PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سایت کسب درآمد میخوام

king of cheat
July 31st, 2012, 02:11
سلام.یه سایت واسه کسب درآمد از طریق وبلاگ میخوام(سیستم کلیکی)طوری که پنل کاربریش راحت باشه و رایگان باشه در ضمن مبلغ و هر وقت بخوام واریز کنه.توباکس و سوپر باکس رفتم به درد نمیخوره.

king of cheat
July 31st, 2012, 17:02
چی شد کسی نمیدونه؟؟

reza_1993
July 31st, 2012, 20:17
توباكس ديگه مطمئن ترين و كار آمد ترينه..خودم عضوم...وقتي توباكس به درد نميخوره بقيشونم مطمئن باش همينن..درامدي ندارم كه همش آخرش بايد نفر احاره كنم همش خرج ميشه..اولش فكر ميكني چيزي ميمونه ولي نميمونه..البته شايد من اينجوريما..اگه كسي ديگه اي نظر ديگه اي داره محترمه..من خب تجربم زياد ني

asal85
July 31st, 2012, 21:56
دوست عزیز من تو وبلاگم یه عالمه سایت کسب درامد معرفی کردم .اگه سوالی هم در باره هرکدوم داری ازم بپرس.البته همونجا چون من اینجا زیاد نمیام

[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

king of cheat
August 1st, 2012, 00:47
تو باکس روزی فقط اجازه 6 تبلیغ میده که خیلی کمه.

reza_1993
August 1st, 2012, 09:43
ولي خب مطمئن ترين سايت همين توباكسه..واسه گذاشتن تبليغ تو وب هم اكسين آدذ فكر كنم خوبه..لا اقل هنوز سرپاس..پرشين هيت يه مدت ف-ي-ل-ت-ر بود آخرشم پول منو نداد

king of cheat
August 1st, 2012, 10:46
اکسین ادز که سیستم همکاری در فروشه.سیستم کلیکی میخوام [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] خوبه؟با توباکس که روزی نهایتش 100 تومان بیشتر نمیشه درآورد.

asal85
August 1st, 2012, 14:00
به نظر من که تو سایت های همکاری در فروش و هم کلیکی اکسین ادز بهترینه. البته چند تا سایت خوبه دیگه هم هستند که تو وبلاگم معرفی شون کردم.

fc-messi
August 2nd, 2012, 00:56
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

مگه توی سایت های دیگه از این بیشتر میشه کلیک کرد؟
ضمنا بیشترین درآمد شما باید از طریق نفرات مستقیم و نفرات اجاره باشه.

در کل به نظرم تئوباکس مطمئن ترین و بهترین سایت در این زمینه هست.

به خصوص این که به تازگی یه سری تغیراتی هم داره انجام میده که به نظرم بهتر هم میشه.

فقط اگه میخواید کسب درآمد از این راه براتون بیشتر و بهتر باشه، باید یه نکاتی رو رعایت کنید.

king of cheat
August 2nd, 2012, 10:56
میشه بیشتر راهنمایی کنید که از تو باکس پول خوب درآورد.

fc-messi
August 3rd, 2012, 00:30
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

چیز خاصی نیست.احتمالا این نکات رو خودتون هم میدونید

برای اینکه بتونید به یک درآمد معقول و نسبتا خوب برسید باید تا میتونید روی نفرات مستقیم کار کنید و هیچ چیز به اندازه ی

نفرات مستقیم نمیتونه تو این سایت برای شما سودآور باشه.

اگر نمیتونید نفرات مستقیم جذب کنید ، پس توصیه می کنم به این فکر کنید که درآمد اصلیتون باید از طریق نفرات اجاره ای باشه

تا میتونید نفرات اجاره کنید.سعی کنید در شروع ، کمتر برداشت کنید و همیشه یه مقدار پولی که از راه

کلیک روی تبلیغات (و یا نفرات مستقیم) به دست میارید رو صرف اجاره ی نفرات کنید.

سعی کنید هر چهار روز یک بار نفرات اجاره ای که فعالیتشون کم هست رو بازیافت کنید.(اگه به این موضوع ، یعنی بازیافتِ به

موقع دقت نکنید ، ممکنه ضرر هم کنید و هر چی زحمت کشیدید دود بشه )

باید این نکته رو هم ذکر کنم که نباید از این سایت و یا سایت های مثل اون انتظار معجزه داشته باشید.خودتون هم میدونید

برای هرکاری باید زحمت کشید ، پس صبور باشید

king of cheat
August 3rd, 2012, 00:53
آقا ما یه سایت کسب درآمد کلیکی پیدا کردیم که ظاهرا خیلی خوبه نظر شما چیه؟
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

fc-messi
August 3rd, 2012, 01:00
دوست عزیز این سایتی که شما معرفی کردید ، با تئوباکس فرق میکنه.

