PDA

توجه! شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی سایت هستید و در این حالت قالب گرافیکی، تصاویر و لینک‌ها نمایش داده نمی‌شوند. برای مشاهده‌ی نسخه‌‌ی کامل بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترفندستان در روزنامه هموطن سلام!

Kasra
November 28th, 2005, 17:44
با سلام خدمت شما دوستان و کاربران گرامی
روزنامه هموطن سلام در شماره 412 خود ، در تاریخ 14 آبان و در صفحه وبگردی (بخش آنلاین باشید) ، به معرفی وب سایت ترفندستان و چند سایت دیگر پرداخته است.
بدین وسیله این خبر را به اطلاع شما میرسانیم و از این روزنامه تشکر میکنیم.

برای دانلود نسخه pdf اینجا را کلیک کنید (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

برای دیدن لینک خبر اینجا را کلیک کنید (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.)

arashpc
November 28th, 2005, 20:16
سلام. تبریک میگم
امیدوارم که هر روز به بینندگان این سایت افزوده شود و روزی برسه که همه روزنامه ها و
مجلات علمی(pc) از این سایت بگن :wink: :P

Kasra
November 28th, 2005, 20:30
ممنونم آرش جان :mrgreen:

mohammad_aa65
November 28th, 2005, 21:02
منم تبریک میگم

Kasra
November 28th, 2005, 21:03
mohammad_aa65, جان از شمام مممنونم :lol:

mel21369
December 3rd, 2005, 19:31
باز هم تبریک : راستی کسری جان یه مطلب من در مدرسه مفید2 درس می خوانم و می خواهم مجله ای با نام سایت تو بزنم و در ان مجله سایتت رو معرفی کنم البته از ترفند های تو هم استفاده می کنم و منبع هم مینویسم : [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] به نظر تو اشکالی داره!!!! :?: :?: :?:

mel21369
December 3rd, 2005, 19:33
به من pm بفرست mer30

Mohammad
December 4th, 2005, 13:34
mel21369 جان نظر لطفتونه
در مورد استفاده مطالب سایت همان طور که در قوانین سایت است "برداشت مطالب با ذکرمنبع بلامانع است"
موفق باشید

fingil
May 23rd, 2006, 11:10
با توجه به تلاش شما ودوستان انتظارش رو داشتيم.(تبريك)

To0pi
May 23rd, 2006, 11:14
fingil, :wink: اگه وقت کردید یه نگاه به تاریخش بیاندازید.
تایپک زیر خاکی می باشد. :mrgreen:

Mohammad
May 23rd, 2006, 12:11
اين هم مزاياي اينه كه تاپيك هاي قديمي را پاك نميكنيم. :mrgreen:

mehdisoft
June 1st, 2006, 12:23
من واقعا تبريك مي گم .
و باعث افتخار همه ماست .

Mohammad
June 1st, 2006, 15:24
اين هم از اون تاپيك هاي تقريبا زير خاكي است. دوشنبه 7 آذر 1384

روزنامه ي هموطن زماني اسم ما را عنوان كرد كه زياد معروف نشده بود. و بازديد سايت بالا نبود.
اگر الان سايت را ببينند چي ميگن :lol:
بازديد ها نسبت به آن موقع 6 برابر شده است.
به نظر من كه گروه IT مطبوعات كمي نسبت به سايت كم لطفي ميكنند.
ما يكي از سايت هاي هستيم كه فقط آموزش و مطالب مفيد داريم با كاربراني با سطح علمي بالا و با فرهنگ.
كمتر سايتي اينچنين است.
:lol:

Kasra
June 1st, 2006, 18:43
Mohammad, جان حق با شماست.
یکی چیری که مدتی پیش خیلی من رو ناراحت کرد این بود که ، در روزنامه جام جم و ضمیمه کامپیوتری اون یعنی "کلیک" ، در قسمت لینکدونی هر سایت بی محتوایی معرفی میشه ، جدا از اون حدود چند هفته پیاپی ، سایت [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] رو معرفی میکرد ، سایتی که بسیاری از ترفندهای مارو بدون ذکر منبع کپی میکند ، هر چند سایتی است مذهبی...

