانچز توپ رو به دیرک دروازه زد.
1 دقیقه از وقت اضافه اول گذشته بود که فن در فارت بازی رو 3-2 کرد تا بازهم بارسا به فکر گل تساوی بیقته. اما دفاع متمرکز و چند لایه تاتنهام اجازه این کار رو نداد و بازی با همین نتیجه به سود تاتنهام به پایان رسید.

117699

117700

117701

Majid_4553
July 18th, 2012, 23:40
خرید بازیکن ازاد شروع شد.

اطلاعیه مهم (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Majid_4553
July 18th, 2012, 23:41
خرید بازیکن ازاد شروع شد.

اطلاعیه مهم (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

king of cheat
July 19th, 2012, 00:23
لیست بازیکنان فروشی
Milito
Pazzini
Cambiasso
Nagatomou
Chivo
Ranoochia
Alvarez
Zarate

dragon1975
July 19th, 2012, 14:08
K.P.BOATENG
NOCERINONESTA
PATO
EMANUELSON
AQUANI
ANTONINI
ABBIATI
و....
رو معاوضه یا میفروشم

GERRARD_8
July 19th, 2012, 17:58
تیم خریدار : لیورپول
نام بازیکن : Dzeko
ملبغ معامله : 80$
تیم فروشنده : منچستر سیتی

arsenal-champion
July 19th, 2012, 19:40
تیم خریدار : AS Roma
نام بازیکن : Podolski
ملبغ معامله : 320
تیم فروشنده : Arsenal

king of cheat
July 19th, 2012, 20:51
تیم خریدار :اینتر
نام بازیکن :Rooney
ملبغ معامله :Forlan
تیم فروشنده : منچستر

Majid_4553
July 19th, 2012, 22:27

یا خدا. از الان تورم رو اوردن. بابا مگه چقدر پول دارید

arsenal-champion
July 19th, 2012, 22:36
8O 8O 8O 8O 8O
این زیاده؟! عــــــجب. هنوز اون معامله ت با mostafa-bep رو یادم نرفته که Eto'o رو بهش 1200 دلار فروختی :recourse:

Majid_4553
July 19th, 2012, 22:44
البته 1200 خریدم/ اما خب اون زمان بانک همه اکثرا توپ بود.

arsenal-champion
July 19th, 2012, 22:54
خب پس نتیجه میگیریم که شما استارت گرونی ها رو زدی و عامل اصلی تورم هم شما هستی. راستشو بگو چندتا مرغ توی خونتون قایم کردی؟
(آقا سنگ ننداز ، حالا که پودولسکی رو به تو نفروختم زورت میاد؟ :دی)

Majid_4553
July 19th, 2012, 22:59

ایندوره که قیمتها مناسب هستش. (یه تریلی کمتره)
من که پیشنهاد ندادم. اقا فروختی نوش جونت بیخیال

MOHSEN_PIXON
July 19th, 2012, 23:08
دعوووووا دعوا:mrgreen:

dragon1975
July 20th, 2012, 07:24
کیا دروازبون میفروشن
ون بومل رو بایک هافبک دفاعی خوب عوض میکنممدافع هم خریداریم

Majid_4553
July 20th, 2012, 10:01
لیست بازیکن ازادهاتون رو بفرستید.

در ضمن یادتون باشه بازیکنهای کلاسیک + یه بازیکن ساختنی هم داریم پس برای اون هم پول بزارید.

arsenal-champion
July 20th, 2012, 12:01
مجید قضیه بازیکن ساختنی چیه؟ Skill Card هم میشه براش خرید؟
راستی الان میشه بازیکن آزاد خرید؟

Majid_4553
July 20th, 2012, 12:29
یه تغییری توی خرید بازیکن ازاد اعمال شد که تو پست 4 هیئت فوتبال اعمال شد. در واقع اون لیست FREE AGENTS حذف شد.

اره میشه.

اونم میشه. فقط اسم تیمهاشون رو هم بنویسید.

dragon1975
July 20th, 2012, 18:34
بازی میلان وبارسلونا
که در یک ضربه ی ایستگاهی بارسا گل زد

king of cheat
July 20th, 2012, 20:35
یعنی الان من هر بازیکنی که تیم نداشته باشه بگم بهم میرسه؟خواهشا زود جوابمو بدید.

Majid_4553
July 20th, 2012, 20:50

1- شما لیست بازیکنان ازادی که میخوایید رو برای من میفرستید. (فقط PM)
2- من بهتون قیمت پایه میدم.
3- بعد شما بیشترین قیمتی که حاضرید بدید رو طی 24 ساعت برای من میفرستید.
4- کسی که بیشترین قیمت رو داده باشه برنده میشه.

dragon1975
July 21st, 2012, 07:10
تیم خریدار: منچستر سیتی
نام بازیکن:30+pato
مبلغ معامله:tevesz
تیم فروشنده:آث میلان

arsenal-champion
July 21st, 2012, 11:45
تیم خریدار: آرسنال
نام بازیکن: Sahmie Kharide bazikone azad (:دی)
مبلغ معامله: 30
تیم فروشنده: رئال مادرید

arsenal-champion
July 21st, 2012, 14:35
تیم خریدار: آرسنال
نام بازیکن: Reina
مبلغ معامله: 100
تیم فروشنده: لیورپول

Majid_4553
July 22nd, 2012, 00:36
اولین سری انتقالات بازیکن ازاد

نام بازیکن : ساموئل اتوئو
مبلغ پرداختی : 81$

تیم خریدار : آرسنال
نام بازیکن : نیمار
مبلغ پرداختی : 120$

Majid_4553
July 22nd, 2012, 00:38
اولین سری نقل و انتقالات بازیکنان ازاد به پایان رسید و علارغم قیمتهای زیادی که گرفته شد فقط 2 نفر تایید کردن. (یکیش هنوز تو شکه :دی)
2 دوره دیگه انتقال از تیمهای ازاد داریم که یکیش پس فرداست. یعنی دو شنبه. که باید لیست بازیکنایی که میخوایید ارسال کنید. کسایی که قیمت گرفتن دیگه قیمتها کم و زیاد نمیشه پس بازیکن تکراری نفرستید.

اپشن فایل جدید هم سعی میکنم تا 1 ساعت دیگه اماده کنم.

Majid_4553
July 22nd, 2012, 01:49
جدیدترین اپشن فایل 1/5/91

GERRARD_8
July 22nd, 2012, 15:48
لیست جدید فروش ( با عکس )
Doni (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) GK
Downing (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) LMF
A.Johnson (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) LMF
Suarez (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) SS
Eto'o (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) CF

nini_sheitoon
July 22nd, 2012, 16:41
آقا این کجای انصافه که یه بازیکنی که به یه تیم فروخته شده اون تیم بتونه اون بازیکن رو بفروشه حتی با قیمت بیشتر؟:waiting:

nini_sheitoon
July 22nd, 2012, 17:08
تیم خریدار :منچستر سیتی
نام بازیکن :a.johnson
ملبغ معامله :m.rodriguez
بازیکن برگشت.

arsenal-champion
July 22nd, 2012, 17:54
چه اشکالی داره آخه ؟ خرید و فروشه دیگه.

Majid_4553
July 22nd, 2012, 22:51
سلام به همه

دو شنبه دومین سری خرید بازیکنان ازاد هستش. لیست بازیکنایی رو که میخوایید قیمت بگیرید رو برای من PM کنید تا من قیمت پایه رو بهتون بدم.

چندتا نکته :

1- سعی کنید لیستها رو یک جا در یک پی ام بفرستید بهتره.
2- اون بازیکنایی که قیمت گرفتید و تایید قیمت ندادید لازم نیست دوباره قیمت پایه بگیرید.
3- به تعداد سهمیه هاتون دقت کنید و اگه بازیکن بیشتر میخوایید باید سهمیه بخرید.

Majid_4553
July 23rd, 2012, 00:12
بازیکنان فروشی تاتنهام :

ویلیام گالاس (دفاع) (Overal 87)
فریدل (دروازه بان) (Overal 86)
رافائل فن در فارت (هافبک) (Overal 82)
مودریچ (هافبک) (Overal 86)
پارکر (هافبک) (Overal 81)
آسو اکوتو (دفاع چپ) (OVeral 85)
والکر (دفاع راست) (OVeral 83)
نلسن (دفاع وسط) (OVeral 81)
گومز (دروازه بان) (OVeral 81)
کودچینی (دروازه بان) (OVeral 81)
کرانشار (هافبک) (OVeral 81)
هودستون (هافبک) (OVeral 81)

+

خریدا سهمیه بازیکن ازاد (قیمت بدید)

arsenal-champion
July 23rd, 2012, 00:48
تیم خریدار : Man City
نام بازیکن : Van Persie
ملبغ معامله : Aguero

GERRARD_8
July 23rd, 2012, 11:56
تیم خریدار : Liverpool
نام بازیکن : Cambiasso
ملبغ معامله : Eto'o
تیم فروشنده : Inter

faz_manfi_13
July 23rd, 2012, 18:00
تیم خریدار : ناپولی
نام بازیکن : lavezzi+inler +de sonctis
ملبغ معامله : a.johnson+kolarov+hart
تیم فروشنده : من سیتی

arsenal-champion
July 23rd, 2012, 18:45
تیم خریدار : Napoli
نام بازیکن : Mertesacker
ملبغ معامله : 40

Hamzeh_rfj
July 23rd, 2012, 20:29
تیم خریدار : چلسی

نام بازیکن : ماکسی رودریگز

مبلغ معالمه : 150

Majid_4553
July 24th, 2012, 21:42
دومین سری انتقالات بازیکن ازاد

تیم خریدار : آث رم
نام بازیکن : روبرتو کارلوس
مبلغ پرداختی : 140$

نام بازیکن : گوتی
مبلغ پرداختی : 130$

تیم خریدار : آث میلان
نام بازیکن : سیسوخو
مبلغ پرداختی : 100$

تیم خریدار : آث میلان
نام بازیکن : وارگاس
مبلغ پرداختی : 100$

نام بازیکن : دیدیه دروگبا
مبلغ پرداختی : 244$

نام بازیکن : ان زوگبیا
مبلغ پرداختی : 95$

تیم خریدار : تاتنهام
نام بازیکن : روسی
مبلغ پرداختی : 85$

نام بازیکن : پدرتی

Majid_4553
July 25th, 2012, 00:13
قوانین ساخت بازیکن (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) + خرید بازیکن اسطوره (کلاسیک) (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) به هیئت فوتبال اضافه شد.

