PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکریپت ترانسفر شبیه به رپیدلیچ

Master_Pourya
July 13th, 2012, 03:13
میخواستم بدونم از دوستان کسی میتونه اسکریپتی بنویسه که بدون وارد کردن فشار زیاد به سرور یه فایل با پسوند rar & zip & mkv & avi رو به سرور دیگه ای منتقل کنه
اسکریپت رپیدلیچ این کارو میکنه اما روی هاست من فقط چند درصد از یه فایل رو لیچ میکنه
درضمن من در هاست سایت ام از سایت [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] برای انتقال استفاده کردم و خوب جواب داد اما در هاست دیگه ام هیچ اسکریپته انتقالی جواب نمیده (هاست رایگان!)
اگر میتونید یه راهنمایی بکنید چون این مشکل برای خیلی هایی که از هاست رایگان استفاده میکنند وجود داره

Abolfazl.E
July 13th, 2012, 18:55
در هاست های رایگان اصلا امکان استفاده از اسکریپت رپیدلیچ وجود نداره. محدودیت گذاشته شده. ضمن اینکه بعضی از هاست های پولی هم اجازه استفاده از رپیدلیچ رو نمیدن. این مشکل محدود به هاست های رایگان نمیشه. برای فایل های با حجم کم می تونین از اسکریپت پیوست شده استفاده کنید. فایل های حجیم کامل منتقل نمیشن البته. (پسورد: tarfandestan)
تو سایت های دانلود اسکریپت اگه عبارت remote uploader یا url uploader رو سرچ کنید میتونین اسکریپت های خوبی غیر رپیدلیچ پیدا کنید.

Master_Pourya
July 14th, 2012, 00:14
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
من حداکثر حجم اپلودیم 250 مگ ولی اکثرا 170 هست این اسکریپت ها میتونن این کارو انجام بدن؟

Abolfazl.E
July 14th, 2012, 16:25
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]
اسکریپتی که براتون پیوست کردم نه، بقیه رو باید تست کنید. شما که کارتون سنگینه از سرور مجازی (VPS) چرا استفاده نمی کنین؟

Master_Pourya
July 14th, 2012, 16:59
سرور مجازی گرونه هاست ام وقتی میخوام بخرم یکی هاست 1 گیگ میده 70 هزار تومان یکی هاست نامحدود میده 40 هزار
به مشکل بر میخورم در مورد هاست!
شما اگه هاست پولی خوبی که فضا و پهنای باند نامحدود همراه با راپید لیچ داشته باشه هزینه متوسط ای هم داشته باشه سراغ دارید بگید
من میزان اپلود ام زیاده بیش از 1 ترابایت هست!

mojbala.gates
July 16th, 2012, 01:45
امکان نداره
دنبالشم نباشید با این میزان ، بنا به دلایلی به مشکل خواهید خورد . فقط و فقط VPS بگیرید ارزون هم هست برای دانلود چون آپتایم و سخت افزار زیاد مهم نیس ...

mr AHR
July 16th, 2012, 11:24
۱TB شما اصلا تو فکر نا محدود نباشید ...
منظور از نامحدود اینه که یه وبلاگر نگران حجم آپلودی و پهنای باند نباشه نه اینکه شما آپلود سنتر بر پا کنی !!!
شما برو تو OpenDrive (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) یه اکانت بگیر که به مراتب کیفیت بهتری از هاست نامجدود ـ یا حتی VPS ـ داره.
+ راپید شیر هم امکانات خوبی میده و میتونین در حالت پرمیوم تنظیم کنین که فایل هاتون به صورت مستقیم قابل دانلود باشن ( از شما پول میگیره‎ها ).
+ مدیا فایر و Box هم امکانات خوبی میدن.
ولی در کل زیاد به فکر آپلود حجم بالا در هاست شخصی نباشید ( اگر هم کارتون با راپید لیچه حتما یا VPS یا هاست wares ( اگر درست نوشته باشم اسمشو ) بگیرین).