bato
June 1st, 2006, 18:59
پس من هم از طرف همه از مجله روزهاي زندگي كه باعث آشنايي من با سايت شما شد تشكر مي كنم :wink:

bato
June 1st, 2006, 19:06
راستي اقاي كسري ترفندي براي ترك اعتياد به ترفندستان بلد نيستيد :mrgreen: :lol: معتاد اين سايت شديم ما :wink:

Kasra
June 1st, 2006, 21:24
bato, جان خوشحالیم که تونستیم شما رو از کابران دائمی خودمون بکنیم :) ای کاش هر چی اعتیاده این جوری باشه :mrgreen:

در خصوص مجله "روزهای زندگی" هم من چیزی نشنیده بودم ، تو کدام شمارش و کدوم قسمتش ترفندستان رو معرفی کرده بود؟

Mohammad
June 1st, 2006, 23:58
يك نكته ي جالب در مورد اين مجله اين است كه مدير مجله ي روزهاي زندگي سردبير روزنامه ي استقلال جوان نيز است.باز هم يك استقلالي :mrgreen:

حالا اين كه من گفتم شوخي بود ولي واقعا چرا نبايد اسم سايت ما در يك مجله ي IT مطرح شود.
سايت ما چه چيزي از سايت هايي كه در مطبوعات تبليغ ميكنند كمتر دارد.همان طور كه كسري جان گفتن من يك بار سايت هايي كه "كليك " نوشته بود ديدم واقعا مطلبي نداشت.يا قسمت هايي از اين سايت ها در دست طراحي است و يا آموزش هاي زيادي نداشت.
بيستر من هفته نامه ي "عصر ارتباط " را مطالعه ميكنم.سايت هايي كه گاهي اوقات قرار ميدهند و با نام سايت هاي مفيد و آموزشي مطرح ميكنند را من بيشتر ميبينم.واقعا سايت ما از هر نظر يك سرو گردن بالا تر است.

mehdisoft
June 2nd, 2006, 06:49
كسرا جون خودتون نگاه كنيد ما ته چاه هستيم .

تا صد سال ديگه هم ما به جايي نمي رسيم.

واقعا بايد به اين اوضاع جامعه تاسف خورد .

همه شما هم با ساير بي عدالتي هاي موجود واقف هستيد كه اينجا جاي بحثش نيست .

ولي اين نكته رو همه بدونيد يك زخم عفونت كرده رو اگه پوشند هر روز بدتر مي شه .

و اگه روش هم نمك ريخت از اون هم بدتر مي شه . و نياز به مرحم داره تا ترميم بشه .

پس نبايد بي مورد جنجال راه بندازيم تا اوضاع وخيم تر بشه .

بايد مثل مرحم دنبال راه كار و يك ايدلوژي مطلوب بود .

bato
June 2nd, 2006, 09:28
[/B] در شماره ي اول خرداد ماه مجله ي روزهاي زندگي سايت شما رو جز سايت هاي مورد نياز نوشته بود :wink: كه البته توي چند تا آدرسي كه نوشته بود من فقط از سايت شما خوشم اومد 8)

راستي اقاي محمد ميشه چند تا مجله ي IT و در زمينه ي كامپيوتر كه خوب هستند معرفي كنيد؟ متشكرم