خرید اسطوره هنوز شروع نشده اما خب ساختن بازیکن شروع شد از الان. شما مشخصاتش رو تو هیئت فوتبال تو یه پست به ثبت برسونید.

هر چه سریعتر بازیکنتون رو ثبت کنید بهتره زودتر ساخته میشه (ساخت بازیکن زمان بر هستش.)

Majid_4553
July 25th, 2012, 00:13
قوانین ساخت بازیکن (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) + خرید بازیکن اسطوره (کلاسیک) (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) به هیئت فوتبال اضافه شد.

خرید اسطوره هنوز شروع نشده اما خب ساختن بازیکن شروع شد از الان. شما مشخصاتش رو تو هیئت فوتبال تو یه پست به ثبت برسونید.

هر چه سریعتر بازیکنتون رو ثبت کنید بهتره زودتر ساخته میشه (ساخت بازیکن زمان بر هستش.)

Majid_4553
July 25th, 2012, 01:27
جدیدترین اپشن فایل تا اخر روز دوم انتقال بازیکنان ازاد

Majid_4553
July 25th, 2012, 21:27
دوستانی که PES ندارن یه سایت آرسنال (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)معرفی کرده میتونید استفاده کنید. البته فکر کنم بر اساس نسخه اصلی بازی هست بدون پج اما خب بازهم به کار میاد.

یه نکته ای رو هم یکی از دوستان گفتن که اضافه کردم. برای ساخت بازیکن

arsenal-champion
July 25th, 2012, 22:50
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]چرا مردمو میذاری توی کف؟ :دی خب بگو چه سایتی:

تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند. (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

Hamzeh_rfj
July 25th, 2012, 23:38
نام: HamzeH
نام پشت پیراهن:HamzeH

پای تخصصی: راست
ملیت : ایرانی

پست اصلی:Cf
پست های فرعی: SS - rfw

ریز نمرات: موجود فایل ضمیمه
کارت ها موجود فایل ضمیمه

فیزیک بدنی:
قد: 190
وزن: 90

مدل مو: (غیر ضروری)
اندازه:
مدل:
استایل:
رنگ: سفید

بند و بساط: (غیر ضروری غیر از کفش)
کفش: adipruIV
دستبند
آستین : کوتاه
جوراب:روی زانو

غیره: (غیر ضروری)
شکل دویدن : 2
ضربه آزاد: 11
پنالتی: 1
ضربه دروازبان: 1
خوشحالی گل : 40 , 6

قابل توجه : ظاهر کلی خود دروگباس اگر میخوای اون رو ادیت کنی راحت تری

Majid_4553
July 25th, 2012, 23:58
دوستان فردا پنج شنبه لیست بازیکنای اسطوره (کلاسیک) که میخوان رو طبق قانون (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)بفرستن.

Majid_4553
July 25th, 2012, 23:58
دوستان فردا پنج شنبه لیست بازیکنای اسطوره (کلاسیک) که میخوان رو طبق قانون (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)بفرستن.

Majid_4553
July 26th, 2012, 22:08
سلام

بازهم اگه کسی دیر خبردار شده تا 2-3 ساعت اینده لیست بازیکنان کلاسیکی رو که میخوایید بفرستید سریع تا قیمت بدم بهتون.

Majid_4553
July 26th, 2012, 22:08
سلام

بازهم اگه کسی دیر خبردار شده تا 2-3 ساعت اینده لیست بازیکنان کلاسیکی رو که میخوایید بفرستید سریع تا قیمت بدم بهتون.

king of cheat
July 26th, 2012, 23:38
نام: King of cheat
نام پشت پیراهن:King of cheat

ملیت : اسرائیلی!!!

پست اصلی MF
پست های فرعی: CMF,AMF

ریز نمرات: موجود فایل ضمیمه
کارت ها موجود فایل ضمیمه

فیزیک بدنی:
قد: 220
وزن: 100

اندازه:
مدل:
استایل:

کفش: Predetar LZ
دستبند
آستین :
جوراب:

شکل دویدن :
ضربه آزاد:
پنالتی:
ضربه دروازبان:
خوشحالی گل :

Majid_4553
July 26th, 2012, 23:56
دوستان بازیکن ساختنیشون رو سریعتر بدن تا فردا تعطیله من بسازمشون.

Majid_4553
July 26th, 2012, 23:56
دوستان بازیکن ساختنیشون رو سریعتر بدن تا فردا تعطیله من بسازمشون.

MOHSEN_PIXON
July 27th, 2012, 01:53
نام: GOOSPAND
نام پشت پیراهن:GOOSPAND

ملیت : آنگولا:mrgreen:

پست اصلی DMF
پست های فرعی: CMF,AMF

ریز نمرات: ضمیمه
کارت ها : ضمیمه

فیزیک بدنی:
قد: 210
اندازه: LONG
مدل: DREADLOCKS
استایل: 5

کفش: WEPES EX II
دستبند
آستین :
جوراب:

شکل دویدن : 3
ضربه آزاد: 3
پنالتی: 3
ضربه دروازبان:
خوشحالی گل

nini_sheitoon
July 27th, 2012, 14:29
سلام
رونالدو رو هم واسه من بیس کپی بزن.

Majid_4553
July 27th, 2012, 23:57
اولین سری خرید بازیکن اسطوره (کلاسیک)

تیم خریدار : اینتر میلان
نام بازیکن : کولر
مبلغ پرداختی : 250$

نام بازیکن : الیور کان
مبلغ پرداختی : 169$

نام بازیکن : فیگوئرا
مبلغ پرداختی : 151$

تیم خریدار : بارسلونا
نام بازیکن : فن باستن
مبلغ پرداختی : 190$

نام بازیکن : آدامز
مبلغ پرداختی : 170$

نام بازیکن : پاتریک ویرا
مبلغ پرداختی : 170$

تیم خریدار : منچستر سیتی
نام بازیکن : آنگلوما
مبلغ پرداختی : 134$

نام بازیکن : رایکارد
مبلغ پرداختی : 147$

نام بازیکن : پیتر اشمایکل
مبلغ پرداختی : 145$

نام بازیکن : زیدان
مبلغ پرداختی :150$

Majid_4553
July 28th, 2012, 00:03
بازیکنان ساختنی

نام کاربری : HamzeH
نام بازیکن : HamzeH
مبلغ تمام شده بازیکن : 150$

118121

نام کاربری : king of cheat
نام بازیکن : king of cheat
مبلغ تمام شده بازیکن : 0$

118122

نام کاربری : Majid_4553
نام بازیکن : Majid

118123

نام کاربری : MOHSEN_PIXON
نام بازیکن : GOOSPAND

118124

نام کاربری : nini_sheitoon
نام بازیکن : nini_sheitoon
مبلغ تمام شده بازیکن : 10$

118125

اگه بازیکنها درست هست و مشکلی نداره یه تشکر بکنید از این پست تا دعوت بشه به تیمتون (قابل تغییر نیست فقط اگه مشکلی داره درست میشه)

Majid_4553
July 28th, 2012, 00:34
فردا شب مسابقات قرعه کشی میشه و برنامه بازیها بصورت کامل قرار میگیره. بازیها در 3 گروه 5 تیمی برگزار میشه. از هر گروه 2 تیم مستقیم میره و 2تا تیم هم از بین تیمهای سوم میرن بالا در مجموع 8 تیم و مرحله حذفی.

همه بازیها به جز فینال رفت و برگشت هست.

Majid_4553
July 28th, 2012, 00:34
فردا شب مسابقات قرعه کشی میشه و برنامه بازیها بصورت کامل قرار میگیره. بازیها در 3 گروه 5 تیمی برگزار میشه. از هر گروه 2 تیم مستقیم میره و 2تا تیم هم از بین تیمهای سوم میرن بالا در مجموع 8 تیم و مرحله حذفی.

همه بازیها به جز فینال رفت و برگشت هست.

king of cheat
July 28th, 2012, 09:11
لوسیو و ساموئل فروشی هستند.

jaal2
July 28th, 2012, 21:34
نام: jaal
نام پشت پیراهن:jaal

ملیت : ایران

پست اصلی CF
پست های فرعی: SS,LWF

ریز نمرات: ضمیمه
کارت ها : ضمیمه

فیزیک بدنی:
قد: 210
مدل مو: (کچل باشه)
اندازه:
مدل:
استایل:
رنگ:

کفش: Morelia NEO
دستبند
آستین :
جوراب:

شکل دویدن :
ضربه آزاد:5
پنالتی: 2
ضربه دروازبان:
خوشحالی گل :

Majid_4553
July 28th, 2012, 22:16
قرعه کشی سیزدهمین دوره لیگ فوتبال ترفندستان

سیزدهمین دوره لیگ در حضور مقامات بلند پایه لیگ و فیفا برگزار شد. :mrgreen:
تیمهای سید 1 به 3 دسته به ترتیب کشورهاشون تقسیم شدن.

انگلیس 4 تیم
ایتالیا 3 تیم
اسپانیا 2 تیم

بایرن مونیخ هم برای هماهنگ شدن قرعه کشی رفت به سید 2

تیمهای سید 2 درهم قرعه کشی شدن.

