PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست بازی شرک super slam

ahri-man
August 10th, 2012, 14:55
کل نت رو گشتم نتونستم چیزی پیدا کنم لطفا یه کاری کنید دیگه :(( حجمشم روو 500 مگ هستش !!

Devboy
August 10th, 2012, 18:13
(دانلود مستقیم از سرور letitbit (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)) (حجم 258 مگابایت) (منوی بازی به زبان روسی است!)
فقط همین گیر اومد

FINDbmx
August 14th, 2012, 10:32
هه هه هه !
این از وبلاگ منه! :mrgreen:
این هم آدرس مطلب:
بازی Shrek SuperSlam (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)
آقا من دنبال نسخه ی انگلیسیش هستم، نگران نباش! ولی اگر حتما همین رو میخوای آدرس خریدش رو هم گذاشته بودم!

اگر برات 4 نفره بازی کردن مهمه... بازی های دیگری هم در این سبک دارم!
مثلا بازی های زیر:

بازی Ultimate Alliance
بازی X-men legends II
بازی Teenage Mutant Ninja Turtles 2: Battle Nexus (این هم البته زبان منوها روسیه!)
بازی Teenage Mutant Ninja Mutant Melee 2005 (این هم البته زبان منوها روسیه!)

و بهم بگو از چه سبک بازی خوشت میاد و سیستم کامپیوترت چیه تا من بتونم چندتا بازی خوب بهت معرفی کنم.
لیست بهترین بازی های 4 نفره ی خودم رو هم که در صفحه ی اول وبلاگ گذاشتم. البته این لیست یکم قدیمیه و باید آپدیتش کنم!

FINDbmx
August 14th, 2012, 10:38
راستی چطور تمام نت رو گشتی ولی وبلاگ منو پیدا نکردی؟
در مورد لینک دانلود از letitbit هم بگم که امکان برگشت برای دانلود داره، برای همین گفتم مستقیم.
یعنی شما میتونید با دانلود منجر دانلودش کنی و متوقفش کنید و بعدا ادامه بدید.
اگر برای شما فقط بازی کردنش مهمه که خیلی هم مهم نیست منو ها به زبان روسی باشند. چون دیالوگ های وسط بازی به زبان انگلیسیه

FINDbmx
August 15th, 2012, 21:22
یافتم!
شما همین فایل بازی رو دانلود کنید. درسته، روسیه اما وقتی اینستالش کردید همه چیز تموم شد این پچ (یا کرک) زیر رو به جای فایل بازی بنداز. بعد از اون دیگه بازی میشه انگلیش!!! :happydance:
کرک بازی شرک (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

FINDbmx
August 19th, 2012, 06:38
[Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register]

اگر با دانلود کردن از letitbit آشنایی نداری؟

برای دانلود روی دکمه ی download on low speed کلیک می کنی تا صفحه ی دیگری ظاحر می شه که دوباره نوشته download on low speed که دوباره همین دکمه رو انتخاب می کنی. 60 ثانیه صبر می کنی. و بعد ازت می خواد تا کلمه ای که در داخل جعبه نوشته شده رو داخل کادر تایپ کنی. و بعد دکمه ی done رو می زنی. لینک دانلودی ظاهر میشه روی اون کلیک می کنی و تمام!!!

خلاص،

برعکس اون چیزی که به نظر میرسه، زود تمام میشه. نگران نباش. سخترین جاش نوشتن اون انگلیسه هستش (:

دانلود کرک یادتون نره!