Mohammad
June 2nd, 2006, 11:51
bato, جان مجله ها و روزنامه ها يي كه در رابطه با كامپيوتري و IT كه چاپ ميشود زياد نيست كه جاي تاسف دارد.ولي هر چند بخواهيد مجله هاي سينمايي و بي محتوا وجود دارد.
ولي معروف ترين ها كه زياد بيننده دارد :
ضميمه ي يكشنبه ي روزنامه ي جام جم ( كليك)
هفته نامه ي عصر ارتباط
مجله هايي كه چند وقت يك بار نشريه ي عصر ارتباط منتشر ميكند و بيشتر راهنماي خريد وسايل است.
هفته نامه ي شبكه
و ......
اين ها معروف ترين ها هستند و مطالب جالبي چاپ ميكنند.

mehdisoft
June 2nd, 2006, 15:31
بنظر من هر سايتي بتونه

فعاليت زياد داشته باشه و خبر هاي خوب ودست اولش زياد باشه مي تونه پيشرفت كنه.

مثل ترفندستان

Mohammad
June 2nd, 2006, 18:36
mehdisoft, جان نظر لطف شماست.
به نظر من هميشه ايده هاي جديد موفق هستند. :lol:

Kasra
June 2nd, 2006, 20:43
دوستان جدأ یکی از مجله های روی دکمه روزنامه فروشی ها پیرامون IT رو خریداری کنید و یه نگاه ساده بهش بکنید. (البته قیمت گزافش به کنار!) ، به جز چند مجله ، سایر نشریه ها رو از نظر محتوا با ترفندستان مقایسه کنید. اینکه اون مجله چه قیمتی داره و چند نفر هم توش کار میکنند با یک سایت که تا کنون 1 قرون هم به جیبش نرفته.

منم حق رو به mehdisoft, جان میدم. جای بحثی نمیمونه.

heidari
June 2nd, 2006, 21:42
خوب حالا كه اينطور هست بياييد با كارهاي جديد وپيشنهادات خوب خودمون رو به اين دولت ومردم بيشتر بشنا سونيم از قبيل ايجاد ماه نامهاي به نام ترفندستان چطوره

Mohammad
June 2nd, 2006, 21:50
واقعا Kasra, جان به نكته ي مهمي اشاره كرد.
سايت با بوجه ي 0 شروع كرد و هيچ اسپانسري نداشتيم.
باور كنيد اگر بوجه براي تبليغ گسترده داشتيم ميتوانستيم به جايگاه واقعي ترفندستان پي برد.
براي اين حرف هم يك دليل دارم :
ما در سايت IrITn.com تبليغ كرديم و چون بوجه ي سايت زياد نبود سرويس پايين سايت را رزرو كرديم.
98% كليك هايي كه روي بنر سايت ما شد در سايت عضو شده اند.اين نشان ميدهد كمتر كسي است كه مطالب سايت را ببيند و عضو نشود .حالا فكر كنيد يك صدم آن پولي كه براي يك مجله خرج ميشود را ما داشتيم چه كار ميكرديم.

Mohammad
June 2nd, 2006, 21:56
Haydari, جان بهترين راهكار تبليغ در سايت هاي ديگر است و اين هم مستلزم بوجه است.چون تبليغات در سايت هاي بزرگ واقعا گران است.ما تا آنجا كه توان مالي داريم براي سايت تبليغ ميكنيم.
در تابستان هم يك تبليغ در يكي از سايت هاي بزرگ داريم.ولي واقعا بوجه ي سايت آنقدر نيست كه چندين تبليغ را يكبار بگيريم.
هر تبليغ حدود 60 تا 100 هزار تومان براي سايت در يك ماه هزينه دارد .

heidari
June 2nd, 2006, 22:05
حرف حق جوابي ندارد

bato
June 3rd, 2006, 08:48
اصلا احتياجي به تبليغات توي سايت هاي ديگه نيست! شما خودتون حساب كنيد كه چند تا كاربر داريد، خوب اگه هر كدوم از اين كاربران سايتتون رو به حداقل 2 نفر از دوستانشون معرفي كنند حساب كنيد چي ميشه؟ :!: :roll:

bato
June 3rd, 2006, 08:52
راستي مي دونيد از نظر من رمز موفقيت ترفندستان چيه؟ كه مديران اين سايت به كاربرانشون همون قدر حق فعاليت رو دادند كه به خودشون :!: منظورم اينه كه اين سايت از نظر من متعلق به يك نفر نيست ! هركي هرچي اطلاعات داره بدون هيچ چشم داشتي در اختيار ديگران قرار ميده و واقعا اين تبادل اطلاعات عاليه...