این شما و نتیجه قرعه کشی

118181

:mrgreen:

برنامه بازیها بزودی در اسكوربورد ليگ فوتبال ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) قرار میگیره.

Majid_4553
July 28th, 2012, 22:17
قرعه کشی سیزدهمین دوره لیگ فوتبال ترفندستان

سیزدهمین دوره لیگ در حضور مقامات بلند پایه لیگ و فیفا برگزار شد. :mrgreen:
تیمهای سید 1 به 3 دسته به ترتیب کشورهاشون تقسیم شدن.

انگلیس 4 تیم
ایتالیا 3 تیم
اسپانیا 2 تیم

بایرن مونیخ هم برای هماهنگ شدن قرعه کشی رفت به سید 2

تیمهای سید 2 درهم قرعه کشی شدن.

این شما و نتیجه قرعه کشی

118182
:mrgreen:

برنامه بازیها بزودی در اسكوربورد ليگ فوتبال ترفندستان (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) قرار میگیره.

Majid_4553
July 28th, 2012, 22:20
کری خونی شماره 1 : :mrgreen:

شرمنده یک سری از دوستان که با تاتنهام همگروه شدید (مخصوصا 2تا از دوستان عزیز قدیمی که شرمندشون میشم)

حالا باختاتون هیچ حذفتون دیگه خیلی ناراحت کننده هستش.

N sadra
July 28th, 2012, 22:30
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] مجید :دی
آدبایور نداشتی چه کار میکردی بدون بازیکن :lol:
دلم به حال حمزه میسوزه :دی :cryng 2:
حمزه بدی دیدی حلال کن منو [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Majid_4553
July 28th, 2012, 22:32

من که الانشم ادبایور رو ندارم. همون روز اول انداختمش به محسن :Laughing:

حمزه که نخودی اون وسط :mrgreen:

دلم به حال گل بارون شدن رم میسوزه :giggle:

nini_sheitoon
July 28th, 2012, 22:33
حیف شد با تاتنهام نیفتادم . ولی عوضش با بارسایی افتادم که اصلآ بازیکناش رو نمی فروخت.موقعیت خوبی برا انتقامه:thumbup:

arsenal-champion
July 28th, 2012, 23:02
من تو گروهم با هیچ تیم دشمنی نیوفتادم :دی اسم گروه منو بذارید گروه عشق و محبت.

حالا که تونی آدامز و پاتریک ویرا ، 2 اسطوره ی قدیمی آرسنال رو به خدمت گرفتم مطمئن باشید قهرمانم ، چون این 2 تا تـــــه تعصب هستن :خنده تعصبی:
بعدشم ، بچه حواستون باشه یه دفه نرید "روی کین" (Roy Keane) رو بخرید چون اصلاً خوش ندارم دوباره واقعه ی چند سال پیش دوباره برای روی کین تکرار بشه:
[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

king of cheat
July 28th, 2012, 23:11
قرعه کشی خوبه و عدالت رعایت شده.بازی اول کی شروع میشه؟

king of cheat
July 28th, 2012, 23:13

نام بازیکن : لوسیو

مبلغ معالمه : گالاس+20$

تیم فروشنده : اینتر

GERRARD_8
July 28th, 2012, 23:31
ما بر خلاف بقیه تیما حرفمونو تو زمین بازی میزنیم اهل کُری خوندن نیستیم :دی

چند تا تیم از هر گروه بالا میاد دور بعدیش چه جوریه؟ نظر شخصیم اینه که دو تیم اول هر گروه + دو تیم برتر رتبه سوم گروهها ( یا هم میشه بین 3 تا تیم سوم مسابقه برگزار کرد ) بیان بالا میشه 8 تیم بعدش هم حذفی

king of cheat
July 28th, 2012, 23:33
همینطوریه.

Hamzeh_rfj
July 28th, 2012, 23:35
آقا یه سهمیه خرید بازیکن آزاد میفروشم کسی نمیخره ؟:

Majid_4553
July 29th, 2012, 00:14
برنامه دور رفت رقابتها پیوست شد. تاریخ نزدم چون دقیق مشخص نیست روزی چندتا بازی انجام بشه. قبلش اعلام میکنم حتما.

جدول رده بندی هم در اینجا قرار میگیره.

GERRARD_8
July 29th, 2012, 00:32
نام: CARRA
نام پشت پیراهن: CARRA

قیافه و بند و بساط و غیره کلا Base Copy از Carragher

ریز نمرات: عکس پیوست (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

GERRARD_8
July 29th, 2012, 00:40
بازی دوستانه هر کی نمیترسه پیغام و ترکیب بده :دی

MOHSEN_PIXON
July 29th, 2012, 01:00
جمع کنین بند و بساطو که بارسا رو مدال تِلِپ شده :waiting2:

Majid_4553
July 29th, 2012, 02:09
اخرین سری خرید بازیکنان ازاد و اسطوره. لیستتون رو فردا بفرستید.

این اخرین دور خرید هست.

dragon1975
July 29th, 2012, 13:06
حد اقل به دور بعد صعود میکنم
خیالم راحت شد
اگر به بارسا بخورم حتما به زانوش در میاورم:FloorLaughing:

arsenal-champion
July 29th, 2012, 15:38
دقیقاً منظورت از "فردا" کِی هست؟ چون ساعت 3 شب اینو فرستادی معلوم نیست منظورت یکشنبه هست یا دوشنبه :دی

GERRARD_8
July 29th, 2012, 19:36
دو تیم هم گروهی لیورپول و آرسنال یه بازی دوستانه برگزار کردن که با گلی که در دقیقه 65 با ضربه سر دروگبا به ثمر رسید، 1-0 به نفع لیورپول به پایان رسید :thumbup:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

در ضمن تعویض و کارتی هم نداشت این بازی

Majid_4553
July 29th, 2012, 21:14
:bigly:

یک شنبه.

چون سری اخر هست تا 12-1 شب هم وقت هست اگه کسی جا موند. سریع تر. جا موندید دیگه شرمنده.

Majid_4553
July 29th, 2012, 21:53
دوستان کم کم میتونن ترکیبهاشون رو بفرستن. هر کسی تیمش تکمیل شد ترکیبش رو بفرسته.

اکثرا بلدین، عکسای لازمه رو هرچی بود برای من PM کنید.

ترکیب دیفالت تیم و بازیکنای دعوت شده و کاشته زنا و ...!

چون PES هم 4 تا ترکیب مختلف داره طول بازی و عوض می کنه، ترجیحا 4 تا ترکیبی که می خواین رو بدین:mrgreen:
اگرم یه ترکیب بدین، می خواین بگین که همون رو 4 تاش اعمال شه، در غیر این صورت همونی که خود بازی روش بوده می ذاریم و دستی نمی زنیم:thumbup1: بعد ممکنه اسکل بازی در بیاره و ترکیبتون رو خراب کنه و اینا، بنابراین یا ترکیبای مختلف بدین، یا اگه یکی می دین بگین که همون یکی رو همه اش اعمال شه

Majid_4553
July 29th, 2012, 21:53
دوستان کم کم میتونن ترکیبهاشون رو بفرستن. هر کسی تیمش تکمیل شد ترکیبش رو بفرسته.

اکثرا بلدین، عکسای لازمه رو هرچی بود برای من PM کنید.

ترکیب دیفالت تیم و بازیکنای دعوت شده و کاشته زنا و ...!

چون PES هم 4 تا ترکیب مختلف داره طول بازی و عوض می کنه، ترجیحا 4 تا ترکیبی که می خواین رو بدین:mrgreen:
اگرم یه ترکیب بدین، می خواین بگین که همون رو 4 تاش اعمال شه، در غیر این صورت همونی که خود بازی روش بوده می ذاریم و دستی نمی زنیم:thumbup1: بعد ممکنه اسکل بازی در بیاره و ترکیبتون رو خراب کنه و اینا، بنابراین یا ترکیبای مختلف بدین، یا اگه یکی می دین بگین که همون یکی رو همه اش اعمال شه

jaal2
July 29th, 2012, 22:29
این بازیکنان فروشی من ببخشید دیر فرستادم ولی در عوض ارزان میفروشم.حراج
A.young
Carrick
Rafael
Giggs
Valencia
Berbatov
Fletcher
Park ji sung
Owen

یه دفاع راست ارزون خریداریم

Majid_4553
July 30th, 2012, 01:38
تا دوشنبه شب اخرین وقت برای قرار دادن بازیکن ساختنی در هیئت فوتبال هستش. بعد از اون دیگه هیچ بازیکنی قبول نمیشه.

