PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد های تلفن ثابت

gerdell63
November 28th, 2005, 03:46
لطفا اگر کسی کد های تلفن ثابت مخابرات رو میدونه بگه ممنون میشم (مثل:دایورت روی تلفن دیگران و روی زنگ گذاشتن تلفن و....) :wink: :wink:

Kasra
November 28th, 2005, 16:43
دوست من این دو کد رو در ذهن داشتم:
یکی برای دایورت کردنه:
ستاره 21 ستاره شماره مقصد مربع (*21*XXXX#)
براي برگشت مربع 21 مربع (#21#)

یکی برای تن و پالس کردن تلفن:
فلش ، ستاره ،فلش

hamidy
December 20th, 2005, 11:49
آقا مخابرات همه ی کدها را بسته :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :idea: :idea: :idea:

seyyed
December 21st, 2005, 07:39
دست اندرکاران محترم سایت و کاربران عزیز سلام!
من دنبال یک کد برای باز وبسته کردن صفر بند تلفن میگردم،البته اگر وجود داره.
ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه(اگه نکردین هم همینجوری مخلصتون هستم)
با تشکر سید...

Kasra
December 21st, 2005, 14:41
seyyed, جان من به وجود این کد شک دارم. چون ممکنه خسارات زبادی به دنبال داشته باشه! و یه جورایی هم استفاده از اون جرم محسوب میشه. :|
ممنون از لطف شما

azee
January 22nd, 2006, 13:08
شرکت مخابرات استان تهران، سیستم گویای ریزمکالمات تلفن ثابت شهر تهران با شماره 1818 را راه اندازی کرد .

به گزارش سرویس ارتباطات ایسنا از روابط‌عمومی شرکت مخابرات استان تهران، با راه اندازی سیستم گویای ریز مکالمات تلفن ثابت ، مشترکان می‌توانند با تماس با شماره تلفن 1818 با تلفن ثابت خود، از وضعیت ریزمکالمات و تاریخ آن‌ها، به شکل شنیداری و یا به صورت فکس مطلع شوند.
چنانچه مشترکان برای اطلاع از وضعیت ریزمکالمات خود با تلفن گویا با تلفنی غیر از تلفن ثابت خود تماس گرفته باشند ، نیازمند کد و رمز خواهد بود که می‌توانند کد را با مراجعه به مراکز مخابراتی دریافت کنند .

Mohammad
January 22nd, 2006, 14:02
این شماره ی 1818 فقط ریز مکالمات تلفنی که با آن با1818 تماس میگیرید.را میدهد.یعنی شما از تلفن خودتون تماس بگیرید نمی توتنید ریز مکالماتن شخص دیگر را بگیرید. :mrgreen:

azee
January 22nd, 2006, 14:11
آره محمد جان درسته

hamidy
April 22nd, 2006, 15:47
یه کد توپ البته درستیش رو امتحان کنید
هزینه

1.هنگامی که شماره گیری پایان یافت و طرف گوشی رو برداشت شماره ی خودتون رو بگیرید.

hamidy
April 22nd, 2006, 16:05
2. این روش رو میگم ولی اولی بهتره

در پایان تماس 10 تا صفر بگیرید بازهم میگم من مطمئن نیستم فردا خراب بود فحش ندینا

یه آدرس میدم فحش پست کنین اونجا

برسد به روح افشین زارع OK : OK

golnazjan
January 31st, 2007, 20:58
سلام کسرا جان
گمون نکنم مخابرات انقدر خرتو خر باشه که هرکی یه کدی بزنه هزینشو رو کسی دیگهdivert کنه

bee
January 31st, 2007, 22:22
golnazjan جان، حتی موقع انتقال مکالمه هم، هزینه مال تلفنیه که انتقال رو انجام داده (یعنی اگه شما تلفنتونو رو موبایل من منتقل کنید، هرکی با تلفن شما تماس بگیره، نرخ تلفن ثابت رو پرداخت می کنه، ولی برای شما هم اینطوری می شه که انگار شما از منزلتون موبایل منو گرفتین، و این به ضرر انتقال دهنده اس!)، منظور آقا کسری هم کد باز کردن صفر بند بود نه انتقال.

در ضمن من یه لیست از همه خدمات ویژه رو دارم، متاسفانه الان خواستم اسکنش کنم، دیدم نمی شه(کارتریج PSC خرابه، در نتیجه اسکنر هم کار نمی کنه! جالبه نه؟!)، خودمم شدیداً خسته ام، حال تایپ کردن ندارم، تا فردا شب سعی می کنم بذارمش اینجا (شماها هم یه فکری به حال اسکنر من بکنین :mrgreen: ).

Roham
February 1st, 2007, 00:34
دوستان عزيز تاپيک بسيار قديمی است!
خواهشا تاپيک های قديمی رو به خاطر يک جواب کوتاه بيرون نکشيد. :cry:

bee
February 2nd, 2007, 09:21
roham111 جان حق با شماس، شرمنده من به تاریخش توجه نکردم، فکر کردم جدیده :oops:
ولی به هرحال جواب پست هم داده نشده بود، لیست رو گذاشتمش اینجا (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)، نحوه استفاده از خدمات
-مکالمه سه نفره،
-انتقال مکالمه،
-انتظار مکالمه،
-شماره گیری مختصر،
-بیدار باش(همون alarm clock خودمون!)
-انتقال به خطوط دیگر،
-ارتباط بدون شماره گیری(warmline) و
-نمایشگر شماره
اونجا هست.

Kasra
February 2nd, 2007, 22:13
به هر شکل این ترفند رو هم فراموش نکنید:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

bee
February 2nd, 2007, 22:22
[Only the registered members can see the QUOTE Contents. Please Login OR Register]

[hr:9004c1628b]

اساسی ضایع شدیماا!! :oops: :oops: :oops: کلی خودمو کشتم!:mrgreen:

boxing
February 12th, 2007, 16:47
:P

iraniyoon
April 22nd, 2007, 16:14
عمرا بتونید ترفندی علیه مخابرات به کار ببرید.مخابرات تیزتر از من و شماست

eblis400
May 6th, 2007, 10:10
ليست كامل خدمات رو تو دوست عزيز ميتتوني تو اين سايت دانلود كني همراه با كد هاي فعال سازي همه اين خدمات مجاني است.
تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.
اميد وارم همگي راضي باشيد.
وديگه اينهمه جواب ناقص ندهيد.متاسفانه بعضي از دوستان تنها هدفشون نوشتن يه چيزيه تا امتيازشونو بالا ببرن نه حل مشكل دوستان.

Saheb
March 26th, 2008, 14:15
من يه كد مي خوام براي بيدار باش تلفن... البته توي بعضي از سايتها چند تا كد نوشته اما جواب نمي ده ...
كـــــــــرج

Kasra
March 26th, 2008, 20:48
ghavamasgari (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان:
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]