Kasra
June 3rd, 2006, 09:17
bato, جان منم اگر خود ستایی نباشه ، با شما موافقم.
باور کنید ما ترفندستان رو بر اساس "همه چیز را همگان دانند" بزرگمهر ، تاسیس کردیم.
که خب خدا رو شکر موفق بودیم. فکر کنید این سایت فقط توسط من یه نفر مطلب گذاشته میشد اون وقت این همه کاربر و دانسته هاشون بی فایده میسوخت.

در ضمن امروز کل روزنامه فورشی ها رو زیر پا گذاشتم اما "روزهای زندگی" اول خرداد یافت نشد :|

Mohammad
June 3rd, 2006, 10:35
من هم امروز صبح چند روزنامه فروشي را ديدم ولي اين شماره از نشريه را نداشتن.
چون اسم سايت ما توش بوده همه را فروخته بودن :mrgreen:

bato
June 3rd, 2006, 11:37
حالا چرا حتما اين شماره ؛روزهاي زندگي ؛ رو ميخواهيد بخريد؟ :mrgreen: حق با اقا محمد هستش همه به خاطر اسم سايت شما مجله را خريدند :mrgreen: :lol:

راستي اقاي كسري اون جمله ي زيباتون كه امروز به عنوان امضا گذاشتيد خودتون نوشتيد؟ :wink:

Kasra
June 3rd, 2006, 18:04
bato, جان در خصوص مجله ، بله ، شاید یک آرشیو درست شد!

در خصوص امضا هم تقلیدی است کودکانه از یکی از اشعار آقای ایرج جنتی عطایی. بگذریم...! :)

webroz
July 18th, 2006, 23:59
با امید موفقیت بیشتر شما !

hamed02
April 19th, 2008, 01:49
ایول دمشون گرم

sarina_18117
April 19th, 2008, 09:48
كسري خان

روزنامه رو خوندي يا كسي بهت گفت كه چنين اتفاقي افتاده :roll:

منم كه هيچ نقشي در اين ارتباط نداشتم :grin::sad2:

bee
April 19th, 2008, 09:54
يه نگاهي به تاريخ ارسال پست هاي قبلي بندازيد لطفاً.:read:

Kasra
April 19th, 2008, 09:55
شما ابتدا یک نگاهی به تاریخ اولین پست این تاپیک بندازید ، مربوط به زمان قلقله میرزا هستش.

hamed02 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان به ترفندستان خوش آمدید.
تاپیک های قدیمی رو بی مورد بالا نکشید. ممنون.

sarina_18117
April 19th, 2008, 09:56
تاريخش مهم نيست!

مهم اين بود كه من اصلا اين تاپيك رو نديدم!

يه سوالي بودبرام پيش اومده بود كه چطوري اينها فهميدن كه اسم ترفندستان خورده توي هموطن!

همين خانم bee

چيز ديگري نيست!

Kasra
April 19th, 2008, 10:06
sarina_18117 (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان یادمه 3 سال پیش توی گوگل سرچ کردم ، سایتش رو آورد.
یا مثلأ [Only the registered members can see the Link URLs. Please Login OR Register] رو همین bato (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) جان گفتند.

پیشنهاد میکنم پس کلأ به ترفندستان در رسانه ها (تنها اعضای سایت قادر به دیدن لینک‌ها هستند.) سری بزنید.

sarina_18117
April 19th, 2008, 10:08
كسري جان هموطن سلام و دو تا روزنامه ديگه از طرف من بوده!‌