Majid_4553
July 30th, 2012, 01:48
هفته اول

جمعه 13/5/91 (3/8/2012)

آرسنال - رئال مادرید
پاریسن ژرمن - لیورپول
منچستر یونایتد - چلسی
تاتنهام - آث رم

شنبه 14/5/91 (4/8/2012)

منچستر سیتی - بارسلونا
بایرن مونیخ - ناپولی

پ.ن : ترکیبها رو حتما تا 24 ساعت قبل از روز بازی ارسال کنید.
پ.ن 2 : تیمهای اول میزبان هستن.

arsenal-champion
July 30th, 2012, 18:11
نام: Titi
نام پشت پیراهن:TT
ملیت : فرانسه

پست اصلی: RWF
پست های فرعی: SS , CF

ریز نمرات: همه قدرتها 99
کارت ها (فقط کافیه کدشو بنویسید...حداکثر 11 تا): پیوست شد
قد: 178
وزن: 70

خصوصیات ظاهری: تیری هانری

ضربه آزاد: 5

Majid_4553
July 30th, 2012, 21:10
نام بازیکن : رافائل فن در فارت
ملبغ معامله : 80$
تیم فروشنده :تاتنهام

==================
تاتنهام
سهمیه خرید بازیکن از بانک
مبلغ : 10$

Majid_4553
July 30th, 2012, 21:19
سومین سری انتقالات بازیکن ازاد (دور اخر)

نام بازیکن : پتروف

نام بازیکن : فری
مبلغ پرداختی : 90$

نام بازیکن : فانی

نام بازیکن : فیلیپه
مبلغ پرداختی : 90$

Majid_4553
July 30th, 2012, 21:25
دومین سری خرید بازیکن اسطوره (کلاسیک) [دور آخر]

نام بازیکن : پرود هومه
مبلغ پرداختی : 135$

تیم خریدار : چلسی
نام بازیکن : فابیو کاناوارو
مبلغ پرداختی : 190$

نام بازیکن : ماتئوس
مبلغ پرداختی : 150$

تیم خریدار : بارسلونا
نام بازیکن : پالیوکا
مبلغ پرداختی : 160$

تیم خریدار : منچستر یونایتد
نام بازیکن : مارادونا

تیم خریدار : منچستر یونایتد
نام بازیکن : ادوین فن در سار

Majid_4553
July 30th, 2012, 21:38
بازیکنان ساختنی

نام کاربری : jaal2
نام بازیکن : jaal

118357

نام کاربری : GERRARD_8
نام بازیکن : CARRA
مبلغ تمام شده بازیکن : 100$

118358

نام کاربری : N sadra
نام بازیکن : sadra
مبلغ تمام شده بازیکن : 10$

118359

نام کاربری : arsenal-champion
نام بازیکن : Titi

118360

اگه بازیکنها درست هست و مشکلی نداره یه تشکر بکنید از این پست تا دعوت بشه به تیمتون (قابل تغییر نیست فقط اگه مشکلی داره درست میشه)

Majid_4553
July 30th, 2012, 22:04
جدید ترین بانک تیمها (بدرد کسی نمیخوره دیگه :mrgreen:)

طبق قوانین امشب چون انتقال کلاسیک و ازاد تمام هست دو نفر پاداش میگیرن که در صورتی که بانکشون پول داشته باشه میتونن خرید کنن.

اون شخص zedhal مدیر تیم پاریسن ژرمن هستش.

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]GERRARD_8 هم این عنوان رو برای لیورپول کسب کرد که با احتساب بازیکن ساختنی و خرید کلاسیک و ازاد و ... 11 انتقال داشت.

این دو نفر تا فردا شب هر بازیکن کلاسیکی که بخوان در صورتی که پولش رو داشته باشن به قیمت پایه میتونن خریداری کنند.

هیئت فوتبال تا فردا شب باز هستش. این 24 ساعت هم برای انتقال بازیکن بین خود تیمهای حاظر هستش که اخرین مهلت انتقالات هستش.

Majid_4553
July 30th, 2012, 22:04
جدید ترین بانک تیمها (بدرد کسی نمیخوره دیگه :mrgreen:)

طبق قوانین امشب چون انتقال کلاسیک و ازاد تمام هست دو نفر پاداش میگیرن که در صورتی که بانکشون پول داشته باشه میتونن خرید کنن.

اون شخص zedhal مدیر تیم پاریسن ژرمن هستش.

[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]GERRARD_8 هم این عنوان رو برای لیورپول کسب کرد که با احتساب بازیکن ساختنی و خرید کلاسیک و ازاد و ... 11 انتقال داشت.

این دو نفر تا فردا شب هر بازیکن کلاسیکی که بخوان در صورتی که پولش رو داشته باشن به قیمت پایه میتونن خریداری کنند.

هیئت فوتبال تا فردا شب باز هستش. این 24 ساعت هم برای انتقال بازیکن بین خود تیمهای حاظر هستش که اخرین مهلت انتقالات هستش.

king of cheat
July 31st, 2012, 01:44
آقا مجید مشخصات بازیکن ساختگی تو بزار.

Majid_4553
July 31st, 2012, 21:22

همه چیش 99

Majid_4553
July 31st, 2012, 23:28
آپشن فایل برای دوستانی که پس دارن و پچ.

و عکس ترکیبها هم برای دوستانی که بازی رو ندارن.

Majid_4553
July 31st, 2012, 23:32
برد دوستانه قبل از برد اصلی

دریک بازی دوستانه تیمهای تاتنهام و رم به مصاف هم رفتن که بازی با نیجه ای که میبینید به پایان رسید.

arsenal-champion
August 1st, 2012, 13:37
کسی بازی دوستانه با آرسنال اگر میخواد انجام بده ترکیبش رو برام PM کنه.

arsenal-champion
August 1st, 2012, 16:42
هر تیم یک نیمه

آرسنال و رم به مصاف هم رفتن که نتیجه بازی در نهایت 1-1 تموم شد.
در دقایق ابتدایی بازی لوکاس پودولسکی موفق به گلزنی در برابر تیم قبلیش شد اما گل اون بدرستی آفساید اعلام شد. در ادامه آرسنال حملات زیادی رو روی دروازه داشت تا اینکه بالاخره در محوطه جریمه Juan بازیکن تیم رم تکلی رو در محوطه جریمه بر روی نیمار رفت که یک کارت زرد و پنالتی رو به همراه داشت. Titi پشت توپ وایساد و شوت رو به سمت راست زد ، دروازه بان از جاش تکون نخورد و گل شدن توپ رو تماشا کرد.
تا انتهای نیمه اول آرسنال تیم برتر میدان بود و دائماً حمله میکرد و حتی آگوئرو یک تیرک دروازه هم زد.
نیمه دوم اما نیمه ی رُم بود. رم حملاتش رو زیاد کرد و داشت خوب بازی میکرد که یهو شاهکار اتفاق افتاد و مربی رم ، Sadra (بازیکن ساختگی) رو از زمین خارج کرد و Taddei رو به زمین فرستاد :mrgreen: در مورد علت اینکار محققان همچنان دارند تحقیق میکنند به محض مشخص شدن علت از طریق فالس نیوز به گوش شنوندگان عزیز خواهیم رساند.
در دقیقه 73 بود که طی یک حرکت انفجاری ، توتی در محوطه جریمه پاس کوتاهی به پودولسکی داد و پودولسکی هم بدون اتلاف وقت یکضرب توپ رو به گوشه ی دروازه فرستاد و نشون داد که بی دلیل نیست گرونترین بازیکن این دوره از رقابتها نامیده شده :mrgreen:
چند دقیقه بعد این توتی بود که با یک ضربه سر شیرجه ای تیر دروازه آرسنال رو به لرزه در آورد. در لحظات آخر هم توتی یک ضربه آزاد زد که رینا به راحتی توپ رو در دستان گرفت و بازی تمام شد.
در نیمه دوم آرسنال بسیار کم فروغ بود و فقط یک مورد نصفه نیمه داشت که Titi از بیرون محوطه جریمه توپ رو شوت کرد و دروازه بان توپ رو دفع کرد.

N sadra
August 1st, 2012, 18:12
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]چه دفاعم میکنه الکی :دی
گُل گُله :دی
علی میخوایش 1000 میقروشمش [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]اینم که پنالتی بوده :mrgreen: پنالتی هم شد بازی :mrgreen:
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]دیوانه :دی 96 رو برده بیرون ! تعویض نباشه بهتره ...

arsenal-champion
August 1st, 2012, 18:55
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]نه واسه خودت. با پولش آدامز (90) و ویرا (88 ) رو خریدم :mrgreen:
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]تازه بهت ارفاق کرد داور. باید juan اخراج میشد چون کاملاً از پشت تکلش کرد
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]نمیشه. به زور تعویض میکنه! PES 2012 از این لحاظ خیلی بده. اون بازیکن خودمم که تعویض شد (والکات به جای گیبز) دست خودم نبود!

Majid_4553
August 1st, 2012, 21:00
عزیزان ترکیبها خود به خود عوض نمیشه ها. باید به من بدید تا عوض کنم.

حالا کسایی که بازی رو دارن ترکیب رو بریزن عکسش رو بزارن برا من.

کسایی که ندارن هم میتونن یا عکسی که گذاشتم رو ویرایش کنن یا همینطوری دستی بنویسن.

به این پست : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] هم دقت کنید.

Majid_4553
August 1st, 2012, 21:00
عزیزان ترکیبها خود به خود عوض نمیشه ها. باید به من بدید تا عوض کنم.

حالا کسایی که بازی رو دارن ترکیب رو بریزن عکسش رو بزارن برا من.

کسایی که ندارن هم میتونن یا عکسی که گذاشتم رو ویرایش کنن یا همینطوری دستی بنویسن.

به این پست : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] هم دقت کنید.

Hamzeh_rfj
August 1st, 2012, 22:23
آغاز طوفان !

بعد تلاش فراوان ، تیم چلسی تونست یک بازی دوستانه رو با مدعی اول قهرمان یعنی تیم قدرتمند تاتنهام برگزار کنه
از ابتدای بازی چلسی با ترکیببه فوق العاده ی خود با زی رو به دست خود گرفت ، اما قدرت تاتنهام و فشار های اون بر دروازه ی چلسی ، تونست در دقیقه 43 توی ضربه ی برگشتی که به تیرک دروازه خورد با شوت زیدان نتیجه رو یک بر صفر کنه !

بازیکن های تیم چلسی نیمه اول رو یک بر صفر به رختکن رفتن که فشار ها رو شروع کرد تا در دقیقه 53 با سانت زیبای رامیرس و ضربه سر فوق العاده حمزه بازی رو مساوی بکنه !

حملات دوتیم بیشتر شد تا در دقیقه 59 ، توسط پاس lulaku و تکنیک مکسی رودریگز چلسی تونست گل دوم رو بزنه !