پ . ن : دقت کنین دو تای اولی لینک مستقیم میدن

20irib
July 16th, 2012, 14:18

جهت استفاده از لیچ و انتقال سرور به سرور از هاست های مخصوص اینکار با مابع اختصاصی که به شما میدن و البه هزینه بالایی هم داره استفاده کنید تا پشتیبانی هم بشید و دردسر نداشته باشید...
هاست وارز هیچ ارتباطی با حجم آپلود نداره . سرور مجازی یا اختصاصی نیز ار شما را راه می اندازد

mojbala.gates
July 16th, 2012, 14:21
ترافیک 1 ترابایت برای شیر هاستینگ غیر قابل تصوره ! اگر جایی هم گفته میشه فقط و فقط یه حرفه ! مگر اینکه node اصلی بسیار پرفشار سرویس بده که اونم گرون در میاد بسیااااار !
یه VPS معمولی خیلی خیلی ارزون در میاد ، معمولا ترافیکهاشونم ماهیانه 1 ترا به بالاست
در ضمن چیزی به نام هاست نامحدود وجود خارجی نداره . فقط و فقط یک سیاست فروشه بسیار زیرکانست

Master_Pourya
July 16th, 2012, 21:46
بله هاست نامحدود وجود نداره چون هارد نامحدود وجود نداره
وی پی اس هم من اطلاعات زیادی در موردش ندارم اگر میشه بگید دقیقا چیه و چکار میکنه؟
میزان حجم اش 1 ترابایت هست یا پهنای باند؟

mojbala.gates
July 16th, 2012, 22:52
میشه کاری کرد که بشه ، منظورم این بود که عاقلانه نیست ...
یه سرور برای خودتون ! هر کاری میتونید باهاش بکنید ...
باند ماهیانه منظورم بود ، هاردش 1 ترا گرون در میاد

dj-mohsen
July 16th, 2012, 23:32
هاست نا محدود رو بهتره به ابری ترجمه کنید که گرون ولی خیلی خیلی قدرتمنده
خیلی از هاستینگ ها در ارای 7 تا 8 تومن فضای چندین گیگابانتی با باند چندین گیگابانتی میدن
اگه تنها میخوای فضای دسترسی مستقیم عم به اطلاعاتت داشته باشی میتونی به رو امضای من کلیک کنی.
در مورد فضای اس ا ف تی پی .......راهنمای استفاده از FTPS همانند درایو های هارد دیسک
در یوتیوب هم فیلمش هست.اینم لینکش.
watch?v=JuvpZrfgMEs

Master_Pourya
July 16th, 2012, 23:34
چند گیگ کار منو راه نمیندازه عزیز چند ترا خوبه

Master_Pourya
July 16th, 2012, 23:43
مجتبی جان من یه فکر خوب به سرم زد وی پی اس فقط برای رپید لیچ و سایت، برای دانلود هم یه هاست دانلود می گیرم فقط من امروز سایت های زیادی رو برای وی پی اس رفتم هر کدام یک قیمت متفاوتی داشت سر در گم شدم شما یک هاست خوب ماهی 10 هزار تومان برای وی پی اس معرفی کنید که بتونه جواب گوی چیز های زیر باشه:
سایت بازدید 100 هزار حساب کنید با ویبولتین و ماهی 20 تا 50 گیگ لیچ ( البته برای هر1 گیگ لیچ بعد از لیچ به سرور دانلود ام منتقل می کنم
در کل فضا برای یه سایت معمولی و ویبولتین اما پهنای باند زیادی نیاز دارم ترجیحا نامحدود
و مورد دیگه اینکه من کار با وی پی اس رو یاد ندارم اسون هست یا سخت؟
میشه روش سی پنل نصب کرد؟
ممنون ببخشید که زیاد سوال پرسیدم :thankyou2:

mojbala.gates
July 16th, 2012, 23:54
هدف شما چیز دیگه ای بود ... سایت چیه ؟!
قرار بود شما یه جایی رو داشته باشید که فایلها رو لیچ کنید ، عرض کردم از VPS استفاده کنید ، اونم به عنوان یک واسط برای دانلود ! نه هاست کردن فایل ها ( چون آپتایم رو ملاک قرار ندادم ، در صورتی که برای هاست فایل آپتایم 100 بهترین کیفیت محسوب میشه پس از طرفی گرون تره ) ، اما بهتره که شما VPS فول آپتایم با کیفیت تهیه کنید و فایل ها رو از سرورهای دیگه لیچ کنید براحتی روی VPS تون و مستقیم از روی VPS به کاربرانتون لینک بدین

mr AHR
July 17th, 2012, 00:37

که راپید لیچ هاست وارز نمیخواد ...

Master_Pourya
July 17th, 2012, 17:29
خب یه هاستینگ خوب که هم هاست و هم وی پی اس داشته باشه معرفی کنید :thumbup:

mojbala.gates
July 17th, 2012, 23:20
بستگی داره ، اما کیفیت یک VPS میتونه به قدرتش و آپتایمش بستگی داشته باشه . اگه مایل بودید پیغام خصوصی بدید عرض میکنم خدمتتون چند تا ...