اینجور سایت ها به درد کسایی میخورن که سایت یا وبلاگ پربازدید داشته باشن

ولی در کل به نظر نمیاد سایت بدی باشه.

king of cheat
August 3rd, 2012, 01:09
بابت هر کلیک 50 تومان میده!خیلی خوبه یعنی 1000 کلیک میشه 50 هزار تومان که خیلی عالیه.

reza_1993
August 4th, 2012, 11:37
من فقط دارم تجربه خودمو ميگم..من تو اين سايت عضو بودم اولشم اگه دقت كني گفته به كليك هاي تكراري پول نميديم يعني به حساب نمياد.....يعني اگه خودت توي روز 50 تا كليك كني فقط پول يكي رو حساب ميكنه..اولم پس حواست باشه ... من الان يه سال و خورديه اونجا عضوم پولم رو نداده..اين سايت با دار و دستش چند بار هم ف ي ل - ت ر شد..الان حدود 100 هزار تومن اونجا حساب دارم كه نميده...هر وقت ميزنم تماس با مدير انگار نه انگار (چند بار حتي صفحه ي تماس با مدير هم ف-ي-ل-ت-ر بود)‌از ما گفتن بود.........

reza_1993
August 4th, 2012, 11:43
اينم عكس كه من 100هزار تومان جمع كردم ولي اصلا جواب نميدن..

[Only the registered members can see the IMG Pictures. Please Login OR Register]

king of cheat
August 4th, 2012, 13:27
پس دیگه بیخیال میشم.حوصله توباکسو ندارم.

reza_1993
August 4th, 2012, 15:13
واسه گذاشتن تبليغ تو وبسايت يا وبلاگت به نظر من اكسين آدذ خوبه..تا حالا كسي ازش بد نگفته و *****م نشده..ولي توي شمارش كليك ها خيلي دقيقه ..اگه وبت پر بازديد باشه بهترين سايت واسه گذاشتن تبليغات همين اكسين آدذ هس..

king of cheat
August 4th, 2012, 15:49
اکسین ادز که کلیکی نیست.

reza_1993
August 4th, 2012, 17:09
اکسین آدز اینجوریه که اگر شما دارای سایت و یا وبلاگ پربازدیدی هستید می توانید پس از عضویت در این سیستم کدهای تبلیغاتی را در صفحات وب خود قرار داده و به ازای هر کلیکی که بازدیدکنندگان سایت شما بر روی تبلیغات می نمایند پورسانت دریافت کنید.(از تو سایتش کوپی کردم)

king of cheat
August 4th, 2012, 21:29
واقا؟اخه تا اونجایی که میدونم هرکسی که از محصولاتشون خریداری کنه مبلغی رو واریز میکنه.نه اینکه هرکسی کلیک کنه پول واریز کنه.

reza_1993
August 5th, 2012, 09:30
آره..خودم يه زماني تو وبم ميزاشتم ولي چون بازديد كننده كم بود و كلا درامد نداشتم ورش داشتم...اگه واقعا وبت پر بازديده بهترين سايت تبليغات كليكي اكسين آدزه...ولي همونطور كه گفتم تو شمارش كليك ها خيلي دقيقه...

atige
August 5th, 2012, 12:46
فروتل هم خوبه
البته توصیه میکنم بی خیال قضیه بشی
ارزش کار کردن نداره
میتونی با هزینه کم یه وبسایت بزنی
بعد که امارت رف بالا پول بگیری تبلیغات بزاری

king of cheat
August 5th, 2012, 17:31
اگه خودم کلیک کنم و مبلغو زیاد کنم میفهمن؟اکسین ادزو میگم.

reza_1993
August 5th, 2012, 17:43
اكسين آدز خيلي دقيق كار ميكنه اگه خودت هزار بار كليك كني يه بار محاسبه ميشه چون با آي پي كار ميكنه ..آي پي تكراري رو حساب نميكنه...پس به قول دوستمون كلا بايد بيخيال شي اين روشو و يك وبسايت با هزينه كم بزني بعد كه آمارت رفت بالا پول بگيري تبليغات بزاري..به نظرم اينجوري بهتره ..چون من با اكسين به هيچي نرسيدم:mrgreen:

king of cheat
August 5th, 2012, 18:01
ممنون ازتون.ولی من پرسین هیت رو دور زدم و اینترنتم و قطع و وصل میکردم و با هر کلیک پول به حسابم واریز میکرد ولی اکسین اینجوری نیست و به زور تونستم دو کلیک برای خودم بزنم.

reza_1993
August 6th, 2012, 09:01
اگه پرشين هيت پولتو داد بگو منم اميدوار شم

king of cheat
August 6th, 2012, 11:44
نه دیگه پرشین هیت بیخیال شدم.کلاهبرداریه.

Amir_619
August 8th, 2012, 15:39
منم مث تو بودم
دو هفته دنبال اینا بودم
همشون چرت هستش

reza_1993
August 10th, 2012, 21:58
به نظر من كسب درامد از اينترنت انفرادي راه نداره.بايد يه گروه بود..يه گروه پايه كه دوبخش شه يكي طراحي نرم افزار يكي هم فروش نرم افزار(منظورم از گروه ، شون صد نفر نيستا 2 نفر نهايت 3 نفر) ...البته فردي ميشه ولي خيلي سخته كه كارت بگيره من خودم شخصا هنوز دنبال كار ميگردم يه رفيقم نداريم طراحي نرم افزار كه بلد نيستيم...طراحي سايت هم ياد ندارم...پس يعني راه نداره:mrgreen:...سايت هاي كليكي هم كه هيچي...