بازی زیبایی بود

Dr.FATAL
August 1st, 2012, 22:51
آقا میخوام اینجا یه پست بزنم و از همتون تشکر کنم
من الان یه چند ماهی میشه که دستی به جوی استیک و فوتبال نزدم اما اینجا انقد فضاش توپ و هیجانی ه که اصن منو متحول کرد و باعث شد دوباره شرو کنم:دی
با تشکر از همگی
اسپم بنده رو ندیده بگیرید
با اجازه

Majid_4553
August 1st, 2012, 22:59
تساوی قدرتهای دور سیزدهم

تیمهای تاتنهام و بارسلونا در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتن.
دو تیم در حال ورود
118555
در حال خواندن سرود نمدونم کجا
118556118558

داوران بازی
118557

ترکیب تیمها و نمایی جالب از گوسپند :mrgreen:
118563118562118561118559118560

و بازی راس ساعت با سوت همون داوری که دیدیم شروع شد

118564

بازی بدون حرکت بود و هر از گاهی پاسی میدادن تا اینکه ویا از موقعیتش استفاده کرد و گل اول رو در دقیقه 7 بازی به ثمر رسوند.

118565

بعد از اون نوبت تاتنهام بود که حملاتش رو اغاز کنه و بالاخره روی پاس سانچز این مجید بود که گل تساوی رو به ثمر رسوند تا بازهم همه چیز به تساوی کشیده بشه.

118566

در نهایت نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

118567

با شروع نیمه دوم بارسا برتری نسبی خودش رو دیکته کرد بر تاتنهام و با استفاده از تکنیک فان باستن چند موقعیت خوب داشت اما نتونست استفاده ای بکنه. البت تاتنهام هم بیکار نبود و یکی دوبار شوتهای زدن که با عکس العمل گلر بارسا دفع شد.

در حالی که 5 دیقه مونده بود بازی تموم بشه پاس در عمق مسی و حرکت فان باستن که باعث شد تک به تک بشه و با یه ضربه توپ رو به گوشه دروازه هدایت کرد تا بارسا خودش رو برنده بازی بدونه

118569 118568

بارسا برای حفظ 5 دیقه باقیمونده عقب کشید و منتظر حملات خطرناک تاتنهام بود که روی یکی از این حرکات در دقیقه 90 مجید توپی رو که پویول لو داد رو گرفت و با کنار زدن اینیستا در موقعیت شوت زدن قرار گرفت و با یه ضربه تند و تیز توپ رو به تور دروازه بارسا دوخت.

118570

چند ثانیه انتهایی بازی هم چیز خاصی نداشت و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

118572118571

پ.ن : اقا این گوسپندتون رو کنترل کنید زیاد سوژه میشه :bigly:

nini_sheitoon
August 2nd, 2012, 03:09

سلام یادم رفت بگم اسمشو بزار فرهاد مجیدی با شماره 7 پشت پیراهن هم بنویس f.majidi:thumbup:

Hamzeh_rfj
August 2nd, 2012, 21:30
چلسی ، میلان

بازی دوستانه ای با یک همگروه قدرت مند

با شروع بازی تو سط چلسی ، به یک آن مهاجم ها و چهار هافبک تیم چلسی شروع به حمله به سوی دروازه ی میلان کردن و با پاس تند و سریع خود ، تونستن در دقیقه 2 بازی توسط تورس به گل برسن !

بازیکنان چلسی سرعت بالایی به بازی داده بودند ، چند حمله ای هم بازیکن های میلان داشنن تا هجوم مجدد تیم چلسی که باعث شد دروازبان میلان نتونه هیچ حرکتی در برابر پاس های سریعش نشون بده با پاسی که مالودا به حمزه داد (:دی ) در دقیقه 17 گل دوم رو به میلان بزنه

بازی هر آن زیبا و زیبا تر میشد ، و تیم میلان فشار ها رو بیشتر کرد ، بالاخره در دقیقه 40 با پاس ابراهیمویج روبینو تونست گل اول میلان رو بزنه

نیمه اول با نتیجه 2-1 تموم شد ، تا در نیمه دوم در دقیقه 53 تیم میلان بتونه بازی رو با پاس ابراهیمووج و گل سیدورف به مساوی بکشونه

بازی تا دقیقه 86 بسیار سریع و ه ردو تیم سعی در باز کردن دروازه یکدیگر میکردند تا دقیقه 86 با پاس زیبای لمپارد به تورس

تونست گل سوم رو به میلان بزنه و نتیجه 3-2 به پایان برسه

Majid_4553
August 3rd, 2012, 00:59
انشالله سال اینده :thumbdown:

Majid_4553
August 3rd, 2012, 01:05
یه سری از تماشاگر و بازیکن نماها اومدن و شروع به اغتشاش کردن. یگان ویجه ترفندستان هم نتونست مهارشون کنه.
خلاصه بزن بزنی شد در حد تیم تاتنهام :mrgreen: بر خلاف میل برگزار کننده مجبور شدیم تعویض رو خاموش کنیم. البت برا کسایی که بخوات تعویض باز میشه.

Majid_4553
August 3rd, 2012, 01:05
یه سری از تماشاگر و بازیکن نماها اومدن و شروع به اغتشاش کردن. یگان ویجه ترفندستان هم نتونست مهارشون کنه.
خلاصه بزن بزنی شد در حد تیم تاتنهام :mrgreen: بر خلاف میل برگزار کننده مجبور شدیم تعویض رو خاموش کنیم. البت برا کسایی که بخوات تعویض باز میشه.

arsenal-champion
August 3rd, 2012, 01:12
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]ها ها هاا هااااااا :خنده فوق شیطانی:

پیروزی خون بر شمشیر :sarcastic:

-----

آقا اسم این تاپیک رو بذاریم "بحث آزاد" بهتره فکر کنم راحت تر میشه تشخیص داد. من همش سالن کنفرانس رو با هیئت فوتبال اشتباه میگیرم :دی شما اینطور نیستید؟ :دی

---------
تا کی وقت واسه بازیهای دوستانه هست؟
-----------

کس دیگه ای نمیخواد بازی دوستانه با من داشته باشه؟؟ هرکی میخواد ترکیبش رو پ.خ کنه.
------------------------

یه پیشنهاد. میشه در لابلای بازیهای لیگ ترفندستان یه لیگ کوچولو هم داشت به اسم "لیگ بدترین ها" ! به این شکل که هر تیمی که بیشترین گل خورده رو داشته باشه برنده مسابقه میشه :))) قدرت همه ی بازیکنها رو هم خود صاحب تاپیک تعیین میکنه. میشه این لیگ رو بین تیمهای حذف شده از دور گروهی برگزار کرد. خیلی باحاله ها :دی

MOHSEN_PIXON
August 3rd, 2012, 01:21
واز کن برا منو[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Majid_4553
August 3rd, 2012, 14:07
بازیهای دوستانه تا اخر لیگ باز هست هر وقت کسی خواست خودش برگزار کنه.
------------------
مهم نیست
--------------------
خودت باید برگزارش کنی

arsenal-champion
August 3rd, 2012, 14:13
اوکی برگزار میکنم :دی

مگه امروز قرار نبوده بازیها انجام بشن پس چی شد؟ ما اعتراض داریم :دی
نتایج رو هم بصورت زنده بذار توی سایت (مثه مسابقات فینال دوره های قبلی)

Majid_4553
August 3rd, 2012, 16:31
افتتاحیه جذاب

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آرسنال 1-1 رئال مادرید [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

زندده گل : کریم بنزما '35 (رئال مادرید)
نیمار '50 (آرسنال)

اخطار: تی تی '24 - پاتریک ویرا '33 (آرسنال)

اخراج : -

بهترین بازیکن زمین : مسعود اوزیل (رئال مادرید)

شرح بازی: یک بازی زیبا از هر دو تیم رو شاهد بودیم که با درخشش دروزاره بانهای دو تیم الاالخصوص کاسیاس همراه بود. ایکر که میتونست لقب بهترین بازیکن رو هم به خودش اختصاص بده 2-3 تک به تک رو از تی تی و آگوئرا گرفت در اون سمت هم مثلث خطرناک رنالدو - اوزیل - بنزما چندین موقعیت خطرناک رو ایجاد کرد اما دفاع و گلر ارسنال اجازه کار رو نداد. درنهایت ارسنال در اولین بازیش در زمین خودش فقط یک امتیاز گرفت.

Majid_4553
August 3rd, 2012, 16:41
شگفتی اول در لیگ سیزدهم

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] پاریسن ژرمن 1-0 لیورپول [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

زندده گل : هواراو '28 (پاریسن ژرمن)

اخطار: -

بهترین بازیکن زمین : هواراو (پاریسن ژرمن)

شرح بازی: لیورپول که خودش رو از قبل در این بازی برنده میدونست با اعتماد به نفس بالایی قدم به این بازی گذاشت. خوب هم شروع کرد و روی چند سانتر خطرناک ظاهر شد اما کم کم جو ورزشگاه باعث پیش اومدن تیم میزبان شد. اولیور کان روی چند صحنه عکس العملهای خوبی داشت تا اینکه تیم میزبان به گل رسید. نیمه دوم لیورپول کامل بر بازی تسلط داشت اما دفاع چند لایه و منطقی تیم میزبان اجازه کار اونچنانی رو به این تیم نداد تا در نهایت این بازی تمام برنامه های لیورپول برای مرحله گروهی رو به هم بریزه.

Majid_4553
August 3rd, 2012, 16:59
هفته دوم

دو شنبه 16/5/91 (6/8/2012)

پاریسن ژرمن - آرسنال
لیورپول - یوونتوس
آث رم - آث میلان

سه شنبه 17/5/91 (7/8/2012)

تاتنهام - منچستر یونایتد
بایرن مونیخ - منچستر سیتی
ناپولی - اینتر میلان

Majid_4553
August 3rd, 2012, 17:03
هفته سوم

پنج شنبه 19/5/91 (9/8/2012)

یوونتوس - پاریسن ژرمن
رئال مادرید - لیورپول

جمعه 20/5/91 (10/8/2012)

آث میلان - تاتنهام
چلسی - آث رم
اینتر میلان - بایرن مونیخ
بارسلونا - ناپولی

Majid_4553
August 3rd, 2012, 17:04
سلام
نتایج دوتا از بازیها قرار گرفت
دو بازی دیگه هم تا شب اوکی میشه

برنامه هفته دوم و سوم هم اعلام شد

Majid_4553
August 3rd, 2012, 22:21
تساوی دو قدرت انگلیسی

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] منچستر یونایتد 1-1 چلسی[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

زندده گل : جال '36 (منچستر یونایتد)
فلورنت مالودا '39 (چلسی)

اخطار : نانی '55 (منچستر یونایتد)

بهترین بازیکن زمین : جال (منچستر یونایتد)

شرح بازی: چلسی در حالی به مصاف منچستر رفت که از وجود هیچکدوم از بازیکنان جدید خودش بهره نمیبرد. برای بازی اول با ترکیبی از بازیکنان اولیه خودش بازی کرد. و همینطور که مشخص بود این منچستر بود که فشارش رو در زمین خودش بر میهمان حاکم کرد. و با استفاده از تکنیک بازیکنانش سعی در گل زنی داشت اما پیتر چک اجازه گل زنی نمیداد. تا بالاخره به گل رسید اما خیلی سریع هم گل تساوی رو دریافت کرد. در نیمه دوم هم دفاع چند لایه چلسی اجازه درخشش رو به منچستری ها نداد تا 2 امتیاز در زمین خودش از دست بده.

Majid_4553
August 3rd, 2012, 22:39
قدرت نمایی تاتنهام

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] تاتنهام 3-1 آث رم [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

زندده گل : مجید '8-'29-'66 (تاتنهام)
فرانچسکو توتی '34 (آث رم)

اخطار : پدرتی '74 (تاتنهام)

بهترین بازیکن زمین : مجید (تاتنهام)

شرح بازی: تاتنهام که در اخرین بازی دوستانش با رم این تیم رو در هم کوبیده بود بازهم اومد تا اقتدارش رو به رخ بکشه. خیلی زود هم اینکارو کرد و در 30 دقیقه اول کار رو تموم کرد. اما توتی تونست بازی رو برای چند دیقه ای برگردونه اما بازهم قدرت هجومی تاتنهام جلوئه حملات رم رو گرفت و اجازه کار اونچنانی نداد.

Hamzeh_rfj
August 3rd, 2012, 22:56
:wah: یعنی بازی اول رو بازی کنی و یکی از بازیکن های قوی که خریدی توش بازی نکنه ،خداییش دیگه خیلی باحاله :wah:

آقا بازی بعدی تلافی میکنم :دی

jaal2
August 4th, 2012, 00:57
حیف شد باید می بردم.

arsenal-champion
August 4th, 2012, 18:36
آرسنال 0 - 1 سیتی

این بازی جدال دو تیم انگلیسی بود. در ترکیب آرسنال آگوئرو بازیکن سابق سیتی قرار داشت و اونطرف هم فن پرسی از روی نیمکت بازی رو دنبال میکرد.
بازی تا دقیقه 30 پایاپای دنبال میشد و هیچکدوم از تیمها نتونسته بودن موقعیت آنچنانی روی دروازه ی همدیگه ایجاد کنن. اما 5 دقیقه بعد این سیتی بود که اولین خطر جدی رو با شوت nini sheitoon که به تیرک دروازه آرسنال خورد ، بوجود آورد. 7 دقیقه ی بعد سیتی تونست گل برتری رو با پاس زیبای رویکارد و ضربه نهایی لاوتزی به ثمر برسونه:

رویکارد از میانه میدان پاس عمقی رو برای لاوتزی فرستاد
118857

لاوتزی خودش رو از آخرین دفاع آرسنال جدا کرد
118858

و بدون هیچ کار اضافه ای توپ رو به زاویه مخالف دروازه فرستاد
118859

در نیمه ی دوم هم این سیتی بود که مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت و حملات زیادی روی دروازه آرسنال انجام میداد اما از اون طرف آرسنال نمیتونست توپ رو از میانه میدان جلوتر ببره. دفاع سیتی بسیار خوب عمل کرد به خصوص کلیچی. رویکارد در به جلو کشیدن تیمش مهارت زیادی داشت و هر وقت که صاحب توپ میشد ، حملات خطرناکی روی دروازه آرسنال پدید می آمد. آگوئرو که وضعیت رو اینگونه دید تصمیم گرفت که رویکارد رو مصدوم کنه و رفت سمتش و هلش داد ولی Titi جداشون کرد. رویکارد شانس آورد...
118860

از دقیقه 75 به بعد آرسنال حملات خودش رو شدید کرد و از هوا و زمین توپ روی دروازه فرستاد که هیچکدوم به ثمر ننشستن و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

118861 118862 118863

Majid_4553
August 4th, 2012, 22:29
یخ بارسا آب شد

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] منچستر سیتی 2-0 بارسلونا [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

زندده گل : پاتو '40 - گل به خودی '87 (منچستر سیتی)

اخطار : -

بهترین بازیکن زمین : آلکساندر پاتو (منچستر سیتی)

شرح بازی: منچستر سیتی از ابتدای بازی قدرت نمایی کرد و زمین و بازی رو کامل در اختیار داشت. بارسا که اسیر بازی هجومی منچستر شده بود راهی به جز دفاع نداشت. اما درخشش پالیوکا اجازه گل زنی نداد تا روی یک ضربه کرنر بالاخره دروازش باز شد تا نیمه دوم رو به قصد جبران بازی کنه. اما در نیمه دوم یه مقدار منچستر عقب کشید و دفاعش رو تقویت کرد و هر سه مهاجم بارسا اسیر دفاع چند خطی منچستر شدن تا گل به خودی دقائق اخر اب سردی بود بر پیکر بارسلونا.

Majid_4553
August 4th, 2012, 22:53
بایرن موفق در حمله و دفاع

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بایرن مونیخ 3-1 ناپولی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

زندده گل : مولر '42 - گومز '58 - روبن '68 (بایرن مونیخ)
کاوانی '47 (ناپولی)

بهترین بازیکن زمین : مولر (بایرن مونیخ)

شرح بازی: بایرن مونیخ میخواست در زمین خودش در اولین بازیش 3 امتیاز رو بگیره تا با روحیه بالایی به مصاف منچستر سیتی در هفته دوم بازیها بره. کار سختی در نیمه اول داشت و تمام تلاشهاش با دفاع پر قدرت ناپولی در هم شکست تا اینکه در انتهای نیمه بالاخره به گل رسید. اما ناپولی خیلی سریع نیمه دوم به بازی برگشت و همینطور هم خیلی سریع باز بازی رو از دست داد. در نهایت دقیقه 68 بایرن کار رو تموم کرد.

Majid_4553
August 4th, 2012, 22:58
جدول هفته اول به پست دوم اسکوربورد پیوست شد

جدول همه هفته ها در همون پست قرار میگیره

Majid_4553
August 4th, 2012, 22:58
جدول هفته اول به پست دوم اسکوربورد پیوست شد

جدول همه هفته ها در همون پست قرار میگیره

nini_sheitoon
August 5th, 2012, 00:29
سلام :thumbup1:
اول از همه میخوام تبریک بگم به مربی تیم بارسلون که واقعآ خوب بازی کرد تیمش.:yes:
ما تیممون رو برا قهرمانی بستیم , هفته دیگه بازی سختی داریم البته نه به سختی این بازی.:papillon:
در آخر هم از برگذار کننده بازی ها گلایه دارم که ترکیبم رو درست نچیده بود و اسم بازیکن ساختگیم رو درست نکرده .
با تشکر...

MOHSEN_PIXON
August 5th, 2012, 00:58
منم یه گلایه دارم:papillon:

اهم اهم:mrgreen:

آقا این آپشن فایلی که واسه ترکیب تیمها گذاشتی بعدش دچار تغییر و تحول شد.باید نهایی رو میذاشتی.
من نمیدونستم این همه بازیکن اضافه شد به من سیتی:haaaa: .یه لحظه فکر کردم با آث میلان بازی کردم پاتو گل زده[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

Majid_4553
August 5th, 2012, 01:06
رو که نیست. من بودم که اخرین دیقه تازه ترکیب رو دادم نه؟ بعد هم ترکیبت همونی هست که دادی. تو بازی اینطوری نشون میده اگه نه ترکیب خودشه.
گلایت تو حلقم

اپشن فایل مشکلی نداشت. فقط تو رم بود که مشکل داشت که کارلوس و گوتی نبودن که اضافشون کردم. منچستر سیتی کامل بود. اپشن جدید هم اگه تونستم امشب اپلود میکنم (سرعت اینترنت اشک در ار شده.)

پ.ن : مسن اون مورد هم فردا میبرم. :mrgreen:

MOHSEN_PIXON
August 5th, 2012, 01:27
یعنی من با این ترکیب بازی کردم؟:mrgreen:

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

:papillon:

nini_sheitoon
August 5th, 2012, 01:42
مجید ترکیبمو لو ندیهااااااااا :mrgreen:

nini_sheitoon
August 5th, 2012, 01:46

خوب باشه قبول , حالا چرا اسم بازیکنمو درست نکردی؟ درست میکردی 2 تا گل میزد:read:

N sadra
August 5th, 2012, 01:50
یک روز قبل از بازی اصلی بازی دوستانه انجام شد
که در اون تیم رُم با نتیجه 1 بر 0 میلان رو در هم کوبید :mrgreen:
سرمربی رُم ترکیب جدید رو آورده بود تو بازی که در اون گوتی و کارلوس نبودن (مجید این آپشن جدید رو بزار :mrgreen:)

نیمه اول مساوی شد ،ولی تو نیمه دوم رُم به سمت دروازه میلان حمله کرد و توتی توپ رو با یک ضربه زیبا و دیدنی وارد دروازه میلان کرد :mrgreen:

بازی با همون نتیجه به پایان رسید ...

MOHSEN_PIXON
August 5th, 2012, 02:36

قانون شکنی؟:wah:

بازی باید 3 هیچ به نفع بارسا تموم بشه.من اعتراض دارم[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

nini_sheitoon
August 5th, 2012, 02:57

عزیزم الان دیگه همه جا فامیل بازی و رفیق بازیه . کجای کارییییییی :giggle: (شوخی)

اینو هم بگم که الان مجید داره منت میذره اولآ که من شرایطم خیلی خاص بوده که دیر ترکیب دادم دومآ که من ترکیبمو دیشب دادم ینی یه خورده کمتر از 24 ساعت قبل بازی

Majid_4553
August 5th, 2012, 20:58
باشه عوض میکنم اما طبق قانون.

مشکلی نیست بگو تا بندازمش از تیم بیرون :mrgreen:

دیگه همه جا فامیل بازی هست اینجا هم روش.

پ.ن : مسن امروز حرکت کرد. :thumbup1:

خاص؟ کجای شرایطط خاص بود؟ :Dr:

Majid_4553
August 6th, 2012, 02:10
آپشن فایل
تغییرات برابر با اخرهفته اول هست. (تغییرات برای هفته دوم اعمال نشده.)

پ.ن : اگه مشکلی داشت تیمها بگید.

mihaneman13
August 6th, 2012, 09:54
آقا ما هم می خوایم شرکت کنیم چی کار کنیم؟
تیم من یووه هستش

Hamzeh_rfj
August 6th, 2012, 16:38

انشاالله سال دیگه دوست عزیز :rose 2:

nini_sheitoon
August 6th, 2012, 19:36

مجید هنوزم ترکیب من درست نیست که تو آپشن جدید :mrgreen:

MOHSEN_PIXON
August 6th, 2012, 20:18
مجید با nini_sheitoon فامیله:sigh:

mihaneman13
August 6th, 2012, 20:34
کی؟ چه تاریخی؟

Majid_4553
August 6th, 2012, 22:28
نیمه پر شگفتی

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] پاریسن ژرمن 3-3 آرسنال [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

گلزنان : نه نه '66 - '89 [پنالتی] - گامیرو '83 (پاریسن ژرمن)
تی تی '49 - '64 - ویلشیر '80 (آرسنال)

اخطار : چانتوم '44 (پاریسن ژرمن)

بهترین بازیکن زمین : تی تی (آرسنال)

شرح بازی: بعد از شگفتی اول این تیم فرانسوی اینبار پاریسن ژرمن به دنبال شگفتی بزرگتری بود. اما قدرت ارسنال در همون نیمه اول دیکته شد به این تیم اما از موقعیتهاش طرفی نبست. تا اینکه در شروع نیمه دوم بالاخره یخ بازی شکسته شد. ارسنال خیلی خوب قدرت خودش رو در طول 80 دقیقه دیکته کرد اما به ناگهان با اتکا به جو ورزشگاه کاملا همه چیز تغییر کرد. اول اختلاف کم کرد اما د انتهای نیمه ناگهان همه چیز عوض شد و با یه پنالتی کار به تساوی کشیده شد تا ارسنال بازهم اینبار در خارج از خانه 3 امتیاز رو از دست بده .

Hamzeh_rfj
August 6th, 2012, 22:32

اکثرا تابستون برگزار میشه

شما امسال که تموم شد با برگزار کننده ها هماهنگ باشی حله

mihaneman13
August 6th, 2012, 22:42

اگه منظورت تموم شدن لیگه کی تموم میشه؟

در ضمن رئیس این بخش کیه؟ بازی ها رو کی برگزار می کنه؟

Majid_4553
August 6th, 2012, 22:44
اولین برد در حضور طرفداران

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] لیورپول 2-1 یوونتوس [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

گلزنان : دروگبا '50 - '69 (لیورپول)
گل به خودی '27 (یوونتوس)

اخطار: ویدال '64 (یوونتوس)

بهترین بازیکن زمین : دروگبا (لیورپول)

شرح بازی: لیورپول که میخواست در حضور طرفدارا 3 امتیاز بگیره خیلی زود با یه گل به خودی اب سردی رو سر تیم وطرفدارا ریخته شد اما طرفدارا دست از تشویق برنداشتن. یوونتوس واقعا حرفی برای گفتن نداشت و فقط با دفاع چند لایه سعی در حفظ این نتیجه داشت. اما خیلی زود در نیمه دوم لیورپول برگشت به بازی و طرفدارا رو خوشحال کرد.

king of cheat
August 6th, 2012, 22:54
یکی دو ماه دیگه تموم میشه.
مسئول برگزاری مجید هستش.
اینهم لینکش:[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

Majid_4553
August 6th, 2012, 23:06
مهاجمان بی دقت و تساوی

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] آث رم 1-1 آث میلان [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

گلزنان : صدرا '35 (آث رم)
کارلوس توز '81 (آث میلان)

اخطار : نستا '34 - سیسوخو '78 (آث میلان)

بهترین بازیکن زمین : کارلوس توز (آث میلان)

شرح بازی: رم در زمین خودش به مصاف یکی از قدیمی ترین حریفهاش رفت. هر دو تیم بازیکنان جدیدی رو به خدمت گرفته بودن. نیمه اول یه نیمه مساوی بین هر دو تیم بود. روی یک غافلگیری صدرا از تک موقعیتش یه گل ساخت تا نیمه دوم رو میلان هجومی ادامه بده. در نیمه دوم رم کاملا به لاک دفاعی رفت و این میلان بود که حملات متعددی روی در وازه حریف داشت اما بی دقتی مهاجمان و حضور بسیار موثر گلر رم باعث شد موقعیتها یکی پس از دیگری از دست بره تا بالاخره جاگزین پاتو در میلان در 10 دقیقه پایانی بازی کار رو به تساوی کشوند. اما هیچکدوم از دو تیم دیگه میلی به بردن نداشتن و بازی با همون نتیجه به پایان رسید .

Majid_4553
August 7th, 2012, 02:06
دوستان این اپشن اخری مشکل داره فعلا اپشن پست 7 استفاده کنید. فقط کسایی که میگیرن اینو گوتی و کارلوس رو بیارن تیم رم. اپشن جدید رو فردا شب میزارم.

برای ترکیب دادن دوستانی که بازی رو دارن و میخوان ترکیبشون دقیق باشه ترکیب رو بریزن بعد از قسمت ادیت تیمشون رو Export کنند.

از پشه سیو بازی فایلش رو اپلود کنند بدن من.

نکته اخر یه سری از افراد به شدت غیر فعالن. اگه همین روند طی چند روز ادامه داشته باشه تیمهاشون واگذار میشه. الالخصوص تیمهای قوی.
قرار نیست چون سرگرمیه فقط عضو شید و خدا حافظ. هم بنده وقت میزارم برای این کار هم به بقیه ای که فعال هستن احترام بزارید.

مخصوصا بعضی از اعضای قدیمی.

فعلا اینها اولین اخطار رو میگیرن.

zedhal : پاریسن ژرمن (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
yek_mosafer : یوونتوس (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
faz_manfi_13 : ناپولی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

پ.ن : یه سری از اعضا هم به خاطر فعالیت زیادی (:pillowfight:) میخواییم بندازیمشون بیرون :Dr:

یه چند روز صبر کن شاید یه تیم بهت رسید.

پ.ن : دوستانی که جدید میخوان شرکت کنند (به شرت فعالیت) به من یه پی ام بدن.

Majid_4553
August 7th, 2012, 02:06
دوستان این اپشن اخری مشکل داره فعلا اپشن پست 7 استفاده کنید. فقط کسایی که میگیرن اینو گوتی و کارلوس رو بیارن تیم رم. اپشن جدید رو فردا شب میزارم.

برای ترکیب دادن دوستانی که بازی رو دارن و میخوان ترکیبشون دقیق باشه ترکیب رو بریزن بعد از قسمت ادیت تیمشون رو Export کنند.

از پشه سیو بازی فایلش رو اپلود کنند بدن من.

نکته اخر یه سری از افراد به شدت غیر فعالن. اگه همین روند طی چند روز ادامه داشته باشه تیمهاشون واگذار میشه. الالخصوص تیمهای قوی.
قرار نیست چون سرگرمیه فقط عضو شید و خدا حافظ. هم بنده وقت میزارم برای این کار هم به بقیه ای که فعال هستن احترام بزارید.

مخصوصا بعضی از اعضای قدیمی.

فعلا اینها اولین اخطار رو میگیرن.

zedhal : پاریسن ژرمن (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
yek_mosafer : یوونتوس (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
faz_manfi_13 : ناپولی (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

پ.ن : یه سری از اعضا هم به خاطر فعالیت زیادی (:pillowfight:) میخواییم بندازیمشون بیرون :Dr:

یه چند روز صبر کن شاید یه تیم بهت رسید.

پ.ن : دوستانی که جدید میخوان شرکت کنند (به شرت فعالیت) به من یه پی ام بدن.

Majid_4553
August 7th, 2012, 20:59

اقا این قسمت رو به شدت قلم بگیرید. از وقتی که این سری تیمها رو ایمپورت کردم کل اپشن فایل و .... به هم ریخته مثل اینکه. برای ترکیب به همون روش همیشگی عمل کنید عکس بدید. هر جا رو خواستید تغییر بدید عکس بدید.

Majid_4553
August 7th, 2012, 20:59

اقا این قسمت رو به شدت قلم بگیرید. از وقتی که این سری تیمها رو ایمپورت کردم کل اپشن فایل و .... به هم ریخته مثل اینکه. برای ترکیب به همون روش همیشگی عمل کنید عکس بدید. هر جا رو خواستید تغییر بدید عکس بدید.

N sadra
August 7th, 2012, 23:06
باز هم قبل از بازی اصلی تیم رُم بازی دوستانه ای با چلسی قدرمند داشت :mrgreen:
تیم رُم که میدونست چلسی قدرتمنده :دی ترکیب دفاعی چید
2 تیم تا اواخر نیمه دوم مساوی بودن که دقیقه آخر 90 ، صدرا تونست قفل دربازه چلسی رو باز کنه :mrgreen:

Majid_4553
August 7th, 2012, 23:46
یک اشتباه یک گل

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] تاتنهام 1-0 منچستر یونایتد [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

گلزنان : مجید '62 (تاتنهام)

بهترین بازیکن زمین : مجید (تاتنهام)

شرح بازی: دو تیم قدرت تیمهای مقابل رو میدونستند و با یک خط دفاع قدرتمند به مصاف هم رفته بودن. منچستر به دنبال اولین 3 امتیاز و تاتنهام هم به دنبال امتیاز در زمین خودش بود. بازی کاملا متعادل داشت پیش میرفت و درخشش گلرها و بی دقتی بازیکنان باعث شد موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست بره تا روی یک اشتباه از دفاع منچستر که توپ رو لو داد مهاجم تاتنهام در موقعیت تک به تک قرار گرفت که توپ وارد دروازه شد. بعد از اون منچستر توپ و زمین رو در اختیار داشت اما بازهم بی دقتی مهاجمان و دفاع چند لایه تاتنهام اجازه کار بیشتر رو نداد.

Majid_4553
August 7th, 2012, 23:50
نیمه طوفانی بایرن

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] بایرن مونیخ 4-2 منچستر سیتی [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

گلزنان : گومز '22 - '67 - روبن '72 - '78 [پنالتی] (بایرن مونیخ)
لاوتزی '56 - بالوتلی '80 (منچستر سیتی)

اخطار : بوآتنگ '43 (بایرن مونیخ)
سیلوا '78 (منچستر سیتی)

بهترین بازیکن زمین : گومز (بایرن مونیخ)

شرح بازی: بایرن بعد از یک برد مقابل ناپولی در زمین خودش میزبان تیمی بود که بارسای پر ادعا رو برده بود. اما بایرن خیلی سریع منچستر رو که در باد اون برد خوابیده بود رو بیدار کرد. نیمه دوم منچستر خیلی سریع تونست برگرده اما برگشتی که به قیمت از هم پاشیدن تیمش تموم شد. بایرن بازی رو در دست گرفت و با حملات دنباله دارش از چپ و راست دروازه فری رو به توپ بستن و نتیجه اون زدن 3 گل دیگه بود. حتی گل دقیقه 80 منچستر هم نتونست تلخی این شکست رو برای این تیم کم کنه.

Majid_4553
August 7th, 2012, 23:52
بازی کسل کننده و یک گل

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register] ناپولی 0-1 اینتر میلان [Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

گلزنان : وین رونی '51 (اینتر میلان)

بهترین بازیکن زمین : وین رونی (اینتر میلان)

شرح بازی: یک بازی واقعا خسته کننده بود و تیمها موقعیت بسیار کمی داشتن و وین رونی از معدود موقعیتی که نصیبش شد بیشترین استفاده رو کرد و با همین تک گل بازی رو به پایان برد.

Majid_4553
August 7th, 2012, 23:54
فعلا فقط نتایج بازیها رو گذاشتم عکس و بند و بساط بمونه برا فردا.

به چند دلیل دیر شد :

المپیک (تبریک 2 طلا و 2 نقره)
مجبور شدم ترکیبها رو از اول درست کنم چون اپشن اخر مشکل داشت.
خونه نبودم
خسته بودم :mrgreen:

arsenal-champion
August 8th, 2012, 13:53
بازگشت شکوهمند

آرسنال 3 - 3 چلسی

یک بازی سراسر هیجان و شادی و خنده. از پارک آبی هم بهتر بود :دی
آرسنال در نیمه ی اول ، تیم برتر میدان بود و حملات زیادی روی دروازه چلسی داشت و حتی یکبار تیرک دروازه رو هم توسط ضربه سر آدامز به لرزه در آورد. اما این چلسی بود که با استفاده از حداقل موقعیتها ، تونست 3-0 بازی رو به نفع خودش در نیمه اول تموم کنه!
گل اول چلسی:
119180119181

گل دوم چلسی:
119182
(این گل دوم بقیه عکساش اشتباهی پاک شدن :دی اینجا تورس شوت میکنه دروازه بان میگیره دوباره شوت میکنه دروازه بان نمیگیره :دی)

گل سوم چلسی:
119183119184

آمار بازی در نیمه اول:
119185

نیمه دوم رو آرسنالی ها سراسر حمله بودن و به جرات میشه گفت که چلسی حتی یک حمله ی نیمه خطرناک هم در این نیمه روی دروازه آرسنال نداشت. آرسنالی ها بالاخره خیلی دیر مزد زحماتشون رو در دقیقه 64 با گلزنی والکات گرفتن:
119186119187

متاسفانه والکات بعد از به ثمر رسوندن گل بی جنبه شد و از خوشحالی توپ رو دزدید و متواری شد و Vieira هرکاری کرد نتونست بگیرش:
119188119189
بعلت اینکه توپ دیگه ای نداشتن که بازی کنن ، یکی از تماشاگرها رو فرستادن از بقالی سر کوچه ی استادیوم چند تا توپ پلاستیکی بخره و توپها رو دادن HamzeH و اونم یه توپ پلاستیکی چند لایه خفن ساخت. اما...

آرسنال که تازه نحوه گلزنی به چلسی رو یاد گرفته بود ، 11 دقیقه بعد توسط آرتتا دوباره به گل رسید:
119190119191119192
(شوت اول آرتتا رو دروازه بان برگشت داد ولی در برگشت دوباره آرتتا بود که صاحب توپ شد و ... گل!)

این دفعه نوبت آرتتا بود که بی جنبه بازی در بیاره و اونم توپ رو بعد از به ثمر رسوندن گل دزدید و متواری شد:
119193

حالا دیگه پول هم نداشتیم که بریم دوباره توپ بخریم از بقالی سر کوچه. لذا 15 دقیقه پایانی بازی رو بچه ها بدون توپ و با قدرت تصویر سازی ذهنیشون بازی کردن.

و در نهایت در قیقه 83 این تی تی بود که با قدرت دریبل زنی بالا ، توپ ذهنی رو به گوشه ی دروازه چلسی کوبید:
119194119195119196119197

بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

119198119199119200119201

nini_sheitoon
August 8th, 2012, 23:04
چرا بارم ترکیبم اشتباست؟ بالوتلی چرا عقبه ؟ برا من که ترکیب اول بازی ترکیبو اینطوری نشون نمیده .
یه لطفی کن همون ترکب من که سیو شده دقت کن همون ترکیبو از قدرتشون یه عکس بنداز ببینم چه طوزیه.:dash:

Majid_4553
August 9th, 2012, 02:27

این ترکیبی که خودت دادی

اینهم ترکیبت رو سیستم من.

119288

حالا دوستان قضاوت کنند.

از این به بعد هیچ اعتراضی به ترکیبها پذیرفته نمیشه. یه ترکیب من در اوردی ریخته 4 تا خورده اعتراض هم میکنه :dots:

MOHSEN_PIXON
August 9th, 2012, 06:23
ترکیبو نیگا:laaaugh: کاش با این ترکیب با من بازی میکردی[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

مجید کنترلِ خودتو آرامش کن[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

arsenal-champion
August 9th, 2012, 10:44
نینی جان اون عکسی که موقع شروع بازی از ترکیبت نشون داده میشه الکیه. برای همه تیمها یه ترکیبو نشون میده اول بازی :laaaugh: اونو نادیده بگیر. شما همه بازیکنها هم ببری فوروارد بازم این همونو نشون میده :دی یه بار خودت با PES امتحان کن ببین.

nini_sheitoon
August 9th, 2012, 16:48

اتفاقآ با همین ترکیب بردمت:FloorLaughing:
په نه په توقع داشتی مثل ترسو ها 5 .6 تا دفاع بذارم:Laughing:

میلاد هستم دوست عزیز :mrgreen:( یادم باشه در اولین فرصت اسممو عوض کنم:whistiling: البته فک کنم یه پاتی خوب هم نیاز باشه :papillon:)
خوب بازی که چینی ژاپنی ساخته باشنش از این بهتر نمیشه :waiting: اگه فیفا برگذار میکرد خیلی بهتر بود:giggle:

ترکیب من در آوردی ؟ عزیزم من در جهان صاحب سبکم . فک کردی این ترکیب اسپانیا رو کی انتخاب کرده بود ؟ :dots: دِ من دِ
تازشم من آنازولر ,نه ببخشید آنالیزر تیم های مطرح جهان هم بودم .....
حالا نزار بگم تو بازی های رو در رو چندتا چندتا ازم میخوردییییییی:loudlaff:

Hamzeh_rfj
August 9th, 2012, 18:16
افشا گری های فامیتون رو اینجا لطفا مطرح نکنید :دی

ملت آبرو دارن :دی

حالا یه ترکیب بده آرسنال میلاد ، اون به نحوه احسنت اجرامیکنه ببین چندتا میخوری :mrgreen:

Majid_4553
August 9th, 2012, 18:25
کدوم رو در رو؟ همون 4 بازی که ماه قبل انجام دادیم که 3 تا باختی؟؟ همون که 6 تا خوردی؟ یا نه شاید همون بازی که سه تا اخراج دادم بازم یه گل زدم بردمت؟

رو کن برادر من. کی رو میترسونی :mrgreen:

nini_sheitoon
August 9th, 2012, 19:59

آرسنال رو که تو دوستانه بردم که :giggle:
شما هم اگه طلبه ای بیا یه دست دوستانه بزنیم.:mrgreen:

Hamzeh_rfj
August 9th, 2012, 20:48

من طلبه نیستم :دی

لاکن برات پیام خصوصی ترکیب رو میفرستم بازی رو اجرا کن بینیم چه میکنی :giggle: